Roboty ziemne w Pabianicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 913 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 147 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Pabianicach

Roboty ziemne Pabianice

Rewelacyjne Prace Ziemne

12 opinii

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od prac ziemnych? Skorzystaj z doświadczenia NIEDŹWIECKI-SCHAEFF JAROSŁAW NIEDŹWIECKI. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

P.P.H.U UNI-TRANS - Znakomite Usługi Minikoparką Pabianice

Znakomite Usługi Minikoparką Pabianice

8 opinii

Usługi minikoparką nie mają dla firmy P.P.H.U UNI-TRANS żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Express Budowa - Najlepsze Roboty Ziemne Pabianice

Express Budowa

5 opinii

Firma Express Budowa świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z Pabianic i okolic. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

F.H.U SAW-BUD S.C ANDRZEJ I ADRIAN WRÓBEL - Profesjonalne Roboty Ziemne Pabianice

Profesjonalne Roboty Ziemne

2 opinie

Myślisz, że profesjonalne roboty ziemne to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z F.H.U SAW-BUD S.C ANDRZEJ I ADRIAN WRÓBEL doradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

F.U MAJ-MAR - Perfekcyjne Wiercenie Studni w Pabianicach

Perfekcyjne Wiercenie Studni w Pabianicach

1 opinia

Wybierz tę firmę jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do perfekcyjnego wiercenia studni w miejscowości Pabianice lub sąsiednim mieście. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

"P.H.U. MONART" - Doskonałej Jakości Roboty Ziemne Pabianice

Doskonałej Jakości Roboty Ziemne

1 opinia

Zaufaj specjalistom w dziedzinie robót ziemnych i zatrudnij P.H.U. MONART. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Nie czekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

BYLINA Urządzanie i pielęgnacja ogrodów - Najwyższej Klasy Kopanie Studni Pabianice

Najwyższej Klasy Kopanie Studni Pabianice

1 opinia

Właśnie wybierasz wartego zaufania partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? BYLINA Urządzanie i pielęgnacja ogrodów z Pabianic jest na to najlepszym rozwiązaniem. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Brukarstwo Marcin Dębski - Rewelacyjne Roboty Ziemne Pabianice

Rewelacyjne Roboty Ziemne

3 opinie

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od robót ziemnych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Brukarstwo Marcin Dębski. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zachęcamy do zadawania pytań.

DKinstalacje Dariusz Kłys - Świetne Wykopy Pabianice

Świetne Wykopy

2 opinie

Wykonanie wykopów będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. DKinstalacje Dariusz Kłys ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Przem-Ol Aleksandra Ostrowska - Pierwszorzędne Kopanie Studni Pabianice

Przem-Ol Aleksandra Ostrowska

5 opinii

Powierz zadanie pierwszorzędnego kopania studni profesjonalistom z firmy Przem-Ol Aleksandra Ostrowska. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Pabianic i pobliskich miast. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Najnowsze z 26 zleceń na prace ziemne w Pabianicach

Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 50mb, Pabianice

Jeśli wciąż jako dobra firma od robót ziemnych poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 50mb. Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Pabianic z pewnością pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Pabianice

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 6 godzin temu

Doskonałe Wykop Pabianice

Klient chce wynająć: miniładowarkę, koparko-ładowarkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1-3 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz Dodatkowe info...

 • Stanisławów nowy

2023-01-13 do 2023-01-21

Zlecę wykonanie studni, Pabianice

To zlecenie o treści - Zlecę wykonanie studni jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Pabianice oraz przyległych powiatów. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Pabianice

2022-12-14 do 2022-12-22

Roboty Ziemne Pabianice

Ten Zleceniodawca w dalszym ciągu szuka specjalisty od robót ziemnych. Napisał zlecenie o treści - Potrzebne wyrównanie terenu o pow. 5000m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Pokaż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Pabianice

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 50m², Pabianice

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 50m²) Informacje dodatkowe: Wybranie ziemi ok 40cm na terenie 50m2 izasypanie piaskiem Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-25...

 • Pabianice

2022-10-11 do 2022-10-19

Szukam ekipy do prac ziemnych, Pabianice

Klient chce wynająć: koparko-ładowarkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1-3 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: w ciągu miesiąca...

 • Pabianice

2022-09-22 do 2022-09-30

Zlecenie na prace ziemne, Pabianice

Klient chce wynająć: koparkę dużą Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 3-7 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: w ciągu miesiąca...

 • Pabianice

2022-09-22 do 2022-09-30

Zlecenie na prace ziemne, Pabianice

Klient chce wynająć: koparko-ładowarkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: 2022-09-27 Dodatkowe informacje: Załadunek ziemi...

 • Pabianice

2022-09-21 do 2022-09-29

Zlecę wyrównanie terenu o pow. 1200m², Stanisławów Stary

Ten Klient jeszcze potrzebuje dobrej firmy od prac ziemnych. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę wyrównanie terenu o pow. 1200m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Stanisławów stary

2022-09-19 do 2022-09-23

Rewelacyjne Wykop

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 100m²) Informacje dodatkowe: Dzień dobry, szukamy firmy do utwardzenia części drogi wewnętrznej. Droga była korytowana, wysypana gruzem, jednak na wierzch właściciel dał trochę ziemi r...

 • Konstantynów Łódzki

2022-09-19 do 2022-09-21

Pierwszorzędne Wykop

Rodzaj prac: wykonanie drenażu (długość 60mb) Informacje dodatkowe: Zależy mi na wykonaniu przed zimą drenażu opaskowego wokół kamienicy w Pabianicach, ul.••••••••. Możliwość wykonania - z 3 stron, na działce prywatnej w całości...

 • Pabianice

2022-09-19 do 2022-09-27

Świetne Prace Ziemne Pabianice

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 10m²) Informacje dodatkowe: trzeba zrobic izolacje pozioma Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Konstantynów Łódzki

2022-09-08 do 2022-09-16

Zlecenie na prace ziemne, Pabianice

Przygotowanie wykopu dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zlecenie na prace ziemne. Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Pabianice

2022-09-02 do 2022-09-10

Solidne Roboty Ziemne

Zlecający napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na wykopanie studni". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie robót ziemnych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Pabianice

2022-09-01 do 2022-09-09

Staranne Wykop

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1100m²) Informacje dodatkowe: Interesuje mnie kompleksowe przygotowanie zrobienie ogrodu od wymiany gruntu do posiania trawy Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pabianice

2022-08-25 do 2022-09-02

Kopanie Pabianice

Zleceniodawca napisał "Zlecę prace ziemne". Wykonaj zadanie rewelacyjnego kopania jako ekspert w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia zleceń z okolic Łódzkiego i okolicznych miast. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

 • Dłutów

2022-08-09 do 2022-08-17

Solidne Kopanie

Klient chce wynająć: Dzwig Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 3 godz. Operator maszyny: tak Termin realizacji: w ciągu miesiąca Dodatkowe informacje: Potrzebny dźwig z b...

 • Stoczki-Porąbki

2022-08-09 do 2022-08-17

Szukam ekipy do prac ziemnych, Pabianice

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od prac ziemnych. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Pabianice

2022-07-19 do 2022-07-27

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 1000m², Chorzeszów

Starasz się odnaleźć Klienta jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Chorzeszów

2022-11-18 do 2022-11-22

Pierwszorzędne Wykop

Ten Klient uważa, że pierwszorzędne wykop to niełatwy temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecenie na prace ziemne". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Złóż wyjątkową ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś.

 • Rąbień

2022-10-10 do 2022-10-18

Kopanie

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 930m²) Termin rozpoczęcia prac: Klient jeszcze nie wie...

 • Łask

2022-12-27 do 2023-01-04

Perfekcyjne Kopanie

Zlecenie o treści - Zlecę wykonanie wykopu pod instalację dł. 20mb jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Łask i z sąsiednich miast. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Łask

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 7 dni temu

Zapytanie o prace ziemne, Łask

Ten Zleceniodawca jeszcze potrzebuje specjalisty od wykopu. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o prace ziemne, chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

 • Łask

2022-08-04 do 2022-08-12

Pierwszorzędne Kopanie

Klient wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 15mb". Przyjmij zadanie pierwszorzędnego kopania jako fachowiec w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do wykonania działalności z okolic Łasku i przyległych powiatów. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Łask

2023-01-14 do 2023-01-22

Zlecenie na prace ziemne, Łask

To zlecenie o treści - Zlecenie na prace ziemne jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Łasku i z sąsiednich miast. Przedstaw propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Łask

2022-09-28 do 2022-10-06

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Łask

Przyjmij zadanie najlepszego kopania o treści "Zapotrzebowanie na prace ziemne", jako ekspert z miejscowości Łask. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Łasku jesteś jednym z najlepszych. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Łask

2022-10-14 do 2022-10-22

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych