Konserwator zabytków w Żywcu

Porównaj oferty od Konserwatorów Zabytków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 373 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 564 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych konserwatorów zabytków w Żywcu

Konserwator zabytków Żywiec

F.H.U "WOJBUD" Justyna Gibas i Daniel Wojciech s.c.

9 opinii

Specjaliści z F.H.U WOJBUD Justyna Gibas i Daniel Wojciech s.c. przedstawią Ci doskonałą ofertę konserwacji zabytków. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zadzwoń!

Remonty, Budownictwo Mateusz Wandzel - Wysokiej Klasy Renowacja Zabytków Żywiec

Remonty, Budownictwo Mateusz Wandzel

9 opinii

Zatrudnij tych specjalistów jeśli poszukujesz właściwych ludzi do wysokiej klasy renowacji zabytków w miejscowości Żywiec lub sąsiednim mieście. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Bukmark-żywiec - Korzystna Konserwacja Zabytków Żywiec

Korzystna Konserwacja Zabytków

3 opinie

Każdy, kto poszukuje konserwacji zabytków powinien koniecznie zgłosić się do Bukmark-żywiec i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

StolBudMar - pracownia stolarska - Doskonała Renowacja Zabytków Żywiec

Doskonała Renowacja Zabytków

1 opinia

Bez oporów zleć usługę doskonałej renowacji zabytków specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Żywiec i przyległych miast. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Max-Solid Usługi Remontowo-Budowlane - Najlepsza Renowacja Zabytków Żywiec

Max-Solid Usługi Remontowo-Budowlane

1 opinia

Masz zamiar zlecić renowacja zabytków, a jeszcze nie wybrałeś firmy konserwatorskiej? Max-Solid Usługi Remontowo-Budowlane to wspaniały wybór. Żeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się - warto.

Dragon-bud - Perfekcyjna Renowacja Kościołów Żywiec

Perfekcyjna Renowacja Kościołów Żywiec

1 opinia

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to główne cechy firmy Dragon-bud, której specjalnością jest renowacja kościołów. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Dęd-bud - Dobry Konserwator Zabytków w Żywcu

Dobry Konserwator Zabytków w Żywcu

1 opinia

Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Dęd-bud są dla Ciebie idealni. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

INSTAL-TECH-BUD - Wyjątkowa Renowacja Zabytków Żywiec

Wyjątkowa Renowacja Zabytków Żywiec

1 opinia

Zatrudnij specjalistów z INSTAL-TECH-BUD jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do wyjątkowej renowacji zabytków na terenie Żywca. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE DAWID SZCZOTKA - Perfekcyjna Renowacja Zabytków Żywiec

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE DAWID SZCZOTKA

1 opinia

Wybranie konserwacji zabytków nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE DAWID SZCZOTKA udzielą rad i dobiorą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Dorocinski Michał - Fantastyczna Renowacja Kościołów Żywiec

Fantastyczna Renowacja Kościołów

Zleć prace dotyczące renowacji kościołów fachowcom firmy Dorocinski Michał z miejscowości Żywiec. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. Na terenie Żywca są w ścisłej czołówce. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 29 zleceń na konserwacje zabytków w Żywcu

Rzetelna Firma Konserwatorska Żywiec

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1907 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w r...

 • Żywiec

2022-11-18 do 2022-11-26

Zlecę konserwację, elewacja budynku, Żywiec

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: tynk Orientacyjny rok stworzenia: 1907 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ro...

 • Żywiec

2022-11-11 do 2022-11-19

Najlepsza Firma Konserwatorska

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku, budynek w całości Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1866 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac...

 • Rybarzowice

2022-08-16 do 2022-08-24

Wyjątkowy Konserwator Zabytków Żywiec

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: blacha Orientacyjny rok stworzenia: 1901 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Zarządca Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmo...

 • Bielsko-Biała

2022-07-20 do 2022-07-28

Korzystna Renowacja Zabytków Żywiec

Przedmiot zlecenia: Rzeźby, elewacja budynku, obiekt sakralny, fontanna, budynek w całości, drzwi, pomnik, meble, obrazy Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1980 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalen...

 • Bielsko-Biała

2022-09-01 do 2022-09-01

Odpowiednia Restauracja Zabytków Żywiec

Przedmiot zlecenia: Figura gipsowa Matki Bożej w zielonej sukience Materiał: Gips Orientacyjny rok stworzenia: 1950 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpocz...

 • Sucha Beskidzka

2022-08-06 do 2022-08-14

Korzystna Restauracja Zabytków

Pokaż Zleceniodawcy, że lepszej oferty restauracji zabytków nie znajdzie na terenie Wadowic, więc jeżeli szuka korzystnej restauracji zabytków to bezzwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Wadowice

2023-01-10 do 2023-01-11

Dobra Firma Konserwatorska

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1945 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy ...

 • Oświęcim

2022-08-30 do 2022-08-31

Zlecę wykonanie konserwacji zabytku, Spytkowice

Zainteresowany zgłosił "Zlecę wykonanie konserwacji zabytku". Jako dobra firma konserwatorska, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, musisz tylko wyrazić zainteresowanie złożeniem oferty, a Zlecający przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Spytkowice

2023-01-04 do 2023-01-12

Idealna Renowacja Zabytków

Ten Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecę konserwację, elewacja budynku. To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Bieruń

2022-10-12 do 2022-10-20

Firma Konserwatorska

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny, pomnik Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęcia prac: w ciągu mie...

 • Rabka-Zdrój

2022-11-25 do 2022-12-03

Dobry Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1979 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ro...

 • Tychy

2022-10-23 do 2022-10-31

Konserwacja, elewacja budynku, Mysłowice

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1906 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Dodatkowe informacje: „Remont elewacji...

 • Mysłowice

2023-01-02 do 2023-01-10

Zlecę konserwację zabytku, Katowice

Zlecający szuka doskonałej współpracy i pisze - Zlecę konserwację zabytku. To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Katowice

2022-09-05 do 2022-09-13

Do wykonania konserwacja, drzwi, Katowice

Możesz zaoferować solidną propozycję dotyczącą restauracji zabytków? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego wymagań. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Katowice

2022-10-15 do 2022-10-23

Firma Konserwatorska

Wyślij ofertę Klientowi jako firma konserwatorska oferująca swoje usługi w miejscowości Katowice oraz w rejonie Katowic. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Katowice

2022-08-03 do 2022-08-11

Konserwacja, elewacja budynku, Kraków

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: styropian Orientacyjny rok stworzenia: 2000 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zar...

 • Kraków

2022-08-02 do 2022-08-10

Zlecenie na konserwację zabytku, Kraków

Jako firma zatrudniająca dobrych konserwatorów zabytków i wykazująca się szczególnym doświadczeniem, zapytanie o treści - Zlecenie na konserwację zabytku jest skierowane do Ciebie. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Kraków

2022-08-27 do 2022-09-04

Konserwacja, elewacja budynku, Kraków

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Konserwacja, elewacja budynku, dotarcie do najwyższej klasy renowacji zabytków jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kraków

2022-08-11 do 2022-08-19

Szukam wykonawcy konserwacji, obiekt sakralny, Kraków

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny, pomnik Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1867 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Dodatkowe informacje: PRZENIESIENIE...

 • Kraków

2022-09-12 do 2022-09-30

Doskonała Restauracja Zabytków

Zlecający szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Do wykonania konserwacja, pomnik. To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Kraków

2022-11-17 do 2022-11-25

Fenomenalna Firma Konserwatorska

Dla Klienta wybranie fenomenalnej firmy konserwatorskiej nie jest proste, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Krakowa, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kraków

2022-09-27 do 2022-10-05

Doskonała Restauracja Zabytków

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1750 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Dodatkowe informacje: Ostatni remon kapitalny 2005 ...

 • Kraków

2022-12-21 do 2022-12-29

Pierwszorzędna Konserwacja Zabytków Żywiec

Zleceniodawca poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Do wykonania konserwacja, drzwi. To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Kraków

2023-01-08 do 2023-01-16

Tania Konserwacja Zabytków

Wybranie konserwacji zabytków nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista posłuż radą i dobierz dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Szukam wykonawcy konserwacji zabytku. Zachęcamy do zadawania pytań.

 • Kraków

2023-01-16 do 2023-01-24

Konserwacja, elewacja budynku, Kraków

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: beton Orientacyjny rok stworzenia: 2015 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kraków

2022-10-03 do 2022-10-11

Do wykonania konserwacja zabytku, Kraków

To zlecenie o treści - Do wykonania konserwacja zabytku jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z Krakowa i z sąsiednich miast. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kraków

2022-09-16 do 2022-09-24

Dobra Restauracja Zabytków

Pokaż Zleceniodawcy, że lepszej propozycji restauracji zabytków prędko nie znajdzie w miejscowości Kraków i okolicy, więc jeżeli poszukuje dobrej restauracji zabytków to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Kraków

2022-11-28 do 2022-12-06

Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku, Kraków

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę taniej renowacji zabytków gwarantując przy tym fachową obsługę, a dla zainteresowanych też usługi dodatkowe, bez dwóch zdań przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który napisał - Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku. Jeśli chcesz otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Kraków

2022-08-04 do 2022-08-12

Otrzymaj zlecenia dla Konserwatorów Zabytków
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Konserwatorów Zabytków