Konserwator zabytków w Świętochłowicach

Porównaj oferty od Konserwatorów Zabytków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 825 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 592 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych konserwatorów zabytków w Świętochłowicach

Konserwator zabytków Świętochłowice

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane ART-BUD

1 opinia

Powierz zadanie renowacji kościołów profesjonalistom z miejscowości Świętochłowice. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i fachowością. Na terenie Świętochłowic nie mają sobie równych. Skontaktuj się natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

Honisz Marcin VIRTUSWERK - Tania Restauracja Zabytków Świętochłowice

Honisz Marcin VIRTUSWERK

Honisz Marcin VIRTUSWERK zapewnia bogatą ofertę taniej restauracji zabytków gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

ArchitektKA KŻ - Wysokiej Klasy Renowacja Zabytków w Świętochłowicach

Wysokiej Klasy Renowacja Zabytków w Świętochłowicach

Pragniesz znaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu wysokiej klasy renowacji zabytków z Świętochłowic, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma ArchitektKA KŻ jest Twoim rozwiązaniem. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

P.P.H.U. "MAYAR" - Dobra Firma Konserwatorska Świętochłowice

Dobra Firma Konserwatorska Świętochłowice

Dobra firma konserwatorska oferująca swoje usługi na terenie Świętochłowic oraz w pobliskich powiatach. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

KENPOL MATERIAŁY BUDOWLANE EUGENIUSZ KRZYWDA - Perfekcyjna Renowacja Kościołów Świętochłowice

Perfekcyjna Renowacja Kościołów

W przypadku, gdy szukasz perfekcyjnej renowacji kościołów w rejonie Świętochłowic i poszukujesz najlepszych rozwiązań to wykorzystaj kompetencje KENPOL MATERIAŁY BUDOWLANE EUGENIUSZ KRZYWDA. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

AMD Sp. z o.o. - Świetny Konserwator Zabytków Świętochłowice

Świetny Konserwator Zabytków

Szukasz konserwatorów zabytków od fantastycznej renowacji kościołów w miejscowości Świętochłowice lub na terenie Świętochłowic? Ażeby otrzymać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

WOD-KAN-GAZ i CO Zbigniew Szyja - Znakomita Konserwacja Zabytków Świętochłowice

WOD-KAN-GAZ i CO Zbigniew Szyja

Konserwacja zabytków oraz detale z tego wynikające skończą być dla Ciebie trudnością, jeśli skorzystasz z oferty WOD-KAN-GAZ i CO Zbigniew Szyja. Wykwalifikowani znawcy z dziedziny konserwacji zabytków pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

F.H.U. S & M - Perfekcyjna Renowacja Zabytków Świętochłowice

Perfekcyjna Renowacja Zabytków Świętochłowice

Osiągnij założone cele dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi renowacji zabytków na najwyższym poziomie. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Home Makeover - Dobry Konserwator Zabytków Świętochłowice

Home Makeover

Firma Home Makeover oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z Świętochłowic oraz przyległych powiatów. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Rafbud - Fantastyczna Renowacja Kościołów Świętochłowice

Rafbud

Pragniesz znaleźć sprawdzonego fachowca z zakresu fantastycznej renowacji kościołów, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Rafbud jest gotowa Ci pomóc. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Najnowsze z 27 zleceń na konserwacje zabytków w Świętochłowicach

Tania Konserwacja Zabytków Świętochłowice

Ten Klient szukając konserwacji zabytków powinien znaleźć Twoją Firmę, która przebije je wszystkie. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Bytom

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecę konserwację zabytku, Katowice

Przedmiot zlecenia: Lustro Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1800 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Katowice

2022-09-05 do 2022-09-13

Restauracja Zabytków Świętochłowice

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Konserwacja, elewacja budynku, znalezienie taniej restauracji zabytków jest niełatwe, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego produktu. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Katowice

2022-08-03 do 2022-08-11

Do wykonania konserwacja, drzwi, Katowice

Jako sprawdzony wykonawca oraz nieprzeciętny konserwator zabytków działasz w miejscowości Katowice oraz w sąsiednich miastach? Więcej informacji prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Katowice

2022-10-15 do 2022-10-23

Do wykonania konserwacja, drzwi, Zbrosławice

Przedmiot zlecenia: drzwi Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 2004 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Zbrosławice

2022-08-18 do 2022-08-26

Najwyższej Klasy Restauracja Zabytków

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę najwyższej klasy restauracji zabytków gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, niewątpliwie zaciekawisz tego Klienta, który pisze - Szukam wykonawcy konserwacji, obiekt sakralny. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Gliwice

2022-09-18 do 2022-09-26

Konserwacja, obiekt sakralny, Gliwice

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: ceramika, gips ? Orientacyjny rok stworzenia: 1137 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac:...

 • Gliwice

2022-09-18 do 2022-09-26

Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny, Tychy

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł renowacji zabytków, mimo iż poszukuje od niezliczonych dni, zgłosił nam zapytanie o treści - Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny. To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Klienta. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Tychy

2022-10-23 do 2022-10-31

Konserwacja, elewacja budynku, Mysłowice

Jako profesjonalista złóż najlepszą ofertę restauracji zabytków. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zapytanie o treści "Konserwacja, elewacja budynku" jest idealne dla Twojej firmy. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Mysłowice

2023-01-02 do 2023-01-10

Profesjonalna Firma Konserwatorska Świętochłowice

Zleceniodawca zgłosił "Zlecę konserwację, elewacja budynku". Jako profesjonalna firma konserwatorska, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Zleceniodawcy przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Bieruń

2022-10-12 do 2022-10-20

Najlepsza Firma Konserwatorska

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1905 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Dodatkowe informacje: Ok. 1000 m2. Te...

 • Toszek

2022-08-02 do 2022-08-10

Restauracja Zabytków

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1945 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy ...

 • Oświęcim

2022-08-30 do 2022-08-31

Zlecę konserwację, elewacja budynku, Lubliniec

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę konserwację, elewacja budynku", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Lubliniec

2023-01-05 do 2023-01-13

Znakomita Firma Konserwatorska

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: blacha Orientacyjny rok stworzenia: 1901 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Zarządca Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmo...

 • Bielsko-Biała

2022-07-20 do 2022-07-28

Rewelacyjna Restauracja Zabytków

Pokaż Zleceniodawcy, że lepszej oferty restauracji zabytków szybko nie znajdzie na terenie Bielska-Białej, więc jeśli poszukuje rewelacyjnej restauracji zabytków to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Złóż dopasowaną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Bielsko-Biała

2022-09-01 do 2022-09-01

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Wadowice

Pragniesz znaleźć zlecenia jako dobry profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Wadowic. Przyczyń się do realizacji jego celów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Wadowice

2023-01-10 do 2023-01-11

Zlecę konserwację, elewacja budynku, Rybarzowice

Ten Klient pragnąc dotrzeć do konserwacji zabytków powinien natknąć się na Twoją Firmę, która nie ma sobie równych. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zlecę konserwację, elewacja budynku. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Rybarzowice

2022-08-16 do 2022-08-24

Do wykonania konserwacja, drzwi, Kłobuck

Jako dobrzy konserwatorzy zabytków z tak dużym doświadczeniem, pracujesz na terenie miejscowości Kłobuck i w całym powiecie? Jesteś świetnym specjalistą do tego zlecenia. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Kłobuck

2022-08-31 do 2022-09-08

Bezkonkurencyjna Konserwacja Zabytków

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę konserwację, elewacja budynku", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Już teraz skontaktuj się z nim.

 • Żywiec

2022-11-11 do 2022-11-19

Konserwacja, elewacja budynku, Żywiec

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1907 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w r...

 • Żywiec

2022-11-18 do 2022-11-26

Firma Konserwatorska

Przedmiot zlecenia: pomnik Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1770 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Sołtys Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Niwki

2022-10-06 do 2022-10-14

Najwyższej Klasy Renowacja Zabytków Świętochłowice

Spowoduj, że renowacja zabytków nie będzie dla Zleceniodawcy tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowani specjaliści z branży renowacji zabytków stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Zlecę konserwację zabytku. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - warto.

 • Sucha Beskidzka

2022-08-06 do 2022-08-14

Do wykonania konserwacja, obiekt sakralny, Opole

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny, fontanna, pomnik Materiał: гипс Orientacyjny rok stworzenia: 1 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia pr...

 • Opole

2022-09-22 do 2022-09-30

Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny, meble, Opole

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny, meble, dotarcie do odpowiedniej renowacji zabytków może być skomplikowane, ale Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Opole

2022-09-04 do 2022-09-12

Renowacja Zabytków

Jako profesjonalista zaproponuj najlepszą ofertę renowacji zabytków. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Konserwacja, elewacja budynku" jest idealne dla Twojej firmy. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Kraków

2022-08-02 do 2022-08-10

Konserwacja, elewacja budynku, Kraków

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1890 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Dodatkowe informacje: Kolegium Ignatianum zleci wyk...

 • Kraków

2022-08-11 do 2022-08-19

Firma Konserwatorska

Dla Klienta znalezienie dobrej firmy konserwatorskiej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, na własną rękę jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Krakowa, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Kraków

2022-08-27 do 2022-09-04

Otrzymaj zlecenia dla Konserwatorów Zabytków
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Konserwatorów Zabytków