Konserwator zabytków w Chorzowie

Porównaj oferty od Konserwatorów Zabytków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 546 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 422 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych konserwatorów zabytków w Chorzowie

Konserwator zabytków Chorzów

Znakomita Firma Konserwatorska

4 opinie

Znakomita firma konserwatorska oferująca swoje doświadczenie na terenie Chorzowa i w pobliskim rejonie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Firma Handlowo-Usługowa "DIABEŁ" - Bezkonkurencyjna Restauracja Zabytków Chorzów

Bezkonkurencyjna Restauracja Zabytków Chorzów

4 opinie

Dotarcie do bezkonkurencyjnej restauracji zabytków jest niełatwe, ale Firma Handlowo-Usługowa DIABEŁ na pewno pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Już nie trać czasu i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

F.H.U "NICU" Dom i Ogród - Korzystna Konserwacja Zabytków w Chorzowie

Korzystna Konserwacja Zabytków w Chorzowie

1 opinia

Szukający konserwacji zabytków musi zgłosić się do F.H.U NICU Dom i Ogród i poznać dobre oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Firam remontowo budowlane - Fenomenalny Konserwator Zabytków Chorzów

Fenomenalny Konserwator Zabytków Chorzów

2 opinie

Nie znajdziesz innych tak fenomenalnych konserwatorów zabytków z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących na terenie miejscowości Chorzów i w okolicy. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

"4 Art," - Dobry Konserwator Zabytków Chorzów

Dobry Konserwator Zabytków

Dobry konserwator zabytków oferuje swoje usługi w miejscowości Chorzów i w rejonie powiatu. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Clearex Chorzów - Bezkonkurencyjna Renowacja Sztukaterii Chorzów

Bezkonkurencyjna Renowacja Sztukaterii

Poszukując renowacji sztukaterii trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma konserwatorska Clearex Chorzów jest najwyższej próby. Przedzwoń i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

"4 Art" - Najwyższej Klasy Firma Konserwatorska Chorzów

"4 Art"

Ta najwyższej klasy firma konserwatorska to prawdziwi zawodowcy, z którymi warto współpracować, gdyż mają niezbędne doświadczenie. Ustal pasujący termin!

Biuro Rachunkowe Global Business Services Sp. z o.o. - Solidna Renowacja Zabytków Chorzów

Solidna Renowacja Zabytków

Zatrudnij specjalistów z Biuro Rachunkowe Global Business Services Sp. z o.o. jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do solidnej renowacji zabytków w miejscowości Chorzów lub okolicy. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Firma Remontowo Usługowa "KAFPAN" - Dobra Konserwacja Zabytków Chorzów

Dobra Konserwacja Zabytków

Każdy, kto poszukuje konserwacji zabytków powinien już dziś zgłosić się do Firma Remontowo Usługowa KAFPAN i poznać atrakcyjne oferty. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Clean-Technik - Rewelacyjna Renowacja Sztukaterii Chorzów

Clean-Technik

Pragnąc dotrzeć do konserwacji zabytków natkniesz się na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Clean-Technik jest najwyższej próby. Przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Najnowsze z 24 zleceń na konserwacje zabytków w Chorzowie

Konserwator Zabytków Chorzów

Przedmiot zlecenia: Lustro Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1800 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Katowice

2022-09-05 do 2022-09-13

Konserwacja, elewacja budynku, Katowice

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Dodatkowe informacje: Dzień dobry, do...

 • Katowice

2022-08-03 do 2022-08-11

Do wykonania konserwacja, drzwi, Katowice

Jako konserwator zabytków niezmiennie w branży od lat i specjalista gotowy do pracy odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Do wykonania konserwacja, drzwi". Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Katowice

2022-10-15 do 2022-10-23

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Bytom

Oferujesz dobrą propozycję dotyczącą renowacji zabytków? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Bytom

2022-08-16 do 2022-08-24

Konserwacja, elewacja budynku, Mysłowice

Ten Klient szukając renowacji zabytków powinien natknąć się na Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Konserwacja, elewacja budynku. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Mysłowice

2023-01-02 do 2023-01-10

Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny, Tychy

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1979 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ro...

 • Tychy

2022-10-23 do 2022-10-31

Do wykonania konserwacja, drzwi, Zbrosławice

Przedmiot zlecenia: drzwi Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 2004 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Zbrosławice

2022-08-18 do 2022-08-26

Szukam wykonawcy konserwacji, obiekt sakralny, Gliwice

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: gips, ceramika ? Orientacyjny rok stworzenia: 1 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: w ...

 • Gliwice

2022-09-18 do 2022-09-26

Doskonała Konserwacja Zabytków Chorzów

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: ceramika, gips ? Orientacyjny rok stworzenia: 1137 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac:...

 • Gliwice

2022-09-18 do 2022-09-26

Sumienny Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: tynki na cegle Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Dodatkowe informacje: Zlecę w...

 • Bieruń

2022-10-12 do 2022-10-20

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Toszek

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1905 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Dodatkowe informacje: Ok. 1000 m2. Te...

 • Toszek

2022-08-02 do 2022-08-10

Znakomita Renowacja Zabytków Chorzów

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1945 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy ...

 • Oświęcim

2022-08-30 do 2022-08-31

Bezkonkurencyjna Restauracja Zabytków Chorzów

Powiedz Zleceniodawcy, że lepszej propozycji restauracji zabytków szybko nie znajdzie na terenie Lublińca, więc jeśli poszukuje bezkonkurencyjnej restauracji zabytków to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Lubliniec

2023-01-05 do 2023-01-13

Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: Rzeźby, elewacja budynku, obiekt sakralny, fontanna, budynek w całości, drzwi, pomnik, meble, obrazy Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1980 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalen...

 • Bielsko-Biała

2022-09-01 do 2022-09-01

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Wadowice

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku, obiekt sakralny, fontanna, pomnik Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1920 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin ...

 • Wadowice

2023-01-10 do 2023-01-11

Zlecę konserwację, elewacja budynku, Rybarzowice

Jako dobrzy konserwatorzy zabytków z tak dużym doświadczeniem, działasz na terenie miejscowości Śląskie i w całym powiecie? Jesteś świetnym specjalistą do tego zlecenia. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Rybarzowice

2022-08-16 do 2022-08-24

Świetna Firma Konserwatorska Chorzów

Szukasz Klienta jako sprawdzony specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Kłobucka. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Kłobuck

2022-08-31 do 2022-09-08

Firma Konserwatorska

Zapytanie o treści - Zlecę konserwację, elewacja budynku jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Żywiec oraz przyległych powiatów. Pokaż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Żywiec

2022-11-11 do 2022-11-19

Konserwacja, elewacja budynku, Żywiec

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1907 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w r...

 • Żywiec

2022-11-18 do 2022-11-26

Konserwacja Zabytków

Dla Zlecającego, który pisze - Konserwacja, pomnik, znalezienie znakomitej konserwacji zabytków może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Niwki

2022-10-06 do 2022-10-14

Zlecę konserwację zabytku, Sucha Beskidzka

Przedmiot zlecenia: Figura gipsowa Matki Bożej w zielonej sukience Materiał: Gips Orientacyjny rok stworzenia: 1950 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpocz...

 • Sucha Beskidzka

2022-08-06 do 2022-08-14

Bezkonkurencyjna Restauracja Zabytków

Dla Zlecającego, który napisał - Konserwacja, elewacja budynku, wybranie bezkonkurencyjnej restauracji zabytków może być skomplikowane, jednak Twoja firma będzie na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Przedstaw dobrą ofertę dla tego Klienta - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Kraków

2022-08-02 do 2022-08-10

Konserwacja, elewacja budynku, Kraków

Dla Zlecającego, który napisał - Konserwacja, elewacja budynku, dotarcie do idealnej restauracji zabytków może być niełatwe, ale Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kraków

2022-08-11 do 2022-08-19

Firma Konserwatorska

Dla Klienta wybranie znakomitej firmy konserwatorskiej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Krakowa, którzy znają się na swojej robocie. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Kraków

2022-08-27 do 2022-09-04

Otrzymaj zlecenia dla Konserwatorów Zabytków
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Konserwatorów Zabytków