Konserwator zabytków w Tychach

Porównaj oferty od Konserwatorów Zabytków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 297 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 409 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych konserwatorów zabytków w Tychach

Konserwator zabytków Tychy

Znakomita Firma Konserwatorska Tychy

36 opinii

Znakomita firma konserwatorska oferująca swoje doświadczenie na terenie Tychów i w pobliskim rejonie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Firma budowlana AB - Korzystna Konserwacja Zabytków w Tychach

Korzystna Konserwacja Zabytków w Tychach

4 opinie

Szukający konserwacji zabytków musi zgłosić się do Firma budowlana AB i poznać dobre oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Zaru - Najlepszy Konserwator Zabytków Tychy

Zaru

3 opinie

To jedna z najlepszych firm konserwatorskich zatrudniających konserwatorów zabytków z tak dużym doświadczeniem, pracujących w miejscowości Tychy i w całym powiecie. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

F.H.U. GRAMID Michał Midleja - Najwyższej Klasy Renowacja Zabytków Tychy

F.H.U. GRAMID Michał Midleja

1 opinia

Zleć prace dotyczące renowacji zabytków specjalistom z miejscowości Tychy. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Tychów nie mają sobie równych. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Rem-Bur - Fenomenalny Konserwator Zabytków Tychy

Fenomenalny Konserwator Zabytków

Fenomenalny konserwator zabytków proponuje swoje doświadczenie na terenie Tychów i w pobliskim rejonie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Malowaniehydrodynamiczne - Wykwalifikowany Konserwator Zabytków Tychy

Malowaniehydrodynamiczne

Potrzebujesz wykwalifikowanego konserwatora zabytków z zakresu renowacji kościołów? Właśnie go znalazłeś, Ten przedsiębiorca jest tym, czego potrzebujesz. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

REMXBUD - Doświadczona Firma Konserwatorska Tychy

REMXBUD

Ta doświadczona firma konserwatorska to prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają doświadczenie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE PAWEŁ SOBIERAJSKI - Dobra Konserwacja Zabytków Tychy

Dobra Konserwacja Zabytków Tychy

Konserwacja zabytków i szczegóły z tego wynikające nie będą dla Ciebie problemem, jeśli skorzystasz z oferty USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE PAWEŁ SOBIERAJSKI. Wykwalifikowani pracownicy z dziedziny konserwacji zabytków pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

MONTER GRZEŚ "KRZYŻOWSKI" - Opłacalna Restauracja Zabytków Tychy

MONTER GRZEŚ "KRZYŻOWSKI"

MONTER GRZEŚ KRZYŻOWSKI zapewnia bogatą ofertę opłacalnej restauracji zabytków gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Ogrodowe-pogotowie - Znakomita Renowacja Sztukaterii Tychy

Ogrodowe-pogotowie

Właśnie wybierasz wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Ogrodowe-pogotowie z Tychów jest na to skuteczną metodą. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 25 zleceń na konserwacje zabytków w Tychach

Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny, Tychy

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1979 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ro...

 • Tychy

2022-10-23 do 2022-10-31

Zlecę konserwację zabytku, Katowice

Jako firma zatrudniająca pierwszorzędnych konserwatorów zabytków i cechująca się wyjątkowym profesjonalizmem, zapytanie o treści - Zlecę konserwację zabytku jest idealne do Ciebie. Pokaż dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Katowice

2022-09-05 do 2022-09-13

Pierwszorzędna Konserwacja Zabytków Tychy

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Konserwacja, elewacja budynku", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Katowice

2022-08-03 do 2022-08-11

Do wykonania konserwacja, drzwi, Katowice

Przedmiot zlecenia: drzwi Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1907 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Katowice

2022-10-15 do 2022-10-23

Świetna Konserwacja Zabytków

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1906 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Dodatkowe informacje: „Remont elewacji...

 • Mysłowice

2023-01-02 do 2023-01-10

Konserwator Zabytków Tychy

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: tynki na cegle Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Dodatkowe informacje: Zlecę w...

 • Bieruń

2022-10-12 do 2022-10-20

Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1945 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy ...

 • Oświęcim

2022-08-30 do 2022-08-31

Sumienna Firma Konserwatorska Tychy

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Dodatkowe informacje: Do wykonania dro...

 • Bytom

2022-08-16 do 2022-08-24

Szukam wykonawcy konserwacji, obiekt sakralny, Gliwice

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: gips, ceramika ? Orientacyjny rok stworzenia: 1 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: w ...

 • Gliwice

2022-09-18 do 2022-09-26

Świetny Konserwator Zabytków

Jako konserwator zabytków niezmiennie w branży od lat i specjalista zawsze przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Klient nadesłał zlecenie o treści "Konserwacja, obiekt sakralny". Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Gliwice

2022-09-18 do 2022-09-26

Do wykonania konserwacja, drzwi, Zbrosławice

Przedmiot zlecenia: drzwi Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 2004 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Zbrosławice

2022-08-18 do 2022-08-26

Szukam wykonawcy konserwacji zabytku, Bielsko-Biała

Przedmiot zlecenia: Rzeźby, elewacja budynku, obiekt sakralny, fontanna, budynek w całości, drzwi, pomnik, meble, obrazy Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1980 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalen...

 • Bielsko-Biała

2022-09-01 do 2022-09-01

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Wadowice

Klient szuka świetnego konserwatora zabytków dla siebie i napisał - Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku. Jeśli oferujesz bogaty zakres usług w dobrych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Wadowice

2023-01-10 do 2023-01-11

Zlecę konserwację, elewacja budynku, Rybarzowice

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą restauracji zabytków? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego potrzeb. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Rybarzowice

2022-08-16 do 2022-08-24

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Toszek

Jako dobrzy konserwatorzy zabytków z tak dużym doświadczeniem, działasz na terenie miejscowości Śląskie i w całym powiecie? Jesteś świetnym specjalistą do tego zlecenia. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Toszek

2022-08-02 do 2022-08-10

Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: tynk Orientacyjny rok stworzenia: 1907 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ro...

 • Żywiec

2022-11-11 do 2022-11-19

Konserwacja Zabytków

Jako ekspert przedstaw najlepszą ofertę konserwacji zabytków. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Bez wątpienia zapytanie o treści "Konserwacja, elewacja budynku" jest idealne dla Twojej firmy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Żywiec

2022-11-18 do 2022-11-26

Zlecę konserwację, elewacja budynku, Lubliniec

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję renowacji zabytków powinien trafić na Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zlecę konserwację, elewacja budynku. Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Lubliniec

2023-01-05 do 2023-01-13

Świetna Firma Konserwatorska

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę konserwację zabytku", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zadzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Sucha Beskidzka

2022-08-06 do 2022-08-14

Znakomita Restauracja Zabytków Tychy

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: styropian Orientacyjny rok stworzenia: 2000 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zar...

 • Kraków

2022-08-02 do 2022-08-10

Pierwszorzędna Renowacja Zabytków Tychy

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1890 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Dodatkowe informacje: Kolegium Ignatianum zleci wyk...

 • Kraków

2022-08-11 do 2022-08-19

Zlecenie na konserwację zabytku, Kraków

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zlecenie na konserwację zabytku", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kraków

2022-08-27 do 2022-09-04

Szukam wykonawcy konserwacji, obiekt sakralny, Kraków

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny, pomnik Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1867 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Dodatkowe informacje: PRZENIESIENIE...

 • Kraków

2022-09-12 do 2022-09-30

Restauracja Zabytków

Daj znać Zleceniodawcy, że takiej oferty restauracji zabytków prędko nie znajdzie na terenie Krakowa, więc jeżeli poszukuje rewelacyjnej restauracji zabytków to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zaproponuj termin!

 • Kraków

2022-11-17 do 2022-11-25

Do wykonania konserwacja, pomnik, Kraków

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę najwyższej klasy restauracji zabytków gwarantując przy tym dobrą obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, niewątpliwie przyciągniesz uwagę tego Klienta, który napisał - Do wykonania konserwacja, pomnik. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kraków

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 3 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Konserwatorów Zabytków
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Konserwatorów Zabytków