Konserwator zabytków w Cieszynie

Porównaj oferty od Konserwatorów Zabytków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 164 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 472 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych konserwatorów zabytków w Cieszynie

Konserwator zabytków Cieszyn

Korzystna Konserwacja Zabytków w Cieszynie

3 opinie

Eksperci z PAMAR złożą Ci bezkonkurencyjną ofertę konserwacji zabytków. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Ustal pasujący termin już teraz!

Ekoinstal-Pro Sp.z.o.o - Tania Konserwacja Zabytków Cieszyn

Ekoinstal-Pro Sp.z.o.o

3 opinie

Specjaliści z Ekoinstal-Pro Sp.z.o.o zaproponują Ci bezkonkurencyjną ofertę konserwacji zabytków. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

Normal-rembud Wojciech Rutkowski - Rewelacyjna Renowacja Kościołów Cieszyn

Normal-rembud Wojciech Rutkowski

15 opinii

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest renowacja kościołów. Ustal pasujący termin już teraz!

Firma remotnowo budowlana SolidHouse - Nieprzeciętny Konserwator Zabytków Cieszyn

Firma remotnowo budowlana SolidHouse

2 opinie

Potrzebujesz nieprzeciętnego konserwatora zabytków z zakresu renowacji kościołów? Dobrze trafiłeś, Firma remotnowo budowlana SolidHouse jest firmą, której szukasz. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Mariusz Tchórzewski - Najwyższej Klasy Restauracja Zabytków Cieszyn

Mariusz Tchórzewski

10 opinii

Pracownicy Mariusz Tchórzewski przedstawią Ci najlepszą ofertę restauracji zabytków. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Piotr Bujok - Świetna Firma Konserwatorska Cieszyn

Świetna Firma Konserwatorska

1 opinia

Wybranie świetnej firmy konserwatorskiej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci Piotr Bujok - to prawdziwi fachowcy działający w rejonie Cieszyna, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

LAKMA SAT Sp. z o.o. - Dobra Renowacja Sztukaterii Cieszyn

Dobra Renowacja Sztukaterii Cieszyn

3 opinie

LAKMA SAT Sp. z o.o. zapewnia bogatą ofertę dobrej renowacji sztukaterii gwarantując przy tym dobrą obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Solarbud Cieszyn - Znakomita Firma Konserwatorska Cieszyn

Znakomita Firma Konserwatorska

1 opinia

Znakomita firma konserwatorska oferująca swoje doświadczenie na terenie Cieszyna i w pobliskim rejonie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

HYDRAULIK-SOLARSYSTEM - Solidna Renowacja Zabytków Cieszyn

HYDRAULIK-SOLARSYSTEM

1 opinia

Powierz zadanie renowacji zabytków ekspertom z miejscowości Cieszyn. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Cieszyna nie mają sobie równych. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

ZAKLAD USŁUGOWY JANUSZ LOREK - Perfekcyjna Renowacja Kościołów Cieszyn

Perfekcyjna Renowacja Kościołów Cieszyn

1 opinia

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to główne cechy firmy ZAKLAD USŁUGOWY JANUSZ LOREK, której specjalnością jest renowacja kościołów. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Najnowsze z 27 zleceń na konserwacje zabytków w Cieszynie

Szukam wykonawcy konserwacji zabytku, Bielsko-Biała

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę taniej konserwacji zabytków gwarantując przy tym dobrą obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, na pewno przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który napisał - Szukam wykonawcy konserwacji zabytku. Zaproponuj termin od razu!

 • Bielsko-Biała

2022-09-01 do 2022-09-01

Pierwszorzędna Renowacja Zabytków Cieszyn

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku, budynek w całości Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1866 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac...

 • Rybarzowice

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecę konserwację, elewacja budynku, Żywiec

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: tynk Orientacyjny rok stworzenia: 1907 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ro...

 • Żywiec

2022-11-11 do 2022-11-19

Fenomenalna Firma Konserwatorska Cieszyn

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1907 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w r...

 • Żywiec

2022-11-18 do 2022-11-26

Najlepszy Konserwator Zabytków Cieszyn

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: tynki na cegle Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Dodatkowe informacje: Zlecę w...

 • Bieruń

2022-10-12 do 2022-10-20

Pierwszorzędna Konserwacja Zabytków Cieszyn

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1979 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ro...

 • Tychy

2022-10-23 do 2022-10-31

Tania Renowacja Zabytków

Daj znać Klientowi, że takiej propozycji renowacji zabytków prędko nie znajdzie w miejscowości Oświęcim i okolicy, więc jeżeli szuka taniej renowacji zabytków to bez wahania powinien poznać Twoją Firmę. Ustal pasujący termin!

 • Oświęcim

2022-08-30 do 2022-08-31

Zlecę konserwację zabytku, Katowice

Przedmiot zlecenia: Lustro Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1800 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Katowice

2022-09-05 do 2022-09-13

Konserwacja, elewacja budynku, Katowice

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Dodatkowe informacje: Dzień dobry, do...

 • Katowice

2022-08-03 do 2022-08-11

Dobra Renowacja Zabytków

Dla Zlecającego, który pisze - Do wykonania konserwacja, drzwi, wybranie dobrej renowacji zabytków jest niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Katowice

2022-10-15 do 2022-10-23

Dobra Firma Konserwatorska

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1906 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Dodatkowe informacje: „Remont elewacji...

 • Mysłowice

2023-01-02 do 2023-01-10

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Wadowice

Jako firma zatrudniająca pierwszorzędnych konserwatorów zabytków i cechująca się wyjątkowym profesjonalizmem, zapytanie o treści - Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku jest idealne do Ciebie. Pokaż dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Wadowice

2023-01-10 do 2023-01-11

Restauracja Zabytków Cieszyn

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: gips, ceramika ? Orientacyjny rok stworzenia: 1 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: w ...

 • Gliwice

2022-09-18 do 2022-09-26

Wykwalifikowany Konserwator Zabytków

Jako wykwalifikowani konserwatorzy zabytków z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujesz na terenie miejscowości Gliwice i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego zlecenia. Zadzwoń i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Gliwice

2022-09-18 do 2022-09-26

Zlecę konserwację zabytku, Sucha Beskidzka

Wyślij ofertę Klientowi jako firma konserwatorska oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Sucha Beskidzka i na obszarze Suchej Beskidzkiej. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - warto.

 • Sucha Beskidzka

2022-08-06 do 2022-08-14

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Bytom

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł renowacji zabytków, choć poszukuje od dawna, wysłał nam zlecenie o treści - Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku. To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Bytom

2022-08-16 do 2022-08-24

Korzystna Konserwacja Zabytków

Przedmiot zlecenia: drzwi Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 2004 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Zbrosławice

2022-08-18 do 2022-08-26

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Toszek

Jako dobrzy konserwatorzy zabytków z tak dużym doświadczeniem, działasz na terenie miejscowości Śląskie i w całym powiecie? Jesteś świetnym specjalistą do tego zlecenia. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Toszek

2022-08-02 do 2022-08-10

Najwyższej Klasy Renowacja Zabytków

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję renowacji zabytków powinien trafić na Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zlecę wykonanie konserwacji zabytku. Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Spytkowice

2023-01-04 do 2023-01-12

Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny, Rabka-Zdrój

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny, pomnik Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęcia prac: w ciągu mie...

 • Rabka-Zdrój

2022-11-25 do 2022-12-03

Konserwacja, elewacja budynku, Kraków

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł restauracji zabytków, choć próbuje znaleźć od dawna, wysłał nam zapytanie o treści - Konserwacja, elewacja budynku. To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zleceniodawcy. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się - warto.

 • Kraków

2022-08-02 do 2022-08-10

Odpowiednia Konserwacja Zabytków

Przedmiot zlecenia: Grobowiec Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1895 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Zapytanie dotyczy grobowca ...

 • Kraków

2022-08-27 do 2022-09-04

Konserwacja, elewacja budynku, Kraków

Chcesz znaleźć Klienta jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Kraków

2022-08-11 do 2022-08-19

Konserwacja Zabytków

Wybranie konserwacji zabytków nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec pomóż i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Szukam wykonawcy konserwacji, obiekt sakralny. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - warto.

 • Kraków

2022-09-12 do 2022-09-30

Renowacja Zabytków

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Do wykonania konserwacja, pomnik", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Ofertę prześlij po kontakcie.

 • Kraków

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 7 dni temu

Dobra Firma Konserwatorska

Odpowiedz na zlecenie jako firma konserwatorska świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Kraków oraz w rejonie Krakowa. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Kraków

2022-11-17 do 2022-11-25

Szukam wykonawcy konserwacji, budynek w całości, Kraków

Zleceniodawca napisał "Szukam wykonawcy konserwacji, budynek w całości". Jako doświadczona firma konserwatorska, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Zleceniodawcy przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Kraków

2022-09-27 do 2022-10-05

Otrzymaj zlecenia dla Konserwatorów Zabytków
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Konserwatorów Zabytków