Konserwator zabytków w Łodzi

Porównaj oferty od Konserwatorów Zabytków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 394 906 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 440 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych konserwatorów zabytków w Łodzi

Konserwator zabytków Łódź

Arch-Ren Pracownia dokumentacji i konserwacji zabytków

2 opinie

Perfekcyjny konserwator zabytków oferuje swoje usługi na terenie Łodzi oraz w pobliskich powiatach. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

Ab Solution Czyszczenie Laserowe - Korzystna Konserwacja Zabytków w Łodzi

Korzystna Konserwacja Zabytków w Łodzi

7 opinii

Pragnąc dotrzeć do konserwacji zabytków natkniesz się na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Ab Solution Czyszczenie Laserowe jest najwyższej próby. Przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

PRS i-KZ ARKADY - Profesjonalna Renowacja Zabytków Łódź

Profesjonalna Renowacja Zabytków

1 opinia

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii renowacji zabytków. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Budownictwo Justyna Jabłońska - Odpowiednia Konserwacja Zabytków Łódź

Odpowiednia Konserwacja Zabytków

6 opinii

Osoby z Budownictwo Justyna Jabłońska zaproponują Ci najlepszą ofertę konserwacji zabytków. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

Stolgar - Dobra Firma Konserwatorska Łódź

Dobra Firma Konserwatorska

2 opinie

Ta dobra firma konserwatorska to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

LD Statica s.c. - Solidny Konserwator Zabytków Łódź

Solidny Konserwator Zabytków Łódź

2 opinie

Jeżeli poszukujesz świetnej współpracy to profesjonaliści z LD Statica s.c. są dla Ciebie idealni. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

P.P.H.U.''GREGO''Grzegorz Zgierski - Najwyższej Klasy Renowacja Zabytków Łódź

Najwyższej Klasy Renowacja Zabytków Łódź

3 opinie

Zrealizuj swoje założenia dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi renowacji zabytków na bardzo dobrym poziomie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

ZBR AndBud Usługi Budowlane Łódź, Ocieplenia, Hydroizolacje - Pierwszorzędna Restauracja Zabytków Łódź

Pierwszorzędna Restauracja Zabytków

3 opinie

Takiej propozycji restauracji zabytków prędko nie znajdziesz na terenie Łodzi, więc jeżeli poszukujesz pierwszorzędnej restauracji zabytków to niezwłocznie poznaj ZBR AndBud Usługi Budowlane Łódź Ocieplenia Hydroizolacje. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

"Norma-bud" Sp. z o.o. - Pierwszorzędna Renowacja Zabytków Łódź

Pierwszorzędna Renowacja Zabytków

3 opinie

Chcesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Norma-bud Sp. z o.o. jest na to najlepszym rozwiązaniem. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Robbud- Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane - Tania Renowacja Sztukaterii Łódź

Robbud- Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane

4 opinie

Lepszej oferty renowacji sztukaterii nie znajdziesz na terenie Łodzi, więc jeśli szukasz taniej renowacji sztukaterii to od razu zobacz Robbud- Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Najnowsze z 30 zleceń na konserwacje zabytków w Łodzi

Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku, Łódź

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Łódź

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 4 dni temu

Dobra Konserwacja Zabytków Łódź

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł konserwacji zabytków, mimo iż poszukuje od wielu dni, napisał nam ogłoszenie o treści - Zlecę konserwację zabytku. To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zlecającego. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Łódź

2022-10-31 do 2022-11-08

Najwyższej Klasy Konserwator Zabytków Łódź

Jako najwyższej klasy konserwator zabytków niezmiennie w branży od lat i specjalista stale przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zlecający napisał "Zlecenie na konserwację zabytku". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Łódź

2022-10-19 do 2022-10-27

Konserwacja, elewacja budynku, Brzeziny

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1905 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Dodatkowe informacje: Wymiana dachu wraz z wykonanie...

 • Brzeziny

2022-12-01 do 2022-12-09

Konserwacja, budynek w całości, Poddębice

To zapytanie o treści - Konserwacja, budynek w całości jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Poddębice oraz przyległych powiatów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Poddębice

2022-12-19 do 2022-12-27

Zlecę konserwację, budynek w całości, Małyń

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę doskonałej konserwacji zabytków gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, na pewno przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który pisze - Zlecę konserwację, budynek w całości. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Małyń

2022-12-19 do 2022-12-27

Zlecę konserwację, elewacja budynku, Żyrardów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1870 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Te...

 • Żyrardów

2023-01-14 do 2023-01-16

Konserwacja, budynek w całości, Żyrardów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1870 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma D...

 • Żyrardów

2023-01-16 do 2023-01-24

Bezkonkurencyjna Konserwacja Zabytków

Przedmiot zlecenia: drzwi Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1990 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Sochaczew

2022-08-04 do 2022-08-12

Do wykonania konserwacja, elewacja budynku, Grodzisk Mazowiecki

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: tynk Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-12-01 do 2022-12-01

Firma Konserwatorska Łódź

Skontaktuj się z Klientem jako wyjątkowa firma konserwatorska oferująca swoje doświadczenie na terenie Płocka i w rejonie powiatu. Żeby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Płock

2022-09-28 do 2022-10-06

Zlecę konserwację, budynek w całości, Lubstów

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej propozycji renowacji zabytków szybko nie znajdzie w miejscowości Wielkopolskie i okolicy, więc jeżeli szuka taniej renowacji zabytków to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Lubstów

2022-12-20 do 2022-12-28

Do wykonania konserwacja, drzwi, Kłobuck

Jako dobra firma konserwatorska oraz prawdziwi zawodowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kłobuck

2022-08-31 do 2022-09-08

Wyjątkowy Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1912 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Dodatkowe informacje: 502•••••••• Termin...

 • Włocławek

2022-10-25 do 2022-11-02

Solidny Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: Figurka gipsowa Orientacyjny rok stworzenia: 1958 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Malowanie fi...

 • Włocławek

2022-11-18 do 2022-11-26

Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1930 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Dodatkowe informacje: Renowacja elewac...

 • Ożarów Mazowiecki

2022-10-04 do 2022-10-12

Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: metalowe Materiał: metal Orientacyjny rok stworzenia: 1920 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Strzemiona końskie duża ilość...

 • Piaseczno

2022-11-17 do 2022-11-25

Kompetentny Konserwator Zabytków

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Pilawa

2022-10-20 do 2022-10-20

Dobry Konserwator Zabytków

Klient szuka dobrego konserwatora zabytków i napisał - Zlecę wykonanie konserwacji, fontanna, budynek w całości, drzwi, meble. Jeśli realizujesz szeroki zakres usług w konkurencyjnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Warszawa

2022-11-10 do 2022-11-18

Zlecenie na konserwację zabytku, Warszawa

Przedmiot zlecenia: rzeźba Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1830 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Warszawa

2022-12-27 do 2022-12-28

Dobra Restauracja Zabytków Łódź

Pokaż Zleceniodawcy, że lepszej propozycji restauracji zabytków prędko nie znajdzie w miejscowości Warszawa i okolicy, więc jeżeli poszukuje dobrej restauracji zabytków to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Warszawa

2023-01-26 do 2023-01-26

Konserwacja zabytku, Warszawa

Przedmiot zlecenia: samochód Materiał: samochód Orientacyjny rok stworzenia: 1950 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Warszawa

2022-08-03 do 2022-08-11

Tania Renowacja Zabytków Łódź

Doprowadź do tego, że renowacja zabytków nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowani konsultanci z dziedziny renowacji zabytków sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zlecę konserwację, fontanna. Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Warszawa

2022-08-02 do 2022-08-10

Szukam wykonawcy konserwacji zabytku, Warszawa

Zapytanie o treści - Szukam wykonawcy konserwacji zabytku jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z Warszawy i okolic. Złóż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej.

 • Warszawa

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecenie na konserwację zabytku, Warszawa

Przedmiot zlecenia: FIGURY Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 2000 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Warszawa

2022-11-29 do 2022-12-07

Konserwacja Zabytków

Starasz się odnaleźć Klienta jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Warszawy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Warszawa

2023-01-02 do 2023-01-10

Utalentowany Konserwator Zabytków

Klient szuka utalentowanego konserwatora zabytków dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Do wykonania konserwacja, drzwi. Jeśli oferujesz wszechstronne spektrum usług w korzystnych cenach odpowiedz na to zapytanie. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Warszawa

2022-10-27 do 2022-11-04

Rewelacyjna Restauracja Zabytków

Przedmiot zlecenia: rzeźba Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1970 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: odczyszczenie rzeźby na desce ...

 • Warszawa

2022-12-08 do 2022-12-16

Świetny Konserwator Zabytków

Zlecenie o treści - Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Warszawy oraz przyległych powiatów. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Warszawa

2023-01-03 do 2023-01-11

Do wykonania konserwacja, pomnik, Szczukowice

Jako ekspert przedstaw najlepszą ofertę renowacji zabytków. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpienia zlecenie o treści "Do wykonania konserwacja, pomnik" jest idealne dla Ciebie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Szczukowice

2022-10-03 do 2022-10-11

Otrzymaj zlecenia dla Konserwatorów Zabytków
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Konserwatorów Zabytków