Konserwator zabytków w Poznaniu

Porównaj oferty od Konserwatorów Zabytków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 116 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 548 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych konserwatorów zabytków w Poznaniu

Konserwator zabytków Poznań

Pracownia Witraży AM Gołembowski

1 opinia

Szukasz godnej uwagi oferty dotyczącej restauracji zabytków? Pracownia Witraży AM Gołembowski na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

PKN Construction sp. z o.o. [dawniej PK Construction Paweł Kaczmarek] - Najwyższej Klasy Renowacja Zabytków w Poznaniu

Najwyższej Klasy Renowacja Zabytków w Poznaniu

44 opinie

Zrealizuj swoje założenia dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi renowacji zabytków na bardzo dobrym poziomie. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

P.H.U."SUPER DACH Andrzej Szron - Doskonały Konserwator Zabytków Poznań

P.H.U."SUPER DACH Andrzej Szron

18 opinii

Jeśli poszukujesz ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z P.H.U.SUPER DACH Andrzej Szron są dla Ciebie idealni. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

ARTES Studio Architektury - Dobry Konserwator Zabytków Poznań

Dobry Konserwator Zabytków Poznań

2 opinie

Dobry konserwator zabytków oferuje swoje usługi w miejscowości Poznań i w rejonie powiatu. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

B&B PROBUD - Dobra Konserwacja Zabytków Poznań

Dobra Konserwacja Zabytków

5 opinii

Takiej oferty konserwacji zabytków prędko nie znajdziesz w miejscowości Poznań i okolicy, więc jeżeli szukasz dobrej konserwacji zabytków to bezzwłocznie poznaj BB PROBUD. Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się - warto.

Unlimited Construction - Korzystna Konserwacja Zabytków Poznań

Korzystna Konserwacja Zabytków

2 opinie

Szukający konserwacji zabytków musi zgłosić się do Unlimited Construction i poznać dobre oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Rafał Czechowicz - Solidny Konserwator Zabytków Poznań

Solidny Konserwator Zabytków

7 opinii

Szukasz godnej uwagi oferty dotyczącej restauracji zabytków? Rafał Czechowicz na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Michał Jankowski - Fenomenalny Konserwator Zabytków Poznań

Fenomenalny Konserwator Zabytków

1 opinia

Nie znajdziesz innych tak fenomenalnych konserwatorów zabytków z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących na terenie miejscowości Poznań i w okolicy. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Blast Magic - Najwyższej Klasy Konserwacja Zabytków Poznań

Blast Magic

2 opinie

Blast Magic zapewnia bogatą ofertę najwyższej klasy konserwacji zabytków gwarantując przy tym fachową obsługę, a dla chętnych również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

Usługi Dekarskie i Ogólnobudowlane Tomasz Witkowski - Opłacalna Renowacja Sztukaterii Poznań

Opłacalna Renowacja Sztukaterii Poznań

3 opinie

Szukający renowacji sztukaterii winien niezwłocznie zgłosić się do Usługi Dekarskie i Ogólnobudowlane Tomasz Witkowski i zobaczyć dobre oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Najnowsze z 28 zleceń na konserwacje zabytków w Poznaniu

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Poznań

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku, budynek w całości Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: Praktykant technikum Dodatkow...

 • Poznań

2023-01-06 do 2023-01-14

Tania Konserwacja Zabytków Poznań

Doprowadź do tego, że konserwacja zabytków nie będzie dla Klienta tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalni konsultanci z dziedziny konserwacji zabytków stwórz najlepszą ofertę pod zlecenie - Konserwacja, elewacja budynku. Zaproponuj termin już teraz!

 • Poznań

2023-01-05 do 2023-01-13

Opłacalna Restauracja Zabytków Poznań

Jako profesjonalista zaproponuj najlepszą ofertę restauracji zabytków. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Z pewnością zlecenie o treści "Zlecę konserwację, obiekt sakralny" jest idealne dla Twojej firmy. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Poznań

2023-01-03 do 2023-01-11

Najlepszy Konserwator Zabytków Poznań

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1910 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Kamienica Jackowskieg...

 • Poznań

2022-11-14 do 2022-11-22

Do wykonania konserwacja, elewacja budynku, Poznań

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1926 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: Wspólnota Dodatkowe informacje: opracowa...

 • Poznań

2022-10-03 do 2022-10-11

Najlepsza Firma Konserwatorska Poznań

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1926 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3...

 • Poznań

2022-10-03 do 2022-10-11

Do wykonania konserwacja, elewacja budynku, Poznań

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1926 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: Wspólnota Mieszkaniowa Termin rozpoczęci...

 • Poznań

2022-10-03 do 2022-10-11

Idealna Renowacja Zabytków Poznań

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1905 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Poznań

2022-09-29 do 2022-10-07

Zlecę konserwację, elewacja budynku, Oborniki

Dla Klienta, który napisał - Zlecę konserwację, elewacja budynku, wybranie bezkonkurencyjnej renowacji zabytków jest niełatwe, ale Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Oborniki

2022-10-11 do 2022-10-19

Szukam wykonawcy konserwacji, obiekt sakralny, Września

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1925 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: Szpital Powiatowy Dodatkowe informacje: Kaplica wy...

 • Września

2022-10-05 do 2022-10-13

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Gniezno

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Gniezno

2023-01-20 do 2023-01-28

Najwyższej Klasy Renowacja Zabytków

Spowoduj, że renowacja zabytków nie będzie dla Zleceniodawcy tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowani specjaliści z branży renowacji zabytków stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Do wykonania konserwacja, budynek w całości. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - warto.

 • Kwilcz

2023-01-03 do 2023-01-04

Sumienny Konserwator Zabytków

Szukasz Zleceniodawcę jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Leszna. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Leszno

2022-12-13 do 2022-12-21

Zlecę wykonanie konserwacji, drzwi, Raczyn

Przedmiot zlecenia: drzwi Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1895 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: parafia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Raczyn

2022-12-13 do 2022-12-21

Konserwacja zabytku, Lubcz Mały

Możesz zaoferować korzystną propozycję dotyczącą konserwacji zabytków? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

 • Lubcz mały

2022-10-07 do 2022-10-15

Rewelacyjny Konserwator Zabytków

Jako rewelacyjni konserwatorzy zabytków z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujesz w miejscowości Piła i w całym powiecie? Jesteś świetnym ekspertem do tego zapytania. Przedzwoń i prześlij ofertę - naprawdę warto.

 • Piła

2022-11-15 do 2022-11-23

Najlepszy Konserwator Zabytków

Jako najlepsi konserwatorzy zabytków z tak dużym doświadczeniem, pracujesz w miejscowości Głogów i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego zapytania. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Głogów

2022-08-09 do 2022-08-17

Konserwacja, obiekt sakralny, Kruszwica

Ten Klient pragnąc dotrzeć do restauracji zabytków powinien znaleźć Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Konserwacja, obiekt sakralny. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Kruszwica

2023-01-06 do 2023-01-14

Najlepszy Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: Polbruk lastryko Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 2000 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Żmigród

2022-10-22 do 2022-10-30

Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1817 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ...

 • Strzelce Krajeńskie

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecę konserwację, budynek w całości, Lubstów

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1843 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ...

 • Lubstów

2022-12-20 do 2022-12-28

Doświadczony Konserwator Zabytków

Zlecający szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług i pisze - Do wykonania konserwacja, obiekt sakralny, meble. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Zielona Góra

2022-10-30 do 2022-11-07

Świetna Restauracja Zabytków

Wybranie restauracji zabytków nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista posłuż radą i znajdź dopasowane rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Do wykonania konserwacja, obiekt sakralny. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Bydgoszcz

2022-10-24 do 2022-11-01

Do wykonania konserwacja, budynek w całości, Bydgoszcz

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1920 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bydgoszcz

2023-01-04 do 2023-01-12

Konserwator Zabytków

Klient szuka profesjonalnego konserwatora zabytków dla siebie i wysłał zapytanie o treści - Zlecę konserwację zabytku. Jeśli świadczysz szerokie spektrum usług w atrakcyjnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Bydgoszcz

2023-01-13 do 2023-01-21

Opłacalna Restauracja Zabytków

To zlecenie o treści - Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z rejonu Bydgoszczy i z sąsiednich miast. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Bydgoszcz

2022-08-02 do 2022-08-10

Opłacalna Restauracja Zabytków

Doprowadź do tego, że restauracja zabytków nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowani eksperci z dziedziny restauracji zabytków stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Do wykonania konserwacja, elewacja budynku. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Gorzów Wielkopolski

2023-01-26 do 2023-01-26

Konserwacja, budynek w całości, Sępólno Krajeńskie

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1890 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy ...

 • Sępólno Krajeńskie

2022-08-23 do 2022-08-31

Otrzymaj zlecenia dla Konserwatorów Zabytków
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Konserwatorów Zabytków