Konserwator zabytków w Turku

Porównaj oferty od Konserwatorów Zabytków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 445 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych konserwatorów zabytków w Turku

Konserwator zabytków Turek

Rewelacyjna Restauracja Zabytków

1 opinia

Restauracja zabytków oraz detale z tego wynikające przestaną być dla Ciebie problemem, jeśli wybierzesz ofertę Rezler Construct Sp. z o.o.. Profesjonalni specjaliści z zakresu restauracji zabytków pomogą Ci stworzyć najlepsze rozwiązanie. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE PATRYCJA WITKOWSKA - Najwyższej Klasy Renowacja Kościołów Turek

Najwyższej Klasy Renowacja Kościołów

2 opinie

Jeśli interesuje Cię najwyższej klasy renowacja kościołów i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to powierz tę kwestię specjalistom. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Zakład budowlany Tadeusz Sochacki - Dobry Konserwator Zabytków Turek

Zakład budowlany Tadeusz Sochacki

Każdy, kto szuka restauracji zabytków powinien już teraz zgłosić się do Zakład budowlany Tadeusz Sochacki i poznać dobre oferty. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

MALBUD - Profesjonalny Konserwator Zabytków Turek

Profesjonalny Konserwator Zabytków

Potrzebujesz profesjonalnego konserwatora zabytków z zakresu renowacji kościołów? Nie szukaj dalej, firma MALBUD jest firmą, której szukasz. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Rezlers.com - Fenomenalny Konserwator Zabytków Turek

Fenomenalny Konserwator Zabytków Turek

Fenomenalny konserwator zabytków proponuje swoje usługi na terenie Turka i w pobliskim rejonie. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Higrotec Tomasz Knop - Świetny Konserwator Zabytków Turek

Świetny Konserwator Zabytków Turek

Jeśli jeszcze szukasz świetnego konserwatora zabytków, to zerknij na firmę Higrotec Tomasz Knop. Świadczy wszechstronne spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Osoby prywatne - Doskonała Konserwacja Zabytków w Turku

Doskonała Konserwacja Zabytków w Turku

Szukający konserwacji zabytków musi zgłosić się do Osoby prywatne i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

OCHOCKI OKNA I DRZWI - Profesjonalna Renowacja Zabytków Turek

OCHOCKI OKNA I DRZWI

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej renowacji zabytków i poszukujesz najlepszych rozwiązań to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom OCHOCKI OKNA I DRZWI. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

GLAZ-DAR - Perfekcyjny Konserwator Zabytków Turek

GLAZ-DAR

GLAZ-DAR zatrudnia perfekcyjnych konserwatorów zabytków - szczególne kompetencje i doświadczenie to ich ważne zalety. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Bartez Rafał Mintus - Tania Renowacja Sztukaterii Turek

Bartez Rafał Mintus

Pracownicy Bartez Rafał Mintus złożą Ci najlepszą ofertę renowacji sztukaterii. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

Najnowsze z 31 zleceń na konserwacje zabytków w Turku

Konserwacja, budynek w całości, Poddębice

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1989 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ...

 • Poddębice

2022-12-19 do 2022-12-27

Korzystna Restauracja Zabytków Turek

Pokaż Klientowi, że lepszej oferty restauracji zabytków szybko nie znajdzie na terenie Łódzkiego, więc jeżeli szuka korzystnej restauracji zabytków to niezwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Małyń

2022-12-19 do 2022-12-27

Zlecę konserwację, budynek w całości, Lubstów

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1843 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ...

 • Lubstów

2022-12-20 do 2022-12-28

Konserwacja Zabytków Turek

Jako ekspert przedstaw najlepszą ofertę konserwacji zabytków. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Bez wątpienia zapytanie o treści "Szukam wykonawcy konserwacji, obiekt sakralny" jest idealne dla Twojej firmy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Września

2022-10-05 do 2022-10-13

Konserwacja, obiekt sakralny, Kruszwica

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1870 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Zarządca Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kruszwica

2023-01-06 do 2023-01-14

Firma Konserwatorska Turek

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku, budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1890 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Dodatkowe informacje: Dzień dobry...

 • Łódź

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 7 dni temu

Zlecenie na konserwację zabytku, Łódź

Ten Klient szukając restauracji zabytków powinien namierzyć Twoją Firmę, która przebije je wszystkie. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zlecenie na konserwację zabytku. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Łódź

2022-10-19 do 2022-10-27

Rewelacyjna Renowacja Zabytków Turek

Ten Klient poszukując renowacji zabytków powinien znaleźć Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Zlecę konserwację zabytku. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Łódź

2022-10-31 do 2022-11-08

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Gniezno

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gniezno

2023-01-20 do 2023-02-12
dodano 2023-01-20 16:35

Zlecę konserwację, budynek w całości, Włocławek

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1912 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Dodatkowe informacje: 502•••••••• Termin...

 • Włocławek

2022-10-25 do 2022-11-02

Zlecę konserwację, obiekt sakralny, Włocławek

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: Figurka gipsowa Orientacyjny rok stworzenia: 1958 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Malowanie fi...

 • Włocławek

2022-11-18 do 2022-11-26

Konserwacja, elewacja budynku, Brzeziny

Powiedz Zleceniodawcy, że lepszej oferty konserwacji zabytków szybko nie znajdzie w miejscowości Brzeziny i okolicy, więc jeśli poszukuje bezkonkurencyjnej konserwacji zabytków to bez wahania powinien poznać Twoją Firmę. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Brzeziny

2022-12-01 do 2022-12-09

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Płock

Podjęcie decyzji o wyborze konserwacji zabytków nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i wybierz dopasowane rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku. Przedzwoń i prześlij ofertę - naprawdę warto.

 • Płock

2022-09-28 do 2022-10-06

Firma Konserwatorska

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku, drzwi Materiał: metal Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od ...

 • Toruń

2022-07-15 do 2022-07-23

Konserwacja, obiekt sakralny, Toruń

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1997 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Toruń

2022-08-03 do 2022-08-11

Do wykonania konserwacja, budynek w całości, Toruń

Jako sprawdzony wykonawca i dobry konserwator zabytków działasz na terenie Torunia oraz w okolicy? Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Toruń

2022-10-24 do 2022-11-01

Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku, Toruń

Jako specjalista złóż bezkonkurencyjną ofertę renowacji zabytków. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku" jest stworzone dla Ciebie. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Toruń

2023-01-05 do 2023-01-13

Szukam wykonawcy konserwacji, drzwi, Toruń

Przedmiot zlecenia: drzwi Materiał: metal Orientacyjny rok stworzenia: 1920 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Toruń

2022-07-15 do 2022-07-23

Zlecę wykonanie konserwacji, budynek w całości, Namysłów

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1930 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Czy jezeli budynek s...

 • Namysłów

2022-09-26 do 2022-10-04

Konserwacja, elewacja budynku, Poznań

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę dobrej konserwacji zabytków gwarantując przy tym dobrą obsługę, a dla zainteresowanych też usługi dodatkowe, bez wątpienia zainteresujesz tego Klienta, który pisze - Konserwacja, elewacja budynku. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Poznań

2022-11-14 do 2022-11-22

Do wykonania konserwacja, elewacja budynku, Poznań

Zdecydowanie o wyborze konserwacji zabytków nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel rad i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Do wykonania konserwacja, elewacja budynku. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Poznań

2022-10-03 do 2022-10-11

Konserwacja, elewacja budynku, Poznań

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1905 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Poznań

2022-09-29 do 2022-10-07

Korzystna Restauracja Zabytków

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł restauracji zabytków, mimo że próbuje znaleźć od dawna, wysłał nam ogłoszenie o treści - Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku. To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Poznań

2022-10-03 do 2022-10-11

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Poznań

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku, budynek w całości Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: Praktykant technikum Dodatkow...

 • Poznań

2023-01-06 do 2023-01-14

Bezkonkurencyjna Konserwacja Zabytków

Daj znać Klientowi, że równie dobrej oferty konserwacji zabytków nie znajdzie w miejscowości Poznań i okolicy, więc jeżeli poszukuje bezkonkurencyjnej konserwacji zabytków to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Poznań

2023-01-05 do 2023-01-13

Zlecę konserwację, obiekt sakralny, Poznań

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł restauracji zabytków, choć próbuje znaleźć od dawna, wysłał nam zapytanie o treści - Zlecę konserwację, obiekt sakralny. To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zleceniodawcy. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się - warto.

 • Poznań

2023-01-03 do 2023-01-11

Do wykonania konserwacja, elewacja budynku, Poznań

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1926 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: Wspólnota Dodatkowe informacje: opracowa...

 • Poznań

2022-10-03 do 2022-10-11

Zlecenie na konserwację zabytku, Żmigród

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę dobrej restauracji zabytków gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a dla zainteresowanych też usługi dodatkowe, bez wątpienia przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Zlecenie na konserwację zabytku. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Żmigród

2022-10-22 do 2022-10-30

Konserwator Zabytków Turek

Jako świetni konserwatorzy zabytków z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujesz w miejscowości Kłobuck i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego zapytania. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Kłobuck

2022-08-31 do 2022-09-08

Świetny Konserwator Zabytków

Jako konserwator zabytków niezmiennie w branży od lat i specjalista zawsze przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Klient nadesłał zlecenie o treści "Szukam wykonawcy konserwacji, drzwi". Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Sochaczew

2022-08-04 do 2022-08-12

Do wykonania konserwacja, elewacja budynku, Leszno

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku, obiekt sakralny, budynek w całości Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1800 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin...

 • Leszno

2022-12-13 do 2022-12-21

Otrzymaj zlecenia dla Konserwatorów Zabytków
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Konserwatorów Zabytków