Konserwator zabytków w Kaliszu

Porównaj oferty od Konserwatorów Zabytków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 494 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych konserwatorów zabytków w Kaliszu

Konserwator zabytków Kalisz

Agnus architecture

4 opinie

Pragnąc dotrzeć do restauracji zabytków trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma konserwatorska Agnus architecture jest najwyższej próby. Mają ofertę dla każdego.

Pba Developer Sp. z o. o. - Rewelacyjna Renowacja Zabytków Kalisz

Rewelacyjna Renowacja Zabytków Kalisz

1 opinia

Wybierz specjalistów z Pba Developer Sp. z o. o. jeśli potrzebujesz odpowiednich ludzi do rewelacyjnej renowacji zabytków na terenie Kalisza lub okolicy. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

Alarm-Spec Piotr Rothe - Profesjonalna Renowacja Kościołów w Kaliszu

Profesjonalna Renowacja Kościołów w Kaliszu

Bez oporów zleć usługę profesjonalnej renowacji kościołów ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Kalisza i okolicznych miast. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Wektor Kalisz - Doświadczona Firma Konserwatorska Kalisz

Doświadczona Firma Konserwatorska

Znalezienie doświadczonej firmy konserwatorskiej nie jest proste, dlatego polecamy Ci Wektor Kalisz - to prawdziwi profesjonaliści działający na terenie Kalisza, którzy znają się na swojej robocie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Instal-Pro Technika Instalacyjna - Godna Zaufania Firma Konserwatorska Kalisz

Instal-Pro Technika Instalacyjna

Jeżeli potrzebujesz godnej zaufania firmy konserwatorskiej pracującej w rejonie Kalisza lub okolic to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Instal-Pro Technika Instalacyjna. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

CNCART - Dobry Konserwator Zabytków Kalisz

Dobry Konserwator Zabytków Kalisz

Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z CNCART są dla Ciebie idealni. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

KLEBUD - Wysokiej Klasy Renowacja Kościołów Kalisz

KLEBUD

Jeśli poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z KLEBUD są dla Ciebie stworzeni. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

F.U.H. Carrellage - Doświadczony Konserwator Zabytków Kalisz

F.U.H. Carrellage

Jeśli wciąż nie wybrałeś konserwatora zabytków dla siebie, to zwróć uwagę na firmę F.U.H. Carrellage. Oferuje szeroki zakres usług w korzystnych cenach. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Uslugi remontowo - budowlane Montex - Doskonała Renowacja Kościołów Kalisz

Uslugi remontowo - budowlane Montex

Wiele długich lat pracownicy firmy Uslugi remontowo - budowlane Montex realizują usługi z zakresu doskonałej renowacji kościołów, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ustal pasujący termin!

LECH-BUD Leszek Urbańczyk - Pierwszorzędna Renowacja Sztukaterii Kalisz

LECH-BUD Leszek Urbańczyk

Wciąż nie znalazłeś renowacji sztukaterii, choć próbujesz znaleźć od dawna? LECH-BUD Leszek Urbańczyk może zakończyć Twój problem. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie.

Najnowsze z 27 zleceń na konserwacje zabytków w Kaliszu

Świetna Renowacja Zabytków Kalisz

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1925 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: Szpital Powiatowy Dodatkowe informacje: Kaplica wy...

 • Września

2022-10-05 do 2022-10-13

Restauracja Zabytków Kalisz

Dla Zlecającego, który pisze - Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, znalezienie korzystnej restauracji zabytków może być niełatwe, ale Twoja firma będzie na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Przedłóż propozycję dla tego Klienta - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Gniezno

2023-01-20 do 2023-02-12
dodano 2023-01-20 16:35

Konserwacja, elewacja budynku, Poznań

Dla Zlecającego, który napisał - Konserwacja, elewacja budynku, znalezienie doskonałej restauracji zabytków jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego produktu. Wybierz numer teraz i wyślij ofertę.

 • Poznań

2022-11-14 do 2022-11-22

Odpowiednia Konserwacja Zabytków Kalisz

Jako profesjonalista przedstaw doskonałą ofertę konserwacji zabytków. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim dużym doświadczeniu. Bez wątpliwości zapytanie o treści "Do wykonania konserwacja, elewacja budynku" jest idealne dla Ciebie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Poznań

2022-10-03 do 2022-10-11

Konserwacja, elewacja budynku, Poznań

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1905 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Poznań

2022-09-29 do 2022-10-07

Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku, Poznań

Skontaktuj się z Klientem jako niezawodna firma konserwatorska oferująca swoje usługi w miejscowości Poznań i w okolicznych miastach. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Poznań

2022-10-03 do 2022-10-11

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Poznań

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku, budynek w całości Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: Praktykant technikum Dodatkow...

 • Poznań

2023-01-06 do 2023-01-14

Bezkonkurencyjna Konserwacja Zabytków

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł konserwacji zabytków, mimo iż szuka od wielu dni, zgłosił nam zapytanie o treści - Zlecę konserwację, obiekt sakralny. To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Klienta. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Poznań

2023-01-03 do 2023-01-11

Konserwacja, elewacja budynku, Poznań

Pokaż Zleceniodawcy, że takiej propozycji konserwacji zabytków nie znajdzie na terenie Poznania, więc jeżeli poszukuje korzystnej konserwacji zabytków to bez zbędnej zwłoki powinien poznać Twoją Firmę. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Poznań

2023-01-05 do 2023-01-13

Dobra Renowacja Zabytków

Spraw, że renowacja zabytków nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowani eksperci z branży renowacji zabytków znajdź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Do wykonania konserwacja, elewacja budynku. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Poznań

2022-10-03 do 2022-10-11

Świetna Firma Konserwatorska Kalisz

Szukasz Klienta jako sprawdzony specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Wielkopolskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Lubstów

2022-12-20 do 2022-12-28

Zlecenie na konserwację zabytku, Żmigród

Przedmiot zlecenia: Polbruk lastryko Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 2000 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Żmigród

2022-10-22 do 2022-10-30

Najwyższej Klasy Konserwator Zabytków Kalisz

Jako konserwator zabytków proponujesz swoje usługi w miejscowości Leszno oraz w pobliskich powiatach? Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Leszno

2022-12-13 do 2022-12-21

Zlecę konserwację, budynek w całości, Małyń

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1989 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Poszukuje firmy któr...

 • Małyń

2022-12-19 do 2022-12-27

Konserwacja, budynek w całości, Poddębice

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę dobrej konserwacji zabytków gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a dla chętnych także usługi dodatkowe, na pewno zainteresujesz tego Zleceniodawcy, który pisze - Konserwacja, budynek w całości. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Poddębice

2022-12-19 do 2022-12-27

Konserwacja, obiekt sakralny, Kruszwica

Spraw, że konserwacja zabytków nie będzie dla Zleceniodawcy zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalni specjaliści z branży konserwacji zabytków stwórz skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Konserwacja, obiekt sakralny. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kruszwica

2023-01-06 do 2023-01-14

Najwyższej Klasy Renowacja Zabytków

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1930 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Czy jezeli budynek s...

 • Namysłów

2022-09-26 do 2022-10-04

Rewelacyjna Renowacja Zabytków

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku, budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1904 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac:...

 • Oborniki

2022-10-11 do 2022-10-19

Korzystna Restauracja Zabytków

Pokaż Klientowi, że lepszej oferty restauracji zabytków szybko nie znajdzie na terenie Wrocławia, więc jeżeli szuka korzystnej restauracji zabytków to niezwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Wrocław

2022-08-10 do 2022-08-18

Firma Konserwatorska

Dla Klienta znalezienie wiarygodnej firmy konserwatorskiej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, na własną rękę jako prawdziwy specjalista działający na terenie Wrocławia, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Wrocław

2022-12-28 do 2023-01-05

Do wykonania konserwacja, budynek w całości, Wrocław

Klient szuka świetnego konserwatora zabytków dla siebie i pisze - Do wykonania konserwacja, budynek w całości. Jeśli realizujesz całe spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Wrocław

2022-08-21 do 2022-08-29

Tania Renowacja Zabytków

Przedmiot zlecenia: drzwi Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Witam, potrzebuje doradztwa kon...

 • Wrocław

2022-09-16 do 2022-09-24

Szukam wykonawcy konserwacji, obiekt sakralny, Wrocław

Zlecający szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Szukam wykonawcy konserwacji, obiekt sakralny. To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wrocław

2022-09-13 do 2022-09-21

Odpowiednia Konserwacja Zabytków

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecę konserwację, budynek w całości, znalezienie odpowiedniej konserwacji zabytków może być niełatwe, ale pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Wrocław

2022-12-09 do 2022-12-17

Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku, Wrocław

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1926 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy o...

 • Wrocław

2023-01-17 do 2023-01-25

Konserwacja, budynek w całości, Głogów

Możesz zaoferować solidną propozycję dotyczącą restauracji zabytków? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Głogów

2022-08-09 do 2022-08-17

Konserwacja Zabytków

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: Styrodur Orientacyjny rok stworzenia: 2022 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Klejenie sztukater...

 • Oława

2022-10-18 do 2022-10-26

Otrzymaj zlecenia dla Konserwatorów Zabytków
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Konserwatorów Zabytków