Konserwator zabytków w Gnieźnie

Porównaj oferty od Konserwatorów Zabytków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 378 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych konserwatorów zabytków w Gnieźnie

Konserwator zabytków Gniezno

Pracownia Tapicerska Karol Krupa

26 opinii

Nadal nie znalazłeś renowacji sztukaterii, chociaż poszukujesz od kilku tygodni? Pracownia Tapicerska Karol Krupa może być Twoim wybawieniem. Jeśli chcesz otrzymać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

KBR Invest sp. z o.o. - Wysokiej Klasy Konserwator Zabytków Gniezno

KBR Invest sp. z o.o.

19 opinii

To jedna z najlepszych firm konserwatorskich zatrudniających konserwatorów zabytków z tak dużym doświadczeniem, działających na terenie miejscowości Gniezno i w całym powiecie. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

BUD-X - Profesjonalna Renowacja Zabytków Gniezno

Profesjonalna Renowacja Zabytków Gniezno

1 opinia

Powierz zadanie renowacji zabytków ekspertom firmy BUD-X z miejscowości Gniezno. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. W okolicy Gniezna są w ścisłej czołówce. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - sprawdź!

Falbank - Dobry Konserwator Zabytków Gniezno

Dobry Konserwator Zabytków Gniezno

1 opinia

Gdy szukasz jakości wykonywanych usług to specjaliści z Falbank są dla Ciebie idealni. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

TECH - Najwyższej Klasy Konserwator Zabytków Gniezno

TECH

4 opinie

Ten konserwator zabytków proponuje swoje doświadczenie w miejscowości Gniezno i w okolicznych miastach. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

MAWOR - Najwyższej Klasy Restauracja Zabytków Gniezno

MAWOR

1 opinia

Pracownicy MAWOR przedstawią Ci najlepszą ofertę restauracji zabytków. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

POPARTUR - Wysokiej Klasy Renowacja Zabytków Gniezno

POPARTUR

Zatrudnij tych specjalistów jeśli poszukujesz właściwych ludzi do wysokiej klasy renowacji zabytków w miejscowości Gniezno lub sąsiednim mieście. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Aleksander Popielak - Pierwszorzędna Renowacja Kościołów Gniezno

Aleksander Popielak

W przypadku, gdy potrzebujesz pierwszorzędnej renowacji kościołów w rejonie Gniezna i szukasz rozwiązań z najwyższej półki to wykorzystaj doświadczenie Aleksander Popielak. Zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

TROCKENBAU Marek Wojciechowski - Fantastyczna Renowacja Zabytków w Gnieźnie

Fantastyczna Renowacja Zabytków w Gnieźnie

Pragniesz znaleźć dobrego specjalistę z zakresu fantastycznej renowacji zabytków z Gniezna do realizacji zaplanowanych działań? Firma TROCKENBAU Marek Wojciechowski jest gotowa Ci pomóc. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

Zakład Budowy Dachów ''NOWY-DACH'' Nowak Michał - Tania Restauracja Zabytków Gniezno

Zakład Budowy Dachów ''NOWY-DACH'' Nowak Michał

Powierz prace dotyczące renowacji kościołów specjalistom firmy Zakład Budowy Dachów NOWY-DACH Nowak Michał z miejscowości Gniezno. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Gniezna są jednymi z najlepszych. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Najnowsze z 29 zleceń na konserwacje zabytków w Gnieźnie

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Gniezno

Poszukiwana jest sumienna firma konserwatorska z Gniezna. Zapoznaj się zgłoszenia o treści - Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku. Złóż ofertę temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej.

 • Gniezno

2023-01-20 do 2023-02-12
dodano 2023-01-20 16:35

Szukam wykonawcy konserwacji, obiekt sakralny, Września

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1925 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: Szpital Powiatowy Dodatkowe informacje: Kaplica wy...

 • Września

2022-10-05 do 2022-10-13

Konserwacja, elewacja budynku, Poznań

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Konserwacja, elewacja budynku", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Poznań

2022-11-14 do 2022-11-22

Rewelacyjna Renowacja Zabytków Gniezno

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Do wykonania konserwacja, elewacja budynku, wybranie rewelacyjnej renowacji zabytków jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Poznań

2022-10-03 do 2022-10-11

Najlepszy Konserwator Zabytków Gniezno

Jako najlepsi konserwatorzy zabytków z tak dużym doświadczeniem, pracujesz w miejscowości Poznań i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego zapytania. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Poznań

2022-09-29 do 2022-10-07

Wykwalifikowany Konserwator Zabytków

Jako wykwalifikowani konserwatorzy zabytków z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujesz na terenie miejscowości Poznań i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego zlecenia. Zadzwoń i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Poznań

2022-10-03 do 2022-10-11

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Poznań

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku, budynek w całości Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: Praktykant technikum Dodatkow...

 • Poznań

2023-01-06 do 2023-01-14

Zlecę konserwację, obiekt sakralny, Poznań

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1798 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Parafia Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Poznań

2023-01-03 do 2023-01-11

Opłacalna Konserwacja Zabytków Gniezno

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1905 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Dodatkowe informacje: Poszukuję wy...

 • Poznań

2023-01-05 do 2023-01-13

Znakomita Firma Konserwatorska Gniezno

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1926 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: Wspólnota Dodatkowe informacje: opracowa...

 • Poznań

2022-10-03 do 2022-10-11

Pierwszorzędny Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1870 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Zarządca Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kruszwica

2023-01-06 do 2023-01-14

Zlecę konserwację, elewacja budynku, Oborniki

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku, budynek w całości Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1904 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac:...

 • Oborniki

2022-10-11 do 2022-10-19

Firma Konserwatorska

Przedmiot zlecenia: drzwi Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1895 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: parafia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Raczyn

2022-12-13 do 2022-12-21

Godna Zaufania Firma Konserwatorska

Klienta interesuje godna zaufania firma konserwatorska z Wielkopolskiego. Zapoznaj się ze szczegółami zapytania o treści - Zlecę konserwację, budynek w całości. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Lubstów

2022-12-20 do 2022-12-28

Do wykonania konserwacja, obiekt sakralny, Bydgoszcz

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1924 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: do remontu Termin roz...

 • Bydgoszcz

2022-10-24 do 2022-11-01

Do wykonania konserwacja, budynek w całości, Bydgoszcz

Klient szuka świetnej współpracy i pisze - Do wykonania konserwacja, budynek w całości. To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Bydgoszcz

2023-01-04 do 2023-01-12

Zlecę konserwację zabytku, Bydgoszcz

Przedmiot zlecenia: Zegar Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1915 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Czy podjelibyscie się państwo r...

 • Bydgoszcz

2023-01-13 do 2023-01-21

Korzystna Konserwacja Zabytków

Pokaż Zlecającemu, że takiej oferty konserwacji zabytków szybko nie znajdzie na terenie Bydgoszczy, więc jeśli szuka korzystnej konserwacji zabytków to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Bydgoszcz

2022-08-02 do 2022-08-10

Zlecę konserwację, pomnik, Piła

Przedmiot zlecenia: pomnik Materiał: Beton Orientacyjny rok stworzenia: 1919 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Piła

2022-11-15 do 2022-11-23

Dobry Konserwator Zabytków

Klient szuka dobrego konserwatora zabytków dla siebie i pisze - Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku. Jeśli oferujesz wszechstronne spektrum usług w korzystnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Toruń

2022-07-15 do 2022-07-23

Firma Konserwatorska

Klient zgłosił "Konserwacja, obiekt sakralny". Jako najlepsza firma konserwatorska, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Zleceniodawcy przekonają się o doskonałej obsłudze. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Toruń

2022-08-03 do 2022-08-11

Wyjątkowy Konserwator Zabytków

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: cegła Obiekt wpisany do rejestru zabytków: obiekt wpisany do rejestru zabytków Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: termin do us...

 • Toruń

2022-10-24 do 2022-11-01

Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku, Toruń

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę korzystnej konserwacji zabytków gwarantując przy tym fachową obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, bez wątpienia przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który pisze - Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku. Pokaż bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Toruń

2023-01-05 do 2023-01-13

Szukam wykonawcy konserwacji, drzwi, Toruń

Przedmiot zlecenia: drzwi Materiał: metal Orientacyjny rok stworzenia: 1920 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Toruń

2022-07-15 do 2022-07-23

Do wykonania konserwacja, budynek w całości, Kwilcz

Odpowiedz na zlecenie jako dobra firma konserwatorska świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Wielkopolskie oraz w rejonie Wielkopolskiego. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kwilcz

2023-01-03 do 2023-01-04

Do wykonania konserwacja, elewacja budynku, Leszno

Klient szuka świetnego konserwatora zabytków dla siebie i napisał - Do wykonania konserwacja, elewacja budynku. Jeśli oferujesz bogaty zakres usług w dobrych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Leszno

2022-12-13 do 2022-12-21

Zlecę konserwację, budynek w całości, Włocławek

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1912 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Dodatkowe informacje: 502•••••••• Termin...

 • Włocławek

2022-10-25 do 2022-11-02

Zlecę konserwację, obiekt sakralny, Włocławek

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: Figurka gipsowa Orientacyjny rok stworzenia: 1958 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Malowanie fi...

 • Włocławek

2022-11-18 do 2022-11-26

Perfekcyjna Firma Konserwatorska

Klient napisał "Konserwacja, budynek w całości". Jako perfekcyjna firma konserwatorska, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Sępólno Krajeńskie

2022-08-23 do 2022-08-31

Otrzymaj zlecenia dla Konserwatorów Zabytków
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Konserwatorów Zabytków