Konserwator zabytków w Częstochowie

Porównaj oferty od Konserwatorów Zabytków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 657 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 580 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych konserwatorów zabytków w Częstochowie

Konserwator zabytków Częstochowa

Korzystna Renowacja Sztukaterii w Częstochowie

1 opinia

Chcesz znaleźć sprawdzonego specjalistę do realizacji swoich planów? Ewa Czechowska będzie najszybszą drogą. Aby poznać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Renowacja Zabytków Architektury "SIMA" - Profesjonalna Renowacja Zabytków Częstochowa

Profesjonalna Renowacja Zabytków

1 opinia

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to najważniejsze atuty firmy Renowacja Zabytków Architektury SIMA, której specjalnością jest renowacja zabytków. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

KMI Pro System - Idealna Renowacja Sztukaterii Częstochowa

Idealna Renowacja Sztukaterii Częstochowa

15 opinii

Dotarcie do idealnej renowacji sztukaterii może być skomplikowane, ale KMI Pro System na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu rozwiązania. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Wojciech Musiał - Rewelacyjna Renowacja Sztukaterii Częstochowa

Wojciech Musiał

4 opinie

Nadal nie znalazłeś renowacji sztukaterii, chociaż poszukujesz od kilku tygodni? Wojciech Musiał może być Twoim wybawieniem. Jeśli chcesz otrzymać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Dachyrustykalne Sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Konserwacja Zabytków Częstochowa

Dachyrustykalne Sp. z o.o.

1 opinia

Specjaliści z Dachyrustykalne Sp. z o.o. przedstawią Ci doskonałą ofertę konserwacji zabytków. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

P.U.W. PREMEX SP. Z. O. O. - Idealna Konserwacja Zabytków Częstochowa

P.U.W. PREMEX SP. Z. O. O.

1 opinia

Podjęcie decyzji o wyborze konserwacji zabytków nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z P.U.W. PREMEX SP. Z. O. O. dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Gips-Tech - Rewelacyjna Renowacja Kościołów Częstochowa

Rewelacyjna Renowacja Kościołów

1 opinia

Masz zamiar powierzyć renowacja kościołów, a jeszcze nie masz firmy konserwatorskiej? Gips-Tech to wspaniały wybór. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

BUDMAX - Rewelacyjna Renowacja Zabytków Częstochowa

Rewelacyjna Renowacja Zabytków Częstochowa

1 opinia

Bez oporów zleć zadanie rewelacyjnej renowacji zabytków fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Częstochowy i przyległych powiatów. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

R-R BUD - Doskonała Renowacja Sztukaterii Częstochowa

R-R BUD

1 opinia

Nadal nie znalazłeś renowacji sztukaterii, choć szukasz od wielu dni? R-R BUD może ma szansę zakończyc Twój problem. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

AL-BUD Adam Langier - Korzystna Restauracja Zabytków Częstochowa

AL-BUD Adam Langier

2 opinie

Osoby z AL-BUD Adam Langier przedstawią Ci najlepszą ofertę restauracji zabytków. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 27 zleceń na konserwacje zabytków w Częstochowie

Do wykonania konserwacja, drzwi, Kłobuck

Przedmiot zlecenia: drzwi Materiał: Drzwi Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Drzwi dębowe stare Termin rozpo...

 • Kłobuck

2022-08-31 do 2022-09-08

Konserwator Zabytków Częstochowa

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1800 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3...

 • Lubliniec

2023-01-05 do 2023-01-13

Do wykonania konserwacja, drzwi, Zbrosławice

Przedmiot zlecenia: drzwi Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 2004 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Zbrosławice

2022-08-18 do 2022-08-26

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Bytom

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Bytom

2022-08-16 do 2022-08-24

Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku, Toszek

Jako firma zatrudniająca dobrych konserwatorów zabytków i wykazująca się szczególnym doświadczeniem, zapytanie o treści - Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku jest skierowane do Ciebie. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Toszek

2022-08-02 do 2022-08-10

Zlecę konserwację zabytku, Katowice

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę konserwację zabytku", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Katowice

2022-09-05 do 2022-09-13

Konserwacja Zabytków Częstochowa

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Dodatkowe informacje: Dzień dobry, do...

 • Katowice

2022-08-03 do 2022-08-11

Do wykonania konserwacja, drzwi, Katowice

Zlecenie o treści - Do wykonania konserwacja, drzwi jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Katowic i z sąsiednich miast. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Katowice

2022-10-15 do 2022-10-23

Szukam wykonawcy konserwacji, obiekt sakralny, Gliwice

Ten Klient poszukując konserwacji zabytków powinien natknąć się na Twoją Firmę, która nie ma sobie równych. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Szukam wykonawcy konserwacji, obiekt sakralny. Przedłóż dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Gliwice

2022-09-18 do 2022-09-26

Konserwacja, obiekt sakralny, Gliwice

Poszukiwana jest sumienna firma konserwatorska z Gliwic. Zapoznaj się zgłoszenia o treści - Konserwacja, obiekt sakralny. Złóż ofertę temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej.

 • Gliwice

2022-09-18 do 2022-09-26

Kompetentny Konserwator Zabytków

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Konserwacja, elewacja budynku", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Mysłowice

2023-01-02 do 2023-01-10

Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny, Tychy

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1979 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ro...

 • Tychy

2022-10-23 do 2022-10-31

Tania Konserwacja Zabytków

Ten Klient szukając konserwacji zabytków powinien znaleźć Twoją Firmę, która przebije je wszystkie. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Konserwacja, pomnik. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Niwki

2022-10-06 do 2022-10-14

Zlecę konserwację, elewacja budynku, Bieruń

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: tynki na cegle Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Dodatkowe informacje: Zlecę w...

 • Bieruń

2022-10-12 do 2022-10-20

Do wykonania konserwacja, obiekt sakralny, Opole

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny, fontanna, pomnik Materiał: гипс Orientacyjny rok stworzenia: 1 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia pr...

 • Opole

2022-09-22 do 2022-09-30

Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny, meble, Opole

Doprowadź do tego, że konserwacja zabytków nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowani konsultanci z zakresu konserwacji zabytków sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecę wykonanie konserwacji, obiekt sakralny, meble. Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Opole

2022-09-04 do 2022-09-12

Do wykonania konserwacja, elewacja budynku, Oświęcim

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Do wykonania konserwacja, elewacja budynku, dotarcie do najwyższej klasy renowacji zabytków jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Oświęcim

2022-08-30 do 2022-08-31

Do wykonania konserwacja, pomnik, Szczukowice

Skontaktuj się z Klientem jako fenomenalna firma konserwatorska świadcząca swoje usługi w miejscowości Świętokrzyskie oraz na obszarze Świętokrzyskiego. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Szczukowice

2022-10-03 do 2022-10-11

Rewelacyjna Restauracja Zabytków Częstochowa

Przedmiot zlecenia: Grobowiec Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1895 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Zapytanie dotyczy grobowca ...

 • Kraków

2022-08-27 do 2022-09-04

Doświadczona Firma Konserwatorska Częstochowa

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1890 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Dodatkowe informacje: Kolegium Ignatianum zleci wyk...

 • Kraków

2022-08-11 do 2022-08-19

Konserwacja, elewacja budynku, Kraków

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: styropian Orientacyjny rok stworzenia: 2000 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zar...

 • Kraków

2022-08-02 do 2022-08-10

Świetna Firma Konserwatorska

Przedmiot zlecenia: obiekt sakralny, pomnik Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1867 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Dodatkowe informacje: PRZENIESIENIE...

 • Kraków

2022-09-12 do 2022-09-30

Do wykonania konserwacja, pomnik, Kraków

Przedmiot zlecenia: pomnik Materiał: kamień Orientacyjny rok stworzenia: 1910 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Nagrobek na cmentarzu rakowick...

 • Kraków

2022-11-17 do 2022-11-25

Szukam wykonawcy konserwacji, budynek w całości, Kraków

Zleceniodawca napisał "Szukam wykonawcy konserwacji, budynek w całości". Jako fenomenalna firma konserwatorska, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie złożeniem oferty, a Zleceniodawcy przekonają się o doskonałej obsłudze. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Kraków

2022-09-27 do 2022-10-05

Dobry Konserwator Zabytków

Klient poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Konserwacja, elewacja budynku. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Kraków

2022-12-21 do 2022-12-29

Do wykonania konserwacja, drzwi, Kraków

Przedmiot zlecenia: drzwi Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: Witam, przesyłam zdjęcia drzwi ...

 • Kraków

2023-01-08 do 2023-01-16

Firma Konserwatorska

Klient zgłosił "Szukam wykonawcy konserwacji zabytku". Jako najlepsza firma konserwatorska, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Zleceniodawcy przekonają się o doskonałej obsłudze. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Kraków

2023-01-16 do 2023-01-24

Otrzymaj zlecenia dla Konserwatorów Zabytków
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Konserwatorów Zabytków