Geodeta w Tczewie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 387 915 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 091 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Tczewie

Geodeta Tczew

Profit

1 opinia

Profit to wybitni specjaliści od geodezji, obsługujący Klientów z Tczewa i przyległych miast. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

P.U.H. EFFECT INVESTING - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Tczew

P.U.H. EFFECT INVESTING

1 opinia

Wykonanie ewidencji gruntów będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. P.U.H. EFFECT INVESTING ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Pol-Tynk Podjacki Krzysztof - Doskonały Geodeta Tczew

Doskonały Geodeta Tczew

1 opinia

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace na terenie miejscowości Tczew i w okolicy. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Kro-Pol Szymon Krocz - Wysokiej Klasy Geodeta Tczew

Wysokiej Klasy Geodeta

3 opinie

Nawiąż kontakt z Kro-Pol Szymon Krocz jeśli szukasz wysokiej klasy geodetów działających na terenie Tczewa i w sąsiednich miastach. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Zakład Ogólnobudowlany - Perfekcyjna Geodezja Tczew

Zakład Ogólnobudowlany

1 opinia

Zakład Ogólnobudowlany oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z rejonu Tczewa oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Mario - Wyjątkowy Geodeta Tczew

Mario

1 opinia

Jeżeli szukasz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z Mario perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Arc-Studio. Geodezja, mapa numeryczna - Profesjonalna Geodezja Tczew

Profesjonalna Geodezja

Nie znajdziesz innych tak wysokiej klasy geodetów z tak dużym doświadczeniem, działających na terenie miejscowości Tczew i w całym powiecie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

ADY MARCAM - Nieprzeciętny Geodeta Tczew

Nieprzeciętny Geodeta Tczew

Zacznij działać z ADY MARCAM jeśli szukasz nieprzeciętnych geodetów działających na terenie Tczewa i w sąsiednich miastach. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Usługi Geodezyjne "Geoida" - Doskonała Ewidencja Gruntów w Tczewie

Doskonała Ewidencja Gruntów w Tczewie

Geodeta z wyjątkową wiedzą z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

"Complex" - Fenomenalny Geodeta Tczew

"Complex"

Rozpocznij współpracę z Complex jeśli szukasz wyjątkowych geodetów oferujących swoje usługi na terenie Tczewa oraz w okolicy. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Najnowsze z 29 zleceń na geodetów w Tczewie

Geodezja Tczew

Warto by było zaproponować współpracę jeśli Twoja działalność jest utworzona z pasji do geodezji i oferuje profesjonalne usługi geodezyjne na obszarze Tczewa, a także okolicznych miast i powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Tczew

2023-01-18 do 2023-01-26

Opłacalne Prace Geodezyjne Tczew

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Rybaki gmina Somonino Proszę o ce...

 • Rybaki

2023-01-08 do 2023-01-16

Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m², Tczew

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie boisk Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie boisk w miejscowości Gniszew...

 • Tczew

2022-09-19 do 2022-09-27

Solidna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 9000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Brody pomorskie

2022-09-14 do 2022-09-22

Firma Geodezyjna Tczew

Cel usług geodezyjnych: tyczenie dwóch boisk zewnętrznych Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Szukamy Geodety do wy...

 • Tczew

2022-07-22 do 2022-07-30

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Tczew

Dla Zlecającego, który napisał - Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², dotarcie do korzystnych prac geodezyjnych jest niełatwe, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Tczew

2022-07-19 do 2022-07-27

Dobry Geodeta Tczew

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykona...

 • Starogard Gdański

2022-08-08 do 2022-08-16

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 2500ha, Starogard Gdański

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 2500ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Sąsiad sprzedał działkę sąsiadującą z mo...

 • Starogard Gdański

2022-09-02 do 2022-09-10

Świetna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Starogard Gdański

2022-11-06 do 2022-11-14

Rzetelne Usługi Geodezyjne Tczew

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 2.5ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Szukam osoby uprawnionej do nadzoru geode...

 • Starogard Gdański

2022-09-01 do 2022-09-09

Perfekcyjny Geodeta

Jako sprawdzona firma i perfekcyjny geodeta działasz na terenie Starogardu Gdańskiego lub w okolicy? Przedstaw wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Starogard Gdański

2022-09-18 do 2022-09-26

Idealne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 2500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję wytyczyć zarys budynku Termin skorzysta...

 • Starogard Gdański

2022-12-28 do 2023-01-05

Szukam geodety, budowa domu, 1000m², Skarszewy

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję mapę do celów projektowych dla działki :...

 • Skarszewy

2022-09-09 do 2022-09-17

Szukam geodety, budowa domu, 1501-3000m², Skowarcz

Poszukujesz dopasowanego do Ciebie zlecenia? Jako rzetelny specjalista świadczący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy wśród firm geodezyjnych poznaj treść zlecenia o treści "Szukam geodety, budowa domu, 1501-3000m²". Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Skowarcz

2022-10-24 do 2022-11-01

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Skowarcz

Klient szuka kompetentnego geodety dla siebie i napisał - Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m². Jeśli wykonujesz wszechstronne spektrum usług geodezyjnych w konkurencyjnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Skowarcz

2022-09-07 do 2022-09-15

Nieprzeciętny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: budowa garażu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Czarnylas

2022-11-21 do 2022-11-29

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 4972ha, Trąbki Wielkie

Perfekcyjna geodezja to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w fachu geodety. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Trąbki Wielkie

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano wczoraj o 18:21

Solidna Geodezja

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Pomorskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Kaczki

2022-08-24 do 2022-09-01

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 3400m², Skórzenno Pomorskie

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 3400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: plan archiwalny działki w roku 1982 Ter...

 • Skórzenno pomorskie

2022-10-26 do 2022-11-03

Fenomenalna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 8300m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łęgowo

2022-09-01 do 2022-09-09

Tanie Usługi Geodezyjne

Szukasz Klienta jako dobry profesjonalista od tanich usług geodezyjnych? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Malbork

2022-11-14 do 2022-11-22

Szukam geodety, 3000m², Osowo Leśne

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie domu zgodnie z pozwoleniem na budowę, budowa domu Powierzchnia działki: 3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z ofert...

 • Osowo leśne

2023-01-21 do 2023-01-29
dodano 6 dni temu

Pierwszorzędne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Lubichowo

2023-01-10 do 2023-01-18

Rzetelne Usługi Geodezyjne

Jeśli rzetelne usługi geodezyjne w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. składający zapytanie zgłosił "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 3000m²". Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Osowo leśne

2022-07-24 do 2022-08-01

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 501-1000m², Sztum

Jeśli Geodezja nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Twojej firmy. Polegając na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Sztum

2022-11-10 do 2022-11-18

Tanie Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 2200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Sztum

2023-01-06 do 2023-01-14

Niezawodna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 6000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-11-04...

 • Barcice

2022-10-21 do 2022-10-29

Świetna Firma Geodezyjna

Odpowiedz na zlecenie jako firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne w miejscowości Pomorskie i w pobliskich miastach. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Juszkowo

2022-07-28 do 2022-08-05

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie działki,sprawdzenie starych gra...

 • Jeżewnica

2022-08-15 do 2022-08-23

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów