Geodeta w Sztumie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 415 084 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Sztumie

Geodeta Sztum

Wysokiej Klasy Geodeta Sztum

1 opinia

Wysokiej klasy geodeta z bogatym doświadczeniem z zakresu perfekcyjnych usług geodezyjnych wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

BG Kappa Katarzyna Jurczak - Doświadczony Geodeta Sztum

Doświadczony Geodeta Sztum

Myślisz, że najlepsza ewidencja gruntów to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - geodeci z tej firmy doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

WYKOŃCZTOM - Perfekcyjny Geodeta Sztum

Perfekcyjny Geodeta

Nie znajdziesz innych tak perfekcyjnych geodetów z tak dużym doświadczeniem, działających w miejscowości Sztum i w całym powiecie. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Usługi ogólnobudowlane- Dekarstwo - Tanie Usługi Geodezyjne Sztum

Tanie Usługi Geodezyjne

Starasz się odnaleźć solidnego fachowca od tanich usług geodezyjnych z Sztumu, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Usługi ogólnobudowlane- Dekarstwo jest do Twojej dyspozycji. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Miras - Staranna Ewidencja Gruntów w Sztumie

Staranna Ewidencja Gruntów w Sztumie

W dalszym ciągu potrzebujesz specjalisty od ewidencji gruntów? Skorzystaj z kwalifikacji Miras. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Usługi Ogólnobudowlane Grzegorz Plewako - Świetny Geodeta Sztum

Świetny Geodeta

Ten świetny geodeta z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą przygotowanym do współpracy - Usługi Ogólnobudowlane Grzegorz Plewako to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

ZBROJBUD Sp. z o.o. - Doskonałe Usługi Geodezyjne Sztum

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Poprzez dbałość o jakość usługi geodezyjnej ZBROJBUD Sp. z o.o. wyróżnia się w swoim rejonie. Reputację tworzą recenzje szczęśliwych Klientów. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE - Sumienny Geodeta Sztum

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Planujesz wybrać dobrego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE będzie najszybszą drogą. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

KOZ-BUD - Solidne Usługi Geodezyjne Sztum

Solidne Usługi Geodezyjne

Firma KOZ-BUD to eksperci z branży solidnych usług geodezyjnych, obsługujący Klientów z Sztumu i okolicznych miast. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Brukarstwo i Ogrody - Usługi budowlane - Dobre Usługi Geodezyjne Sztum

Brukarstwo i Ogrody - Usługi budowlane

Planujesz wybrać godnego uwagi specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Brukarstwo i Ogrody - Usługi budowlane jest na to skuteczną metodą. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

Najnowsze z 27 zleceń na geodetów w Sztumie

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 4ha, Czernin

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Mapa do celów projektowych obręb Czerni...

 • Czernin

2023-01-27 do 2023-01-27

Doskonałe Prace Geodezyjne Sztum

Jako specjalista złóż doskonałą ofertę prac geodezyjnych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Z pewnością zapytanie o treści "Usługa geodezyjna, budowa domu, 2200m²" jest idealne dla Twojej firmy. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Sztum

2023-01-06 do 2023-01-14

Dobry Geodeta Sztum

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dokładnie chodzi o to żeby dowiedzie...

 • Sztum

2022-11-10 do 2022-11-18

Znakomite Usługi Geodezyjne Sztum

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Prabuty

2022-09-16 do 2022-09-24

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Malbork

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Rodzinne Ogródki działkowe Termin s...

 • Malbork

2022-11-14 do 2022-11-22

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 6000m², Barcice

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 6000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-11-04...

 • Barcice

2022-10-21 do 2022-10-29

Prace Geodezyjne

Powiedz Klientowi, że lepszej propozycji prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Warmińsko-mazurskiego, więc jeśli poszukuje dobrych prac geodezyjnych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Zalewo

2022-11-29 do 2022-12-07

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1001-1500m², Kwidzyn

Chcesz znaleźć Klienta jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kwidzyn

2022-11-13 do 2022-11-21

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 9000m², Brody Pomorskie

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 9000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Brody pomorskie

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Rybaki

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Rybaki gmina Somonino Proszę o ce...

 • Rybaki

2023-01-08 do 2023-01-16

Potrzebuję geodety, 1501-3000m², Elbląg

Zleceniodawca, który planuje kupno usługi geodezyjnej musi koniecznie zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Elbląg

2023-01-03 do 2023-01-11

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Elbląg

Nawiąż współpracę jako geodeta z wieloletnim doświadczeniem z zakresu geodezji. W Twojej firmie śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to zwykła rzecz. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Elbląg

2023-01-12 do 2023-01-20

Profesjonalna Geodezja Sztum

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży geodezji możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w rejonie Warmińsko-mazurskiego, który pisze "Szukam geodety, budowa domu, 3055m²". Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Drużno

2023-01-11 do 2023-01-19

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m², Myślęcin

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia ...

 • Myślęcin

2022-12-03 do 2022-12-11

Dobra Firma Geodezyjna Sztum

Cel usług geodezyjnych: Postawienie czterech słupków betonowych zgodnie z wytyczną mapy Powierzchnia działki: 4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zl...

 • Marzewo

2022-11-07 do 2022-11-15

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 11ha, Kępki

Jako fenomenalna firma geodezyjna, która nie ma sobie równych na terenie Pomorskiego - odpowiedz Klientowi i pozwól sprawdzić mu samodzielnie o tym, że jesteś dobry! Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Kępki

2022-10-13 do 2022-10-21

Geodeta

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie boisk Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie boisk w miejscowości Gniszew...

 • Tczew

2022-09-19 do 2022-09-27

Doskonały Geodeta

Klient szuka doskonałego geodety i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m². Jeśli oferujesz szeroki zakres usług w korzystnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Tczew

2022-07-19 do 2022-07-27

Pierwszorzędna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: tyczenie dwóch boisk zewnętrznych Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Szukamy Geodety do wy...

 • Tczew

2022-07-22 do 2022-07-30

Fenomenalna Firma Geodezyjna

Szukasz skrojonego pod Twojej firmy zapytania? Jako solidny profesjonalista wykonujący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji wśród firm geodezyjnych zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m²". Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś.

 • Tczew

2023-01-18 do 2023-01-26

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 850m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Iława

2022-10-01 do 2022-10-09

Potrzebuję geodety, 22800m², Iława

Cel usług geodezyjnych: kompleksowa obsługa budowy budynku usługowego Powierzchnia działki: 22800m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Pełna obsługa ge...

 • Iława

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 2 godziny temu

Niezawodna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie geodezyjne budynku gospodarczego w terenie Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Pow...

 • Gardeja

2022-11-25 do 2022-12-03

Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 7500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gardeja

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, podział działki, 1501-3000m², Kamiennik Wielki

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Kamiennik wielki

2022-11-04 do 2022-11-12

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1500m², Miłomłyn

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Miłomłyn

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1ha, Liwa

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Liwa

2022-09-14 do 2022-09-22

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów