Geodeta w Lęborku

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 169 685 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
553 039 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodety z geologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Lęborku

Geodeta Lębork

PK GEODETA Patryk Kunkel

20 opinii

Przygotowanie ewidencji gruntów będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. PK GEODETA Patryk Kunkel ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Geoprojekt - Fantastyczny Geodeta Lębork

Fantastyczny Geodeta Lębork

3 opinie

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze fantastycznego geodety dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Geoprojekt. Wykonuje bogaty zakres usług w korzystnych cenach. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

POMORSKIE CENTRUM OBSŁUGI INWESTYCJI SP. Z O.O. - Rzetelne Usługi Geodezyjne Lębork

Rzetelne Usługi Geodezyjne

10 opinii

Poszukujesz profesjonalisty wykonującego usługi geodezyjne? Ten geodeta jest liderem w mieście Lębork. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Zakład Remontowo Bbudowlany Mirosław Szymichowski - Pierwszorzędny Geodeta w Lęborku

Pierwszorzędny Geodeta w Lęborku

1 opinia

Ten pierwszorzędny geodeta posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą przygotowanym do pracy - Zakład Remontowo Bbudowlany Mirosław Szymichowski to doskonały wybór dla Ciebie. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

GOODHAUS - Najlepszy Geodeta Lębork

Najlepszy Geodeta Lębork

2 opinie

Ten geodeta proponuje swoje doświadczenie na terenie Lęborka oraz w pobliskich powiatach. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Usługi Ogólnobudowlane "MARKO" - Solidna Geodezja Lębork

Solidna Geodezja

2 opinie

Firma Usługi Ogólnobudowlane MARKO oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z miejscowości Lębork i z sąsiednich miast. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

CEL NET - Dobra Firma Geodezyjna Lębork

Dobra Firma Geodezyjna

1 opinia

Ta dobra firma geodezyjna to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Surveyor Dariusz Białoskórski Sławomir Gorloff - Wyjątkowa Firma Geodezyjna Lębork

Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Surveyor Dariusz Białoskórski Sławomir Gorloff

Firma Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Surveyor Dariusz Białoskórski Sławomir Gorloff oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z Lęborka oraz przyległych powiatów. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Agnieszka Kowalska - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Lębork

Agnieszka Kowalska

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi geodezyjnej Agnieszka Kowalska wybija się w branży. Renomę tworzą referencje zachwyconych zleceniodawców. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

Pi-Mal - Znakomity Geodeta Lębork

Znakomity Geodeta

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Pi-Mal będzie najszybszą drogą. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Najnowsze z 72 zleceń na geodetów w Lęborku

Szukam geodety, 501-1000m², Lębork

Cel usług geodezyjnych: Wydzielenie lokalu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Wydzielenie lokalu w domku j...

 • Lębork

2022-12-08 do 2022-12-16
dodano wczoraj o 08:46

Prace Geodezyjne Lębork

Cel usług geodezyjnych: inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: inwenta...

 • Lębork

2022-11-10 do 2022-11-10

Doskonała Geodezja Lębork

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Yghhjtttreddr Termin skorzystania z ofert...

 • Lębork

2022-10-26 do 2022-11-03

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Lębork

Jeśli geodezja w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Zleceniodawca zgłosił "Potrzebuję geodety, 501-1000m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Lębork

2022-09-05 do 2022-09-13

Dobry Geodeta Lębork

Klient szuka dobrego geodety i wysłał zapytanie o treści - Potrzebuję geodety, 12200m². Jeśli oferujesz całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Lębork

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m², Krępa Kaszubska

Będąc w gronie geodetów z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz na terenie miejscowości Pomorskie i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego zlecenia. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Krępa kaszubska

2022-08-03 do 2022-08-11

Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna Lębork

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Pomorskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Nowa Wieś Lęborska

2022-07-13 do 2022-07-15

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Lębork

Będąc w gronie geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Lębork i w okolicy? Jesteś idealnym kandydatem do tego zlecenia. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - warto.

 • Lębork

2022-05-25 do 2022-06-01

Rewelacyjne Usługi Geodezyjne Lębork

Szukasz zlecenia do wykonania jako sprawdzony specjalista od rewelacyjnych usług geodezyjnych z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Nowa Wieś Lęborska

2022-05-23 do 2022-05-31

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Łęczyce

Cel usług geodezyjnych: pomiar pryzm ziemi Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dzień Dobry szukam geodety do obliczenia...

 • Łęczyce

2022-11-30 do 2022-12-08

Pierwszorzędna Geodezja

Geodezja nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Zlecę usługę geodezyjną, 22.6ha". Zachęcamy do kontaktu.

 • Choczewo

2022-09-27 do 2022-10-05

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 585m², Lubiatowo

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 585m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyko...

 • Lubiatowo

2022-06-24 do 2022-07-02

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1ha, Rzuski Las

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Rzuski las

2022-06-01 do 2022-06-09

Perfekcyjna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z o...

 • Szczypkowice

2022-08-10 do 2022-08-18

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1900m², Góra Koło Wejherowa

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1900m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Góra, wieś Pomorskie Termin skorzystania z ofe...

 • Góra Koło Wejherowa

2022-10-09 do 2022-10-17

Firma Geodezyjna

Klienta interesuje dobra firma geodezyjna działająca na terenie Pomorskiego. Poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1900m². Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Lewinko gm. Linia

2022-07-12 do 2022-07-20

Tanie Usługi Geodezyjne

Jeśli usługi geodezyjne w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. zainteresowany napisał "Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1501-3000m²". Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Potęgowo

2022-09-15 do 2022-09-23

Nieprzeciętny Geodeta

Klient szuka nieprzeciętnego geodety i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Potrzebuję geodety, 1001-1500m². Jeśli realizujesz wszechstronne spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Bychowo

2022-09-30 do 2022-10-08

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Bychowo

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi geodezyjnej Twoja firma wybija się w branży. Reputacja, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania zlecających. Przedłóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Bychowo

2022-09-30 do 2022-10-08

Świetne Usługi Geodezyjne

Oferując usługi geodezyjne od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Pomorskie, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Salinko

2022-06-06 do 2022-06-14

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1000m², Czarna Dąbrówka

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dom w pierwszej lini wody nad samym jeziorem Termin s...

 • Czarna Dąbrówka

2022-06-07 do 2022-06-15

Perfekcyjny Geodeta

Jako sprawdzona firma i perfekcyjny geodeta działasz na terenie Pomorskiego lub w okolicy? Przedstaw wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Słuchowo

2022-08-04 do 2022-08-12

Geodeta

Cel usług geodezyjnych: Odtworzenie punktów granicznych Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub ...

 • Stara dąbrowa

2022-06-20 do 2022-06-28

Potrzebuję geodety, podział działki, 2.74ha, Wejherowo

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 2.74ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wejherowo

2022-11-11 do 2022-11-19

Tanie Prace Geodezyjne

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Klienta problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany znawca z zakresu prac geodezyjnych stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m². Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Wejherowo

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 2.5ha, Wejherowo

Zleceniodawcę interesuje dobra firma geodezyjna z Wejherowa. Poznaj szczegóły zapytania o treści - Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 2.5ha. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Wejherowo

2022-11-11 do 2022-11-19

Profesjonalna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Oddzielenie działki ...

 • Dębnica Kaszubska pomorskie powiat Słupski

2022-08-30 do 2022-09-07

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1001-1500m², Kepickice

Jako znakomita firma geodezyjna, która nie ma sobie równych na terenie Pomorskiego - złóż ofertę i daj sprawdzić mu samodzielnie, że jesteś bezkonkurencyjny! Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Kepickice

2022-06-08 do 2022-06-16

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów