Geodeta w Kwidzynie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 415 388 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Kwidzynie

Geodeta Kwidzyn

GEMAZ Michał Nowosad

2 opinie

Gdy poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z GEMAZ Michał Nowosad są dla Ciebie stworzeni. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Jan Wyrzykowski - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Kwidzyn

Jan Wyrzykowski

1 opinia

Pragniesz znaleźć solidnego profesjonalistę od fantastycznych usług geodezyjnych z Twojego rejonu, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Jan Wyrzykowski jest Twoim rozwiązaniem. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

EURO-BUD Usługi Ogólnobudowlane Justyna Gruza - Utalentowany Geodeta w Kwidzynie

Utalentowany Geodeta w Kwidzynie

EURO-BUD Usługi Ogólnobudowlane Justyna Gruza zatrudnia utalentowanych geodetów - wyjątkowe kwalifikacje i rzetelność to ich atuty. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Przedsiębiorstwo Budowlane Ekoinwest - Najwyższej Klasy Geodeta Kwidzyn

Najwyższej Klasy Geodeta Kwidzyn

Poszukujesz solidnego specjalisty świadczącego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi wśród firm geodezyjnych z Kwidzyna. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - sprawdź!

GEO-bit Consulting - Doskonała Geodezja Kwidzyn

Doskonała Geodezja

Utalentowany geodeta proponuje swoje usługi na terenie Kwidzyna i w rejonie Kwidzyna. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Stachbud - Wybitny Geodeta Kwidzyn

Wybitny Geodeta

Szukasz solidnego fachowca realizującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych na terenie Kwidzyna. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

Jan Płocki Usługi Geodezyjne - Tanie Usługi Geodezyjne Kwidzyn

Jan Płocki Usługi Geodezyjne

Stworzona z pasji do geodezji firma świadczy tanie usługi geodezyjne na terenie Kwidzyna, jak również pobliskich miast i powiatów. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

Usługi Geodezyjne Pagieła Wojciech - Doświadczony Geodeta Kwidzyn

Doświadczony Geodeta

Jeśli wciąż nie wybrałeś geodety dla siebie, to zerknij na firmę Usługi Geodezyjne Pagieła Wojciech. Wykonuje wszechstronne spektrum usług w dobrych cenach. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

Agnieszka Krajniewska Geopunkt Usługi Geodezyjne - Dobra Firma Geodezyjna Kwidzyn

Dobra Firma Geodezyjna Kwidzyn

Uwierz w wieloletnie doświadczenie Agnieszka Krajniewska Geopunkt Usługi Geodezyjne. Ta znana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Kwidzyna za szczegółowe realizowanie usług geodezyjnych. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Usługi Geodezyjne Geodeta Uprawniony mgr inż. Waldemar Borkowski - Sumienna Firma Geodezyjna Kwidzyn

Sumienna Firma Geodezyjna

Firma geodezyjna Usługi Geodezyjne Geodeta Uprawniony mgr inż. Waldemar Borkowski to prawdziwi profesjonaliści w temacie geodezji. Swoje dobre usługi geodezyjne oferują Klientom w rejonie Kwidzyna. Już nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Najnowsze z 28 zleceń na geodetów w Kwidzynie

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m², Gardeja

Dla Zlecającego, który napisał - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m², dotarcie do tanich prac geodezyjnych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Gardeja

2022-11-25 do 2022-12-03

Fantastyczny Geodeta Kwidzyn

Nie możesz znaleźć skrojonego pod Ciebie Klienta? Jako profesjonalista realizujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy w mieście Kwidzyn zapoznaj się ze zleceniem o treści "Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1001-1500m²". Przedłóż wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Kwidzyn

2022-11-13 do 2022-11-21

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 6000m², Barcice

Jesteś firmą z wykwalifikowaną grupą pracowników? Jako uznana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w rejonie Pomorskiego za drobiazgowe wykonywanie usług geodezyjnych, podejmij się zlecenia mówiącego "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 6000m²". Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Barcice

2022-10-21 do 2022-10-29

Fachowe Usługi Geodezyjne Kwidzyn

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Prabuty

2022-09-16 do 2022-09-24

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 7500m², Gardeja

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 7500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gardeja

2022-08-24 do 2022-09-01

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 9000m², Brody Pomorskie

Jako fenomenalna firma geodezyjna, która nie ma sobie równych na terenie Pomorskiego - odpowiedz Klientowi i pozwól sprawdzić mu samodzielnie o tym, że jesteś dobry! Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Brody pomorskie

2022-09-14 do 2022-09-22

Doświadczona Firma Geodezyjna Kwidzyn

Zleceniodawca zgłosił "Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 501-1000m²". Jako doświadczona firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie podjęciem współpracy, a Klienci przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Przedłóż propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Sztum

2022-11-10 do 2022-11-18

Rewelacyjne Usługi Geodezyjne

Jeśli oferujesz rewelacyjne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie miejscowości Sztum oraz okolicznych powiatów to to ogłoszenie jest skierowane do właśnie Ciebie. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Sztum

2023-01-06 do 2023-01-14

Pierwszorzędna Geodezja Kwidzyn

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Mapa do celów projektowych obręb Czerni...

 • Czernin

2023-01-27 do 2023-01-27

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1ha, Kłódka

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kłódka

2022-09-02 do 2022-09-10

Perfekcyjna Geodezja

Geodezja to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Grudziądz

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m², Grudziądz

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy ...

 • Grudziądz

2022-11-24 do 2022-12-02

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m², Grudziądz

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia ...

 • Grudziądz

2022-10-17 do 2022-10-25

Usługa geodezyjna, podział działki, 1ha, Nowa Wieś

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowa Wieś

2022-11-13 do 2022-11-21

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Malbork

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Rodzinne Ogródki działkowe Termin s...

 • Malbork

2022-11-14 do 2022-11-22

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 850m², Iława

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 850m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Iława i z sąsiednich miast. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Iława

2022-10-01 do 2022-10-09

Firma Geodezyjna

Jesteś firmą z doświadczoną kadrą? Jako znana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w miejscowości Iława za drobiazgowe realizowanie usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Potrzebuję geodety, 22800m²". Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Iława

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 3 godziny temu

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Rybaki

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², znalezienie rewelacyjnych prac geodezyjnych może być trudne, jednak Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Rybaki

2023-01-08 do 2023-01-16

Odpowiednie Prace Geodezyjne Kwidzyn

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 10.000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Zalewo

2022-11-29 do 2022-12-07

Profesjonalne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie działki,sprawdzenie starych gra...

 • Jeżewnica

2022-08-15 do 2022-08-23

Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m², Tczew

Ten Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m². To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Tczew

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Tczew

Cel usług geodezyjnych: dokumentacja powykonawcza do odbioru Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: szukam geodety do ...

 • Tczew

2022-07-19 do 2022-07-27

Profesjonalna Geodezja

Dla Klienta znalezienie profesjonalnej firmy geodezyjnej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, na własną rękę jako prawdziwy fachowiec w kwestii geodezji działający w rejonie Tczewa, którzy znają się na swojej robocie. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Tczew

2022-07-22 do 2022-07-30

Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m², Tczew

Cel usług geodezyjnych: Przyłącze do instalacji ściekowej Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uz...

 • Tczew

2023-01-18 do 2023-01-26

Świetna Firma Geodezyjna

Jako jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak bogatym doświadczeniem świadczysz usługi geodezyjne w miejscowości Kujawsko-pomorskie i w okolicy? Jesteś świetnym kandydatem do tego zlecenia. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Belno

2022-11-07 do 2022-11-15

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Starogard Gdański

Nie możesz znaleźć skrojonego pod Twojej firmy zapytania? Jako solidny wykonawca wykonujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy wśród firm geodezyjnych z Starogardu Gdańskiego poznaj treść zlecenia o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m²". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Starogard Gdański

2022-08-08 do 2022-08-16

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 2500ha, Starogard Gdański

Klienta interesuje niezawodna firma geodezyjna obsługująca Twój rejon. Zapoznaj się ze szczegółami zgłoszenia o treści - Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 2500ha. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Starogard Gdański

2022-09-02 do 2022-09-10

Potrzebuję geodety, budowa domu, spór o granice działki, 501-1000m², Starogard Gdański

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Starogard Gdański

2022-11-06 do 2022-11-14

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów