Geodeta w Malborku

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 415 388 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Malborku

Geodeta Malbork

Projekt MAPA Usługi Geodezyjne Michał Krezymon

2 opinie

Gdy szukasz świetnej współpracy to specjaliści z Projekt MAPA Usługi Geodezyjne Michał Krezymon perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

HOMAR-BUD ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY - Doskonała Geodezja Malbork

HOMAR-BUD ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY

2 opinie

Doskonała geodezja to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w fachu geodety. Aby uzyskać wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Geovia Remigiusz Chojnacki - Profesjonalne Usługi Geodezyjne Malbork

Profesjonalne Usługi Geodezyjne

Poszukujesz solidnego fachowca świadczącego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi w mieście Malbork. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

Usługi Geodezyjne GEOPOMIAR Grzegorz Tkaczyk - Porządna Ewidencja Gruntów Malbork

Usługi Geodezyjne GEOPOMIAR Grzegorz Tkaczyk

Według Ciebie porządna ewidencja gruntów to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z Usługi Geodezyjne GEOPOMIAR Grzegorz Tkaczyk posłużą radą i znajdą dopasowne rozwiązanie. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

ELEKTRO-INSTAL PHU - Instalacje Elektryczne, Pomiary - Solidne Usługi Geodezyjne Malbork

ELEKTRO-INSTAL PHU - Instalacje Elektryczne, Pomiary

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi geodezyjnej ELEKTRO-INSTAL PHU - Instalacje Elektryczne Pomiary przewyższa konkurentów. Sławę tworzą oceny zachwyconych odbiorców. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Euro Eko Projekt Centrum Inwestycyjno-Budowlane Tchórzewski Zbigniew - Perfekcyjna Geodezja Malbork

Perfekcyjna Geodezja Malbork

Geodezja w najlepszym wydaniu to dla firmy Euro Eko Projekt Centrum Inwestycyjno-Budowlane Tchórzewski Zbigniew pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

P.H.U. NEXT Usługi ogólnobudowlane - Najlepszy Geodeta Malbork

Najlepszy Geodeta Malbork

Specjalność P.H.U. NEXT Usługi ogólnobudowlane to profesjonalne usługi geodezyjne na terenie Malborka oraz przyległych miast. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Eko-bud - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Malbork

Eko-bud

Przygotowanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Eko-bud ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

WALBUD - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Malbork

Fantastyczne Usługi Geodezyjne

Ich specjalność to fantastyczne usługi geodezyjne na terenie miejscowości Malbork oraz przyległych miast. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Firma remontowo-budowlana SZMIDT - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów w Malborku

Rewelacyjna Ewidencja Gruntów w Malborku

Nadal szukasz dobrej firmy od ewidencji gruntów? Skorzystaj z kwalifikacji Firma remontowo-budowlana SZMIDT. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

Najnowsze z 30 zleceń na geodetów w Malborku

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Malbork

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę bezkonkurencyjnych prac geodezyjnych gwarantując przy tym fachową obsługę, a dla zainteresowanych także usługi dodatkowe, bez dwóch zdań przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który pisze - Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Malbork

2022-11-14 do 2022-11-22

Opłacalne Prace Geodezyjne Malbork

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z zakresu prac geodezyjnych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m². Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Tczew

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Tczew

Cel usług geodezyjnych: dokumentacja powykonawcza do odbioru Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: szukam geodety do ...

 • Tczew

2022-07-19 do 2022-07-27

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Tczew

Jeśli świadczysz perfekcyjne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Tczewa oraz pobliskich miast to to zapytanie jest skierowane do Ciebie. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Tczew

2022-07-22 do 2022-07-30

Wykwalifikowany Geodeta Malbork

Należąc do geodetów z tak bogatym doświadczeniem świadczysz usługi geodezyjne w miejscowości Tczew i w całym powiecie? Jesteś świetnym specjalistą do tego ogłoszenia. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Tczew

2023-01-18 do 2023-01-26

Perfekcyjna Geodezja Malbork

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Rybaki gmina Somonino Proszę o ce...

 • Rybaki

2023-01-08 do 2023-01-16

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 501-1000m², Sztum

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dokładnie chodzi o to żeby dowiedzie...

 • Sztum

2022-11-10 do 2022-11-18

Usługa geodezyjna, budowa domu, 2200m², Sztum

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 2200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Sztum

2023-01-06 do 2023-01-14

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 4ha, Czernin

Złóż ofertę jako geodeta z wyjątkową wiedzą z zakresu geodezji. W Twojej firmie śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to codzienność. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Czernin

2023-01-27 do 2023-01-27

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 11ha, Kępki

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 11ha Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kępki

2022-10-13 do 2022-10-21

Szukam geodety, budowa domu, 1501-3000m², Skowarcz

Odpowiedz na zlecenie jako dobra firma geodezyjna świadcząca swoje usługi na terenie Pomorskiego oraz na obszarze Pomorskiego. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Skowarcz

2022-10-24 do 2022-11-01

Prace Geodezyjne

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Skowarcz

2022-09-07 do 2022-09-15

Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m², Cedry Wielkie

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: w...

 • Cedry Wielkie

2022-11-28 do 2022-11-28

Doświadczona Firma Geodezyjna Malbork

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 6000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-11-04...

 • Barcice

2022-10-21 do 2022-10-29

Odpowiednie Prace Geodezyjne

Ten Klient szukając prac geodezyjnych powinien namierzyć Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 8300m². Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Łęgowo

2022-09-01 do 2022-09-09

Potrzebuję geodety, podział działki, 1501-3000m², Łęgowo

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Podział działki 8600m2 na czte...

 • Łęgowo

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano wczoraj o 20:08

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 9000m², Brody Pomorskie

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 9000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Brody pomorskie

2022-09-14 do 2022-09-22

Szukam geodety, budowa domu, 3055m², Drużno

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 3055m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję mapę do celów projektowyc...

 • Drużno

2023-01-11 do 2023-01-19

Usługi Geodezyjne Malbork

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to prawdziwy majstersztyk? Jako najlepszy partner do współpracy nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem, które brzmi - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m². Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Myślęcin

2022-12-03 do 2022-12-11

Usługi Geodezyjne

To zapytanie o treści - Szukam geodety, 1001-1500m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Pomorskiego i z sąsiednich miast. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

 • Juszkowo

2022-07-28 do 2022-08-05

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1004m², Jantar

Powiedz Zlecającemu, że równie dobrej propozycji prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Pomorskiego, więc jeśli poszukuje doskonałych prac geodezyjnych to niezwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Jantar

2022-07-28 do 2022-08-05

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Junoszyno

Zleceniodawca, który planuje kupno usługi geodezyjnej musi koniecznie zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Junoszyno

2022-12-26 do 2023-01-03

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Stegna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Stegna

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 2 dni temu

Potrzebuję geodety, podział działki, 2ha, Głobica

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

 • Głobica

2022-08-26 do 2022-09-03

Nieprzeciętny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4972ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Trąbki Wielkie

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 6 dni temu

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Kaczki

Cel usług geodezyjnych: Mapka przyłączenia wody Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kaczki

2022-08-24 do 2022-09-01

Wykwalifikowany Geodeta

Będąc w gronie geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Pomorskie i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zapytania. Zaprezentuj wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Wiślinka

2022-11-17 do 2022-11-25

Najwyższej Klasy Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Pomiar powykonawczy budynku i przyłączy Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlecę ...

 • Koszwały

2022-08-16 do 2022-08-17

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna

Zainteresowany zgłosił "Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m²". Jako pierwszorzędna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wiślinka

2022-11-21 do 2022-11-29

Geodezja

Jeśli geodezja to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca napisał "Potrzebuję geodety, 1501-3000m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Elbląg

2023-01-03 do 2023-01-11

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów