Układanie kostki brukowej w Krotoszynie

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 458 296 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 567 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Krotoszynie

Układanie kostki brukowej Krotoszyn

Świetne Usługi Brukarskie

10 opinii

Z chwilą, gdy będziesz szukać świetnej usługi brukarskiej w dobrej cenie to firma MARPOBUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z dziedziny układania bruku. Już nie czekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Tombud - Najwyższej Klasy Układanie Bruku Krotoszyn

Najwyższej Klasy Układanie Bruku

7 opinii

Usługi brukarskie w wykonaniu Tombud to majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu układania bruku. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Oxotrade Sp. z o.o. - Świetny Brukarz Krotoszyn

Świetny Brukarz Krotoszyn

6 opinii

Ten brukarz pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy - Oxotrade Sp. z o.o. to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Kar-Bruk Karol Paprocki - Najlepsza Firma Układająca Kostkę Brukową Krotoszyn

Kar-Bruk Karol Paprocki

2 opinie

Jeśli interesuje Cię najlepsza firma układająca kostkę brukową działająca na terenie Krotoszyna to powierz tę kwestię specjalistom z Kar-Bruk Karol Paprocki. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

ROBBUD - Najwyższej Klasy Firma Układająca Kostkę Brukową Krotoszyn

ROBBUD

1 opinia

Uwierz w fachowość ROBBUD. Ta uznana firma układająca kostkę brukową jest rozchwytywana w branży w miejscowości Krotoszyn za dokładne realizowanie usług brukarskich. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Building time - Perfekcyjne Brukarstwo Krotoszyn

Perfekcyjne Brukarstwo Krotoszyn

30 opinii

Firma Building time to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie brukarstwa. Swoje perfekcyjne usługi brukarskie oferują Klientom w rejonie miejscowości Krotoszyn. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz - Dobra Firma Układająca Kostkę Brukową Krotoszyn

Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz

2 opinie

Firma układająca kostkę brukową Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz to prawdziwi wyjadacze w branży brukarstwa. Swoje dobre usługi brukarskie oferują Klientom w pobliżu Krotoszyna. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

Mas-Bruk Bogusław - Fantastyczny Brukarz Krotoszyn

Mas-Bruk Bogusław

Nie możesz znaleźć sprawdzonego wykonawcy świadczącego usługi brukarskie? Ci brukarze nie mają sobie równych na terenie Krotoszyna. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Brukarstwo Kubasik Dawid - Nieprzeciętny Brukarz Krotoszyn

Brukarstwo Kubasik Dawid

Założona z pasji do brukarstwa firma oferuje perfekcyjne usługi brukarskie na terenie Krotoszyna, jak również okolicznych miast i powiatów. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Proieko sp z o.o. - Doskonałe Brukowanie w Krotoszynie

Doskonałe Brukowanie w Krotoszynie

Oddaj sprawę we właściwe ręce i zleć twoje zadanie specjalistom od brukowania z miejscowości Krotoszyn. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 30 zleceń na układanie kostki brukowej w Krotoszynie

Doświadczona Firma Brukarska Krotoszyn

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Rozdrażew

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 8 dni temu

Brukowanie płytą betonową, około 30m², Krotoszyn

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: około 30m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Dodatkowe informacje: Podjazd do domu 2 paski o szerokości 1m i długości 15 m każdy Termin rozpoczęcia prac: w ciągu ...

 • Krotoszyn

2023-01-24 do 2023-02-01

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 1000m², Krotoszyn

Zlecenie o treści - Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 1000m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z rejonu Krotoszyna i z sąsiednich miast. Ustal pasujący termin!

 • Krotoszyn

2023-01-11 do 2023-01-19

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 600m², Kobierno

Jeśli twoja specjalność to solidne usługi brukarskie i układanie kostki brukowej na terenie Wielkopolskiego oraz przyległych miast to to zapytanie jest zorientowane na Ciebie. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Kobierno

2023-01-10 do 2023-01-18

Perfekcyjna Firma Brukarska

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 20m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Krotoszyn

2023-01-08 do 2023-01-16

Brukowanie kostką brukową, 151-200m², Krotoszyn

Klient napisał "Brukowanie kostką brukową, 151-200m²". Zrealizuj zadanie wysokiej klasy układania kostki brukowej jako specjalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do wykonania działalności z Krotoszyna i sąsiednich miast. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Krotoszyn

2023-01-05 do 2023-01-13

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Rozdrażew

Zleceniodawcę interesuje fenomenalna firma brukarska działająca w rejonie Wielkopolskiego lub okolicach. Poznaj szczegóły zlecenia o treści - Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m². Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Rozdrażew

2023-01-04 do 2023-01-12

Solidne Układanie Kostki Brukowej Krotoszyn

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Krotoszyn

2022-12-27 do 2023-01-04

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 151-200m², Krotoszyn

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Krotoszyn

2022-12-27 do 2023-01-04

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m², Krotoszyn

Zrealizuj zadanie solidnego brukowania o treści "Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m²", jako profesjonalista z miejscowości Krotoszyn. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Krotoszyna jesteś w ścisłej czołówce. Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Krotoszyn

2022-12-26 do 2023-01-03

Znakomite Prace Brukarskie Krotoszyn

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł prac brukarskich, mimo że poszukuje od dłuższego czasu, napisał nam zlecenie o treści - Brukowanie kostką brukową, około 430m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Klienta. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Zduny

2022-12-23 do 2022-12-23

Znakomite Prace Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Rozdrażew

2022-12-04 do 2022-12-12

Dam zlecenie na wykonanie tarasu z kostki brukowej, do 50m², Kuklinów

Jeśli świadczysz profesjonalne usługi brukarskie i brukowanie na terenie miejscowości Wielkopolskie oraz sąsiednich miast to to zapytanie jest skierowane do Ciebie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Kuklinów

2022-09-06 do 2022-09-14

Sumienny Brukarz Krotoszyn

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Wjazd na posesję,przy budynkach Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Borzęcice

2022-08-25 do 2022-09-02

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m², Krotoszyn

Odpowiedz na zapytanie jako brukarz z właściwym doświadczeniem w kwestii dobrych usług brukarskich. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to standard. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Krotoszyn

2022-08-11 do 2022-08-19

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m², Zduny

Zleceniodawca napisał "Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m²". Jako wiarygodna firma brukarska, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Klienci przekonają się o doskonałej obsłudze. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Zduny

2022-07-31 do 2022-08-08

Solidne Układanie Kostki Brukowej

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i wykonujesz usługi z zakresu solidnego układania kostki brukowej wykonaj zlecenie, które ma treść - Brukowanie kostką brukową, 51-100m² i zostało złożone przez rzetelnego Konsumenta. Przedłóż dopasowaną propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Rozdrażew

2022-07-26 do 2022-08-03

Dam zlecenie na wykonanie chodnika, drogi, 151-200m², Krotoszyn

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Krotoszyn

2022-07-25 do 2022-08-02

Perfekcyjne Brukowanie Krotoszyn

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Cieszków

2022-09-22 do 2022-09-30

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m², Jutrosin

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Jutrosin

2022-10-26 do 2022-11-03

Zapotrzebowanie na wykonanie chodnika, drogi, do 50m², Wilkonice

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu układania kostki brukowej wykonaj zlecenie na układanie kostki brukowej. Dowiedz się jakie potrzeby ma Klient, który pisze - Zapotrzebowanie na wykonanie chodnika, drogi, do 50m². Aby uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Wilkonice

2022-09-28 do 2022-10-06

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Pępowo

Będąc w gronie brukarzy z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz na terenie miejscowości Wielkopolskie i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego zapytania. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Pępowo

2023-01-29 do 2023-02-06

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 101-150m², Grójec Mały

Upewnij się, że Zleceniodawcy zlecający brukowanie są dobrej jakości. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako specjalista od brukowania. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Grójec mały

2022-08-16 do 2022-08-24

Dam zlecenie na wykonanie chodnika, drogi, 201-300m², Raszków

Należąc do brukarzy z tak bogatym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi brukarskie na terenie miejscowości Wielkopolskie i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego zapytania. Ustal pasujący termin od razu!

 • Raszków

2022-10-20 do 2022-10-28

Rewelacyjne Układanie Kostki Brukowej

Szukasz zlecenia do wykonania jako warty uwagi fachowiec z zakresu rewelacyjnego układania kostki brukowej z Wielkopolskiego? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Piaski

2022-11-09 do 2022-11-17

Zlecenie dla wykonawcy podjazdu, utwardzenie, 150m2, Milicz

Zakres zlecenia: wykonanie i utwardzenie podjazdu Wymiary: 5x30m Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

 • Milicz

2022-11-15 do 2022-11-23

Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, około 210m², Milicz

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 210m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Milicz

2022-08-31 do 2022-09-08

Do wykonania brukowanie kostką brukową, 201-300m², Olsza

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: 2023-08-01...

 • Olsza

2023-01-01 do 2023-01-09

Wysokiej Klasy Brukowanie

Szukasz zlecenia do wykonania jako dobry profesjonalista z zakresu wysokiej klasy brukowania z Milicza? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Milicz

2022-09-20 do 2022-09-28

Zlecę wykonanie chodnika, drogi, 101-150m², Witaszyce

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: własny materiał Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Witaszyce

2022-09-26 do 2022-10-04

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy