Układanie kostki brukowej w Gostyniu

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 155 968 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Układanie kostki brukowej Gostyń - ranking najlepszych firm

Układanie kostki brukowej Gostyń

Patryk Krasiński PUH "JOB HOUSE"

1 opinia

Szukasz godnego uwagi profesjonalisty świadczącego usługi brukarskie? Ci brukarze są wyjątkowi wśród firm układających kostkę brukową. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Michalina Marciniak - Rewelacyjne Układanie Kostki Brukowej Gostyń

Rewelacyjne Układanie Kostki Brukowej

1 opinia

Specjalność Michalina Marciniak to rewelacyjne usługi brukarskie i układanie kostki brukowej na terenie miejscowości Gostyń oraz sąsiednich powiatów. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

KOW-BRUK - Profesjonalne Brukowanie Gostyń

KOW-BRUK

1 opinia

Powierz zadanie brukowania specjalistom firmy KOW-BRUK z miejscowości Gostyń. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. W okolicy Gostynia nie mają sobie równych. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Wojciech Talaga - Wysokiej Klasy Brukowanie Gostyń

Wysokiej Klasy Brukowanie

1 opinia

Jeśli szukasz wysokiej klasy brukowania i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to skorzystaj z doświadczenia Wojciech Talaga. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Zakład instalacyjny Pazoła Janusz - Pierwszorzędny Brukarz Gostyń

Pierwszorzędny Brukarz Gostyń

1 opinia

Jeśli jeszcze szukasz pierwszorzędnego brukarza dla siebie, to zerknij na firmę Zakład instalacyjny Pazoła Janusz. Realizuje szeroki zakres usług brukarskich w atrakcyjnych cenach. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Firma ogólnobudowlana "HAUS" - Dobry Brukarz Gostyń

Dobry Brukarz Gostyń

7 opinii

Firma ogólnobudowlana HAUS to eksperci z branży rewelacyjnych usług brukarskich i układania kostki brukowej, obsługujący Klientów z Gostynia i okolicznych powiatów. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

MAT KOP - Doświadczona Firma Brukarska Gostyń

MAT KOP

1 opinia

Nie możesz znaleźć solidnego profesjonalisty oferującego usługi brukarskie? Ten brukarz jest liderem wśród firm brukarskich. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

System IP - Perfekcyjne Układanie Bruku Gostyń

System IP

4 opinie

Szukasz fachowców od perfekcyjnego układania bruku w miejscowości Gostyń lub w pobliskich miastach? Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

DM PARTNER Dariusz Pietrzak - Profesjonalne Układanie Bruku w Gostyniu

Profesjonalne Układanie Bruku w Gostyniu

8 opinii

Zleć usługę profesjonalnego układania bruku profesjonalistom z firmy DM PARTNER Dariusz Pietrzak. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Gostynia i pobliskich powiatów. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

"PIETREK REMONTY" PIOTR WALKOWIAK - Perfekcyjne Brukowanie Gostyń

"PIETREK REMONTY" PIOTR WALKOWIAK

1 opinia

Osiągnij założone cele dzięki doskonałemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi brukowania na wysokim poziomie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

30 Zleceń - Układanie Kostki Brukowej Gostyń

Brukowanie kostką brukową, do 50m², Piaski

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: podjazd przed garażem Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Piaski

2022-11-09 do 2022-11-17

Dam zlecenie na tylko ułożenie kostki, do 50m², Gostyń

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Gostyń

2022-10-20 do 2022-10-28

Układanie kostki brukowej - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 44 390 Brukarzy najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na wykonanie chodnika, drogi, do 50m², Wilkonice

Jeśli atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne cechy jako fachowca od układania kostki brukowej to zrealizuj zlecenie - Zapotrzebowanie na wykonanie chodnika, drogi, do 50m². Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Wilkonice

2022-09-28 do 2022-10-06

Fachowe Usługi Brukarskie Gostyń

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: wykonanie kostki przy 2 budynkach Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Gostyń

2022-09-25 do 2022-10-03

Dam zlecenie na tylko ułożenie kostki, około 6m², Gostyń

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: około 6m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Gostyń

2022-09-24 do 2022-10-02

Brukowanie kostką brukową, około 23m², Gostyń

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: około 23m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Gostyń

2022-09-03 do 2022-09-11

Najwyższej Klasy Usługi Brukarskie

Klient szuka najwyższej klasy brukarza i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Do wykonania brukowanie, 2500m². Jeśli oferujesz całe spektrum usług brukarskich w korzystnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Gostyń

2022-09-02 do 2022-09-10

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 101-150m², Krobia

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Krobia

2022-08-31 do 2022-09-08

Fachowe Usługi Brukarskie

Jeśli fachowe usługi brukarskie to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, do 50m²". Pokaż propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Gostyń

2022-08-25 do 2022-09-07

Korzystne Prace Brukarskie Gostyń

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Żytowiecko 60 /1 Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Gostyń

2022-08-11 do 2022-08-19

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, około 60m², Bodzewo

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, około 60m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Bodzewo

2022-07-20 do 2022-07-28

Perfekcyjne Brukarstwo Gostyń

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 60m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Kostka Holland 6cm układana w kwadraty po 18sz. 60cmx60cm szarej i grafitowa Ter...

 • Bodzewo

2022-07-20 do 2022-07-28

Brukowanie Gostyń

Ten Klient wprowadził zapytanie "Do wykonania brukowanie płytą betonową, do 50m²". Przyjmij zlecenie solidnego brukowania jako ekspert w tej branży. Zawiadom o gotowości do wykonania prac z okolic Wielkopolskiego i okolicznych miast. Pokaż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Krobia

2022-07-05 do 2022-07-13

Do wykonania brukowanie, około 16m², Gostyń

Praca do wykonania: Ułożenie kostki pod basen średnica 4 m Powierzchnia prac: około 16m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Gostyń

2022-07-04 do 2022-07-12

Wyjątkowe Brukowanie

Jeśli usługi brukarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Opierając się na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie brukowania. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Gostyń

2022-05-21 do 2022-05-21

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, około 100m², Poniec

Układanie kostki brukowej to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w tym fachu. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Poniec

2022-05-21 do 2022-05-29

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 101-150m², Grójec Mały

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i realizujesz usługi z zakresu najwyższej klasy układania bruku zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 101-150m² i zostało napisane przez pewnego Konsumenta. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Grójec mały

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na wykonanie chodnika, drogi, 51-100m², Pokrzywnica

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Pokrzywnica

2022-06-05 do 2022-06-13

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m², Garzyn

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Garzyn

2022-11-20 do 2022-11-28

Dam zlecenie na wykonanie tarasu z kostki brukowej, do 50m², Kuklinów

Jako utalentowani pracownicy macie możliwość spełnić oczekiwania w temacie usług brukarskich. Zapytanie brzmi "Dam zlecenie na wykonanie tarasu z kostki brukowej, do 50m²". Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Kuklinów

2022-09-06 do 2022-09-14

Szukam ekipy na wykonanie chodnika, drogi, do 50m², Kleszczewo

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: konstrukcja ‘ZJAZD’: - kostka betonowa, typ ‘cegła’, kolor grafit, gr. 8cm, - podsypka cementowo-pi...

 • Kleszczewo

2022-08-07 do 2022-08-15

Brukowanie, do 50m², Krzywiń

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Krzywiń

2022-07-12 do 2022-07-20

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 151-200m², Krzywiń

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Krzywiń

2022-08-10 do 2022-08-18

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, do 50m², Krzywiń

Skontaktuj się z Klientem jako profesjonalny brukarz z wymaganym doświadczeniem w temacie brukarstwa. W Twojej firmie dbanie o zadowolenie swoich Klientów to zwykła rzecz. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

 • Krzywiń

2022-08-30 do 2022-09-07

Brukowanie, do 50m², Krzywiń

Dla Klienta namierzenie perfekcyjnej firmy brukarskiej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, samodzielnie jako prawdziwy fachowiec w kwestii brukarstwa działający w rejonie Wielkopolskiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Krzywiń

2022-07-12 do 2022-07-20

Dobre Prace Brukarskie

Zlecający szuka dobrej współpracy, pisząc - Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Mościszki

2022-09-15 do 2022-09-23

Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Jutrosin

2022-10-26 do 2022-11-03

Świetne Usługi Brukarskie

Jako wybitni pracownicy macie możliwość spełnić wymagania z zakresu usług brukarskich. Zlecenie ma treść "Szukam ekipy na tylko ułożenie kostki, do 50m²". Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Miejska Górka

2022-05-25 do 2022-06-02

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, około 50m², Miejska Górka

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: różna kostka Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Miejska Górka

2022-11-08 do 2022-11-16

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 151-200m², Dłoń

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Dłoń

2022-06-02 do 2022-06-10

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy
Udostępnij znajomemu