Układanie kostki brukowej w Ostrowie Wielkopolskim

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 140 177 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 741 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Układanie kostki brukowej Ostrów Wielkopolski - ranking najlepszych firm

Układanie kostki brukowej Ostrów Wielkopolski

MARPOBUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

10 opinii

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do układania kostki brukowej mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Tombud - Sumienna Firma Układająca Kostkę Brukową Ostrów Wielkopolski

Sumienna Firma Układająca Kostkę Brukową

7 opinii

Firma układająca kostkę brukową Tombud to prawdziwi wyjadacze w temacie brukarstwa. Swoje usługi oferują Klientom w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

Ps-Bruk - Wysokiej Klasy Brukarz Ostrów Wielkopolski

Ps-Bruk

4 opinie

Każdy, kto szuka perfekcyjnej usługi brukarskiej musi koniecznie zgłosić się do tego brukarza i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

PBB DARKBRUK - Najwyższej Klasy Układanie Kostki Brukowej w Ostrowie Wielkopolskim

Najwyższej Klasy Układanie Kostki Brukowej w Ostrowie Wielkopolskim

2 opinie

Firma PBB DARKBRUK to wybitni specjaliści od brukarstwa i układania kostki brukowej, świadczący usługi dla Klientów z Ostrowa Wielkopolskiego i pobliskich miast. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

KOW-BRUK - Rewelacyjne Usługi Brukarskie Ostrów Wielkopolski

Rewelacyjne Usługi Brukarskie Ostrów Wielkopolski

1 opinia

Dzięki precyzji wykonania usługi brukarskiej KOW-BRUK wyróżnia się w swoim rejonie. Reputację tworzą recenzje szczęśliwych zleceniodawców. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Brukarstwo Weber - Najwyższej Klasy Usługi Brukarskie Ostrów Wielkopolski

Brukarstwo Weber

1 opinia

Klient, który poszukuje usługi brukarskiej musi niezwłocznie zgłosić się do Brukarstwo Weber i poznać atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

P.H.U. Boston - Profesjonalna Firma Brukarska Ostrów Wielkopolski

P.H.U. Boston

2 opinie

Profesjonalna firma brukarska świadcząca swoje doświadczenie na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i w przyległych miastach. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

SMJ-BRUK SAMUEL PRZYDRÓŻNY - Staranne Usługi Brukarskie Ostrów Wielkopolski

Staranne Usługi Brukarskie

1 opinia

Oferuje usługi brukarskie od kilku lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Ostrów Wielkopolski, ale także przyległych miast. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

m-bruk - Solidne Brukowanie Ostrów Wielkopolski

Solidne Brukowanie Ostrów Wielkopolski

3 opinie

Masz zamiar powierzyć brukowanie, a jeszcze nie wybrałeś firmy układającej kostkę brukową? m-bruk to świetny wybór. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Anbud - Perfekcyjne Brukowanie Ostrów Wielkopolski

Anbud

2 opinie

Osiągnij założone cele dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy Anbud, która świadczy usługi brukowania na bardzo dobrym poziomie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

49 Zleceń - Układanie Kostki Brukowej Ostrów Wielkopolski

Brukarz Ostrów Wielkopolski

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 330m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: na miejscu jest dostępna ładowarka z widłami + łyżka możliwość podwiezienia kos...

 • Sieroszewice

2022-11-23 do 2022-12-01

Pierwszorzędne Brukowanie Ostrów Wielkopolski

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Ostrów Wlkp

2022-11-11 do 2022-11-19

Układanie kostki brukowej - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 44 354 Brukarzy najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Profesjonalne Układanie Bruku Ostrów Wielkopolski

Klient wprowadził zapytanie "Szukam wykonawcy brukowania, 101-150m²". Wykonaj zlecenie profesjonalnego układania bruku jako specjalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia działalności z Ostrowa Wielkopolskiego i przyległych miast. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-23 do 2022-10-31

Rewelacyjne Brukowanie

Jeśli bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne cechy jako fachowca od brukowania to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Dam zlecenie na wykonanie chodnika, drogi, 201-300m². Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Raszków

2022-10-20 do 2022-10-28

Najwyższej Klasy Układanie Kostki Brukowej Ostrów Wielkopolski

Jeśli dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje główne walory jako fachowca od układania kostki brukowej to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m². Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-17 do 2022-10-25

Fantastyczne Brukowanie

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i realizujesz usługi z zakresu brukowania odpowiedz na zapytanie ofertowe, które ma treść - Brukowanie kostką brukową, około 20m² i zostało napisane przez sprawdzonego Klienta. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Mączniki

2022-10-16 do 2022-10-24

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, do 50m², Ostrów Wielkopolski

Jesteś firmą z wieloletnim doświadczeniem? Jako znana firma brukarska, która jest rozchwytywana w branży w miejscowości Ostrów Wielkopolski za dokładne podejście do usług brukarskich, podejmij się zlecenia o treści "Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, do 50m²". Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-10 do 2022-10-18

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m², Ostrów Wielkopolski

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-10 do 2022-10-18

Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m², Ostrów Wielkopolski

Klient szuka nieprzeciętnego brukarza dla siebie i pisze - Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m². Jeśli oferujesz całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach odpowiedz na to zapytanie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-07 do 2022-10-15

Brukarstwo Ostrów Wielkopolski

Praca do wykonania: położenie płyt koło pomnika Powierzchnia prac: około 5m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Dodatkowe informacje: położenie płytek betonowych 25x25 grubość 2.5 do 3 w koło pomnika Termin rozpoczęcia prac: do ...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-02 do 2022-10-10

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 70m², Ostrów Wielkopolski

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 70m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Ile zł. z betonem 6 na 11.50m . Wywóz gruzu około 1 dużej wywrotki .kostka 6 cm t...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-01 do 2022-10-09

Zlecę wykonanie parkingu, placu, 201-300m², Ostrów Wielkopolski

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-23 do 2022-10-01

Dam zlecenie na tylko ułożenie kostki, do 50m², Ostrów Wielkopolski

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-19 do 2022-09-27

Profesjonalne Układanie Bruku

Przekonaj się, że Zleceniodawcy zlecający układanie bruku są pewni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako profesjonalista od układania bruku. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-19 do 2022-09-27

Układanie Bruku

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 170m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Ułożenie kostki łącznie około 170m2. Podjazd około 130m2 Taras około 40m2 Termi...

 • Zacharzew

2022-09-14 do 2022-09-22

Szukam ekipy na wykonanie chodnika, drogi, około 30m², Nowe Skalmierzyce

Dla Klienta wybranie znakomitej firmy brukarskiej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Wielkopolskiego, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Nowe Skalmierzyce

2022-09-07 do 2022-09-15

Godna Zaufania Firma Brukarska

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-02 do 2022-09-10

Perfekcyjne Brukarstwo

Oferując usługi z zakresu brukarstwa od lat, szczególnie na obszarze Ostrowa Wielkopolskiego, ale także okolicznych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Ostrów Wielkopolski

Jeśli usługi brukarskie na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient napisał "Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m²". Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-30 do 2022-09-07

Brukowanie kostką brukową, 151-200m², Ociąż

Zleceniodawcę interesuje fenomenalna firma brukarska działająca w rejonie Wielkopolskiego lub okolicach. Poznaj szczegóły zlecenia o treści - Brukowanie kostką brukową, 151-200m². Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Ociąż

2022-08-29 do 2022-09-06

Do wykonania brukowanie kostką brukową, do 50m², Ostrów Wielkopolski

Jako niezawodna firma brukarska, która nie ma sobie równych w regionie Ostrowa Wielkopolskiego - złóż ofertę i daj sprawdzić mu samodzielnie jak bardzo jesteś bezkonkurencyjny! Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-28 do 2022-09-05

Potrzebuję firmy do brukowania 600m², Nowe Skalmierzyce

Zlecający poszukuje rewelacyjnej współpracy, pisząc - Potrzebuję firmy do brukowania 600m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

 • Nowe Skalmierzyce

2022-08-23 do 2022-08-31

Doświadczona Firma Brukarska

Praca do wykonania: Wykonanie podjazdów do ramp rozładunkowych TIR Powierzchnia prac: 600m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Wykonanie 7-8 podjazdów do ramp rozładunkowych TIR. Przygotowanie szklanek pod r...

 • Nowe Skalmierzyce

2022-08-23 do 2022-08-31

Potrzebuję firmy do brukowania płytą betonową, do 50m², Ostrów Wielkopolski

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-21 do 2022-08-29

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Ostrów Wielkopolski

Wybranie prac brukarskich nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź i znajdź uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m². Przedłóż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-20 do 2022-08-28

Bezkonkurencyjne Prace Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Przygodziczki

2022-08-18 do 2022-08-26

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Ostrów Wielkopolski

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi układania kostki brukowej na ponadprzeciętnym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-17 do 2022-08-25

Dam zlecenie na wykonanie chodnika, drogi, do 50m², Nowe Skalmierzyce

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma jest zawiązana z pasji do brukarstwa i oferuje wyjątkowe brukowanie na obszarze miejscowości Wielkopolskie, jak również pobliskich miast i powiatów. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Nowe Skalmierzyce

2022-08-16 do 2022-08-24

Układanie Bruku

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Nowo wybudowany dom. Szukam firmy do zaprojektowania terenu pod kostkę brukową i k...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-16 do 2022-08-24

Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-08 do 2022-08-16

Korzystne Prace Brukarskie

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Nowe Skalmierzyce

2022-08-06 do 2022-08-14

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy
Udostępnij znajomemu