Układanie kostki brukowej w Ostrzeszowie

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 414 833 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Ostrzeszowie

Układanie kostki brukowej Ostrzeszów

Ps-Bruk

4 opinie

Ten, kto potrzebuje profesjonalnej usługi brukarskiej winien już teraz zgłosić się do tego brukarza i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz oferowaną jakość. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

Michbud Michał Pilarczyk - Najwyższej Klasy Układanie Kostki Brukowej w Ostrzeszowie

Najwyższej Klasy Układanie Kostki Brukowej w Ostrzeszowie

8 opinii

Chcesz znaleźć fachowców od najwyższej klasy układania kostki brukowej w miejscowości Ostrzeszów lub w przyległych powiatach? Już teraz określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi Ogrodnicze Krystian Nowacki - Perfekcyjne Brukarstwo Ostrzeszów

Perfekcyjne Brukarstwo Ostrzeszów

4 opinie

Ten fachowiec działa na terenie miejscowości Ostrzeszów i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego brukarstwa. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

P.W. TransBruk Tomasz Nowicki - Wysokiej Klasy Układanie Bruku Ostrzeszów

P.W. TransBruk Tomasz Nowicki

1 opinia

Szukasz brukarza do realizacji usług z zakresu układania bruku? Właśnie go znalazłeś, P.W. TransBruk Tomasz Nowicki jest świetnym wyborem. Już nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

MH System Sp. z o.o. - Profesjonalne Brukarstwo Ostrzeszów

Profesjonalne Brukarstwo

4 opinie

Wybranie profesjonalnej firmy układającej kostkę brukową nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci MH System Sp. z o.o. - to prawdziwi specjaliści w kwestii brukarstwa działający w rejonie Ostrzeszowa, którzy znają się na swojej pracy. Mają propozycję dla każdego.

Euro-Dach - Wyjątkowy Brukarz Ostrzeszów

Wyjątkowy Brukarz

1 opinia

Firma brukarska Euro-Dach zajmuje się usługami z zakresu brukowania. Wyróżnia się wspaniałymi opiniami Klientów. Ci brukarze nie mają sobie równych. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Jakub Śmigielski - Perfekcyjne Układanie Kostki Brukowej Ostrzeszów

Perfekcyjne Układanie Kostki Brukowej Ostrzeszów

Zaoszczędź pieniądze i zleć twoje zadanie specjalistom od układania kostki brukowej z miejscowości Ostrzeszów. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Usługi ogólnobudowlane - Znakomity Brukarz Ostrzeszów

Usługi ogólnobudowlane

Usługi ogólnobudowlane oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Ostrzeszowa i okolic. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

HER-OW sp.z.o.o - Rewelacyjny Brukarz Ostrzeszów

Rewelacyjny Brukarz

Jeśli jeszcze szukasz rewelacyjnego brukarza dla siebie, to zerknij na firmę HER-OW sp.z.o.o. Świadczy całe spektrum usług brukarskich w bezkonkurencyjnych cenach. Mają ofertę dla każdego.

Midlaw - Dobra Firma Układająca Kostkę Brukową Ostrzeszów

Midlaw

Midlaw to wybitni specjaliści z branży perfekcyjnych usług brukarskich i układania kostki brukowej, obsługujący Klientów z Ostrzeszowa i pobliskich powiatów. Zapraszamy do zadawania pytań.

Najnowsze z 31 zleceń na układanie kostki brukowej w Ostrzeszowie

Solidne Układanie Bruku Ostrzeszów

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Myślniew

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 3 dni temu

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 51-100m², Ostrzeszów

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Położenie kostki pod wiatą z płyt Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Ostrzeszów

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 8 dni temu

Potrzebuję firmy do brukowania płytą betonową, 51-100m², Ostrzeszów

Planujesz wykonać zlecenie na układanie kostki brukowej, a nie masz Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na zlecenie o treści Potrzebuję firmy do brukowania płytą betonową, 51-100m² to wspaniały pomysł. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Ostrzeszów

2022-12-03 do 2022-12-11

Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, około 40m², Kobyla Góra

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 40m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kobyla Góra

2022-11-08 do 2022-11-16

Układanie Bruku

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu układania bruku zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Dam zlecenie na tylko ułożenie kostki, do 50m² i zostało złożone przez pewnego Konsumenta. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Ostrzeszów-Pustkowie

2022-11-07 do 2022-11-15

Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m², Bukownica

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu układania kostki brukowej przyjmij zlecenie na układanie kostki brukowej. Zapoznaj się ze zleceniem - Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m². Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Bukownica

2022-10-28 do 2022-11-05

Perfekcyjne Brukowanie Ostrzeszów

Praca do wykonania: Kawałek przy budynku Powierzchnia prac: około 20m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Ostrzeszów

2022-10-18 do 2022-10-26

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 600m², Kraszewice

Usługi brukarskie w wykonaniu Twojej firmy to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia brukowania skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które ma treść - Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 600m². Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Kraszewice

2022-09-14 do 2022-09-22

Wykwalifikowany Brukarz Ostrzeszów

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: 600m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kraszewice

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Grabów Nad Prosną

Oczaruj Zlecającego fachowym działaniem w miejscowości Wielkopolskie. Jako znana firma brukarska podejmij się zlecenia o treści "Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m²" i dowiedź, że jego realizacja zostanie zakończona błyskawicznie. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Grabów nad Prosną

2022-08-05 do 2022-08-13

Zlecę tylko ułożenie kostki, 201-300m², Ostrzeszów

Jako dobry brukarz z wieloletnim doświadczeniem i specjalista przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Zlecę tylko ułożenie kostki, 201-300m²". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Ostrzeszów

2022-08-03 do 2022-08-11

Najlepsze Układanie Bruku

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: 4700m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Wykonanie robót brukarskich na przebudowie drogi w Ostrzeszowie. Kostka betonowa ok 4700 m2; krawężn...

 • Ostrzeszów

2022-07-26 do 2022-08-03

Perfekcyjne Brukarstwo Ostrzeszów

Jeśli brukarstwo w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Zleceniodawca napisał "Potrzebuję firmy do brukowania płytą betonową, 51-100m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej.

 • Kępno

2022-10-01 do 2022-10-09

Szukam ekipy na tylko ułożenie kostki, 51-100m², Mianowice

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Mianowice

2022-10-01 do 2022-10-09

Rewelacyjne Brukowanie

Praca do wykonania: wykonanie wjazdu na posesję Powierzchnia prac: około 20m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: Przedmiotem zapytania jest wykonanie zjazdu na posesję w m.Zosin koło Kępna. Posiadam p...

 • Kępno

2022-08-06 do 2022-08-14

Perfekcyjne Brukarstwo

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 3000m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Zlecę ułożenie kostki brukowe...

 • Kępno

2022-07-26 do 2022-08-03

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 201-300m², Kępno

Profesjonalne brukarstwo to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kępno

2022-11-07 do 2022-11-10

Dam zlecenie na wykonanie tarasu z kostki brukowej, 51-100m², Wieruszów

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wieruszów

2022-10-26 do 2022-11-03

Najwyższej Klasy Układanie Kostki Brukowej Ostrzeszów

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: Wierzbno podwórze Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Wieruszów

2022-08-06 do 2022-08-14

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m², Wieruszów

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Wieruszów

2022-12-03 do 2022-12-11

Prace Brukarskie

Spraw, że prace brukarskie nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny znawca z dziedziny prac brukarskich stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m². Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Wieruszów

2022-11-24 do 2022-12-02

Perfekcyjna Firma Brukarska

Praca do wykonania: Wykonanie placu z kruszywa (wraz ze wstawieniem obrzeży) Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bralin

2022-09-10 do 2022-09-18

Wykwalifikowany Brukarz

Nie możesz znaleźć pasującego do Twojej firmy Klienta? Jako godny uwagi wykonawca realizujący usługi brukarskie i brukarz pierwszej klasy na terenie Wielkopolskiego zapoznaj się ze zleceniem o treści "Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, około 330m²". Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Sieroszewice

2022-11-23 do 2022-12-01

Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 125m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Mamy już kupiony material, zależy nam na wykonaniu.Teren prac wokół domu i wjazd...

 • Wielowieś

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 5 dni temu

Dam zlecenie na wykonanie chodnika, drogi, około 1200m², Baranów

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Dam zlecenie na wykonanie chodnika, drogi, około 1200m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Baranów

2022-08-10 do 2022-08-18

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m², Przygodziczki

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Przygodziczki

2022-08-18 do 2022-08-26

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, około 250m², Słupia Pod Kępnem

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 250m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Słupia pod kępnem

2022-12-28 do 2022-12-30

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Borek

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Borek

2022-07-26 do 2022-08-03

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, około 60m², Bodzewo

Klient napisał "Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, około 60m²". Zrealizuj zadanie wysokiej klasy układania kostki brukowej jako specjalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do wykonania działalności z Wielkopolskiego i sąsiednich miast. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Bodzewo

2022-07-20 do 2022-07-28

Brukowanie kostką brukową, około 60m², Bodzewo

Klient szuka najlepszego brukarza i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Brukowanie kostką brukową, około 60m². Jeśli wykonujesz całe spektrum usług brukarskich w konkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Bodzewo

2022-07-20 do 2022-07-28

Pierwszorzędne Układanie Kostki Brukowej

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Perzów

2022-10-07 do 2022-10-15

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy