Układanie kostki brukowej w Kaliszu

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 170 964 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
553 088 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Kaliszu

Układanie kostki brukowej Kalisz

MARPOBUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

10 opinii

Pracuje w branży usług brukarskich od lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Kalisz, ale także okolicznych miast. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Oxotrade Sp. z o.o. - Doskonałe Układanie Kostki Brukowej Kalisz

Doskonałe Układanie Kostki Brukowej

6 opinii

Jeżeli potrzebujesz doskonałego układania kostki brukowej w rejonie Kalisza i poszukujesz najlepszych rozwiązań to powierz tę kwestię specjalistom. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Ps-Bruk - Wyjątkowe Brukowanie Kalisz

Ps-Bruk

4 opinie

Zrealizuj swoje założenia dzięki doskonałemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi brukowania na ponadprzeciętnym poziomie. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się - naprawdę warto.

PBB DARKBRUK - Fantastyczne Układanie Bruku Kalisz

Fantastyczne Układanie Bruku

2 opinie

Uniknij problemów i powierz prace tym zawodowcom w kwestii układania kostki brukowej. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Ignaś-Bruk Piotr Ignasiak Usługi Brukarskie - Pierwszorzędne Brukarstwo w Kaliszu

Pierwszorzędne Brukarstwo w Kaliszu

5 opinii

Pracownicy Ignaś-Bruk Piotr Ignasiak Usługi Brukarskie to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnego brukarstwa. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

MAXBUD KĘDZIA - Rewelacyjna Firma Brukarska Kalisz

Rewelacyjna Firma Brukarska Kalisz

3 opinie

Nie wątp w fachowość MAXBUD KĘDZIA. Ta uznana firma brukarska jest ceniona w branży w rejonie Kalisza za gruntowne wykonywanie usług brukarskich. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

ZRD GRANBRUK Gerard Pieciuch - Dobra Firma Układająca Kostkę Brukową Kalisz

ZRD GRANBRUK Gerard Pieciuch

3 opinie

Firma układająca kostkę brukową ZRD GRANBRUK Gerard Pieciuch to prawdziwi profesjonaliści w temacie brukarstwa. Swoje dobre usługi brukarskie oferują wszystkim mieszkańcom w okolicy miejscowości Kalisz. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

Marek Spyrka - Dobry Brukarz Kalisz

Dobry Brukarz Kalisz

1 opinia

Dobry brukarz z obszerną wiedzą z zakresu brukarstwa dbający o zadowolenie swoich Klientów. Wybierz ich numer i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Łukasz Spyrka - Niezawodna Firma Brukarska Kalisz

Niezawodna Firma Brukarska

1 opinia

Uwierz w wykwalifikowaną grupę pracowników Łukasz Spyrka. Ta znana firma brukarska jest szanowana w branży w rejonie Kalisza za całościowe realizowanie usług brukarskich. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Agnus architecture - Dobra Firma Brukarska Kalisz

Agnus architecture

4 opinie

Jeżeli interesuje Cię dobra firma brukarska działająca na terenie Kalisza to wykorzystaj kompetencje Agnus architecture. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Najnowsze z 210 zleceń na układanie kostki brukowej w Kaliszu

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 501m², Kalisz

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako warty zaufania profesjonalista z zakresu rewelacyjnego układania kostki brukowej? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Kalisz

2022-11-28 do 2022-12-06

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, do 50m², Kalisz

Odpowiedz na zlecenie jako firma brukarska świadcząca swoje usługi brukarskie w miejscowości Kalisz i w pobliskich miastach. Przedstaw wyjątkową ofertę temu Klientowi - skontaktuj się już dziś.

 • Kalisz

2022-10-27 do 2022-11-04

Pierwszorzędne Prace Brukarskie Kalisz

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Zapotrzebowanie na tylko ułożenie kostki, do 50m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Niedźwiady

2022-10-26 do 2022-11-03

Perfekcyjne Układanie Bruku Kalisz

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kalisz

2022-10-25 do 2022-11-02

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, około 200m², Kalisz

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Szałe. Do położenia prosty pla...

 • Kalisz

2022-10-24 do 2022-11-01

Profesjonalna Firma Brukarska Kalisz

Zlecający poszukuje doskonałej współpracy, pisząc - Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Kalisz

2022-10-18 do 2022-10-26

Dobre Usługi Brukarskie Kalisz

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kalisz

2022-10-12 do 2022-10-20

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Kalisz

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Dwa odwodnienia Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kalisz

2022-10-12 do 2022-10-20

Zlecenie na brukowanie, do 50m², Kalisz

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zapraszamy do kontaktu.

 • Kalisz

2022-10-02 do 2022-10-02

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, około 5m², Kalisz

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 5m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Dobrzec Kalisz Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kalisz

2022-09-28 do 2022-10-06

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 5m², Kalisz

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: około 5m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: wyłożenie kostki wokół pomnika na cmentarzu w Dobrzecu Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kalisz

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecę wykonanie parkingu, placu, 201-300m², Kalisz

Wykonaj zapytanie dotyczące fantastycznego układania bruku od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Kalisz lub sąsiednim mieście. Ustal pasujący termin od razu!

 • Kalisz

2022-09-20 do 2022-09-28

Szukam wykonawcy brukowania, około 18m², Kalisz

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi brukowania na najwyższym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Kalisz

2022-09-16 do 2022-09-24

Najwyższej Klasy Układanie Bruku

Upewnij się, że Klienci zlecający układanie bruku są sprawdzeni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako profesjonalista od układania bruku. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kalisz

2022-09-13 do 2022-09-21

Perfekcyjne Brukowanie Kalisz

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: około 20m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Potrzebuje wykonać chodnik przy firmie . Obrzeże z jednej strony Termin rozpoczęcia prac: możli...

 • Kalisz

2022-09-13 do 2022-09-21

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 16m², Kalisz

Jako ekspert z branży perfekcyjnych usług brukarskich i brukowania, obsługujący Klientów z Kalisza i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 16m²". Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Kalisz

2022-09-10 do 2022-09-18

Układanie Bruku

Praca do wykonania: wylewka z cementu Powierzchnia prac: około 5m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: wylewka cementowa przy pomniku na cmentarzu Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kalisz

2022-09-08 do 2022-09-16

Dobre Prace Brukarskie

Zlecający szuka dobrej współpracy, pisząc - Zlecę wykonanie prac brukarskich, 201-300m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kalisz

2022-09-01 do 2022-09-09

Dam zlecenie na tylko ułożenie kostki, 201-300m², Kalisz

Jeśli atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne cechy jako fachowca od układania kostki brukowej to zrealizuj zlecenie - Dam zlecenie na tylko ułożenie kostki, 201-300m². Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Kalisz

2022-09-01 do 2022-09-09

Perfekcyjne Brukarstwo

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 100m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: Lokalizacja Kalisz Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kalisz

2022-08-13 do 2022-08-21

Profesjonalne Brukowanie

Praca do wykonania: wymiana istniejącej kostki około 115 mkw Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Kalisz, ul.••••••••••••• Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kalisz

2022-08-09 do 2022-08-17

Sumienna Firma Brukarska

Wyślij ofertę Klientowi jako sumienna firma brukarska świadcząca swoje usługi brukarskie w miejscowości Kalisz oraz w przyległych miastach. Przedłóż dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Kalisz

2022-08-02 do 2022-08-03

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 51-100m², Kalisz

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kalisz

2022-08-01 do 2022-08-09

Wysokiej Klasy Brukowanie

Szukasz zlecenia do wykonania jako dobry profesjonalista z zakresu wysokiej klasy brukowania z Kalisza? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Kalisz

2022-07-31 do 2022-08-08

Brukarstwo

Jeśli brukarstwo to pole działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Klient zgłosił "Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 101-150m²". Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kalisz

2022-07-31 do 2022-08-08

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Kalisz

Wykonaj zadanie profesjonalnego układania bruku o treści "Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m²", jako ekspert z miejscowości Kalisz. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Kalisza nie masz sobie równych. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Kalisz

2022-07-20 do 2022-07-28

Wysokiej Klasy Układanie Bruku

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kalisz

2022-07-18 do 2022-07-26

Brukowanie płytą betonową, 51-100m², Kalisz

Jako wysoko wykwalifikowani specjaliści dacie radę spełnić wymagania z zakresu usług brukarskich. Ogłoszenie brzmi "Brukowanie płytą betonową, 51-100m²". Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Kalisz

2022-07-07 do 2022-07-15

Perfekcyjne Brukarstwo

Jeśli brukarstwo w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca napisał "Brukowanie, około 21m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Pawłówek

2022-07-06 do 2022-07-14

Najlepszy Brukarz

Podejmij współpracę z Klientem jako najlepszy brukarz z wymaganym doświadczeniem z zakresu najlepszych usług brukarskich. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to codzienność. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Kalisz

2022-06-28 do 2022-07-06

Rzetelna Firma Brukarska

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: Interesuje mnie kompleksowe wykonanie podjazdu do domu i ułożenie schodów z ...

 • Kalisz

2022-06-26 do 2022-07-04

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy