Układanie kostki brukowej w Obornikach

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 394 417 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 424 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Obornikach

Układanie kostki brukowej Oborniki

Robruk

5 opinii

Poszukujesz solidnego wykonawcy świadczącego usługi brukarskie? Ci brukarze nie mają sobie równych na terenie Obornik. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Drogowy Zakład Inżynierski Krzysztof Skrzypek - Dobry Brukarz Oborniki

Drogowy Zakład Inżynierski Krzysztof Skrzypek

4 opinie

Brukarz z bogatym doświadczeniem w temacie brukarstwa dbający o zadowolenie swoich Klientów. Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Mk-Tech Mateusz Skowroński - Znakomity Brukarz Oborniki

Znakomity Brukarz

2 opinie

Ten brukarz działa na obszarze województwa i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu solidnego brukarstwa. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Concrete Road - Pierwszorzędna Firma Brukarska Oborniki

Pierwszorzędna Firma Brukarska Oborniki

4 opinie

Firma brukarska Concrete Road to prawdziwi wyjadacze w branży brukarstwa. Swoje usługi oferują w okolicy miejscowości Oborniki. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Krystian Andrzejewski Usługi brukaskie - Doskonałe Układanie Kostki Brukowej Oborniki

Krystian Andrzejewski Usługi brukaskie

1 opinia

Od wielu lat pracownicy Krystian Andrzejewski Usługi brukaskie wykonują usługi z zakresu układania kostki brukowej, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego usług brukarskich. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Piotr N. - Rewelacyjne Brukowanie Oborniki

Rewelacyjne Brukowanie Oborniki

1 opinia

W przypadku, gdy potrzebujesz rewelacyjnej usługi brukarskiej w dobrej cenie to firma Piotr N. jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z dziedziny brukowania. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

Henryk Larek - Wysokiej Klasy Układanie Kostki Brukowej Oborniki

Henryk Larek

1 opinia

W przypadku, gdy potrzebujesz pierwszorzędnej usługi brukarskiej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają wykwalifikowanych fachowców do realizacji zleceń z zakresu układania kostki brukowej. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Firma remontowo-budowlana Styl - Perfekcyjne Układanie Kostki Brukowej Oborniki

Perfekcyjne Układanie Kostki Brukowej

2 opinie

Wybierz firmę Firma remontowo-budowlana Styl jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do perfekcyjnego układania kostki brukowej w miejscowości Oborniki lub sąsiednim mieście. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

FRB Sawiński - Wyjątkowa Firma Układająca Kostkę Brukową Oborniki

FRB Sawiński

4 opinie

Nie wątp w wykwalifikowaną grupę pracowników FRB Sawiński. Ta uznana firma układająca kostkę brukową jest rozchwytywana w branży na terenie Obornik za dokładne wykonywanie usług brukarskich. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

ZWOLSTAL Krzysztof Zwoliński - Fenomenalny Brukarz w Obornikach

Fenomenalny Brukarz w Obornikach

1 opinia

Jeśli szukasz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z ZWOLSTAL Krzysztof Zwoliński perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 24 zleceń na układanie kostki brukowej w Obornikach

Do wykonania brukowanie kostką brukową, około 26m², Ryczywół

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: około 26m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Ryczywół

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, około 40m², Rożnowo

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi brukarskiej Twoja firma przewyższa konkurentów. Reputacja, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie zachwycić zlecających. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Rożnowo

2022-12-27 do 2023-01-04

Usługi Brukarskie Oborniki

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 10m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Oborniki

2022-10-29 do 2022-11-06

Sumienny Brukarz Oborniki

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Oborniki

2022-10-19 do 2022-10-27

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Oborniki

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Oborniki

2022-10-14 do 2022-10-22

Perfekcyjny Brukarz

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Oborniki

2022-10-11 do 2022-10-19

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Oborniki

Wykonaj zapytanie dotyczące fantastycznego układania bruku od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Oborniki lub sąsiednim mieście. Ustal pasujący termin od razu!

 • Oborniki

2022-09-13 do 2022-09-21

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 101-150m², Oborniki

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Oborniki

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, około 56m², Oborniki

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 56m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Oborniki

2022-09-10 do 2022-09-18

Układanie Kostki Brukowej Oborniki

Praca do wykonania: Przygotowanie terenu, ułożenie krawężników Powierzchnia prac: około 200m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: Ułożenie krawężników, poprawić teren przed halą Termin rozpoczęcia pr...

 • Rogoźno

2022-09-08 do 2022-09-16

Wyjątkowe Brukowanie Oborniki

Jeśli usługi brukarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Opierając się na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie brukowania. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Nowołoskoniec

2022-08-18 do 2022-08-26

Szukam wykonawcy brukowania, do 50m², Maniewo

Praca do wykonania: Obrzeża pomnika Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Maniewo

2022-07-28 do 2022-08-05

Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 6m², Rogoźno

Praca do wykonania: uzupełnienie kostki brukowej po demontażu słupków betonowych Powierzchnia prac: około 6m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Demontaż i utylizacja 6 słupków betonowych przed sklepem, uzup...

 • Rogoźno

2022-07-20 do 2022-07-28

Doskonałe Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: około 25m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Rożnowo

2022-07-13 do 2022-07-21

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 110m², Oborniki

Zleceniodawca napisał "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 110m²". Jako wiarygodna firma brukarska, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Klienci przekonają się o doskonałej obsłudze. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Oborniki

2022-07-12 do 2022-07-20

Brukowanie kostką brukową, do 50m², Połajewo

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Tarnówko, możliwość składowania materiału Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Połajewo

2022-09-02 do 2022-09-10

Układanie Bruku Oborniki

Jeśli twoja specjalność to perfekcyjne usługi brukarskie i układanie bruku na terenie Wielkopolskiego oraz przyległych powiatów to to zapytanie jest skierowane do Ciebie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Murowana Goślina

2022-08-24 do 2022-09-01

Do wykonania brukowanie, około 5m², Murowana Goślina

Praca do wykonania: wykonanie podjazdu dla wózka inwalidzkiego Powierzchnia prac: około 5m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: budynek jest ujęty w gminnej ewidencji zabytków i położony na terenie str...

 • Murowana Goślina

2022-08-12 do 2022-08-20

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, około 18m², Murowana Goślina

Wykonaj prace dotyczące fantastycznego brukowania od rzetelnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Wielkopolskie lub okolicy. Wybierz numer jeszcze dzisiaj.

 • Murowana Goślina

2022-10-28 do 2022-11-05

Perfekcyjne Usługi Brukarskie

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, do 50m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Mściszewo

2022-10-26 do 2022-11-03

Perfekcyjne Brukowanie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sławica

2022-09-04 do 2022-09-12

Układanie Bruku

Nie trać czasu i wybierz zapytanie o fantastyczne układanie bruku w Wielkopolskim. Ofertę prześlij po kontakcie.

 • Golęczewo

2022-11-28 do 2022-12-06

Wyjątkowe Brukowanie

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu brukowania przyjmij zlecenie na brukowanie. Poznaj szczegóły zapytania - Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m². Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Żydowo

2022-10-10 do 2022-10-18

Wysokiej Klasy Brukowanie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 100m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Dodatkowe informacje: Już ukladalem Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Żydowo

2022-10-10 do 2022-10-18

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy