Układanie kostki brukowej w Krakowie

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 129 725 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 842 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Układanie kostki brukowej Kraków - ranking najlepszych firm

Układanie kostki brukowej Kraków

Najwyższej Klasy Układanie Bruku w Krakowie

14 opinii

Bądź pewny, że firma, którą zatrudnisz do układania bruku ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zadzwoń!

DS Construct Dariusz Stanaszek - Najwyższej Klasy Usługi Brukarskie Kraków

Najwyższej Klasy Usługi Brukarskie Kraków

9 opinii

Najwyższej klasy usługi brukarskie na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

kołodomu.pl s.c. - Najwyższej Klasy Brukarz Kraków

kołodomu.pl s.c.

6 opinii

Chcesz znaleźć najwyższej klasy brukarza z zakresu układania kostki brukowej? Nie szukaj dalej, ta firma jest firmą, której szukasz. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Creator - Bruk - Znakomity Brukarz Kraków

Creator - Bruk

4 opinie

Każdy, kto szuka znakomitej usługi brukarskiej winien koniecznie zgłosić się do tego brukarza i poznać dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

LLKOP - Dobry Brukarz Kraków

LLKOP

3 opinie

To jedna z najlepszych firm układających kostkę brukową zatrudniających brukarzy z tak dużym doświadczeniem, pracujących w miejscowości Kraków i w całym powiecie. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Perfekt - Profesjonalny Brukarz Kraków

Perfekt

2 opinie

Ten, kto potrzebuje profesjonalnej usługi brukarskiej winien już teraz zgłosić się do tego brukarza i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz oferowaną jakość. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

Brukfer - Solidny Brukarz Kraków

Brukfer

2 opinie

Szukasz godnego uwagi profesjonalisty świadczącego usługi brukarskie? Ci brukarze są wyjątkowi wśród firm układających kostkę brukową. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Wajda Uslugi Budowlane i Brukarskie - Świetny Brukarz Kraków

Świetny Brukarz Kraków

1 opinia

Ten brukarz pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy - Wajda Uslugi Budowlane i Brukarskie to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Elżbieta Fijołek Ogrody Babette - Pierwszorzędne Brukowanie Kraków

Elżbieta Fijołek Ogrody Babette

1 opinia

Po prostu zleć zadanie brukowania profesjonalistom firmy Elżbieta Fijołek Ogrody Babette z miejscowości Kraków. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Krakowa są jednymi z najlepszych. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Pol-Bruk S.C. - Perfekcyjny Brukarz Kraków

Perfekcyjny Brukarz

14 opinii

Chcesz znaleźć brukarza do realizacji usług z zakresu układania kostki brukowej? Nie musisz już dłużej szukać, ta firma jest firmą, której szukasz. Ażeby uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

276 Zleceń - Układanie Kostki Brukowej Kraków

Tanie Prace Brukarskie Kraków

Dla Zlecającego, który pisze - Zlecę wykonanie chodnika, drogi, około 300m², znalezienie tanich prac brukarskich jest niełatwe, ale Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Skontaktuj się teraz i wyślij ofertę.

 • Kraków

2022-11-28 do 2022-12-06
dodano wczoraj o 10:20

Najlepsze Układanie Kostki Brukowej Kraków

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi układania kostki brukowej na wysokim poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest sprawdzony. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Kraków

2022-11-27 do 2022-12-05
dodano 2 dni temu

Układanie kostki brukowej - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 44 326 Brukarzy najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Potrzebuję firmy do brukowania do 50m², Kraków

Praca do wykonania: naprawa schodów z kostki brukowej Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: zlecę naprawę schodów z kostki brukowej Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kraków

2022-11-25 do 2022-12-03
dodano 4 dni temu

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Kraków

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi układania kostki brukowej na najwyższym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Kraków

2022-11-23 do 2022-12-01
dodano 6 dni temu

Doskonałe Układanie Kostki Brukowej

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: dwa ogródki obłożone palisada + chodniki Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kraków

2022-11-21 do 2022-11-29
dodano 8 dni temu

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 101-150m², Kraków

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Ułożenie kostki wzdłuż dwóch ścian budynku mieszkalnego (12x10m) Powierzchnia kost...

 • Kraków

2022-11-19 do 2022-11-27

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 101-150m², Kraków

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kraków

2022-11-16 do 2022-11-24

Tanie Usługi Brukarskie Kraków

Ten Zleceniodawca szuka świetnej współpracy i pisze - Zlecę tylko ułożenie kostki, 151-200m². To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Kraków

2022-11-15 do 2022-11-23

Doskonałe Układanie Kostki Brukowej

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 80m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kraków

2022-11-12 do 2022-11-20

Zlecę tylko ułożenie kostki, 101-150m², Kraków

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: demontaż starej kostki Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kraków

2022-11-11 do 2022-11-19

Wiarygodna Firma Brukarska Kraków

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Ułożenie chodnika około 12 mb z kostki brukowej Holland 6 cm na prywatnej posesji. Miejsce gdzie ma być...

 • Kraków

2022-11-10 do 2022-11-18

Brukarstwo Kraków

Jeśli Brukarstwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie układania bruku. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Kraków

2022-11-06 do 2022-11-14

Dam zlecenie na wykonanie chodnika, drogi, 151-200m², Kraków

Poszukujesz skrojonego pod Ciebie zapytania? Jako rzetelny specjalista realizujący usługi brukarskie i brukarz bez konkurencji w mieście Kraków poznaj szczegóły zapytania o treści "Dam zlecenie na wykonanie chodnika, drogi, 151-200m²". Żeby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Kraków

2022-11-06 do 2022-11-14

Opłacalne Prace Brukarskie

Doprowadź do tego, że prace brukarskie nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany znawca z dziedziny prac brukarskich stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, około 380m². Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kraków

2022-11-06 do 2022-11-14

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 51-100m², Kraków

Jeśli twoja specjalność to rewelacyjne usługi brukarskie i układanie kostki brukowej na terenie miejscowości Kraków oraz sąsiednich powiatów to to zapytanie jest zorientowane na Ciebie. Zaproponuj termin już teraz!

 • Kraków

2022-11-05 do 2022-11-13

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Kraków

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Poszukuję wykonawcy do ułożenia kostki brukowej z podbudową w domu jednorodzinnym ...

 • Kraków

2022-11-03 do 2022-11-11

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 54m², Kraków

Jako utalentowani pracownicy macie możliwość spełnić oczekiwania w temacie usług brukarskich. Zapytanie brzmi "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 54m²". Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Kraków

2022-11-03 do 2022-11-11

Zlecę wykonanie parkingu, placu, do 50m², Kraków

Zleceniodawca napisał "Zlecę wykonanie parkingu, placu, do 50m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia dobrego brukarza z zakresu układania bruku. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej oferty to dobry pomysł. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kraków

2022-11-03 do 2022-11-11

Do wykonania brukowanie kostką brukową, około 60m², Kraków

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 60m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Ul ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••...

 • Kraków

2022-11-02 do 2022-11-10

Fantastyczny Brukarz

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kraków

2022-11-02 do 2022-11-05

Solidne Brukarstwo

Oferując usługi z zakresu brukarstwa od kilku lat, głównie na obszarze Krakowa, ale także pobliskich powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kraków

2022-11-02 do 2022-11-10

Najwyższej Klasy Układanie Bruku

Upewnij się, że Klienci zlecający układanie bruku są sprawdzeni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako profesjonalista od układania bruku. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kraków

2022-11-01 do 2022-11-09

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Kraków

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kraków

2022-11-01 do 2022-11-09

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 51-100m², Kraków

Usługi brukarskie w wykonaniu Twojej firmy to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia brukowania, które ma treść - Zlecę wykonanie prac brukarskich, 51-100m². Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kraków

2022-10-30 do 2022-11-07

Brukowanie kostką brukową, do 50m², Kraków

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Wykonanie podjazdu pod 2xgaraz podwojny wjazd z wjazdem na droge publiczna. Projekt ...

 • Kraków

2022-10-28 do 2022-11-05

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 51-100m², Kraków

Jako solidny brukarz z wieloletnim doświadczeniem i specjalista stale przygotowany do podjęcia nowego zlecenia odpowiedz na zapytanie. Ten Klient nadesłał zlecenie o treści "Zlecę wykonanie prac brukarskich, 51-100m²". Już teraz skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Kraków

2022-10-26 do 2022-11-03

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 201-300m², Kraków

Jeśli brukarstwo to pole działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Klient napisał "Zlecę wykonanie prac brukarskich, 201-300m²". Umów się na rozmowę od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Kraków

2022-10-26 do 2022-11-03

Układanie Kostki Brukowej

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kraków

2022-10-26 do 2022-11-03

Najlepsze Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 70m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Szukam wykonawcy podjazdu oraz 2 sciezek jak na rysunku interesuje mnie usluga k...

 • Kraków

2022-10-24 do 2022-11-01

Wysokiej Klasy Układanie Kostki Brukowej

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 700m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Zlecę wykonanie nawierzchni 700m z kostki brukowej z krawężnikami i odwodnieniem...

 • Kraków

2022-10-24 do 2022-11-01

Brukowanie kostką brukową, 51-100m², Kraków

Jeśli twoja specjalność to perfekcyjne usługi brukarskie i inne usługi z zakresu brukarstwa na terenie Krakowa oraz sąsiednich miast to to zapytanie jest skierowane do właśnie Ciebie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kraków

2022-10-24 do 2022-11-01

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy
Udostępnij znajomemu