Układanie kostki brukowej w Bochni

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 172 113 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
553 140 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Bochni

Układanie kostki brukowej Bochnia

Wysokiej Klasy Brukowanie Bochnia

30 opinii

Wybierz specjalistów z BRUK-MAR Maria Nytko jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do wysokiej klasy brukowania na terenie Bochni. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

FHU TYR.BRUK - Perfekcyjna Firma Brukarska Bochnia

Perfekcyjna Firma Brukarska

12 opinii

Planujesz wybrać dobrego specjalistę do realizacji swoich planów? FHU TYR.BRUK będzie najszybszą drogą. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

BrukBest - Solidna Firma Układająca Kostkę Brukową Bochnia

Solidna Firma Układająca Kostkę Brukową

15 opinii

Firma układająca kostkę brukową BrukBest to prawdziwi wyjadacze w branży brukarstwa. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w rejonie Bochni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

kołodomu.pl s.c. - Rzetelna Firma Brukarska Bochnia

Rzetelna Firma Brukarska

6 opinii

Ta rzetelna firma brukarska to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zadzwoń!

Andrzej Gamoń - Pierwszorzędna Firma Brukarska Bochnia

Pierwszorzędna Firma Brukarska Bochnia

10 opinii

Firma brukarska Andrzej Gamoń to prawdziwi wyjadacze w branży brukarstwa. Swoje usługi oferują w okolicy miejscowości Bochnia. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

LLKOP - Perfekcyjne Brukarstwo w Bochni

Perfekcyjne Brukarstwo w Bochni

3 opinie

Założona z pasji do brukarstwa firma oferuje perfekcyjne usługi brukarskie na terenie Bochni, jak również okolicznych miast i powiatów. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

BUD-BRUK Roman Waśniowski - Najlepsze Układanie Kostki Brukowej Bochnia

BUD-BRUK Roman Waśniowski

2 opinie

Chcesz znaleźć ekspertów od najlepszego układania kostki brukowej w rejonie Bochni lub w pobliskim rejonie? Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Gargul marcin - Pierwszorzędne Brukarstwo Bochnia

Gargul marcin

2 opinie

Pracownicy Gargul marcin to specjaliści w swoim fachu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny brukarstwa. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

FU DudBruk - Doskonałe Brukarstwo Bochnia

Doskonałe Brukarstwo

2 opinie

Wybitni pracownicy FU DudBruk spełnią Państwa wymagania w temacie brukarstwa. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

F.H.U. DAMEX - Dobre Usługi Brukarskie Bochnia

F.H.U. DAMEX

2 opinie

Utworzona z pasji do brukarstwa firma oferuje perfekcyjne usługi brukarskie na obszarze Bochni, a także okolicznych miast i powiatów. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 249 zleceń na układanie kostki brukowej w Bochni

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m², Trzciana

Zlecający poszukuje rewelacyjnej współpracy, pisząc - Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

 • Trzciana

2022-12-06 do 2022-12-06

Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m², Bochnia

Praca do wykonania: wykonanie schodów wejściowych z podestem Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: schody z bloków z jednej długiej krawędzi i jednej krótkiej krawędzi. druga krótka k...

 • Bochnia

2022-11-21 do 2022-11-29

Fantastyczne Usługi Brukarskie Bochnia

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Proszówki

2022-11-06 do 2022-11-14

Do wykonania brukowanie kostką brukową, 51-100m², Proszówki

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Proszówki

2022-10-28 do 2022-11-05

Rewelacyjne Brukowanie Bochnia

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: droga dojazdowa dla samochodów również cięższych /przed nami budowa/, 180 m długości, dwa ...

 • Królówka

2022-10-22 do 2022-10-30

Najwyższej Klasy Układanie Kostki Brukowej Bochnia

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Nowy Wiśnicz

2022-10-15 do 2022-10-23

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m², Bochnia

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bochnia

2022-10-10 do 2022-10-18

Rewelacyjne Brukowanie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bochnia

2022-09-30 do 2022-10-08

Do wykonania brukowanie kostką brukową, 51-100m², Bochnia

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: wykonanie kostki wokół budynku jednorodzinnego Termin rozpoczęcia prac: możliwy od...

 • Bochnia

2022-09-30 do 2022-10-08

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 101-150m², Bochnia

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bochnia

2022-09-05 do 2022-09-13

Pierwszorzędne Prace Brukarskie Bochnia

Jako profesjonalista zaproponuj najlepszą ofertę prac brukarskich. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Niewątpliwie zapytanie o treści "Brukowanie płytą betonową, 101-150m²" jest stworzone dla Ciebie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Bochnia

2022-09-05 do 2022-09-13

Doskonałe Układanie Bruku Bochnia

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu układania bruku wykonaj zlecenie na układanie bruku. Poznaj szczegóły zapytania - Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 1500m². Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Bochnia

2022-09-04 do 2022-09-12

Najlepsze Brukowanie

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: około 125m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Szukam ekipy do dokończenia podjazdu, ułożenie ostatniej warstwy podsypki i położenie kostki brukow...

 • Łapanów

2022-08-26 do 2022-09-03

Zlecenie na brukowanie, około 290m², Trzciana

Klient wprowadził zapytanie "Zlecenie na brukowanie, około 290m²". Zrealizuj zadanie doskonałego układania bruku jako profesjonalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do wykonania prac z okolic Małopolskiego i pobliskich powiatów. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Trzciana

2022-08-18 do 2022-08-26

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 101-150m², Trzciana

Klient szuka sumiennego brukarza dla siebie i wysłał zapytanie o treści - Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 101-150m². Jeśli wykonujesz szerokie spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Trzciana

2022-08-17 do 2022-08-17

Profesjonalne Brukowanie

Praca do wykonania: Naprawa przydomowego chodnika Powierzchnia prac: około 20m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Dodatkowe informacje: Naprawa podtopionego chodnika przydomowego z płyt betonowych (50x50cm). W centrum Bochni. Pł...

 • Bochnia

2022-07-27 do 2022-07-27

Szukam ekipy na tylko ułożenie kostki, 201-300m², Baczków

Zlecenie o treści - Szukam ekipy na tylko ułożenie kostki, 201-300m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z rejonu Małopolskiego i z sąsiednich miast. Ustal pasujący termin!

 • Baczków

2022-07-25 do 2022-08-02

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 201-300m², Bessów

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bessów

2022-07-25 do 2022-08-02

Do wykonania brukowanie kostką brukową, 51-100m², Bochnia

Brukarstwo nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie układania bruku. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Do wykonania brukowanie kostką brukową, 51-100m²". Więcej informacji prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Bochnia

2022-07-20 do 2022-07-28

Brukowanie płytą betonową, około 10m², Łapczyca

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: około 10m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łapczyca

2022-07-12 do 2022-07-20

Perfekcyjne Brukarstwo

Jeśli brukarstwo w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca napisał "Brukowanie kostką brukową, około 300m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Drwinia

2022-07-10 do 2022-07-18

Najwyższej Klasy Układanie Kostki Brukowej

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Nowy Wiśnicz

2022-07-07 do 2022-07-15

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m², Bochnia

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu brukowania przyjmij zlecenie na brukowanie. Zapoznaj się ze zleceniem - Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m². Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Bochnia

2022-07-03 do 2022-07-11

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 1400m², Nowy Wiśnicz

Zleceniodawcę interesuje fenomenalna firma brukarska działająca w rejonie Małopolskiego lub okolicach. Poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 1400m². Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Nowy Wiśnicz

2022-06-14 do 2022-06-22

Perfekcyjne Układanie Bruku

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 350m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Okulice

2022-06-05 do 2022-06-13

Tanie Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 1450m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Zlecę ułożenie kostki brukowej na terenie nowo budowanego przedszkola. Teren częściow...

 • Olchawa

2022-05-25 do 2022-06-02

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy