Układanie kostki brukowej w Miechowie

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 121 374 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 842 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Układanie kostki brukowej Miechów - ranking najlepszych firm

Układanie kostki brukowej Miechów

Pierwszorzędna Firma Układająca Kostkę Brukową w Miechowie

1 opinia

Zakład usług budowlanych to pierwszorzędna firma układająca kostkę brukową, która nie ma sobie równych w regionie Miechowa - przekonaj się na własne oczy! Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

BUD-RYS - Profesjonalne Brukowanie Miechów

Profesjonalne Brukowanie

1 opinia

BUD-RYS oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Miechowa oraz przyległych powiatów. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

WOJ-BRUK - Rewelacyjne Układanie Kostki Brukowej Miechów

WOJ-BRUK

6 opinii

Planujesz powierzyć układanie kostki brukowej, a jeszcze nie znalazłeś firmy brukarskiej? WOJ-BRUK to doskonały wybór. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - warto.

BauRico - Znakomity Brukarz Miechów

Znakomity Brukarz Miechów

7 opinii

Wyjątkowe układanie bruku to życiowa pasja tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w fachu brukarza. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Usługi budowlane Damian Łyś - Perfekcyjne Układanie Bruku Miechów

Usługi budowlane Damian Łyś

2 opinie

Szukasz fachowców od perfekcyjnego układania bruku w miejscowości Miechów lub w pobliskich miastach? Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

MacArt - usługi ogrodnicze - Perfekcyjne Układanie Kostki Brukowej Miechów

MacArt - usługi ogrodnicze

2 opinie

Uniknij problemów i powierz prace tym zawodowcom w kwestii układania kostki brukowej z Miechowa. Nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

MAX-TYNK - Fantastyczne Układanie Kostki Brukowej Miechów

MAX-TYNK

1 opinia

Zaoszczędź sobie kłopotów i zleć prace specjalistom od układania kostki brukowej z Miechowa. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

MAX-DOM - Doskonałe Układanie Kostki Brukowej Miechów

Doskonałe Układanie Kostki Brukowej Miechów

Jeżeli potrzebujesz doskonałego układania kostki brukowej w rejonie Miechowa i poszukujesz najlepszych rozwiązań to powierz tę kwestię specjalistom. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Polbrukjedynak - Wybitny Brukarz Miechów

Polbrukjedynak

Nie możesz znaleźć godnego uwagi specjalisty wykonującego usługi brukarskie? Ten brukarz jest liderem w mieście Miechów. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Pablo - Perfekcyjne Brukarstwo Miechów

Perfekcyjne Brukarstwo

Ten specjalista działa w rejonie miejscowości Miechów i oferuje różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnego brukarstwa. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

31 Zleceń - Układanie Kostki Brukowej Miechów

Firma Brukarska Miechów

Jako solidna firma brukarska, która nie ma sobie równych w rejonie Miechowa - złóż ofertę i daj przekonać mu się na własne oczy jak bardzo jesteś profesjonalny! Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Miechów

2022-09-21 do 2022-09-29

Zapotrzebowanie na wykonanie tarasu z kostki brukowej, około 20m², Miechów

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: około 20m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Miechów

2022-08-28 do 2022-09-05

Układanie kostki brukowej - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 44 308 Brukarzy najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na wykonanie tarasu z kostki brukowej, 201-300m², Miechów

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Dodatkowe informacje: Zagospodarowanie całego terenu po budowie domu.Dojście do budynku,taras , garaż i otocze...

 • Miechów

2022-08-09 do 2022-08-17

Najwyższej Klasy Układanie Kostki Brukowej Miechów

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Miechów

2022-07-16 do 2022-07-24

Prace Brukarskie Miechów

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Racławice

2022-07-12 do 2022-07-20

Najlepsze Układanie Kostki Brukowej

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi układania kostki brukowej na wysokim poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest sprawdzony. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Książ Wielki

2022-07-10 do 2022-07-18

Wysokiej Klasy Układanie Bruku Miechów

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Miechów

2022-06-18 do 2022-06-26

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, około 400m², Racławice

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 400m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Racławice

2022-06-13 do 2022-06-21

Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m², Miechów

Wybranie prac brukarskich nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź i znajdź uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m². Przedłóż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Miechów

2022-06-11 do 2022-06-19

Brukarz Miechów

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Dodatkowe informacje: Podest 40m2 taras 40m2 podjazd garaż kostka 20 m2 Termin rozpoczęcia prac: do uzg...

 • Wysocice

2022-06-08 do 2022-06-16

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 51-100m², Miechów

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Miechów

2022-06-03 do 2022-06-11

Brukarz

Jako brukarz działający na obszarze miejscowości Miechów i oferujący wszechstronne usługi brukarskie zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Brukowanie kostką brukową, do 50m²". Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Miechów

2022-05-31 do 2022-06-08

Brukowanie kostką brukową, 51-100m², Miechów

Zleceniodawca, który planuje zakup usługi brukarskiej winien niezwłocznie zgłosić się do Twojej firmy i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz oferowaną jakość. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Miechów

2022-05-26 do 2022-06-03

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 201-300m², Miechów-Charsznica

Klient szuka pierwszorzędnego brukarza i napisał - Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 201-300m². Jeśli oferujesz wszechstronne spektrum usług w dobrych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Miechów-Charsznica

2022-05-22 do 2022-05-30

Staranne Usługi Brukarskie

Poprzez dbałość o jakość usługi brukarskiej Twoja firma prześciga konkurentów. Reputacja, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie zadowolić zlecających. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Głogowiany-Stara Wieś

2022-05-15 do 2022-05-23

Zlecę wykonanie prac brukarskich, około 1000m², Marcinkowice

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: około 1000m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Marcinkowice

2022-08-23 do 2022-08-31

Rewelacyjne Brukowanie

Jeżeli wykonujesz zlecenia na rewelacyjne brukowanie w rejonie Małopolskiego i szukasz najlepszych zleceń to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na tylko ułożenie kostki, 151-200m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej fachowej firmy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Rdziostów

2022-06-24 do 2022-07-02

Zlecę wykonanie tarasu z kostki brukowej, około 15m², Klimontów

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: około 15m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Klimontów

2022-07-09 do 2022-07-17

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m², Słomniki

Planujesz wykonać zlecenie na układanie kostki brukowej, a nie masz Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na zlecenie o treści Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m² to wspaniały pomysł. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Słomniki

2022-09-25 do 2022-09-26

Brukarstwo

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 30m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Słomniki

2022-05-29 do 2022-06-06

Dobra Firma Brukarska

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Słomniki

2022-11-13 do 2022-11-21

Pierwszorzędne Brukowanie

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: około 24000m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Zlecę: 1. Ułożenie kostki betonowej wibroprasowanej typu Behaton, gr 8cm. Rozłożenie podsypki...

 • Wężerów

2022-06-27 do 2022-07-05

Brukarstwo

Praca do wykonania: Ułożenie kostki wokół grobowca Powierzchnia prac: około 5m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Zlecę ułożenie kostki brukowej wokół grobowca na cmentarzu w Słomnikach. Najchętniej koniec...

 • Słomniki

2022-07-09 do 2022-07-17

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Słomniki

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: kostka brykowa betonowa grubość ...

 • Słomniki

2022-09-27 do 2022-10-05

Wysokiej Klasy Układanie Kostki Brukowej

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: około 200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Obrzeża i wstępna.podbudowa są. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Niedźwiedź

2022-07-12 do 2022-07-20

Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Konina

2022-05-29 do 2022-06-06

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 600m², Niedźwiedź

Usługi brukarskie to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w branży. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Niedźwiedź

2022-11-18 do 2022-11-26

Pierwszorzędne Brukarstwo

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, do 50m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Wodzisław

2022-08-03 do 2022-08-11

Brukowanie kostką brukową, około 60m², Wodzisław

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 60m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wodzisław

2022-11-13 do 2022-11-21

Brukowanie kostką brukową, około 20m², Lubcza

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 20m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Lubcza

2022-07-03 do 2022-07-11

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Grzegorzowice Wielkie

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi brukarskiej Twoja firma wybija się w branży. Marka, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie uszczęśliwić zlecających. Zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Grzegorzowice wielkie

2022-08-26 do 2022-09-03

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy
Udostępnij znajomemu