Układanie kostki brukowej w Proszowicach

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 419 121 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Proszowicach

Układanie kostki brukowej Proszowice

IntelBrukAG

4 opinie

Dzięki dbałości o szczegóły usługi brukarskiej IntelBrukAG przewyższa konkurentów. Reputację oddają oceny spełnionych Klientów. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Gargul marcin - Wyjątkowy Brukarz w Proszowicach

Wyjątkowy Brukarz w Proszowicach

2 opinie

Ten wyjątkowy brukarz z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą stale przygotowanym do podjęcia nowego zlecenia - Gargul marcin to doskonały fachowiec dla Ciebie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Wajda Uslugi Budowlane i Brukarskie - Świetne Usługi Brukarskie Proszowice

Wajda Uslugi Budowlane i Brukarskie

1 opinia

Świetna firma brukarska oferująca swoje usługi brukarskie w miejscowości Proszowice i w pobliskich miastach. Ustal pasujący termin od razu!

BRUKMAN Łukasz Juszczyk - Perfekcyjne Brukarstwo Proszowice

Perfekcyjne Brukarstwo Proszowice

1 opinia

Utworzona z pasji do brukarstwa firma oferuje perfekcyjne usługi brukarskie na obszarze Proszowic, a także okolicznych miast i powiatów. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

GABRO Gabriel Celuch - Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej Proszowice

Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej Proszowice

1 opinia

Chcesz znaleźć specjalistów od wyjątkowego układania kostki brukowej w rejonie Proszowic lub na terenie Proszowic? Zarezerwuj termin już teraz!

Paweł Kopeć - Dobry Brukarz Proszowice

Paweł Kopeć

1 opinia

Brukarz z bogatym doświadczeniem w temacie brukarstwa dbający o zadowolenie swoich Klientów. Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

MIRBUD - Najlepsze Brukowanie Proszowice

MIRBUD

1 opinia

Firma brukarska MIRBUD zajmuje się usługami z zakresu brukowania. Wyróżnia się wspaniałymi efektami. Ci brukarze nie mają sobie równych. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

CARBOMAR MARCIN NOWAK - Solidne Układanie Kostki Brukowej Proszowice

CARBOMAR MARCIN NOWAK

1 opinia

Szukasz rzetelnego wykonawcy oferującego usługi brukarskie? Ci brukarze są wyjątkowi w mieście Proszowice. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

"TYMEX" Tymoteusz Gałek - Najlepsze Układanie Kostki Brukowej Proszowice

"TYMEX" Tymoteusz Gałek

1 opinia

Najlepsze układanie kostki brukowej to specjalność tych profesjonalistów - są zawodowcami w tym fachu. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Dan-Bruk Układanie Kostki Brukowej - Godna Zaufania Firma Brukarska Proszowice

Dan-Bruk Układanie Kostki Brukowej

Dobry brukarz oferuje swoje usługi na terenie Proszowic i w rejonie powiatu. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Najnowsze z 26 zleceń na układanie kostki brukowej w Proszowicach

Perfekcyjny Brukarz Proszowice

Zlecający poszukuje świetnej współpracy i pisze - Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie.

 • Proszowice

2023-01-18 do 2023-01-18

Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Proszowice

Należąc do brukarzy z tak bogatym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi brukarskie na terenie miejscowości Proszowice i w całym powiecie? Jesteś najlepiej dopasowanym kandydatem do tego zlecenia. Zachęcamy do kontaktu.

 • Proszowice

2023-01-17 do 2023-01-25

Układanie Bruku Proszowice

Nie trać czasu i wybierz zapytanie o fantastyczne układanie bruku w Małopolskim. Ofertę prześlij po kontakcie.

 • Nowe Brzesko

2023-01-06 do 2023-01-14

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, do 50m², Nowe Brzesko

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Nowe Brzesko

2022-12-29 do 2023-01-06

Zlecenie na brukowanie kostką brukową, do 50m², Nowe Brzesko

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Nowe Brzesko

2022-12-29 do 2023-01-06

Brukowanie kostką brukową, 51-100m², Proszowice

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Proszowice

2022-10-30 do 2022-11-07

Szukam ekipy na tylko ułożenie kostki, 51-100m², Proszowice

Zrealizuj zadanie rewelacyjnego układania bruku o treści "Szukam ekipy na tylko ułożenie kostki, 51-100m²", jako fachowiec z miejscowości Proszowice. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Proszowic jesteś jednym z najlepszych. Już teraz skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Proszowice

2022-10-30 do 2022-11-07

Szukamy firmy do wykonania opaski wokół domu, Nowe Brzesko

Zakres zlecenia: wykonanie opaski wokół domu jednorodzinnego Dodatkowe informacje: - opaska to wysypany, utwardzony kamień, - wielkość domu 9x12m, plus taras 5x5m. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Nowe Brzesko

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m², Proszowice

Praca do wykonania: obramówka przy grobie Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Proszowice

2022-09-05 do 2022-09-13

Profesjonalne Usługi Brukarskie Proszowice

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Dodatkowe informacje: Zlecę wykonanie tarasu o powierzchni ok 80 m2 z płyt tarasowych w okolicach Proszowic Te...

 • Koniusza

2022-09-04 do 2022-09-12

Solidne Brukarstwo Proszowice

Praca do wykonania: położenie obrzeży Powierzchnia prac: około 85m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Gnatowice

2022-08-02 do 2022-08-10

Brukowanie, około 20m², Nowe Brzesko

Praca do wykonania: Schody do domu Powierzchnia prac: około 20m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Nowe Brzesko

2022-07-30 do 2022-08-07

Brukowanie, 201-300m², Wawrzeńczyce

Praca do wykonania: Wykonanie podbudowy pod kostkę z obrzeżami. Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Miejscowość Tropiszów. Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-24...

 • Wawrzeńczyce

2022-10-16 do 2022-10-16

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Wawrzeńczyce

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Potrzebuję wykonać opaskę wokół domu ok1m szerokość + taras z kostki 40m2, scizke 1...

 • Wawrzeńczyce

2022-09-11 do 2022-09-19

Pierwszorzędne Układanie Kostki Brukowej Proszowice

Potrzebujesz zleceniodawcy jako specjalista od pierwszorzędnego układania kostki brukowej w miejscowości Małopolskie lub w okolicznych miastach? Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Czernichów

2022-11-26 do 2022-12-04

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 151-200m², Wołowice

Brukarstwo nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie układania bruku. Poznaj szczegóły zapytania, które ma treść "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 151-200m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Wołowice

2023-01-03 do 2023-01-11

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 101-150m², Czernichów

Starasz się odnaleźć Klienta jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Małopolskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Czernichów

2023-01-19 do 2023-01-27

Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m², Czernichów

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi brukarskiej Twoja firma przewyższa konkurentów. Reputacja, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie zachwycić zlecających. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Czernichów

2022-08-08 do 2022-08-16

Pierwszorzędny Brukarz

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Czernichów

2023-01-07 do 2023-01-15

Zlecę tylko ułożenie kostki, 101-150m², Kazimierza Wielka

Należąc do brukarzy z tak bogatym doświadczeniem świadczysz usługi brukarskie na terenie miejscowości Kazimierza Wielka i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego zlecenia. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kazimierza Wielka

2022-12-25 do 2023-01-02

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Kazimierza Wielka

Jako firma zatrudniająca perfekcyjnych brukarzy i charakteryzująca się szczególnym doświadczeniem, zapytanie o treści - Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m² jest idealne do Ciebie. Już nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kazimierza Wielka

2022-12-19 do 2022-12-20

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 151-200m², Kazimierza Wielka

Usługi brukarskie w Twoim wykonaniu to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako fantastyczny brukarz o treści - Zlecę wykonanie prac brukarskich, 151-200m². Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Kazimierza Wielka

2023-01-10 do 2023-01-18

Fantastyczne Układanie Kostki Brukowej

Oszczędź czas i wybierz zapytanie o fantastyczne układanie kostki brukowej z Świętokrzyskiego. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Skalbmierz

2022-10-10 do 2022-10-18

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Wola Zabierzowska

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wola zabierzowska

2022-12-31 do 2023-01-08

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Wola Batorska

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: do uzgodnienia w rozmowie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wola batorska

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 8 dni temu

Bezkonkurencyjne Prace Brukarskie

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Wola Batorska. Ułożenie opaski wokół domu i stopni do wejścia. Termin rozpoczęcia prac: m...

 • Wola batorska

2022-09-25 do 2022-10-03

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy