Instalacje sanitarne w Zduńskiej Woli

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 134 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Zduńskiej Woli

Instalacje sanitarne Zduńska Wola

Aqua-Therm Andrzej Darowski

4 opinie

Oferuje usługi z zakresu instalacji sanitarnej od wielu lat, przede wszystkich na obszarze Zduńskiej Woli, ale także pobliskich powiatów. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Hydro-Max - Perfekcyjna Instalacja Sanitarna Zduńska Wola

Perfekcyjna Instalacja Sanitarna

1 opinia

Właśnie wybierasz godnego zaufania partnera do realizacji swoich planów? Hydro-Max będzie najszybszą drogą. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Art-Mig Artur Krawczyk - Rewelacyjne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Zduńska Wola

Art-Mig Artur Krawczyk

14 opinii

Art-Mig Artur Krawczyk to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie instalacji sanitarnej. Swoje usługi oferują Klientom w okolicy miejscowości Zduńska Wola. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

PPHU Kopex - Solidne Przyłącza Wodociągowe Zduńska Wola

PPHU Kopex

2 opinie

Przygotowanie przyłączy wodociągowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. PPHU Kopex ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

SOL-KAN S.C. - Rewelacyjne Przyłącza Wodociągowe Zduńska Wola

Rewelacyjne Przyłącza Wodociągowe

3 opinie

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz profesjonalistów od przyłączy wodociągowych to skorzystaj z doświadczenia SOL-KAN S.C.. Zduńska Wola i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

KAN-EKO - Solidne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Zduńska Wola

Solidne Instalacje Wodno-kanalizacyjne

3 opinie

Zrealizowanie instalacji wodno-kanalizacyjnych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. KAN-EKO ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Żeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Hydra-luk - Porządne Instalacje Wod-kan Zduńska Wola

Hydra-luk

9 opinii

Monter instalacji sanitarnych z wieloletnim doświadczeniem w kwestii instalacji sanitarnej nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

P-K Bruk - Znakomite Przyłącza Wodociągowe Zduńska Wola

Znakomite Przyłącza Wodociągowe Zduńska Wola

4 opinie

Uważasz, że znakomite przyłącza wodociągowe to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

MAX-BUD USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE - Doskonałe Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków w Zduńskiej Woli

Doskonałe Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków w Zduńskiej Woli

1 opinia

Poszukujesz specjalisty od przydomowych oczyszczalni ścieków? Skorzystaj z doświadczenia MAX-BUD USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Artur Rychlik - Staranne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Zduńska Wola

Staranne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Zduńska Wola

7 opinii

Jeśli szukasz ekspertów od przydomowych oczyszczalni ścieków to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Artur Rychlik. Zduńska Wola i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 29 zleceń na instlacje sanitarne w Zduńskiej Woli

Monterzy Instalacji Sanitarnych Zduńska Wola

Będąc w gronie monterów instalacji sanitarnych z tak dużym dorobkiem zawodowym realizujesz prace na terenie miejscowości Zduńska Wola i w całym powiecie? Jesteś idealnym ekspertem do tego zlecenia. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Zduńska Wola

2023-01-27 do 2023-02-04

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 13mb, wod.-kan., Zduńska Wola

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako profesjonalista od instalacji sanitarnej. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Jeśli chcesz uzyskać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Zduńska Wola

2022-12-07 do 2022-12-15

Profesjonalna Instalacja Wodno-kanalizacyjna Zduńska Wola

Wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Firma do wykonania przyłącza o dł. 170mb, woda. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Aby poznać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Zduńska Wola

2022-09-28 do 2022-10-06

Wykonanie przyłącza o dł. 100mb, wod.-kan., Zduńska Wola

Ten Zlecający nadal poszukuje specjalisty od instalacji wod-kan. Napisał ogłoszenie o treści - Wykonanie przyłącza o dł. 100mb, wod.-kan., chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Zduńska Wola

2022-09-21 do 2022-09-29

Najlepsi Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: Naprawa solarów Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Projekt: Kl...

 • Szadek

2022-09-07 do 2022-09-15

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 200m², przyłącza o dł. 200mb, wod.-kan., Zduńska Wola

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 200m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 200mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia R...

 • Zduńska Wola

2022-08-30 do 2022-09-07

Znakomita Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej z tego zlecenia będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 25mb, woda. Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin!

 • Szadek

2022-07-27 do 2022-08-04

Wykwalifikowani Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 100m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 15mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa...

 • Łask

2022-09-28 do 2022-10-06

Ekipa do prac wod.-kan., Łask

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: Montaż plastikowego szamba na 5,000 litrów z oczyszczalnią i podłączenia do miejsca późniejszej płyty fundamentowej Zakres zlecenia: tylko usługa Rodz...

 • Łask

2022-12-26 do 2023-01-03

Zrobienie przyłącza o dł. 2mb, kanalizacja, Łask

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od instalacji wodno-kanalizacyjnej poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zrobienie przyłącza o dł. 2mb, kanalizacja. Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Łasku bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Łask

2022-07-25 do 2022-08-02

Zrobienie przyłącza o dł. 11mb, woda, Wronowice

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 11mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, ja...

 • Wronowice

2022-09-28 do 2022-09-30

Świetni Monterzy Instalacji Sanitarnych

Chcesz znaleźć zlecenia jako dobry profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Łódzkiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Wronowice

2022-09-05 do 2022-09-13

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 150m², przyłącza o dł. 10mb, wod.-kan., Łask

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 150m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa...

 • Łask

2022-10-25 do 2022-11-02

Profesjonalne Instalacje Wod-kan Zduńska Wola

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 950m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Obiekt, jakie...

 • Wydrzyn

2022-10-07 do 2022-10-07

Solidni Monterzy Instalacji Sanitarnych

Jako sprawdzona firma oraz solidny monter instalacji sanitarnych działasz na terenie Łódzkiego i w sąsiednich miastach? Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Wydrzyn

2022-11-28 do 2022-12-06

Szukam firmy do prac wod.-kan., Wronowice

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: Nie umiem podac danych Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: Dzialka Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Projekt: Klient nie...

 • Wronowice

2022-09-13 do 2022-09-21

Firma do wykonania przyłącza o dł. 25mb, wod.-kan., Sieradz

Ten Zleceniodawca poszukuje dobrej firmy od instalacji wod-kan. Napisał zlecenie o treści - Firma do wykonania przyłącza o dł. 25mb, wod.-kan., chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Sieradz

2022-12-19 do 2022-12-27

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 1700m², przyłącza o dł. 200mb, wod.-kan., Sieradz

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 1700m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 200mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia ...

 • Sieradz

2022-11-16 do 2022-11-24

Zlecę prace wod.-kan., Sieradz

Zlecający poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecę prace wod.-kan.. To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedłóż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Sieradz

2022-09-11 do 2022-09-19

Ekipa do prac wod.-kan., Sieradz

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: instalacja na terenie Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Projekt: Klient nie ma projektu i prosi o sugestię Informacje ...

 • Sieradz

2022-08-24 do 2022-09-01

Perfekcyjne Instalacje Wod-kan

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Ekipa do wykonania instalacji w bud. 15m², woda". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie instalacji wod-kan daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Sieradz

2022-10-02 do 2022-10-10

Zrobienie szamba, kanalizacja, Wodzierady

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo ...

 • Wodzierady

2022-10-25 do 2022-11-02

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 6mb, woda, Dobroń

Klient szuka solidnego montera instalacji sanitarnych i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 6mb, woda. Jeśli wykonujesz bogaty zakres usług w konkurencyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Dobroń

2022-11-04 do 2022-11-12

Zlecę prace wod.-kan., Prusinowice

Ten Klient myśli, że profesjonalna instalacja wodno-kanalizacyjna to skomplikowany temat. Napisał zapytanie o treści "Zlecę prace wod.-kan.". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Prusinowice

2022-09-13 do 2022-09-21

Potrzebne wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, instalacji w bud. 130m², wod.-kan., Lutomiersk

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 130m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą mat...

 • Lutomiersk

2022-12-25 do 2022-12-27

Solidne Instalacje Wod-kan

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 15mb, wod.-kan.". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie instalacji wod-kan daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Dziektarzew

2022-07-27 do 2022-08-04

Firma do wykonania szamba, przyłącza o dł. 12mb, kanalizacja, Warta

Zapytanie o treści - Firma do wykonania szamba, przyłącza o dł. 12mb, kanalizacja jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Łódzkiego i okolic. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Warta

2022-11-25 do 2022-12-03

Doskonali Monterzy Instalacji Sanitarnych

Zakres zlecenia: wykonanie przyłącza wodociągowego Dodatkowe informacje: - przyłącze od nitki głównej wodociągu gminnego, która znajduje się po drugiej stronie drogi gminnej, - wodociąg należy przeprowadzić pod drogą gmi...

 • Żytowice

2022-10-25 do 2022-11-02

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 120mb, woda, Bujny Szlacheckie

Należąc do monterów instalacji sanitarnych z tak bogatym doświadczeniem pracujesz na terenie miejscowości Łódzkie i w okolicy? Jesteś świetnym ekspertem do tego ogłoszenia. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Bujny szlacheckie

2022-11-08 do 2022-11-16

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych