Instalacje sanitarne w Tomaszowie Mazowieckim

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 396 637 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 527 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Tomaszowie Mazowieckim

Instalacje sanitarne Tomaszów Mazowiecki

Wykwalifikowany Monter Instalacji Sanitarnych Tomaszów Mazowiecki

31 opinii

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze wykwalifikowanego montera instalacji sanitarnych, to zwróć uwagę na firmę Eko House Technologie Ekologiczne. Realizuje szeroki zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Therm-System - Profesjonalna Instalacja Sanitarna Tomaszów Mazowiecki

Therm-System

1 opinia

Gdy poszukujesz doskonałej współpracy to eksperci z Therm-System są dla Ciebie idealni. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Makler Włodzimierz Sójta - Staranne Przyłącza Wodociągowe w Tomaszowie Mazowieckim

Staranne Przyłącza Wodociągowe w Tomaszowie Mazowieckim

2 opinie

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Makler Włodzimierz Sójta jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Instal-Expert mgr inż. Szymon Kaczmarczyk - Solidne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Tomaszów Mazowiecki

Solidne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków

5 opinii

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie przydomowych oczyszczalni ścieków i zatrudnij Instal-Expert mgr inż. Szymon Kaczmarczyk. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

HYDRO-GAZ Sebastian Klaczkowski - Porządne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Tomaszów Mazowiecki

HYDRO-GAZ Sebastian Klaczkowski

4 opinie

Uwierz ekspertom w dziedzinie przydomowych oczyszczalni ścieków i zatrudnij HYDRO-GAZ Sebastian Klaczkowski. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

Sk-instalator - Doskonałej Jakości Instalacje Wodno-kanalizacyjne Tomaszów Mazowiecki

Sk-instalator

8 opinii

Przygotowanie instalacji wodno-kanalizacyjnych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Sk-instalator ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Ażeby uzyskać wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

Dromax Paweł Książczak - Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna Tomaszów Mazowiecki

Dromax Paweł Książczak

5 opinii

Osoby z Dromax Paweł Książczak to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny instalacji sanitarnej. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

HYDRO-MIG - Pierwszorzędne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Tomaszów Mazowiecki

HYDRO-MIG

5 opinii

Chcesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? HYDRO-MIG jest na to najlepszym rozwiązaniem. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Instal-Serwis Marta Wiktorowicz - Perfekcyjna Instalacja Sanitarna Tomaszów Mazowiecki

Instal-Serwis Marta Wiktorowicz

4 opinie

Jeżeli poszukujesz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z Instal-Serwis Marta Wiktorowicz perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

P.P.H.U.Ramix - Dobry Monter Instalacji Sanitarnych Tomaszów Mazowiecki

Dobry Monter Instalacji Sanitarnych Tomaszów Mazowiecki

1 opinia

P.P.H.U.Ramix świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z Tomaszowa Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najnowsze z 29 zleceń na instlacje sanitarne w Tomaszowie Mazowieckim

Firma do wykonania instalacji w bud. 1000m², wod.-kan., Tomaszów Mazowiecki

Ten Klient w dalszym ciągu szuka profesjonalistów od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Napisał zlecenie o treści - Firma do wykonania instalacji w bud. 1000m², wod.-kan., chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Tomaszów Mazowiecki

2023-01-11 do 2023-01-19

Firma do wykonania przyłącza o dł. 50mb, wod.-kan., Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 50mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodz...

 • Tomaszów Mazowiecki

2023-01-10 do 2023-01-18

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 250m², przyłącza o dł. 200mb, wod.-kan., Smardzewice

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Ekipa do wykonania instalacji w bud. 250m², przyłącza o dł. 200mb, wod.-kan.", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Nie trać czasu - zadzwoń do niego.

 • Smardzewice

2022-09-19 do 2022-09-27

Doskonałej Jakości Instalacja Wodno-kanalizacyjna Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 130mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorod...

 • Kochanów

2022-08-25 do 2022-09-02

Zlecę prace wod.-kan., Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: Zatkana wanna Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Projekt...

 • Tomaszów Mazowiecki

2022-08-16 do 2022-08-24

Firma do wykonania przyłącza o dł. 1mb, kanalizacja, Smardzewice

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 1mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obi...

 • Smardzewice

2022-07-25 do 2022-08-02

Pierwszorzędni Monterzy Instalacji Sanitarnych Tomaszów Mazowiecki

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 100mb, wod.-kan.", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Koluszki

2023-01-11 do 2023-01-19

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 9mb, woda, Koluszki

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 9mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jak...

 • Koluszki

2022-08-07 do 2022-08-15

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 10mb, kanalizacja, Koluszki

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Ob...

 • Koluszki

2022-08-25 do 2022-09-02

Najlepsza Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Zlecający poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Szukam firmy do prac wod.-kan.. To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Rawa Mazowiecka

2022-07-14 do 2022-07-22

Świetna Instalacja Sanitarna Tomaszów Mazowiecki

Ten Klient myśli, że świetna instalacja sanitarna to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Wykonanie prac wod.-kan.". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako monter instalacji sanitarnych pomożesz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Rawa Mazowiecka

2022-11-16 do 2022-11-24

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 60m², wod.-kan., Rawa Mazowiecka

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 60m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiek...

 • Rawa Mazowiecka

2022-11-14 do 2022-11-22

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 60mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie...

 • Jeżów

2023-01-17 do 2023-01-25

Firma do wykonania przyłącza o dł. 50mb, woda, Babsk

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 50mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: Na działkę Projekt: Klient n...

 • Babsk

2022-10-24 do 2022-11-01

Zlecę wykonanie szamba, kanalizacja, Gałków Mały

To zapytanie o treści - Zlecę wykonanie szamba, kanalizacja jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Łódzkie i okolic. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

 • Gałków mały

2022-10-14 do 2022-10-22

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 80m², wod.-kan., Borowa

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 80m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlec...

 • Borowa

2022-11-15 do 2022-11-23

Ekipa do wykonania szamba, kanalizacja, Gałkówek

Wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Ekipa do wykonania szamba, kanalizacja. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeszcze dziś zadzwoń do niego.

 • Gałkówek

2022-10-14 do 2022-10-22

Szukam firmy do prac wod.-kan., Brzeziny

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza wodociągowego Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem...

 • Brzeziny

2022-11-21 do 2022-11-29

Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 30mb, woda, Brzeziny

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 30mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, ja...

 • Brzeziny

2022-08-16 do 2022-08-24

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 10mb, kanalizacja, Brzeziny

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie...

 • Brzeziny

2022-09-06 do 2022-09-14

Najlepsza Instalacja Sanitarna

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 30mb, woda", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Brzeziny

2022-11-22 do 2022-11-30

Świetna Instalacja Sanitarna

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zrobienie instalacji w bud. 200m², wod.-kan.", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Brzeziny

2022-11-03 do 2022-11-11

Profesjonalne Instalacje Wod-kan

Starasz się odnaleźć zlecenia jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Brzezin. Przyczyń się do realizacji jego celów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Brzeziny

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecę prace wod.-kan., Bukowiec

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: Deszczówka Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Projekt: Klient ni...

 • Bukowiec

2022-08-09 do 2022-08-17

Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: pęknięta rura Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 3-5-letnim Projekt: Klient posiada pr...

 • Sulejów

2022-11-23 do 2022-12-01

Rewelacyjna Instalacja Sanitarna

To zapytanie o treści - Firma do wykonania przyłącza o dł. 30mb, wod.-kan. jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z Łódzkiego i okolic. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Janów karwicki

2022-08-03 do 2022-08-11

Zrobienie instalacji w bud. 124m², przyłącza o dł. 15mb, wod.-kan., Nowy Kawęczyn

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 124m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 15mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa...

 • Nowy Kawęczyn

2022-08-14 do 2022-08-22

Instalacje Wod-kan

Zrealizowanie instalacji wod-kan z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Zlecę wykonanie instalacji w bud. 1000m², wod.-kan.. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Złóż dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Opoczno

2023-01-11 do 2023-01-19

Doskonałej Jakości Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 50m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu:...

 • Opoczno

2022-08-25 do 2022-09-02

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych