Instalacje sanitarne w Kutnie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 139 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Kutnie

Instalacje sanitarne Kutno

Solidne Przyłącza Wodociągowe Kutno

3 opinie

Szukasz dobrej firmy od przyłączy wodociągowych? Zaufaj doświadczeniu PHU Budmatek Szymon Zwoliński. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

KAMRO - Świetne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Kutno

KAMRO

1 opinia

Nadal potrzebujesz specjalisty od przydomowych oczyszczalni ścieków? Skorzystaj z doświadczenia KAMRO. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Aby poznać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Ma-Wód Mirosław Wasiak - Świetne Przyłącza Wodociągowe Kutno

Świetne Przyłącza Wodociągowe

1 opinia

Wciąż poszukujesz specjalisty od przyłączy wodociągowych? Skorzystaj z doświadczenia Ma-Wód Mirosław Wasiak. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi Serwis-Naprawa-Remont tel. - Staranne Przyłącza Wodociągowe Kutno

Usługi Serwis-Naprawa-Remont tel.

3 opinie

Planujesz wybrać godnego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Usługi Serwis-Naprawa-Remont tel. jest na to skuteczną metodą. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

P.W.HYDROBUD - Fenomenalny Monter Instalacji Sanitarnych Kutno

Fenomenalny Monter Instalacji Sanitarnych Kutno

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze fenomenalnego montera instalacji sanitarnych dla siebie, to zerknij na firmę P.W.HYDROBUD. Oferuje szerokie spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - sprawdź!

Instal-System Daniel Szadkowski - Pierwszorzędne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Kutno

Instal-System Daniel Szadkowski

Instal-System Daniel Szadkowski świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z miejscowości Kutno oraz przyległych powiatów. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Artur Stolinski - Profesjonalna Instalacja Sanitarna Kutno

Profesjonalna Instalacja Sanitarna

Profesjonalna instalacja sanitarna to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w tym fachu. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Serwis domowy inż. Piotr Główczyński - Doskonała Instalacja Sanitarna w Kutnie

Doskonała Instalacja Sanitarna w Kutnie

Planujesz wybrać solidnego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Serwis domowy inż. Piotr Główczyński z Kutna będzie najszybszą drogą. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

LUK-SPR - Doskonałe Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Kutno

Doskonałe Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków

Uważasz, że solidne przyłącza wodociągowe to nieproste zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z LUK-SPR dadzą wskazówki i znajdą dopasowne rozwiązanie. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

Aqua-Tech instalacje hydrauliczne - Profesjonalne Instalacje Wod-kan Kutno

Aqua-Tech instalacje hydrauliczne

Zaufaj ekspertom w dziedzinie instalacji wod-kan i zatrudnij Aqua-Tech instalacje hydrauliczne. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zobacz!

Najnowsze z 26 zleceń na instlacje sanitarne w Kutnie

Profesjonalna Instalacja Wodno-kanalizacyjna Kutno

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od instalacji wodno-kanalizacyjnej szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Wykonanie prac wod.-kan.. Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Kutno na pewno udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kutno

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 3 dni temu

Świetne Instalacje Wod-kan Kutno

Ten Zlecający w dalszym ciągu potrzebuje specjalisty od instalacji wod-kan. Napisał zlecenie o treści - Zlecamy bezwykpowe położenie instalacji, hydrantowa, kanalizacji, chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kutno

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 5 dni temu

Instalacje sanitarne - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 28894 Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych najlepszych w 2023 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 90m², wod.-kan., Kutno

Zapytanie o treści - Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 90m², wod.-kan. jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Kutna i z sąsiednich miast. Więcej informacji prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Kutno

2022-12-16 do 2022-12-16

Rewelacyjna Instalacja Sanitarna Kutno

Zlecenie o treści - Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 4mb, kanalizacja jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Kutna i z sąsiednich miast. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Kutno

2022-11-08 do 2022-11-16

Doskonali Monterzy Instalacji Sanitarnych Kutno

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 88m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 150mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa...

 • Kutno

2022-10-27 do 2022-11-04

Staranna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Zrealizowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Ekipa do prac wod.-kan.. Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Kutno

2022-10-27 do 2022-11-04

Wykonanie prac wod.-kan., Kutno

Ten Zleceniodawca w dalszym ciągu poszukuje profesjonalistów od instalacji wod-kan. Napisał ogłoszenie o treści - Wykonanie prac wod.-kan., chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Kutno

2022-10-27 do 2022-10-27

Solidne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: studnie 425, 1200, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 88m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 150mb) Zakres zlecenia:...

 • Kutno

2022-10-25 do 2022-10-27

Firma do wykonania przyłącza o dł. 50mb, woda, Kutno

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 50mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, ja...

 • Kutno

2022-09-07 do 2022-09-15

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 100m², wod.-kan., Kutno

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 100m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinn...

 • Kutno

2022-08-27 do 2022-09-04

Rewelacyjna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: pompa ciepla Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: b...

 • Krośniewice

2022-08-24 do 2022-09-01

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 80mb, woda, Kutno

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 80mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Obiekt, j...

 • Kutno

2022-08-23 do 2022-08-31

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 100mb, wod.-kan.", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Przedłóż ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Kutno

2022-08-14 do 2022-08-22

Świetna Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 200m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: budynek biurowy ...

 • Kutno

2022-08-05 do 2022-08-13

Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: przecisk dn 200 mm, 5 mb Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: budynek biurowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest:...

 • Kutno

2022-08-03 do 2022-08-05

Firma do wykonania instalacji w bud. 1750m², przyłącza o dł. 50mb, wod.-kan., Kutno

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 1750m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 50mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia R...

 • Kutno

2022-07-28 do 2022-08-05

Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 23mb, kanalizacja, Kutno

Zrealizowanie instalacji wod-kan z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 23mb, kanalizacja. Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Kutno

2022-07-26 do 2022-08-05

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 200m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: obiekt przemysło...

 • Kutno

2022-07-25 do 2022-08-02

Znakomita Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Klient poszukuje dobrej współpracy, pisząc - Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 20mb, woda. To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Krośniewice

2022-07-25 do 2022-08-02

Firma do wykonania instalacji w bud. 178m², przyłącza o dł. 20mb, wod.-kan., Łęczyca

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 178m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 20mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Ro...

 • Łęczyca

2022-11-15 do 2022-11-23

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 25mb, wod.-kan., Gostynin

Klient szuka kompetentnego montera instalacji sanitarnych dla siebie i wysłał zapytanie o treści - Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 25mb, wod.-kan.. Jeśli realizujesz całe spektrum usług w dobrych cenach odpowiedz na to zapytanie. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gostynin

2022-08-05 do 2022-08-13

Wykonanie instalacji w bud. 350m², wod.-kan., Gostynin

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 350m²) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlece...

 • Gostynin

2022-10-20 do 2022-10-28

Zlecę prace wod.-kan., Gostynin

Ten Klient jest zdania, że staranna instalacja wodno-kanalizacyjna to niełatwy temat. Wysłał zapytanie o treści "Zlecę prace wod.-kan.". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Już nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Gostynin

2022-12-23 do 2022-12-31

Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna

Zlecający szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zrobienie przyłącza o dł. 170mb, kanalizacja. To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Gostynin

2022-08-07 do 2022-08-15

Szukam firmy do prac wod.-kan., Gostynin

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie szamba, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 50m²), wykonanie przyłącza do budynku (przył...

 • Gostynin

2022-09-08 do 2022-09-16

Dobrzy Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: kosze gabionowe Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: skarpa Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Projekt: Klient posiada pro...

 • Gostynin

2022-10-21 do 2022-10-29

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych