Instalacje sanitarne w Radomsku

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 132 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Radomsku

Instalacje sanitarne Radomsko

Jakub Janowski

1 opinia

Ten monter instalacji sanitarnych proponuje swoje doświadczenie na terenie Radomska i w pobliskich miastach. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

AMB Mateusz Bogacz - Profesjonalna Instalacja Sanitarna Radomsko

AMB Mateusz Bogacz

1 opinia

Ten fachowiec działa na terenie miejscowości Radomsko i oferuje liczne usługi z zakresu profesjonalnej instalacji sanitarnej. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

I&E DESIGN Michał Kwarta - Profesjonalne Instalacje Wod-kan Radomsko

I&E DESIGN Michał Kwarta

19 opinii

Gdy szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z IE DESIGN Michał Kwarta są dla Ciebie idealni. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

BAZA - INSTAL Konrad Basiakowski - Najlepsze Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Radomsko

BAZA - INSTAL Konrad Basiakowski

1 opinia

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz ekspertów od przydomowych oczyszczalni ścieków to wykorzystaj doświadczenie BAZA - INSTAL Konrad Basiakowski. Radomsko i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Szyk-Bruk Bartłomiej Szyler - Sumienny Monter Instalacji Sanitarnych Radomsko

Sumienny Monter Instalacji Sanitarnych

1 opinia

Ten monter instalacji sanitarnych realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą zawsze gotowym do pracy - Szyk-Bruk Bartłomiej Szyler to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

"Sion" Tomasz Stefanek - Profesjonalne Przyłącza Wodociągowe w Radomsku

Profesjonalne Przyłącza Wodociągowe w Radomsku

1 opinia

Planujesz wybrać godnego zaufania partnera do realizacji swoich planów? Sion Tomasz Stefanek z Radomska jest na to najlepszym rozwiązaniem. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

CALDO-TECH Ogrzewanie i Pompy Ciepła - Porządne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Radomsko

Porządne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Radomsko

1 opinia

Planujesz wybrać wartego zaufania partnera do realizacji swoich planów? CALDO-TECH Ogrzewanie i Pompy Ciepła z Radomska będzie najszybszą drogą. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

INST-KRUP Tomasz Krupski - Pierwszorzędne Przyłącza Wodociągowe Radomsko

Pierwszorzędne Przyłącza Wodociągowe Radomsko

Firma INST-KRUP Tomasz Krupski oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z Radomska oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz ofertę.

FHU Jadwiga Zając - Perfekcyjna Instalacja Sanitarna Radomsko

Perfekcyjna Instalacja Sanitarna

FHU Jadwiga Zając to eksperci od instalacji sanitarnej, obsługujący Klientów z Radomska i przyległych miast. Mają ofertę dla każdego.

Armont Systemy Grzewcze i Sanitarne - Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan Radomsko

Armont Systemy Grzewcze i Sanitarne

Właśnie wybierasz wartego zaufania partnera do realizacji swoich planów? Armont Systemy Grzewcze i Sanitarne będzie najszybszą drogą. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Najnowsze z 27 zleceń na instlacje sanitarne w Radomsku

Solidna Instalacja Sanitarna Radomsko

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 25mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Ob...

 • Dmenin

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 6 dni temu

Potrzebne wykonanie szamba, instalacji w bud. 35m², przyłącza o dł. 60mb, woda, Pławno

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie szamba, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 35m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 60mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usług...

 • Pławno

2023-01-12 do 2023-01-20

Najlepsza Instalacja Wodno-kanalizacyjna Radomsko

Jeżeli nadal jako dobra firma od instalacji wodno-kanalizacyjnej szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Ekipa do wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków, instalacji w bud. 165m², wod.-kan.. Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Łowicz na pewno udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Żeby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Łowicz

2023-01-07 do 2023-01-15

Potrzebne wykonanie szamba, przyłącza o dł. 12mb, kanalizacja, Kamieńsk

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba, wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 12mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom...

 • Kamieńsk

2022-09-19 do 2022-09-27

Firma do wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków, instalacji w bud. 200m², wod.-kan., Kamieńsk

Jako sprawdzony wykonawca i solidny monter instalacji sanitarnych oferujesz swoje usługi w miejscowości Łódzkie oraz w okolicy? Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Kamieńsk

2022-08-23 do 2022-08-31

Firma do wykonania przyłącza o dł. 20mb, woda, Soborzyce

To zapytanie o treści - Firma do wykonania przyłącza o dł. 20mb, woda jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Śląskie oraz przyległych powiatów. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Soborzyce

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 5 dni temu

Świetne Instalacje Wod-kan Radomsko

Pragniesz znaleźć Klienta jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Wyrębów

2022-10-27 do 2022-11-04

Instalacja Sanitarna

Ten Zlecający wciąż potrzebuje specjalisty od instalacji sanitarnej. Napisał ogłoszenie o treści - Ekipa do prac wod.-kan., chcąc doświadczonych specjalistów. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Prusicko

2022-11-26 do 2022-12-04

Staranna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Zrobienie instalacji w bud. 420m², wod.-kan.", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Koniecpol

2023-01-11 do 2023-01-19

Wykonanie prac wod.-kan., Wola Krzysztoporska

Ten Zlecający nadal poszukuje specjalisty od instalacji wod-kan. Napisał ogłoszenie o treści - Wykonanie prac wod.-kan., chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Wola Krzysztoporska

2022-07-27 do 2022-08-04

Rewelacyjna Instalacja Sanitarna

To zapytanie o treści - Zrobienie przydomowej oczyszczalni ścieków, instalacji w bud. 120m², woda jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z Śląskiego i okolic. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Kościelec

2022-11-11 do 2022-11-19

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 40mb, woda, Rybna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 40mb) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: bud...

 • Rybna

2023-01-25 do 2023-02-02

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 160m², wod.-kan., Rybna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 160m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zle...

 • Rybna

2022-09-19 do 2022-09-27

Firma do wykonania instalacji w bud. 60m², przyłącza o dł. 5mb, wod.-kan., Mstów

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 60m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 5mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa w...

 • Mstów

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 4 dni temu

Rewelacyjna Instalacja Sanitarna

Wykonanie instalacji sanitarnej dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zlecę prace wod.-kan.. Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Wola Krzysztoporska Ul. Wesoła

2022-09-03 do 2022-09-11

Zlecę prace wod.-kan., Dobrzelów

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: Przyłącze wody do działki z wodociągu Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: Działka bez budynków Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym bu...

 • Dobrzelów

2022-11-15 do 2022-11-23

Ekipa do prac wod.-kan., Sulejów

Na wypadek jeśli jeszcze jako ekspert od instalacji wodno-kanalizacyjnej szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Ekipa do prac wod.-kan.. Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Łódzkiego z pewnością dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Sulejów

2022-11-23 do 2022-12-01

Wykonanie szamba, wod.-kan., Krasocin

Klient szuka wykwalifikowanego montera instalacji sanitarnych dla siebie i wysłał zapytanie o treści - Wykonanie szamba, wod.-kan.. Jeśli świadczysz szerokie spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach odpowiedz na to zapytanie. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Krasocin

2022-10-25 do 2022-11-02

Dobrzy Monterzy Instalacji Sanitarnych Radomsko

Należąc do monterów instalacji sanitarnych z tak bogatym doświadczeniem realizujesz prace na terenie miejscowości Świętokrzyskie i w okolicy? Jesteś idealnym kandydatem do tego zapytania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Krasocin

2022-12-29 do 2023-01-06

Utalentowani Monterzy Instalacji Sanitarnych

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zrobienie instalacji w bud. 79m², przyłącza o dł. 8mb, wod.-kan.", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Bełchatów

2022-10-02 do 2022-10-10

Zrobienie szamba, instalacji w bud. 50m², przyłącza o dł. 5mb, wod.-kan., Bełchatów

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 50m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 5mb) Zakres zlecenia: ty...

 • Bełchatów

2023-01-07 do 2023-01-15

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 168m², wod.-kan., Bełchatów

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 168m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinn...

 • Bełchatów

2022-10-25 do 2022-11-02

Zrobienie przyłącza o dł. 35mb, kanalizacja, Bełchatów

Na wypadek jeśli wciąż jako dobra firma od instalacji sanitarnej potrzebujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zrobienie przyłącza o dł. 35mb, kanalizacja. Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Bełchatowa z pewnością pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Wybierz numer i prześlij ofertę.

 • Bełchatów

2023-01-16 do 2023-01-24

Porządna Instalacja Sanitarna

Ten Klient nadal potrzebuje profesjonalistów od instalacji sanitarnej. Napisał ogłoszenie o treści - Ekipa do prac wod.-kan., chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Bełchatów

2022-08-28 do 2022-09-05

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Będąc w gronie monterów instalacji sanitarnych z tak dużym dorobkiem zawodowym realizujesz prace na terenie miejscowości Bełchatów i w całym powiecie? Jesteś idealnym ekspertem do tego zlecenia. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Bełchatów

2022-09-11 do 2022-09-19

Instalacja Sanitarna

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Ekipa do prac wod.-kan.". Jako zaufany ekspert w dziedzinie instalacji sanitarnej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Bełchatów

2022-08-28 do 2022-09-05

Świetna Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: Uszczelnienie szamba betonowego Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym bud...

 • Bełchatów

2023-01-03 do 2023-01-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych