Roboty ziemne w Siedlcach

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 418 910 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Siedlcach

Roboty ziemne Siedlce

Profesjonalne Wykopy

2 opinie

Według Ciebie profesjonalne wykopy to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Robbud poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

OSBUD LESZEK OSIK - Doskonała Melioracja Siedlce

Doskonała Melioracja Siedlce

1 opinia

Z chwilą, gdy będziesz szukać doskonałej usługi minikoparką w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji Twoich wymagań z zakresu melioracji. Wybierz ich numer i poznaj ofertę.

Mal-Bruk - Dobre Usługi Koparko Ładowarką Siedlce

Mal-Bruk

1 opinia

Specjalność Mal-Bruk to dobre usługi koparko ładowarką na terenie miejscowości Siedlce oraz sąsiednich miast. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

BIO-INSTAL - Wysokiej Klasy Kopanie Stawów w Siedlcach

Wysokiej Klasy Kopanie Stawów w Siedlcach

6 opinii

BIO-INSTAL świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Siedlce i okolic. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

NEA NET - Profesjonalne Roboty Ziemne Siedlce

Profesjonalne Roboty Ziemne Siedlce

1 opinia

Zrealizowanie robót ziemnych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. NEA NET ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE ZBIGNIEW ŁUGOWSKI - Wyjątkowe Kopanie Studni Siedlce

Wyjątkowe Kopanie Studni

1 opinia

Jesteś zdania, że profesjonalne roboty ziemne to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy udzielą rad i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

PolyGround - Najlepsze Studnie Głębinowe Siedlce

Najlepsze Studnie Głębinowe

2 opinie

Jesteś zdania, że najlepsze studnie głębinowe to trudny temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

F.H.U KOP-MAR MARIUSZ KRASUSKI - Pierwszorzędny Drenaż Siedlce

Pierwszorzędny Drenaż

1 opinia

F.H.U KOP-MAR MARIUSZ KRASUSKI świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z miejscowości Siedlce i z sąsiednich miast. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

BUILDREFIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Pierwszorzędna Niwelacja Terenu Siedlce

BUILDREFIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 opinie

Powierz prace dotyczące niwelacji terenu fachowcom z miejscowości Siedlce. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Siedlec są jednymi z najlepszych. Zarezerwuj termin już teraz!

Mont Gaz - Najwyższej Klasy Kopanie Studni Siedlce

Mont Gaz

Jeżeli potrzebujesz najwyższej klasy kopania studni i oczekujesz dużego zaangażowania to Mont Gaz jest do Twoich usług. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 28 zleceń na prace ziemne w Siedlcach

Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 6mb, Siedlce

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 6mb) Informacje dodatkowe: Długość wykopu około 6 m. Głębokość wykopu około 1,5 m. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Siedlce

2022-12-28 do 2023-01-05

Znakomite Prace Ziemne Siedlce

Wykonanie prac ziemnych dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 31mb. Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Złóż dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Siedlce

2022-12-13 do 2022-12-21

Zapytanie o wykonanie drenażu dł. 9800mb, Siedlce

Rodzaj prac: wykonanie drenażu (długość 9800mb) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Siedlce

2022-11-23 do 2022-11-23

Najlepsze Kopanie Siedlce

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 60m²) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Siedlce

2022-11-10 do 2022-11-18

Najlepsze Wykop Siedlce

Przygotowanie wykopu dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Siedlce

2022-11-03 do 2022-11-11

Solidne Roboty Ziemne Siedlce

Zrealizowanie robót ziemnych dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapytanie o prace ziemne. Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Nie zwlekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Siedlce

2022-11-03 do 2022-11-11

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Nowe Iganie

Rodzaj prac: Podmurowka Informacje dodatkowe: Usuniecie 80cm podmurowki pod szafe elektryczna oraz wykopanie wykopu na 60cm glebokosci. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowe iganie

2022-10-25 do 2022-11-02

Solidne Wykop

Ten Zlecający wciąż poszukuje dobrej firmy od wykopu. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 31mb, chcąc doświadczonych specjalistów. Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Siedlce

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Siedlce

Jeśli atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze zalety jako eksperta od kopania to zrealizuj zlecenie - Zapotrzebowanie na prace ziemne. Zadzwoń i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Siedlce

2022-08-19 do 2022-08-27

Roboty Ziemne

Ten Zleceniodawca nadal potrzebuje profesjonalistów od robót ziemnych. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę prace ziemne, chcąc trafić w dobre miejsce. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Wola suchożebrska

2023-01-01 do 2023-01-09

Zapytanie o utwardzenie drogi o pow. 700m², Kotuń

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zapytanie o utwardzenie drogi o pow. 700m²". Zrealizuj usługę najlepszego kopania jako ekspert w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do podjęcia prac z Mazowieckiego i sąsiednich powiatów. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Kotuń

2022-11-18 do 2022-11-26

Szukam firmy na wykonanie wykopu pod instalację dł. 65mb, Wola Wodyńska

Wykonaj zlecenie dotyczące wyjątkowego kopania od wiarygodnych zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Mazowieckie lub okolicy. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wola wodyńska

2022-08-19 do 2022-08-27

Staranne Prace Ziemne

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 100m²) Informacje dodatkowe: 70-80 cm Termin rozpoczęcia prac: 2022-08-16...

 • Oleśnica

2022-08-09 do 2022-08-17

Najlepsze Wykop

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1550m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Borzychy

2022-07-17 do 2022-07-25

Potrzebne wyrównanie terenu o pow. 1500m², Borzychy

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Potrzebne wyrównanie terenu o pow. 1500m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie prac ziemnych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Borzychy

2022-09-03 do 2022-09-11

Wykonanie wykopu pod instalację dł. 75mb, Wyszków

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 75mb) Informacje dodatkowe: głębokość wykopu pod kabel 70 cm Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wyszków

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapytanie o wykonanie wykopu pod instalację dł. 50mb, Borzychy

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 50mb) Termin rozpoczęcia prac: 2022-11-17...

 • Borzychy

2022-10-06 do 2022-10-14

Pierwszorzędne Wykop

Ten Klient myśli, że pierwszorzędne wykop to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zapytanie o wykopanie studni". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Węgrów

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapytanie o wykonanie wykopu pod fundament 12m², Ludwinów

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 12m²) Informacje dodatkowe: Głębokość 190cm, wykop pod sxambo, Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-22...

 • Ludwinów

2022-10-09 do 2022-10-17

Prace Ziemne

Rodzaj prac: wykonanie drenażu (długość 150mb) Informacje dodatkowe: Wyrównanie terenu z drenażem. Obszar ok. 200m Wykop pod instalacje wod-inst. na głębokość 1,50m. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Mrozy

2023-01-20 do 2023-01-28

Kopanie

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 500m²) Informacje dodatkowe: Poszukujemy ceny za m2 utwardzenia drogi na około 500m2 drogi, podbudowy z kruszywa betonowego, z mniejszymi kruszywami i kamieniem na wierzchu, zagęszczon...

 • Mrozy

2022-07-20 do 2022-07-28

Zapytanie o prace ziemne, Łuków

Rodzaj prac: Wykop krzaku jaśminu Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Łuków

2022-10-06 do 2022-10-14

Zapytanie o wykonanie studni kopanej, 10m, Łosice

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Łosice

2022-08-23 do 2022-08-31

Prace Ziemne

Ten Klient myśli, że doskonałe prace ziemne to niełatwe zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zlecę wyrównanie terenu o pow. 35m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Strachomin

2022-11-04 do 2022-11-12

Prace Ziemne

Rodzaj prac: wykopanie stawu (powierzchnia 9999m²) Informacje dodatkowe: Potrzebuje firmy do odnowienia stawów Termin rozpoczęcia prac: 2023-01-03...

 • Gózd

2022-07-26 do 2022-08-03

Zlecę prace ziemne, Gózd

Rodzaj prac: Odnowienie stawów Informacje dodatkowe: Potrzebuje firmę która podejmie się renowacji stawów Termin rozpoczęcia prac: 2023-01-02...

 • Gózd

2022-07-26 do 2022-08-03

Perfekcyjne Prace Ziemne

Ten Klient w dalszym ciągu potrzebuje dobrej firmy od prac ziemnych. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 1100m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Głosków

2022-12-30 do 2023-01-07

Zapotrzebowanie na wykopanie stawu pow. 1500m², Międzyrzec Podlaski

W dalszym ciągu jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako specjalista od wykopu. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Międzyrzec Podlaski

2022-11-02 do 2022-11-10

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych