Roboty ziemne w Krotoszynie

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 116 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 548 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Krotoszynie

Roboty ziemne Krotoszyn

Profesjonalne Usługi Koparko Ładowarką w Krotoszynie

5 opinii

Dzięki precyzji wykonania usługi koparko ładowarką Ogród Poznań przewyższa konkurentów. Renomę budują opinie szczęśliwych zleceniodawców. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Rob-Kop / Roboty ziemne - Znakomite Usługi Koparko Ładowarką Krotoszyn

Znakomite Usługi Koparko Ładowarką

1 opinia

Poprzez dbałość o jakość usługi koparko ładowarką Rob-Kop Roboty ziemne wyróżnia się w swoim rejonie. Sławę oddają opinie zadowolonych zleceniodawców. Nie czekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Patryk Krasiński PUH "JOB HOUSE" - Pierwszorzędny Drenaż Opaskowy Krotoszyn

Patryk Krasiński PUH "JOB HOUSE"

1 opinia

Poszukujesz profesjonalistów od drenażu opaskowego? Wykorzystaj kompetencje Patryk Krasiński PUH JOB HOUSE. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

WietNet Marcin Wietecha - Fantastyczna Niwelacja Terenu Krotoszyn

Fantastyczna Niwelacja Terenu Krotoszyn

1 opinia

Starasz się odnaleźć wartego uwagi profesjonalistę z zakresu fantastycznej niwelacji terenu do realizacji zaplanowanych działań? Firma WietNet Marcin Wietecha jest gotowa Ci pomóc. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

BENJAMIN BLECHA - Profesjonalne Roboty Ziemne Krotoszyn

Profesjonalne Roboty Ziemne Krotoszyn

2 opinie

Zrealizowanie robót ziemnych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. BENJAMIN BLECHA ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Usługi Koparką Zygfryd Dymarski - Rewelacyjne Wykopy Krotoszyn

Rewelacyjne Wykopy

1 opinia

Z chwilą, gdy będziesz szukać rewelacyjnej usługi minikoparką w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny wykopów. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PONDEL. Wykopy, rozładunek, wyburzenia. - Znakomite Usługi Minikoparką Krotoszyn

Znakomite Usługi Minikoparką

1 opinia

Usługi minikoparką nie mają dla firmy PONDEL. Wykopy rozładunek wyburzenia. żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

TechnikBau Sp. z o.o. - Doskonałej Jakości Roboty Ziemne Krotoszyn

TechnikBau Sp. z o.o.

2 opinie

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz profesjonalistów od robót ziemnych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom TechnikBau Sp. z o.o.. Krotoszyn i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz - Wyjątkowe Usługi Minikoparką Krotoszyn

Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz

2 opinie

Usługi minikoparką to dla firmy Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

ROBBUD - Pierwszorzędne Roboty Ziemne Krotoszyn

Pierwszorzędne Roboty Ziemne

1 opinia

Chcesz znaleźć sprawdzonego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? ROBBUD z Krotoszyna jest na to skuteczną metodą. Aby poznać ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 31 zleceń na prace ziemne w Krotoszynie

Potrzebne wykonanie wykopu pod fundament 96m², Krotoszyn

Starasz się odnaleźć zlecenia jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Krotoszyna. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Krotoszyn

2023-01-11 do 2023-01-16

Wykop Krotoszyn

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1000m²) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Krotoszyn

2023-01-11 do 2023-01-19

Rewelacyjne Kopanie Krotoszyn

Zakres zlecenia: Klient szuka wykonawcy do wykonania drenażu wokół budynku i odwodnienia dachu Prace dotyczą: zlecenie dotyczy budynku użyteczności publicznej Lokalizacja: Krotoszyn Termin rozpoczęcia prac: możliwy od z...

 • Krotoszyn

2022-12-07 do 2022-12-15

Prace Ziemne Krotoszyn

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 15mb) Informacje dodatkowe: Wykopanie starej rury ceramicznej wstawienie pcv zmiana mojego podłączenia do tej rury i podłączenie na nowo rynny głębokość 1'5 Termin rozpoczęcia prac: do ...

 • Krotoszyn

2022-11-22 do 2022-11-30

Szukam firmy na wykopanie stawu pow. 1000m², Krotoszyn

Zapytanie o treści - Szukam firmy na wykopanie stawu pow. 1000m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Krotoszyn i okolic. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Krotoszyn

2022-08-29 do 2022-09-06

Profesjonalne Roboty Ziemne Krotoszyn

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako solidny fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Koźmin Wielkopolski

2022-07-15 do 2022-07-23

Zapytanie o prace ziemne, Reklinek

Klient chce wynająć: podnośnik Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: w ciągu miesiąca Dodatkowe informacje: Układanie płyt st...

 • Reklinek

2022-08-24 do 2022-08-24

Profesjonalne Wykop

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zlecenie na prace ziemne", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Raszków

2022-12-22 do 2022-12-30

Prace Ziemne

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac: Przydomowa oczyszczalnia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Raszków

2022-12-22 do 2022-12-22

Zlecenie na utwardzenie drogi o pow. 150m², Milicz

Zrealizowanie wykopu dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zlecenie na utwardzenie drogi o pow. 150m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Milicz

2022-08-25 do 2022-09-02

Zapotrzebowanie na utwardzenie drogi o pow. 200m², Odolanów

Chcesz znaleźć zlecenia jako warty uwagi specjalista z zakresu najlepszego kopania z Wielkopolskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś.

 • Odolanów

2022-09-16 do 2022-09-19

Najlepsze Wykop

Rodzaj studni: do uzgodnienia Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Jarocin

2022-08-22 do 2022-08-30

Solidne Kopanie

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1500m²) Informacje dodatkowe: Do wyrównania droga z kruszywa w Jarocinie. Równiarka + walec. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Jarocin

2022-08-29 do 2022-09-06

Doskonałe Prace Ziemne

To zlecenie o treści - Zlecę prace ziemne jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Jarocina i z sąsiednich miast. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Jarocin

2022-09-05 do 2022-09-13

Potrzebne wyrównanie terenu o pow. 100m², Ostrów Wielkopolski

Wciąż masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od prac ziemnych. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-07-15 do 2022-07-23

Szukam ekipy do prac ziemnych, Ostrów Wielkopolski

Jeśli interesuje Cię zlecenie na najwyższej klasy kopanie w rejonie Ostrowa Wielkopolskiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam ekipy do prac ziemnych", jest gotowy wybrać ofertę Twojej kompetentnej firmy. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-23 do 2022-10-01

Pierwszorzędne Wykop

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zlecenie na prace ziemne", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Ostrów Wielkopolski

2022-07-31 do 2022-08-08

Porządne Wykop

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 400m²) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-07 do 2022-10-15

Kopanie

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 35m²) Termin rozpoczęcia prac: Klient jeszcze nie wie...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-11-28 do 2022-12-06

Perfekcyjne Prace Ziemne

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 35m²) Informacje dodatkowe: fundament 70 mb o szer 0,5m głębokość 1m Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ostrów Wielkopolski

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 2 dni temu

Świetne Roboty Ziemne

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 150m²) Informacje dodatkowe: wysypanie tłuczeń Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-16 do 2022-09-19

Świetne Roboty Ziemne

Ten Klient myśli, że świetne roboty ziemne to trudny temat. Napisał zapytanie o treści "Zapytanie o prace ziemne". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-25 do 2022-11-02

Znakomite Roboty Ziemne

Nadal możesz odpowiedzieć na zlecenie Zlecającego jako dobra firma od robót ziemnych. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Ostrów Wielkopolski

2023-01-24 do 2023-01-26

Wyrównanie terenu o pow. 200m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 200m²) Informacje dodatkowe: Zasypanie fundamentow Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-14...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-11 do 2022-10-19

Szukam ekipy do prac ziemnych, Ostrów Wielkopolski

Ten Klient jest zdania, że świetne prace ziemne to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Szukam ekipy do prac ziemnych". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Przedstaw dobrą propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-04 do 2022-10-12

Kopanie

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 20m²) Informacje dodatkowe: Dzień dobry, Bardzo proszę o wycenę demontażu nawierzchni syntetycznej 15x15m i montazu w nowym miejscu wraz z wykorytowaniem, nie ma tam obrzeży (w załąc...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-27 do 2022-10-05

Zapytanie o wykopanie studni, Świebodów

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zapytanie o wykopanie studni". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie robót ziemnych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Świebodów

2022-10-11 do 2022-10-19

Szukam firmy na utwardzenie drogi o pow. 300m², Brzostowo

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 300m²) Termin rozpoczęcia prac: Klient jeszcze nie wie...

 • Brzostowo

2022-08-08 do 2022-08-16

Zlecę wyrównanie terenu o pow. 50m², Łazy Wielkie

Klient szuka dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecę wyrównanie terenu o pow. 50m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Pokaż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Łazy wielkie

2023-01-08 do 2023-01-16

Zapotrzebowanie na utwardzenie drogi o pow. 2500m², Gostyń

Ten Zlecający w dalszym ciągu szuka profesjonalistów od wykopu. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na utwardzenie drogi o pow. 2500m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Gostyń

2022-09-02 do 2022-09-10

Zlecenie na prace ziemne, Gostyń

Klient chce wynająć: wywrotkę, koparkę dużą Liczba wynajmowanych maszyn: 2 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 2-4 tygodnie Operator maszyny: tak Termin realizacji: w ciągu miesiąca Dodatkowe informacj...

 • Gostyń

2022-07-13 do 2022-07-19

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych