Roboty ziemne w Garwolinie

Porównaj oferty od Specjalistów od Robót Ziemnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 414 365 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Roboty ziemne polegają na usuwaniu naturalnego gruntu, a także na jego przemieszczaniu w ustalone miejsca oraz nadawaniu mu pożądanego kształtu. Wykonuje się je w celu przygotowania terenu do dalszych prac budowlanych lub kiedy wykonywane są instalacje podziemne. Zwykle wykonuje się je za pomocą maszyn, jednak czasami wykorzystuje się również pracę mięśni lub ładunki wybuchowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje robót ziemnych, a także na co należy przy nich zwrócić uwagę. Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Prace ziemne to prace niezbędne podczas stawiania budowli podziemnych, takich jak tunele, garaże podziemne lub schrony oraz kopania fundamentów zaplanowanych budowli nadziemnych. Wykonuje się je także w przypadku wykonywania instalacji pod ziemią, na przykład rurociągów, a także zawsze kiedy zachodzi potrzeba ukształtowania terenu. Przez wzgląd na charakter tych prac wykonuje się je na początku inwestycji, zaraz po pracach przygotowawczych oraz ewentualnej rozbiórce starych zabudowań.

Wszystkie prace ziemne dzielimy na trzy grupy, które wykonuje się po kolei, zgodnie z technologią robót ziemnych:

 1. Roboty ziemne przygotowawcze polegające głównie na przygotowaniu gleby poprzez jej spulchnienie i usunięcie z niej roślinności oraz odprowadzeniu nadmiaru wody z terenu.
 2. Roboty ziemne podstawowe, do których zalicza się między innymi makroniwelację, wykopy szerokoprzestrzenne i wąskoprzestrzenne pod rowy i instalacje, wykopy liniowe, a także wykonywanie nasypów, zasypów i podsypek z zagęszczeniem, niwelacji.
 3. Roboty ziemne wykończeniowe polegające na wyrównywaniu dna wykopów, a także realizowaniu wykopów pod fundamenty oraz wyrównywaniu i zagęszczaniu skarp, mikroniwelacji i profilowaniu nasypów, układaniu roślinności.
 4. Roboty ziemne porządkowe polegające na kształtowaniu terenu oraz układaniu roślinności.

Firmy zajmujące się tego typu pracami, podobnie jak firmy budowlane, wykonują zarówno roboty ziemne ręczne, jak i te przy użyciu maszyn. Standardowe maszyny do robót ziemnych w znacznym stopniu przyśpieszają prace i umożliwiają wykonanie jej w terminie. Do wydobywania i przenoszenia ziemi używa się ładowarek i koparek, które mogą być również wykorzystane do innych prac, po zamontowaniu do nich dodatkowych akcesoriów. Zagęszczanie terenu wykonuje się walcami, a grunt kształtuje równiarkami.

Cena robót ziemnych jest trudna do oszacowania i zależy od trudności prac oraz ukształtowania terenu. Na ostateczny kosztorys wpływa również konieczność zastosowania maszyn oraz wielkość całej inwestycji. Poszczególne ceny są zróżnicowane również w zależności od danego regionu i aktualnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Przed zawarciem umowy z wybraną firmą warto więc zapoznać się najpierw z ostateczną wyceną całości usługi.

Jakie czynności budowlane zaliczają się do robót ziemnych?

Prace ziemne dzielą się na przygotowawcze, podstawowe, wykończeniowe oraz porządkowe. Pierwszy etap polega na usunięciu zbędnej roślinności i spulchnieniu gleby. Prace podstawowe polegają między innymi na wykonaniu wykopów szerokoprzestrzennych i wąskoprzestrzennych pod daną budowlę bądź drogę, czy instalację. W ich zakres zalicza się także wykonywanie podsypów i nasypów. Prace wykończeniowe obejmują wykopywanie dołów pod fundamenty, profilowanie nasypów, zagęszczanie skarp i wyrównywanie dna wykopów. Cały proces kończą prace porządkowe, podczas których układa się roślinność i kształtuje małą architekturę.

Ranking najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Garwolinie

Roboty ziemne Garwolin

REMAX Siestrzykowski Michał

4 opinie

Właśnie wybierasz rzetelnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? REMAX Siestrzykowski Michał z Garwolina jest na to skuteczną metodą. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Raf-Trans - Najwyższej Klasy Kopanie Studni Garwolin

Najwyższej Klasy Kopanie Studni Garwolin

2 opinie

Właśnie wybierasz wartego zaufania partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Raf-Trans z Garwolina jest na to najlepszym rozwiązaniem. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

LECHDOM GARWOLIN - Doskonałe Studnie Głębinowe Garwolin

Doskonałe Studnie Głębinowe

3 opinie

Planujesz wybrać rzetelnego partnera do realizacji swoich planów? LECHDOM GARWOLIN z Garwolina będzie najszybszą drogą. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

INWENTBUD Robert Majsterek - Porządny Drenaż Garwolin

INWENTBUD Robert Majsterek

1 opinia

Planujesz wybrać wartego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? INWENTBUD Robert Majsterek będzie najszybszą drogą. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Roboty Ziemne Mariusz Zwierz - Staranne Studnie Głębinowe Garwolin

Roboty Ziemne Mariusz Zwierz

1 opinia

Gdy szukasz ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Roboty Ziemne Mariusz Zwierz są dla Ciebie idealni. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

GMG BUDOWA Grzegorz Gdyra - Wysokiej Klasy Niwelacja Terenu Garwolin

GMG BUDOWA Grzegorz Gdyra

1 opinia

Po prostu zleć prace dotyczące niwelacji terenu fachowcom firmy GMG BUDOWA Grzegorz Gdyra z miejscowości Garwolin. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i fachowością. Na terenie Garwolina nie mają sobie równych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

IMPOTRONIC - Fantastyczna Niwelacja Terenu Garwolin

Fantastyczna Niwelacja Terenu Garwolin

9 opinii

Powierz prace dotyczące niwelacji terenu specjalistom firmy IMPOTRONIC z miejscowości Garwolin. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Garwolina nie mają sobie równych. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

Hydraulika Jurzysta Usługi Instalacyjno Sanitarne Wod-Kan, C.O. Gaz Jurzysta Henryk - Doskonałej Jakości Roboty Ziemne Garwolin

Hydraulika Jurzysta Usługi Instalacyjno Sanitarne Wod-Kan, C.O. Gaz Jurzysta Henryk

1 opinia

Według Ciebie doskonałej jakości roboty ziemne to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Hydraulika Jurzysta Usługi Instalacyjno Sanitarne Wod-Kan C.O. Gaz Jurzysta Henryk udzielą rad i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

P.P.U.H Stanisław Wielgopolanin - Doskonały Drenaż Opaskowy w Garwolinie

Doskonały Drenaż Opaskowy w Garwolinie

1 opinia

Przygotowanie drenażu opaskowego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. P.P.U.H Stanisław Wielgopolanin ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Leo Bud - Profesjonalne Kopanie Stawów Garwolin

Leo Bud

2 opinie

Po prostu zleć zadanie kopania stawów ekspertom firmy Leo Bud z miejscowości Garwolin. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. W okolicy Garwolina nie mają sobie równych. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Najnowsze z 29 zleceń na prace ziemne w Garwolinie

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 1100m², Głosków

Jeśli kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne zalety jako fachowca od kopania to zrealizuj zlecenie - Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 1100m². Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Głosków

2022-12-30 do 2023-01-07

Kopanie Garwolin

Szukasz Klienta jako godny zaufania profesjonalista z zakresu perfekcyjnego kopania z Garwolina? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Garwolin

2022-10-29 do 2022-11-06

Dam zlecenie na wykonanie wykopu pod fundament 15m², Garwolin

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Dam zlecenie na wykonanie wykopu pod fundament 15m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie wykopu daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Pokaż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Garwolin

2022-10-22 do 2022-10-30

Wykop Garwolin

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Wykopanie stawu pow. 450m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Wilga

2022-10-05 do 2022-10-13

Szukam ekipy do wykopania studni, Stary Helenów

Rodzaj studni: abisyńska Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Chcę wykonać studnię wierconą chyba glębinową (abisynka) na działce w Starym Helenów koło Łaskarzewa. Nie z...

 • Stary helenów

2022-09-03 do 2022-09-11

Szukam firmy na utwardzenie drogi o pow. 25m², Maciejowice

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 25m²) Informacje dodatkowe: wykonanie wylewki betonowej pod garaz blaszany 3,5-7,0 m,grub.0,10 m Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Maciejowice

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu o pow. 970m², Garwolin

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 970m²) Termin rozpoczęcia prac: 2022-07-23...

 • Garwolin

2022-07-23 do 2022-07-31

Zlecę wykopanie stawu pow. 9999m², Gózd

Ten Klient myśli, że doskonałe roboty ziemne to skomplikowany temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecę wykopanie stawu pow. 9999m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Gózd

2022-07-26 do 2022-08-03

Kopanie

Rodzaj prac: Odnowienie stawów Informacje dodatkowe: Potrzebuje firmę która podejmie się renowacji stawów Termin rozpoczęcia prac: 2023-01-02...

 • Gózd

2022-07-26 do 2022-08-03

Rewelacyjne Roboty Ziemne Garwolin

Rodzaj prac: drenaż, utwardzenie, wyrównanie, oczko wodne Informacje dodatkowe: oczko wodne - ok. 25 m3 (max 1,5 m głębokości) i rozprowadzanie urobku utwardzenie drogi (rozprowadzenie 25 t pospółki) drenaż - ok. 20 mb Termin ro...

 • Osieck

2022-08-16 do 2022-08-24

Rewelacyjne Kopanie

Rodzaj prac: utwardzenie drogi (powierzchnia 26m²) Informacje dodatkowe: Witam Poszukuje firmy która wykona prace nastepujące prace na działce po zakończonej budowie: 1. wyrównanie i podniesienie terenu o ok. 15 cm, 2. wykonanie ...

 • Osieck

2023-01-03 do 2023-01-11

Wykonanie wykopu pod fundament 140m², Osieck

Rodzaj prac: wykop pod fundament (powierzchnia 140m²) Informacje dodatkowe: Wykopy pod ławy i stopy fundamentowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Osieck

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecę wyrównanie terenu o pow. 35m², Strachomin

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 35m²) Termin rozpoczęcia prac: Klient jeszcze nie wie...

 • Strachomin

2022-11-04 do 2022-11-12

Zlecę wykopanie stawu pow. 50m², Wólka Tarnowska Gmina Magnuszew Powiat Kozienice

Rodzaj prac: wykopanie stawu (powierzchnia 50m²) Informacje dodatkowe: Oczyszczenie i pogłębienie zbiornika wodnego Termin rozpoczęcia prac: 2023-02-10...

 • Wólka Tarnowska gmina Magnuszew powiat Kozienice

2022-09-18 do 2022-09-26

Wyrównanie terenu o pow. 1000m², Kozienice

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1000m²) Informacje dodatkowe: Wyrównanie terenu na działce ( fundamenty są już wylane) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kozienice

2023-01-03 do 2023-01-11

Szukam ekipy do prac ziemnych, Kozienice

Klient chce wynająć: koparko-ładowarkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: 2022-10-12 Dodatkowe informacje: Dzień dobry, bę...

 • Kozienice

2022-10-05 do 2022-10-13

Dam zlecenie na wyrównanie terenu o pow. 9999m², Kozienice

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 9999m²) Informacje dodatkowe: Wykopanie karp wyrównanie terenu Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kozienice

2022-10-12 do 2022-10-20

Doskonałej Jakości Prace Ziemne Garwolin

Klient szuka rewelacyjnej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na prace ziemne. To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Kozienice

2022-08-02 do 2022-08-10

Rewelacyjne Wykop

Klient chce wynająć: wywrotkę, koparko-ładowarkę Liczba wynajmowanych maszyn: 2 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 1-3 dni Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz Dodatkowe informacj...

 • Kozienice

2023-01-03 do 2023-01-11

Zapytanie o prace ziemne, Sobienie-Jeziory

To zlecenie o treści - Zapytanie o prace ziemne jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Mazowieckie oraz przyległych powiatów. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Sobienie-Jeziory

2022-08-26 do 2022-09-03

Zlecenie na wykonanie studni abisyńskiej, 9m, Dziecinów

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecenie na wykonanie studni abisyńskiej, 9m. To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Wybierz numer i dowiedz się więcej.

 • Dziecinów

2022-08-08 do 2022-08-16

Rewelacyjne Kopanie

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 4000m²) Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Śniadków górny a

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapotrzebowanie na prace ziemne, Teresin

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na prace ziemne". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie robót ziemnych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Teresin

2022-08-22 do 2022-08-30

Doskonałe Kopanie

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako warty uwagi specjalista z zakresu doskonałego kopania z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Kołbiel

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecenie na prace ziemne, Ryki

Jeszcze możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od wykopu. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Ryki

2022-08-24 do 2022-09-01

Perfekcyjne Prace Ziemne

Klient chce wynająć: minikoparkę Liczba wynajmowanych maszyn: 1 Typ wynajmu: krótkoterminowy (do 4 miesięcy) Czas wynajmu: 6 godz. Operator maszyny: tak Termin realizacji: możliwe od zaraz Dodatkowe informacje: Potrzebuję zr...

 • Moszczanka

2022-10-16 do 2022-10-24

Zlecenie na prace ziemne, Zakręt Gmina Wiązowna

Rodzaj prac: Przebudowa zjazdu Informacje dodatkowe: Przebudowa zjazdu indywidualnego na publiczny z DK2 05-077 Zakręt ul.•••••••••••••••• Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zakręt gmina Wiązowna

2022-10-11 do 2022-10-19

Świetne Prace Ziemne

Rodzaj prac: wyrównanie terenu (powierzchnia 1000m²) Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Grabów nad Pilicą

2022-08-28 do 2022-09-05

Zlecenie na wykonanie wykopu pod instalację dł. 400mb, Warka

Rodzaj prac: wykop pod instalację (długość 400mb) Informacje dodatkowe: 0,4x1mx400m Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Warka

2022-08-25 do 2022-09-02

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Najczęstsze pytania o robotach ziemnych

Jaki jest koszt poszczególnych robót ziemnych?

W przypadku robót ziemnych firmy nie stosują sztywnego cennika usług. Ostateczna kwota do zapłaty za pracę jest ustalana indywidualnie i zależy od warunków terenowych i związanych z nimi utrudnień. Wykonawca może również do ceny doliczyć usługi dodatkowe, które uzna za niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Z drugiej strony duże inwestycje mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jak łatwo więc zauważyć nie można jednoznacznie określić cenyrobót ziemnych, jednak poniżej podajemy orientacyjne ceny za standardowy wykop.

Średnio wykop kosztuje:

 • 140-150 zł za roboty ziemne ręczne w postaci metru wykopu do głębokości 1,5 metra,
 • 170-200 zł za godzinę pracy koparko ładowarką (z operatorem),
 • 250-260 zł za godzinę pracy spycharką (w cenie spycharka i operator).

Jak wybrać najlepszą firmę zajmującą się robotami ziemnymi?

Solidnie i profesjonalnie wykonane prace ziemne są gwarancją trwałości wykonanych robót. Przed wybraniem odpowiedniej ekipy warto upewnić się, że świadczy usługi na odpowiednim poziomie. Godnych zaufania fachowców znajdziesz na pewno w naszym rankingu najlepszych specjalistów.

Cechy dobrej firmy zajmującej się robotami ziemnymi:

 • dobre opinie klientów o firmie,
 • zatrudnianie dobrze opłacanych fachowców z doświadczeniem,
 • przeprowadza szkolenia dla nowo zatrudnionych,
 • posiada niezbędne sprzęty i maszyny do robót ziemnych,
 • posiada udokumentowane realizacje zleceń.

Czy roboty ziemne można wykonywać przez cały rok?

Ze względu na miękkość gleby roboty ziemne najlepiej jest wykonywać w miesiącach ciepłych. Nie oznacza to jednak, że zimą prace związane z ziemią są niemożliwe. W warunkach niskich temperatur prace ziemne wykonuje się jednak jedynie w szczególnych okolicznościach i po wcześniejszym ich zaplanowaniu. Przez wzgląd na konieczność stosowania specjalnych technik i utrudnione warunki pracy nie każda firma podejmie się tego typu wyzwania. Znalezienie chętnego wykonawcy nie stanowi jednak wyzwania w żadnym regionie Polski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Robót Ziemnych