Posadzki anhydrytowe w Świdnicy

Porównaj oferty od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 437 396 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 572 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posadzki anhydrytowe są rozwiązaniem, które pokochało wielu właścicieli domów i mieszkań. Spowodowane jest to ze względu na szybkie i mocne przewodnictwo cieplne. Dzięki temu anhydryt jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym. Posadzki anhydrytowe wybierane są ze względu na swoją lekkość, która dodaje pomieszczeniu szyku oraz nie odbiera w stopniu znacznym przestrzeni. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące posadzek anhydrytowych. Jeśli poszukujesz odpowiedniego fachowca – sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów!

Posadzka anhydrytowa jest tworzona poprzez wykorzystanie zaprawy na bazie spoiwa anhydrytowego, do którego dodane zostały środki upłynniające oraz substancje wypełniające. Zaprawa znajduje się w ciekłym stanie skupienia, co pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni podłogi. Po dokonaniu wylewki i upływie piątego dnia, należy przeprowadzić wygrzewanie posadzki anhydrytowej. Jest to proces, podczas którego posadzka zostaje wpierw nagrzana, a potem schłodzona. Wygrzewanie pozwala na dłuższe zachowanie odpowiednich właściwości.

Posadzki anhydrytoweopiniach są zachwalane ze względu na łatwość utrzymania ciepłoty pomieszczenia (również w zimie, gdy jest to jedna z najważniejszych rzeczy), niezwykłą gładkość oraz trwałość podłoża. Specjaliści cenią sobie tego typu posadzki ze względu na łatwość ich wykonania, bowiem zaprawa praktycznie sama się poziomuje. Dla klientów oznacza to możliwość redukcji kosztów związanych z ewentualnymi poprawkami.

Mimo gładkości cechującą wylewkę anhydrytową, zdarza się, że konieczne jest szlifowanie posadzki. Dzieje się tak, gdy właściciele zdecydują się na panele, na przykład winylowe. Szlifowanie posadzki anhydrytowej pozwala na uzyskanie największego stopnia przylegania między wylewką a wyższymi warstwami podłogi, co zapobiega powstawaniu nieestetycznych nierówności oraz odchodzeniu wybranej podłogi od posadzki. Przed szlifowaniem należy koniecznie oczyścić posadzkę. Dobór narzędzi jest kluczowy w toku szlifowania, ponieważ nie powinno się używać papieru ściernego o gradacji niższej niż 40 (w przypadku, gdy używamy polerki jednotalerzowej). Możliwe jest również zastosowanie szlifu z frezami. Po szlifowaniu konieczne jest ponowne uprzątnięcie posadzki oraz rewizja, której celem jest weryfikacja efektów. Szlifowanie zazwyczaj trzeba powtórzyć kilkukrotnie aby otrzymać pożądany efekt.

Wykonywaniem posadzek zajmuje się posadzkarz, czyli specjalista od posadzek. Osoba taka może wykonać zarówno posadzkę anhydrytową, żywiczną, jastrychową bądź betonową, którą najczęściej stosuje się do wykonania posadzek przemysłowych.

Ranking najlepszych specjalistów od posadzek anhydrytowych w Świdnicy

Posadzki anhydrytowe Świdnica

Najwyższej Klasy Wylewka Anhydrytowa w Świdnicy

17 opinii

Firma PPUH WEKTOR Marek Michalak świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Świdnica i okolic. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Sabgran Anna Piela - Dobra Anhydrytowa Wylewka Świdnica

Dobra Anhydrytowa Wylewka

4 opinie

Firma Sabgran Anna Piela oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Świdnicy i okolic. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Malowanie Rutkowski Remonty Mieszkania Domki - Tania Anhydrytowa Wylewka Świdnica

Malowanie Rutkowski Remonty Mieszkania Domki

1 opinia

Lepszej propozycji anhydrytowej wylewki prędko nie znajdziesz na terenie Świdnicy, więc jeśli szukasz taniej anhydrytowej wylewki to koniecznie zobacz Malowanie Rutkowski Remonty Mieszkania Domki. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Witbruk - Dobry Anhydryt Świdnica

Witbruk

3 opinie

Gdy szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Witbruk są dla Ciebie idealni. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - sprawdź!

Profi-Art - Tani Jastrych Anhydrytowy Świdnica

Tani Jastrych Anhydrytowy Świdnica

1 opinia

Takiego dostawcy prędko nie znajdziesz na terenie Świdnicy, więc jeśli szukasz taniego jastrychu anhydrytowego to koniecznie sprawdź Profi-Art. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

BUDCAD Paweł M. Pluta - Wysokiej Klasy Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Świdnica

BUDCAD Paweł M. Pluta

3 opinie

Szukając anhydrytu natkniesz się na producentów, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to BUDCAD Paweł M. Pluta przebije ich wszystkich. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Paweł Wągrowski Usługi Remontowo-Budowlane - Bezkonkurencyjna Wylewka Anhydrytowa Świdnica

Bezkonkurencyjna Wylewka Anhydrytowa

3 opinie

Dotarcie do dobrego anhydrytu jest trudniejsze niż może się wydawać, ale ten dostawca na sto procent pomoże Ci w znalezieniu adekwatnego towaru. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

BRUK-STONE - Odpowiednia Wylewka Anhydrytowa Świdnica

Odpowiednia Wylewka Anhydrytowa

1 opinia

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję wylewki anhydrytowej namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale BRUK-STONE przebije je wszystkie. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

MONTFREE BUdowlanka od A do Z - Świetna Anhydrytowa Wylewka Świdnica

MONTFREE BUdowlanka od A do Z

1 opinia

W dalszym ciągu nie znalazłeś anhydrytowej wylewki, choć próbujesz znaleźć od sam nie wiesz jak dawna? MONTFREE BUdowlanka od A do Z może Ci pomóc. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Remont tom - Wyśmienity Anhydryt Świdnica

Wyśmienity Anhydryt Świdnica

1 opinia

Wyśmienity anhydryt z dostawą pod drzwi to typowa metoda pracy Remont tom, dzięki której będziesz w pełni zadowolony. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się od razu - warto.

Najnowsze z 29 zleceń na posadzki anhydytowe w Świdnicy

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m², Świdnica

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę świetnej anhydrytowej wylewki gwarantując przy tym dobrą obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, bez dwóch zdań zainteresujesz tego Zleceniodawcy, który pisze - Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m². Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Świdnica

2023-01-12 do 2023-01-20

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m², Marcinowice

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę taniej anhydrytowej wylewki gwarantując przy tym dobrą obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, bez dwóch zdań zaciekawisz tego Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m². Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Marcinowice

2022-11-30 do 2022-12-08

Pierwszorzędne Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Świdnica

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Żarów

2022-09-23 do 2022-10-01

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 72m², Wałbrzych

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 72m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Wałbrzych

2022-09-24 do 2022-10-02

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 46m², Borzygniew

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 46m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-01...

 • Borzygniew

2023-01-02 do 2023-01-02

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 46m², Borzygniew

Klienci nagminnie nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na anhydryt. Jako fachowiec, zaproponuj najlepsze wyjście Zlecającemu zapytanie o treści - Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 46m². Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Borzygniew

2023-01-02 do 2023-01-10

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 65m², Jaczków

Jako ekspert zaproponuj doskonałą ofertę wylewki anhydrytowej. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Niewątpliwie zlecenie o treści "Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 65m²" jest idealne dla Ciebie. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Jaczków

2023-01-12 do 2023-01-20

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 101-200m², Boguszów-Gorce

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Boguszów-Gorce

2023-01-16 do 2023-01-24

Wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m², Siedlakowice

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

 • Siedlakowice

2022-12-28 do 2023-01-05

Doskonała Anhydrytowa Wylewka Świdnica

Możesz zaoferować propozycję dotyczącą anhydrytowej wylewki? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Ciechanowice

2022-09-25 do 2022-09-25

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 27m², Ciechanowice

Chcesz znaleźć zlecenia jako solidny specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Umów odpowiedni dla Ciebie termin!

 • Ciechanowice

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 73m², Kąty Wrocławskie

Podjęcie decyzji o wyborze wylewki anhydrytowej nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec poradź i dobierz dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 73m². Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Kąty Wrocławskie

2023-01-09 do 2023-01-17

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 101-200m², Środa Śląska

Spraw, że anhydrytowa wylewka nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany znawca z zakresu anhydrytowej wylewki sporządź idealną ofertę pod zlecenie - Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 101-200m². Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Środa Śląska

2022-07-25 do 2022-08-02

Anhydrytowa Wylewka

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 40m² Dodatkowe informacje: Mieszkanie w kamienicy na drugim piętrze Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Legnica

2022-10-25 do 2022-11-02

Anhydryt Świdnica

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Dodatkowe informacje: Realizacja połowa grudnia rodzaj wykonania do uzgodnienia(cementowa/anhydrytowa) Termin rozpoczęcia prac: 2022-1...

 • Legnica

2022-11-28 do 2022-12-06

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 70m², Nowa Ruda

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Powierzchnia prac: 70m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Nowa Ruda

2022-11-15 do 2022-11-23

Rewelacyjny Anhydryt

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Tyniec Mały

2022-12-10 do 2022-12-18

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 170m², Krępice

Jeśli kusząca cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje główne zalety jako fachowca od wykonania posadzki anhydrytowej to zrealizuj zlecenie - Wykonanie posadzki anhydrytowej, 170m². Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Krępice

2023-01-19 do 2023-01-27

Anhydrytowa Wylewka

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, do 100m², wybranie opłacalnej anhydrytowej wylewki jest niełatwe, jednak Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Złotoryja

2023-01-07 do 2023-01-15

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m², Złotoryja

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

 • Złotoryja

2023-01-17 do 2023-01-25

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 201-300m², Mrozów

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-15...

 • Mrozów

2022-11-12 do 2022-11-20

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 201-300m², Żórawina

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Żórawina

2022-11-15 do 2022-11-23

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 37m², Jelenia Góra

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 37m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Jelenia Góra

2022-10-19 do 2022-10-27

Najwyższej Klasy Anhydryt

Zleceniodawcy nierzadko czują się zagubieni w bogactwie ofert na anhydryt. Jako ekspert, pomóż znaleźć najlepsze rozwiązanie Klientowi zapytanie o treści - Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 55m². Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

 • Jelenia Góra

2022-12-06 do 2022-12-14

Posadzka Anhydrytowa Świdnica

Wykonanie posadzki anhydrytowej dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Wrocław

2022-12-03 do 2022-12-11

Wykonanie Posadzki Anhydrytowej

Jeśli atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze walory jako fachowca od wykonania posadzki anhydrytowej to wykonaj zlecenie - Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 22m². Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Wrocław

2022-11-07 do 2022-11-15

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m², Wrocław

Jeśli tylko wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy wykonanie posadzki anhydrytowej w rejonie Wrocławia i świadczysz usługi z najwyższej półki to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej kompetentnej firmy. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Wrocław

2023-01-22 do 2023-01-30

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m², Wrocław

Klient napisał "Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m²". Zrealizuj usługę solidnego wykonania posadzki anhydrytowej jako fachowiec w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do podjęcia działalności z Wrocławia i okolicznych miast. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Wrocław

2022-10-04 do 2022-10-12

Dobra Wylewka Anhydrytowa Świdnica

Podjęcie decyzji o wyborze wylewki anhydrytowej nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 222m². Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Wrocław

2022-10-10 do 2022-10-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych

Najczęstsze pytania o posadzkach anhydrytowych

Czym charakteryzują się posadzki anhydrytowe?

Posadzka anhydrytowa jest jedyna w swoim rodzaju – jej niezwykłe właściwości sprawiają że inwestorzy zakochują się w niej. Pierwszą z korzyści wynikających z użytych do wykonania wylewki materiałów jest jej wysokie przewodnictwo cieplne. Dzięki tej zalecie posadzka nie tylko nagrzewa się łatwiej – proces ten zachodzi również szybciej niż w przypadku klasycznych posadzek z cementu. Pozwala to na maksymalne korzystanie z ogrzewania podłogowego. Jej cienkość umożliwia zastosowanie tego rodzaju posadzki w niemal każdym pomieszczeniu. Idąca z nią w parze mała masa pozwala na korzystanie z niej na poddaszach. Dobrze wykonana wylewka anhydrytowa cechuje się gładkością i wysoką estetyką, którą właściciel może cieszyć się przez lata.

Jaka jest cena wylewki anhydrytowej?

Średnia cenaposadzkianhydrytowej przeliczana na metr sześcienny waha się w granicach od 25 do 35 złotych. Należy jednak pamiętać, że cena końcowa uzależniona jest od:

 • wielkości obszaru, który ma zostać pokryty posadzką;
 • lokalizacji przeprowadzanej wylewki;
 • pożądanej końcowej grubości posadzki;
 • cennika usługodawcy.

Wykwalifikowany specjalista może zażądać nieco większego nakładu pieniężnego, jednak należy pamiętać, że jego doświadczenie wpłynie na jakość wykonania posadzki. Nie należy zbytnio oszczędzać na wylewce anhydrytowej – jest przecież inwestycją na długie lata.

Wylewka anhydrytowa i betonowa – którą wybrać?

Wielu klientów zastanawia się, która z wylewek jest lepszym rozwiązaniem – anhydrytowa czy betonowa. Wylewki anhydrytowe są zalecane przede wszystkim w wypadku dużych pokoi, a także w przypadku zapobiegnięciu dylatacji w pomieszczeniu. Należy pamiętać, że wylewka anhydrytowa jest cieńsza. Dlatego jeżeli zależy Ci na grubszym podłożu – lepszy będzie cement. Anhydryt szybciej i mocniej reaguje na zmiany temperatury, przez co jest idealny do pomieszczeń zaopatrzonych w ogrzewanie podłogowe. Wylewka anhydrytowa zajmuje zazwyczaj mniej czasu niż betonowa - dlatego jeśli potrzebujesz przeprowadzić wylewkę szybko, warto jest zainwestować właśnie w nią.

Jaki specjalista wykonuje posadzki anhydrytowe?

Na specjalistę zajmującego się posadzkami najczęściej mówi się posadzkarz, jednak należy wiedzieć, że częściej spotkasz się z określeniem specjalista od posadzek. Jeśli poszukujesz osoby, która w profesjonalny sposób wykona posadzkę anhydrytową – upewnij się, że posiada ona doświadczenie. Warto także sprawdzić portale ogłoszeniowe, a także nasz ranking z najlepszymi specjalistami wykonującymi wylewki anhydrytowe. Dzięki takiej weryfikacji możesz mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane w sposób zadowalający.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych