Posadzki anhydrytowe w Bolesławcu

Porównaj oferty od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 453 733 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 341 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posadzki anhydrytowe są rozwiązaniem, które pokochało wielu właścicieli domów i mieszkań. Spowodowane jest to ze względu na szybkie i mocne przewodnictwo cieplne. Dzięki temu anhydryt jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym. Posadzki anhydrytowe wybierane są ze względu na swoją lekkość, która dodaje pomieszczeniu szyku oraz nie odbiera w stopniu znacznym przestrzeni. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące posadzek anhydrytowych. Jeśli poszukujesz odpowiedniego fachowca – sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów!

Posadzka anhydrytowa jest tworzona poprzez wykorzystanie zaprawy na bazie spoiwa anhydrytowego, do którego dodane zostały środki upłynniające oraz substancje wypełniające. Zaprawa znajduje się w ciekłym stanie skupienia, co pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni podłogi. Po dokonaniu wylewki i upływie piątego dnia, należy przeprowadzić wygrzewanie posadzki anhydrytowej. Jest to proces, podczas którego posadzka zostaje wpierw nagrzana, a potem schłodzona. Wygrzewanie pozwala na dłuższe zachowanie odpowiednich właściwości.

Posadzki anhydrytoweopiniach są zachwalane ze względu na łatwość utrzymania ciepłoty pomieszczenia (również w zimie, gdy jest to jedna z najważniejszych rzeczy), niezwykłą gładkość oraz trwałość podłoża. Specjaliści cenią sobie tego typu posadzki ze względu na łatwość ich wykonania, bowiem zaprawa praktycznie sama się poziomuje. Dla klientów oznacza to możliwość redukcji kosztów związanych z ewentualnymi poprawkami.

Mimo gładkości cechującą wylewkę anhydrytową, zdarza się, że konieczne jest szlifowanie posadzki. Dzieje się tak, gdy właściciele zdecydują się na panele, na przykład winylowe. Szlifowanie posadzki anhydrytowej pozwala na uzyskanie największego stopnia przylegania między wylewką a wyższymi warstwami podłogi, co zapobiega powstawaniu nieestetycznych nierówności oraz odchodzeniu wybranej podłogi od posadzki. Przed szlifowaniem należy koniecznie oczyścić posadzkę. Dobór narzędzi jest kluczowy w toku szlifowania, ponieważ nie powinno się używać papieru ściernego o gradacji niższej niż 40 (w przypadku, gdy używamy polerki jednotalerzowej). Możliwe jest również zastosowanie szlifu z frezami. Po szlifowaniu konieczne jest ponowne uprzątnięcie posadzki oraz rewizja, której celem jest weryfikacja efektów. Szlifowanie zazwyczaj trzeba powtórzyć kilkukrotnie aby otrzymać pożądany efekt.

Wykonywaniem posadzek zajmuje się posadzkarz, czyli specjalista od posadzek. Osoba taka może wykonać zarówno posadzkę anhydrytową, żywiczną, jastrychową bądź betonową, którą najczęściej stosuje się do wykonania posadzek przemysłowych.

Ranking najlepszych specjalistów od posadzek anhydrytowych w Bolesławcu

Posadzki anhydrytowe Bolesławiec

Markowy Jastrych Anhydrytowy

1 opinia

Czujesz się zagubiony w zawiłościach ofert na jastrych anhydrytowy? Eksperci z Bau-Technik Jarosław Koziński pomogą Ci znaleźć najbardziej korzystne wyjście. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

Łukasz - Dobry Anhydryt Bolesławiec

Dobry Anhydryt

1 opinia

Nie możesz odnaleźć się w nadmiarze ofert na anhydryt? Specjaliści z Łukasz zaproponują Ci najbardziej korzystne rozwiązanie. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Szal Zbigniew - Tania Wylewka Anhydrytowa Bolesławiec

Szal Zbigniew

3 opinie

Takiej propozycji wylewki anhydrytowej prędko nie znajdziesz na terenie Bolesławca, więc jeśli szukasz taniej wylewki anhydrytowej to niezwłocznie poznaj Szal Zbigniew. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

GREGBUD - Świetny Jastrych Anhydrytowy Bolesławiec

GREGBUD

1 opinia

Ten, kto szuka świetnego jastrychu anhydrytowego winien zgłosić się do GREGBUD i zobaczyć ich świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Sk Invest Group s.c. - Doskonały Jastrych Anhydrytowy Bolesławiec

Sk Invest Group s.c.

6 opinii

Kolejnego takiego dostawcy nie znajdziesz w miejscowości Bolesławiec i okolicy, więc jeśli poszukujesz doskonałego jastrychu anhydrytowego to bez zbędnej zwłoki poznaj Sk Invest Group s.c.. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Bil-Fach komplex - Doskonałej Jakości Posadzki Anhydrytowe Bolesławiec

Bil-Fach komplex

Na wypadek jeśli wciąż szukasz ekspertów od posadzek anhydrytowych to wykorzystaj kompetencje Bil-Fach komplex. Bolesławiec to teren, na którym koncentrują swoje działania. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Arko iris elewacje - Bezkonkurencyjny Jastrych Anhydrytowy Bolesławiec

Arko iris elewacje

Klient, który planuje kupno bezkonkurencyjnego jastrychu anhydrytowego winien już teraz zgłosić się do do dostawcy Arko iris elewacje i poznać ich niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

Bruksbol - Najwyższej Klasy Wylewka Anhydrytowa w Bolesławcu

Najwyższej Klasy Wylewka Anhydrytowa w Bolesławcu

Poszukujesz korzystnej oferty dotyczącej wylewki anhydrytowej? Bruksbol na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

AGBUD - Idealna Wylewka Anhydrytowa Bolesławiec

Idealna Wylewka Anhydrytowa Bolesławiec

Pragnąc dotrzeć do wylewki anhydrytowej znajdziesz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale AGBUD nia ma konkurentów. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

"GRZEŚ" Grzegorz Kozłowski - Znakomite Posadzki Anhydrytowe Bolesławiec

Znakomite Posadzki Anhydrytowe Bolesławiec

Zaufaj ekspertom w dziedzinie posadzek anhydrytowych i zatrudnij GRZEŚ Grzegorz Kozłowski. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Najnowsze z 27 zleceń na posadzki anhydytowe w Bolesławcu

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 65m², Bolesławiec

Zapytanie o treści - Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 65m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Bolesławca i z sąsiednich miast. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Bolesławiec

2023-02-07 do 2023-02-15
dodano wczoraj o 15:28

Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 70m², Ołobok

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 70m² Dodatkowe informacje: na ogrzewanie podłogowe max 5cm Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-15...

 • Ołobok

2022-10-09 do 2022-10-17

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 220m², Bolesławiec

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 220m² Dodatkowe informacje: Dol 7cm Gora 5cm Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-20...

 • Bolesławiec

2022-09-28 do 2022-10-06

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 66m², Bolesławiec

Wciąż masz możliwość odpowiedzieć na ogłoszenie Klienta jako profesjonalista od posadzki anhydrytowej. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedstaw dopasowaną propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Bolesławiec

2022-08-10 do 2022-08-18

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 240m², Lwówek Śląski

Spraw, że anhydrytowa wylewka nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony specjalista z zakresu anhydrytowej wylewki stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Wykonanie posadzki anhydrytowej, 240m². Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Lwówek Śląski

2022-10-20 do 2022-10-28

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 80m², Lubań

Jeśli tylko wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy wykonanie posadzki anhydrytowej w rejonie Lubania i świadczysz usługi z najwyższej półki to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 80m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej kompetentnej firmy. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Lubań

2023-01-17 do 2023-01-25

Odpowiednia Wylewka Anhydrytowa Bolesławiec

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Dodatkowe informacje: Jak najszybciej Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Lubań

2022-09-09 do 2022-09-17

Anhydrytowa Wylewka Bolesławiec

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ubocze

2022-12-13 do 2022-12-21

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 140m², Lubomierz

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 140m² Dodatkowe informacje: Ogrzewanie podłogowe wykonano. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Lubomierz

2022-09-01 do 2022-09-09

Fantastyczne Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Bolesławiec

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Złotoryja

2023-01-07 do 2023-01-15

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m², Złotoryja

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

 • Złotoryja

2023-01-17 do 2023-01-25

Doskonała Wylewka Anhydrytowa

Jako ekspert złóż doskonałą ofertę wylewki anhydrytowej. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Bez wątpienia zapytanie o treści "Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 80m²" jest stworzone dla Ciebie. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę.

 • Bielawa górna

2022-10-12 do 2022-10-20

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 120m², Żagań

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 120m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Żagań

2022-11-06 do 2022-11-14

Pierwszorzędne Wykonanie Posadzki Anhydrytowej

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 85m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zgorzelec

2023-01-11 do 2023-01-19

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, do 100m², Zgorzelec

Zleceniodawca, który napisał zlecenie o treści "Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, do 100m²", szuka bezkonkurencyjnego anhydrytu. Powinien znaleźć Twoją ofertę, która nie ma sobie równych. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Zgorzelec

2022-12-11 do 2022-12-19

Najwyższej Klasy Wylewka Anhydrytowa

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 30m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Zgorzelec

2022-11-02 do 2022-11-10

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 200m², Kromnów

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kromnów

2022-12-14 do 2022-12-22

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m², Polkowice

Możesz zaoferować propozycję dotyczącą anhydrytowej wylewki? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego potrzeb. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Polkowice

2022-08-31 do 2022-09-12

Perfekcyjna Posadzka Anhydrytowa Bolesławiec

Nadal możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako profesjonalista od posadzki anhydrytowej. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Polkowice

2023-01-25 do 2023-01-25

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, do 100m², Polkowice

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Polkowice

2022-10-26 do 2022-11-03

Wysokiej Klasy Wykonanie Posadzki Anhydrytowej

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i realizujesz usługi z zakresu wysokiej klasy wykonania posadzki anhydrytowej odpowiedz na zapytanie ofertowe, które ma treść - Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 40m² i zostało złożone przez rzetelnego Klienta. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Legnica

2022-10-25 do 2022-11-02

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m², Legnica

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Dodatkowe informacje: Realizacja połowa grudnia rodzaj wykonania do uzgodnienia(cementowa/anhydrytowa) Termin rozpoczęcia prac: 2022-1...

 • Legnica

2022-11-28 do 2022-12-06

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 37m², Jelenia Góra

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 37m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Jelenia Góra

2022-10-19 do 2022-10-27

Dobra Anhydrytowa Wylewka

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 55m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Jelenia Góra

2022-12-06 do 2022-12-14

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 80m², Żary

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 80m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Żary

2022-10-23 do 2022-10-31

Solidna Posadzka Anhydrytowa

Przygotowanie posadzki anhydrytowej z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 101-200m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Żary

2023-01-04 do 2023-01-12

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m², Marcinowice

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Marcinowice

2022-11-30 do 2022-12-08

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych

Najczęstsze pytania o posadzkach anhydrytowych

Czym charakteryzują się posadzki anhydrytowe?

Posadzka anhydrytowa jest jedyna w swoim rodzaju – jej niezwykłe właściwości sprawiają że inwestorzy zakochują się w niej. Pierwszą z korzyści wynikających z użytych do wykonania wylewki materiałów jest jej wysokie przewodnictwo cieplne. Dzięki tej zalecie posadzka nie tylko nagrzewa się łatwiej – proces ten zachodzi również szybciej niż w przypadku klasycznych posadzek z cementu. Pozwala to na maksymalne korzystanie z ogrzewania podłogowego. Jej cienkość umożliwia zastosowanie tego rodzaju posadzki w niemal każdym pomieszczeniu. Idąca z nią w parze mała masa pozwala na korzystanie z niej na poddaszach. Dobrze wykonana wylewka anhydrytowa cechuje się gładkością i wysoką estetyką, którą właściciel może cieszyć się przez lata.

Jaka jest cena wylewki anhydrytowej?

Średnia cenaposadzkianhydrytowej przeliczana na metr sześcienny waha się w granicach od 25 do 35 złotych. Należy jednak pamiętać, że cena końcowa uzależniona jest od:

 • wielkości obszaru, który ma zostać pokryty posadzką;
 • lokalizacji przeprowadzanej wylewki;
 • pożądanej końcowej grubości posadzki;
 • cennika usługodawcy.

Wykwalifikowany specjalista może zażądać nieco większego nakładu pieniężnego, jednak należy pamiętać, że jego doświadczenie wpłynie na jakość wykonania posadzki. Nie należy zbytnio oszczędzać na wylewce anhydrytowej – jest przecież inwestycją na długie lata.

Wylewka anhydrytowa i betonowa – którą wybrać?

Wielu klientów zastanawia się, która z wylewek jest lepszym rozwiązaniem – anhydrytowa czy betonowa. Wylewki anhydrytowe są zalecane przede wszystkim w wypadku dużych pokoi, a także w przypadku zapobiegnięciu dylatacji w pomieszczeniu. Należy pamiętać, że wylewka anhydrytowa jest cieńsza. Dlatego jeżeli zależy Ci na grubszym podłożu – lepszy będzie cement. Anhydryt szybciej i mocniej reaguje na zmiany temperatury, przez co jest idealny do pomieszczeń zaopatrzonych w ogrzewanie podłogowe. Wylewka anhydrytowa zajmuje zazwyczaj mniej czasu niż betonowa - dlatego jeśli potrzebujesz przeprowadzić wylewkę szybko, warto jest zainwestować właśnie w nią.

Jaki specjalista wykonuje posadzki anhydrytowe?

Na specjalistę zajmującego się posadzkami najczęściej mówi się posadzkarz, jednak należy wiedzieć, że częściej spotkasz się z określeniem specjalista od posadzek. Jeśli poszukujesz osoby, która w profesjonalny sposób wykona posadzkę anhydrytową – upewnij się, że posiada ona doświadczenie. Warto także sprawdzić portale ogłoszeniowe, a także nasz ranking z najlepszymi specjalistami wykonującymi wylewki anhydrytowe. Dzięki takiej weryfikacji możesz mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane w sposób zadowalający.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych