Posadzki Anhydrytowe

Porównaj oferty od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 560 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 672 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posadzki anhydrytowe są rozwiązaniem, które pokochało wielu właścicieli domów i mieszkań. Spowodowane jest to ze względu na szybkie i mocne przewodnictwo cieplne. Dzięki temu anhydryt jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym. Posadzki anhydrytowe wybierane są ze względu na swoją lekkość, która dodaje pomieszczeniu szyku oraz nie odbiera w stopniu znacznym przestrzeni. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące posadzek anhydrytowych. Jeśli poszukujesz odpowiedniego fachowca – sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów!

Posadzka anhydrytowa jest tworzona poprzez wykorzystanie zaprawy na bazie spoiwa anhydrytowego, do którego dodane zostały środki upłynniające oraz substancje wypełniające. Zaprawa znajduje się w ciekłym stanie skupienia, co pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni podłogi. Po dokonaniu wylewki i upływie piątego dnia, należy przeprowadzić wygrzewanie posadzki anhydrytowej. Jest to proces, podczas którego posadzka zostaje wpierw nagrzana, a potem schłodzona. Wygrzewanie pozwala na dłuższe zachowanie odpowiednich właściwości.

Posadzki anhydrytoweopiniach są zachwalane ze względu na łatwość utrzymania ciepłoty pomieszczenia (również w zimie, gdy jest to jedna z najważniejszych rzeczy), niezwykłą gładkość oraz trwałość podłoża. Specjaliści cenią sobie tego typu posadzki ze względu na łatwość ich wykonania, bowiem zaprawa praktycznie sama się poziomuje. Dla klientów oznacza to możliwość redukcji kosztów związanych z ewentualnymi poprawkami.

Mimo gładkości cechującą wylewkę anhydrytową, zdarza się, że konieczne jest szlifowanie posadzki. Dzieje się tak, gdy właściciele zdecydują się na panele, na przykład winylowe. Szlifowanie posadzki anhydrytowej pozwala na uzyskanie największego stopnia przylegania między wylewką a wyższymi warstwami podłogi, co zapobiega powstawaniu nieestetycznych nierówności oraz odchodzeniu wybranej podłogi od posadzki. Przed szlifowaniem należy koniecznie oczyścić posadzkę. Dobór narzędzi jest kluczowy w toku szlifowania, ponieważ nie powinno się używać papieru ściernego o gradacji niższej niż 40 (w przypadku, gdy używamy polerki jednotalerzowej). Możliwe jest również zastosowanie szlifu z frezami. Po szlifowaniu konieczne jest ponowne uprzątnięcie posadzki oraz rewizja, której celem jest weryfikacja efektów. Szlifowanie zazwyczaj trzeba powtórzyć kilkukrotnie aby otrzymać pożądany efekt.

Wykonywaniem posadzek zajmuje się posadzkarz, czyli specjalista od posadzek. Osoba taka może wykonać zarówno posadzkę anhydrytową, żywiczną, jastrychową bądź betonową, którą najczęściej stosuje się do wykonania posadzek przemysłowych.

Ranking najlepszych specjalistów od posadzek anhydrytowych

Posadzki anhydrytowe

Maraton Krzysztof Kwaśniewski Usługi Remontowo-Budowlane

19 opinii

Znalezienie pierwszorzędnego jastrychu anhydrytowego jest niełatwe, ale Maraton Krzysztof Kwaśniewski Usługi Remontowo-Budowlane na pewno pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego towaru. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

BT Concept Sp. z o.o. - Rewelacyjne Posadzki Gipsowe

BT Concept Sp. z o.o.

22 opinie

Szukasz profesjonalistów od posadzek gipsowych? Skorzystaj z doświadczenia BT Concept Sp. z o.o.. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

A&M Mariusz Batycki - Świetny Jastrych Anhydrytowy

Świetny Jastrych Anhydrytowy

18 opinii

Klient, który szuka jastrychu anhydrytowego powinien już dziś zgłosić się do AM Mariusz Batycki i zobaczyć na własne oczy ich świetne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

GOYA - POSADZKI, WYLEWKI ANHYDRYTOWE - Doskonałe Posadzki Gipsowe

Doskonałe Posadzki Gipsowe

41 opinii

Poszukujesz specjalisty od posadzek gipsowych? Skorzystaj z kwalifikacji GOYA - POSADZKI WYLEWKI ANHYDRYTOWE. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

AXAMI Posadzki samopoziomujące - Opłacalny Anhydryt

AXAMI Posadzki samopoziomujące

40 opinii

Każdy, kto potrzebuje anhydrytu powinien już dziś zgłosić się do do dostawcy AXAMI Posadzki samopoziomujące i zobaczyć ich atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Hellmax Wylewki anhydrytowe - Znakomite Wylewki Anhydrytowe

Hellmax Wylewki anhydrytowe

31 opinii

Uwierz fachowcom w dziedzinie wylewek anhydrytowych i zatrudnij Hellmax Wylewki anhydrytowe. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

CONCRETE TECHNOLOGIE - Dobry Anhydryt

CONCRETE TECHNOLOGIE

4 opinie

Takiego dostawcy nie znajdziesz w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki i okolicy, dlatego jeśli poszukujesz dobrego anhydrytu to natychmiast poznaj CONCRETE TECHNOLOGIE. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Glosbud - Rewelacyjna Anhydrytowa Wylewka

Rewelacyjna Anhydrytowa Wylewka

8 opinii

Takiej propozycji anhydrytowej wylewki prędko nie znajdziesz na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, więc jeżeli szukasz rewelacyjnej anhydrytowej wylewki to natychmiast poznaj Glosbud. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

WOJA Budownictwo Ekologiczne Andrzej Wojcieszuk - Bezkonkurencyjna Anhydrytowa Wylewka

Bezkonkurencyjna Anhydrytowa Wylewka

19 opinii

Eksperci z WOJA Budownictwo Ekologiczne Andrzej Wojcieszuk złożą Ci najlepszą ofertę anhydrytowej wylewki. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

GRACA Kamil Graczyński - Doskonałe Wylewki Anhydrytowe

Doskonałe Wylewki Anhydrytowe

9 opinii

Wciąż poszukujesz specjalisty od wylewek anhydrytowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia GRACA Kamil Graczyński. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 1 170 zleceń na posadzki anhydytowe

Świetna Wylewka Anhydrytowa

Rodzaj budynku: mieszkanie lub dom Zakres prac: wylanie nowej posadzki Powierzchnia prac: 51-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Warszawa

2023-12-02 do 2023-12-10
dodano 2 godziny temu

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowo-gipsowej, 101-150m², Ostrów Mazowiecka

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na pierwszorzędne wykonanie posadzki anhydrytowej w rejonie Ostrowi Mazowieckiej i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowo-gipsowej, 101-150m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Ostrów Mazowiecka

2023-12-01 do 2023-12-09
dodano wczoraj o 17:16

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, 101-150m², Inowrocław

Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, 101-150m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zaprezentuj dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Inowrocław

2023-12-01 do 2023-12-09
dodano wczoraj o 07:48

Najlepsza Posadzka Anhydrytowa

Rodzaj budynku: mieszkanie lub dom Zakres prac: wylanie nowej posadzki Powierzchnia prac: 151-200m² Dodatkowe informacje: Wylanie posadzki anhydrytowej na ogrzewanie podłogowe dom 4 kondygnacje kolo 230 m2 , pierwszy drugi tydz...

 • Wrocław

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Bezkonkurencyjna Wylewka Anhydrytowa

Ten Klient, który nadal nie znalazł wylewki anhydrytowej, pomimo że poszukuje od dłuższego czasu, napisał nam zapytanie o treści - Wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, 51-100m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Kartuzy

2023-11-29 do 2023-12-07
dodano 3 dni temu

Znakomity Anhydryt

Rodzaj budynku: mieszkanie lub dom Zakres prac: wylanie nowej posadzki Powierzchnia prac: 51-100m² Dodatkowe informacje: Wylanie posadzki w garażu. Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Augustów

2023-11-29 do 2023-12-07
dodano 3 dni temu

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, 350m², Warszowice

Rodzaj budynku: mieszkanie lub dom Zakres prac: wylanie nowej posadzki Powierzchnia prac: 350m² Termin skorzystania z oferty: 2023-12-20...

 • Warszowice

2023-11-29 do 2023-12-07
dodano 3 dni temu

Najlepsza Posadzka Anhydrytowa

Rodzaj budynku: mieszkanie lub dom Zakres prac: wylanie nowej posadzki Powierzchnia prac: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ligota

2023-11-29 do 2023-12-07
dodano 3 dni temu

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowo-gipsowej, 201-300m², Międzyborów

Ten Klient jest zdania, że najlepsza posadzka anhydrytowa to skomplikowany temat. Wysłał zapytanie o treści "Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowo-gipsowej, 201-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec doradzisz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Międzyborów

2023-11-28 do 2023-12-06
dodano 4 dni temu

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, 31-50m², Czapury

Na wypadek jeśli jeszcze jako dobra firma od posadzki anhydrytowej potrzebujesz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, 31-50m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Wielkopolskiego z pewnością udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Czapury

2023-11-28 do 2023-12-06
dodano 4 dni temu

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, 201-300m², Kobylanka

Rodzaj budynku: mieszkanie lub dom Zakres prac: wylanie nowej posadzki Powierzchnia prac: 201-300m² Dodatkowe informacje: Chciałbym zlecić wykonanie posadzek w domu jednorodzinnym. Z uwagi na fakt że dysponuję dostępem do mater...

 • Kobylanka

2023-11-28 do 2023-12-06
dodano 4 dni temu

Profesjonalna Posadzka Anhydrytowa

Rodzaj budynku: mieszkanie lub dom Zakres prac: wylanie nowej posadzki Powierzchnia prac: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Mierzyn

2023-11-28 do 2023-12-06
dodano 4 dni temu

Wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, 101-150m², Leśniewo

Rodzaj budynku: mieszkanie lub dom Zakres prac: wylanie nowej posadzki Powierzchnia prac: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Leśniewo

2023-11-28 do 2023-12-06
dodano 4 dni temu

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowo-gipsowej, 151-200m², Sulejówek

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowo-gipsowej, 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Sulejówek

2023-11-28 do 2023-12-06
dodano 4 dni temu

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowo-gipsowej, 151-200m², Sulejówek

Rodzaj budynku: mieszkanie lub dom Zakres prac: wylanie nowej posadzki Powierzchnia prac: 151-200m² Dodatkowe informacje: Dom jednorodzinny ok 160m2 parterowy z użytkowym poddaszem , Sulejówek Termin skorzystania z oferty: 202...

 • Sulejówek

2023-11-28 do 2023-12-06
dodano 4 dni temu

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowo-gipsowej, 117m², Przywidz

Rodzaj budynku: mieszkanie lub dom Zakres prac: wylanie nowej posadzki Powierzchnia prac: 117m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Przywidz

2023-11-27 do 2023-12-05
dodano 5 dni temu

Wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, 51-100m², Truskolasy

Rodzaj budynku: mieszkanie lub dom Zakres prac: wylanie nowej posadzki Powierzchnia prac: 51-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Truskolasy

2023-11-27 do 2023-12-05
dodano 5 dni temu

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowo-gipsowej, 201-300m², Końskie

Rodzaj budynku: przemysłowy Zakres prac: wylanie nowej posadzki Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: 2023-12-01...

 • Końskie

2023-11-26 do 2023-12-04
dodano 6 dni temu

Korzystna Wylewka Anhydrytowa

Doprowadź do tego, że wylewka anhydrytowa nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany specjalista z zakresu wylewki anhydrytowej sporządź idealną ofertę pod zlecenie - Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowo-gipsowej, do 30m². Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

 • Falenty nowe

2023-11-24 do 2023-12-02
dodano 8 dni temu

Wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, do 30m², Nadarzyn

Ten Zlecający wciąż poszukuje dobrej firmy od posadzki anhydrytowej. Napisał ogłoszenie o treści - Wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, do 30m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Pokaż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Nadarzyn

2023-11-24 do 2023-12-02
dodano 8 dni temu

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, 65m², Warszawa

Jeszcze masz możliwość odpowiedzieć na zapytanie Zleceniodawcy jako dobra firma od posadzki anhydrytowej. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Warszawa

2023-11-30 do 2023-11-30

Wylewka Anhydrytowa

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowo-gipsowej, 151-200m², wybranie rewelacyjnej wylewki anhydrytowej może być skomplikowane, jednak Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Warszawa

2023-11-29 do 2023-11-29

Tania Anhydrytowa Wylewka

Rodzaj budynku: mieszkanie lub dom Zakres prac: wylanie nowej posadzki Powierzchnia prac: 101-150m² Dodatkowe informacje: Posadzkę chciałbym wykonać na stropie drewnianym. Zalewając ogrzewanie podłogowe Termin skorzystania z o...

 • Lublin

2023-11-23 do 2023-12-01

Znakomita Wylewka Anhydrytowa

Rodzaj budynku: mieszkanie lub dom Zakres prac: wylanie nowej posadzki Powierzchnia prac: 151-200m² Dodatkowe informacje: Prosze o wycene wykonanie wylewki Anhydrytowej w domu jednorodzinnym w Krakowie. Metraz ponizej. Prosze p...

 • Kraków

2023-11-23 do 2023-12-01

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowo-gipsowej, 201-300m², Jelenia Góra

Rodzaj budynku: mieszkanie lub dom Zakres prac: wylanie nowej posadzki Powierzchnia prac: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Jelenia Góra

2023-11-22 do 2023-11-30

Wykonanie Posadzki Anhydrytowej

Jeśli dobra cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne walory jako eksperta od wykonania posadzki anhydrytowej to wykonaj zlecenie - Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, 151-200m². Wybierz numer i prześlij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Bydgoszcz

2023-11-22 do 2023-11-30

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowo-gipsowej, 51-100m², Celiny

Doprowadź do tego, że anhydrytowa wylewka nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany doradca z zakresu anhydrytowej wylewki znajdź idealną ofertę pod ogłoszenie - Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowo-gipsowej, 51-100m². Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Celiny

2023-11-22 do 2023-11-30

Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, 151-200m², Warszawa

Przygotowanie posadzki anhydrytowej dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, 151-200m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Warszawa

2023-11-22 do 2023-11-30

Wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, 151-200m², Kraków

Zlecający szuka doskonałej współpracy i pisze - Wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, 151-200m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Kraków

2023-11-22 do 2023-11-30

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowo-gipsowej, do 30m², Wierzbica

Rodzaj budynku: mieszkanie lub dom Zakres prac: wylanie nowej posadzki Powierzchnia prac: do 30m² Dodatkowe informacje: Ganek powierzchnia 18 metrów kwadratowych Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wierzbica

2023-11-22 do 2023-11-30

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, 151-200m², Bielkowo

Zleceniodawca, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowo-gipsowej, 151-200m²", szuka bezkonkurencyjnego anhydrytu. Powinien znaleźć Twoją ofertę, która nie ma sobie równych. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Bielkowo

2023-11-22 do 2023-11-30

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych

Zobacz specjalistów od posadzek anhydrytowych w dużych miastach

Najczęstsze pytania o posadzkach anhydrytowych

Czym charakteryzują się posadzki anhydrytowe?

Posadzka anhydrytowa jest jedyna w swoim rodzaju – jej niezwykłe właściwości sprawiają że inwestorzy zakochują się w niej. Pierwszą z korzyści wynikających z użytych do wykonania wylewki materiałów jest jej wysokie przewodnictwo cieplne. Dzięki tej zalecie posadzka nie tylko nagrzewa się łatwiej – proces ten zachodzi również szybciej niż w przypadku klasycznych posadzek z cementu. Pozwala to na maksymalne korzystanie z ogrzewania podłogowego. Jej cienkość umożliwia zastosowanie tego rodzaju posadzki w niemal każdym pomieszczeniu. Idąca z nią w parze mała masa pozwala na korzystanie z niej na poddaszach. Dobrze wykonana wylewka anhydrytowa cechuje się gładkością i wysoką estetyką, którą właściciel może cieszyć się przez lata.

Jaka jest cena wylewki anhydrytowej?

Średnia cenaposadzkianhydrytowej przeliczana na metr sześcienny waha się w granicach od 25 do 35 złotych. Należy jednak pamiętać, że cena końcowa uzależniona jest od:

 • wielkości obszaru, który ma zostać pokryty posadzką;
 • lokalizacji przeprowadzanej wylewki;
 • pożądanej końcowej grubości posadzki;
 • cennika usługodawcy.

Wykwalifikowany specjalista może zażądać nieco większego nakładu pieniężnego, jednak należy pamiętać, że jego doświadczenie wpłynie na jakość wykonania posadzki. Nie należy zbytnio oszczędzać na wylewce anhydrytowej – jest przecież inwestycją na długie lata.

Wylewka anhydrytowa i betonowa – którą wybrać?

Wielu klientów zastanawia się, która z wylewek jest lepszym rozwiązaniem – anhydrytowa czy betonowa. Wylewki anhydrytowe są zalecane przede wszystkim w wypadku dużych pokoi, a także w przypadku zapobiegnięciu dylatacji w pomieszczeniu. Należy pamiętać, że wylewka anhydrytowa jest cieńsza. Dlatego jeżeli zależy Ci na grubszym podłożu – lepszy będzie cement. Anhydryt szybciej i mocniej reaguje na zmiany temperatury, przez co jest idealny do pomieszczeń zaopatrzonych w ogrzewanie podłogowe. Wylewka anhydrytowa zajmuje zazwyczaj mniej czasu niż betonowa - dlatego jeśli potrzebujesz przeprowadzić wylewkę szybko, warto jest zainwestować właśnie w nią.

Jaki specjalista wykonuje posadzki anhydrytowe?

Na specjalistę zajmującego się posadzkami najczęściej mówi się posadzkarz, jednak należy wiedzieć, że częściej spotkasz się z określeniem specjalista od posadzek. Jeśli poszukujesz osoby, która w profesjonalny sposób wykona posadzkę anhydrytową – upewnij się, że posiada ona doświadczenie. Warto także sprawdzić portale ogłoszeniowe, a także nasz ranking z najlepszymi specjalistami wykonującymi wylewki anhydrytowe. Dzięki takiej weryfikacji możesz mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane w sposób zadowalający.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych