Posadzki anhydrytowe w Łodzi

Porównaj oferty od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 215 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posadzki anhydrytowe są rozwiązaniem, które pokochało wielu właścicieli domów i mieszkań. Spowodowane jest to ze względu na szybkie i mocne przewodnictwo cieplne. Dzięki temu anhydryt jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym. Posadzki anhydrytowe wybierane są ze względu na swoją lekkość, która dodaje pomieszczeniu szyku oraz nie odbiera w stopniu znacznym przestrzeni. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące posadzek anhydrytowych. Jeśli poszukujesz odpowiedniego fachowca – sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów!

Posadzka anhydrytowa jest tworzona poprzez wykorzystanie zaprawy na bazie spoiwa anhydrytowego, do którego dodane zostały środki upłynniające oraz substancje wypełniające. Zaprawa znajduje się w ciekłym stanie skupienia, co pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni podłogi. Po dokonaniu wylewki i upływie piątego dnia, należy przeprowadzić wygrzewanie posadzki anhydrytowej. Jest to proces, podczas którego posadzka zostaje wpierw nagrzana, a potem schłodzona. Wygrzewanie pozwala na dłuższe zachowanie odpowiednich właściwości.

Posadzki anhydrytoweopiniach są zachwalane ze względu na łatwość utrzymania ciepłoty pomieszczenia (również w zimie, gdy jest to jedna z najważniejszych rzeczy), niezwykłą gładkość oraz trwałość podłoża. Specjaliści cenią sobie tego typu posadzki ze względu na łatwość ich wykonania, bowiem zaprawa praktycznie sama się poziomuje. Dla klientów oznacza to możliwość redukcji kosztów związanych z ewentualnymi poprawkami.

Mimo gładkości cechującą wylewkę anhydrytową, zdarza się, że konieczne jest szlifowanie posadzki. Dzieje się tak, gdy właściciele zdecydują się na panele, na przykład winylowe. Szlifowanie posadzki anhydrytowej pozwala na uzyskanie największego stopnia przylegania między wylewką a wyższymi warstwami podłogi, co zapobiega powstawaniu nieestetycznych nierówności oraz odchodzeniu wybranej podłogi od posadzki. Przed szlifowaniem należy koniecznie oczyścić posadzkę. Dobór narzędzi jest kluczowy w toku szlifowania, ponieważ nie powinno się używać papieru ściernego o gradacji niższej niż 40 (w przypadku, gdy używamy polerki jednotalerzowej). Możliwe jest również zastosowanie szlifu z frezami. Po szlifowaniu konieczne jest ponowne uprzątnięcie posadzki oraz rewizja, której celem jest weryfikacja efektów. Szlifowanie zazwyczaj trzeba powtórzyć kilkukrotnie aby otrzymać pożądany efekt.

Wykonywaniem posadzek zajmuje się posadzkarz, czyli specjalista od posadzek. Osoba taka może wykonać zarówno posadzkę anhydrytową, żywiczną, jastrychową bądź betonową, którą najczęściej stosuje się do wykonania posadzek przemysłowych.

Ranking najlepszych specjalistów od posadzek anhydrytowych w Łodzi

Posadzki anhydrytowe Łódź

Tania Wylewka Anhydrytowa

41 opinii

Każdy, kto potrzebuje wylewki anhydrytowej winien koniecznie zgłosić się do GOYA - POSADZKI WYLEWKI ANHYDRYTOWE i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

P.H."TEMPO" Sp.j. W.Fiszera - Pierwszorzędne Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Łódź

P.H."TEMPO" Sp.j. W.Fiszera

34 opinie

Konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest wykonanie posadzki anhydrytowej. Ustal pasujący termin już teraz!

MIG-BUD Wylewki anhydrytowe - Świetna Wylewka Anhydrytowa Łódź

MIG-BUD Wylewki anhydrytowe

30 opinii

Firma MIG-BUD Wylewki anhydrytowe oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Łodzi oraz przyległych powiatów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

MIXO-BUD Krzysztof Górecki POSADZKI ANHYDRYTOWE - Doskonałe Posadzki Anhydrytowe w Łodzi

Doskonałe Posadzki Anhydrytowe w Łodzi

28 opinii

Poszukujesz profesjonalistów od posadzek anhydrytowych? Trafiłeś w dobre miejsce - MIXO-BUD Krzysztof Górecki POSADZKI ANHYDRYTOWE jest do Twoich usług. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

Posadzki Anhydrytowe - LAFARGE Agilia Sols A - Wyśmienity Jastrych Anhydrytowy Łódź

Wyśmienity Jastrych Anhydrytowy Łódź

40 opinii

Znalezienie wyśmienitego jastrychu anhydrytowego jest niełatwe, ale ten dostawca na sto procent pomoże Ci w znalezieniu najlepszego produktu. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Maraton Krzysztof Kwaśniewski Usługi Remontowo-Budowlane - z Górnej Półki Anhydryt Łódź

z Górnej Półki Anhydryt

19 opinii

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy anhydrytu, choć poszukujesz go od wielu dni? Maraton Krzysztof Kwaśniewski Usługi Remontowo-Budowlane może być Twoim wybawieniem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

A&M Mariusz Batycki - Świetne Posadzki Anhydrytowe Łódź

Świetne Posadzki Anhydrytowe

18 opinii

Firma AM Mariusz Batycki oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Łódź oraz przyległych powiatów. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

GRACA Kamil Graczyński - Rewelacyjny Jastrych Anhydrytowy Łódź

Rewelacyjny Jastrych Anhydrytowy

9 opinii

Takiej propozycji wylewki anhydrytowej prędko nie znajdziesz na terenie Łodzi, więc jeśli szukasz taniej wylewki anhydrytowej to niezwłocznie poznaj GRACA Kamil Graczyński. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

CEMEX Polska - COK - Profesjonalne Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Łódź

CEMEX Polska - COK

2 opinie

Z czystym sumieniem powierz usługę profesjonalnego wykonania posadzki anhydrytowej fachowcom z firmy CEMEX Polska - COK. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Łódź i przyległych miast. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Mcb Maciej Czechowicz - Pierwszorzędny Jastrych Anhydrytowy Łódź

Pierwszorzędny Jastrych Anhydrytowy Łódź

2 opinie

Skoro starasz się znaleźć dostawcę pierwszorzędnego jastrychu anhydrytowego to Mcb Maciej Czechowicz z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 24 zleceń na posadzki anhydytowe w Łodzi

Wyjątkowe Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Łódź

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Powierzchnia prac: 150m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 6 dni temu

Najwyższej Klasy Anhydrytowa Wylewka Łódź

Jako profesjonalista przedstaw doskonałą ofertę anhydrytowej wylewki. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Niewątpliwie zapytanie o treści "Wykonanie posadzki anhydrytowej, 70m²" jest stworzone dla Ciebie. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Łódź

2022-12-28 do 2023-01-05

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 40m², Łódź

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Powierzchnia prac: 40m² Dodatkowe informacje: na chwile obecna jest tylko chudziak Termin rozpoczęcia prac: 2023-02-01...

 • Łódź

2022-12-07 do 2022-12-15

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m², Łódź

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

 • Łódź

2022-11-11 do 2022-11-19

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 290m², Łódź

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 290m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2022-11-06 do 2022-11-14

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 160m², Łódź

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 160m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Łódź

2022-10-21 do 2022-10-29

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 550m², Łódź

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: obiekt biurowy Powierzchnia prac: 550m² Dodatkowe informacje: Firma GW poszukuje firmy wykonawczej zainteresowanej wykonaniem posadzki anhydrytowej. Szacowana ilość 550 m2. Posadzka ...

 • Łódź

2022-10-12 do 2022-10-20

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 140m², Łódź

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 140m² Dodatkowe informacje: Potrzebuję koniec października... G•••••• 698•••••••• Bedoń Przykościelny (1 km od Łódź Andrzejów) Termin rozpoczęc...

 • Łódź

2022-09-29 do 2022-10-07

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m², Łódź

Przyjmij zadanie najlepszego wykonania posadzki anhydrytowej o treści "Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m²", jako profesjonalista z miejscowości Łódź. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Łodzi jesteś w ścisłej czołówce. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Łódź

2022-09-18 do 2022-09-26

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 15m², Łódź

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 15m² Dodatkowe informacje: Proszę o kontakt po prostu i wycenę całości materiału w raz z pracą Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonaw...

 • Łódź

2022-09-03 do 2022-09-11

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 120m², Łódź

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 120m² Dodatkowe informacje: wylewka na ogrzewanie podłogowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Łódź

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 55m², Łódź

Chcesz znaleźć zlecenia jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Łódź

2022-08-13 do 2022-08-21

Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m², Łódź

Ten Klient poszukując wylewki anhydrytowej powinien natknąć się na Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m². Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Łódź

2022-08-01 do 2022-08-09

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 150m², Wiśniowa Góra

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 150m² Termin rozpoczęcia prac: 2022-11-30...

 • Wiśniowa góra

2022-10-11 do 2022-10-19

Pierwszorzędna Wylewka Anhydrytowa Łódź

Jesteś w stanie zaoferować dobrą propozycję dotyczącą wylewki anhydrytowej? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego potrzeb. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wiśniowa góra

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 190m², Rosanów

Jeżeli w dalszym ciągu jako ekspert od posadzki anhydrytowej szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 190m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Łódzkiego na pewno uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Rosanów

2022-10-24 do 2022-11-01

Rewelacyjne Wykonanie Posadzki Anhydrytowej

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 210m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Pabianice

2022-08-25 do 2022-09-02

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 190m², Aleksandrów Łódzki

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 190m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Aleksandrów Łódzki

2023-01-04 do 2023-01-12

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m², Aleksandrów Łódzki

Wykonanie posadzki anhydrytowej z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Aleksandrów Łódzki

2022-11-20 do 2022-08-28

Idealna Anhydrytowa Wylewka

Zlecający szuka dobrej współpracy, pisząc - Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 186m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Orła

2022-10-09 do 2022-10-17

Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m², Brzeziny

Jeśli interesuje Cię zlecenie na najlepsze wykonanie posadzki anhydrytowej w rejonie Brzezin i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej niezawodnej firmy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Brzeziny

2022-11-07 do 2022-11-15

Wysokiej Klasy Anhydryt Łódź

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Brzeziny

2022-08-31 do 2022-09-08

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 301-500m², Dłutów

Ten Klient poszukując wylewki anhydrytowej powinien trafić na Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Wykonanie posadzki anhydrytowej, 301-500m². Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Dłutów

2022-12-21 do 2022-12-28

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 35m², Łodzia

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 35m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Łodzia

2022-07-15 do 2022-07-23

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych

Najczęstsze pytania o posadzkach anhydrytowych

Czym charakteryzują się posadzki anhydrytowe?

Posadzka anhydrytowa jest jedyna w swoim rodzaju – jej niezwykłe właściwości sprawiają że inwestorzy zakochują się w niej. Pierwszą z korzyści wynikających z użytych do wykonania wylewki materiałów jest jej wysokie przewodnictwo cieplne. Dzięki tej zalecie posadzka nie tylko nagrzewa się łatwiej – proces ten zachodzi również szybciej niż w przypadku klasycznych posadzek z cementu. Pozwala to na maksymalne korzystanie z ogrzewania podłogowego. Jej cienkość umożliwia zastosowanie tego rodzaju posadzki w niemal każdym pomieszczeniu. Idąca z nią w parze mała masa pozwala na korzystanie z niej na poddaszach. Dobrze wykonana wylewka anhydrytowa cechuje się gładkością i wysoką estetyką, którą właściciel może cieszyć się przez lata.

Jaka jest cena wylewki anhydrytowej?

Średnia cenaposadzkianhydrytowej przeliczana na metr sześcienny waha się w granicach od 25 do 35 złotych. Należy jednak pamiętać, że cena końcowa uzależniona jest od:

 • wielkości obszaru, który ma zostać pokryty posadzką;
 • lokalizacji przeprowadzanej wylewki;
 • pożądanej końcowej grubości posadzki;
 • cennika usługodawcy.

Wykwalifikowany specjalista może zażądać nieco większego nakładu pieniężnego, jednak należy pamiętać, że jego doświadczenie wpłynie na jakość wykonania posadzki. Nie należy zbytnio oszczędzać na wylewce anhydrytowej – jest przecież inwestycją na długie lata.

Wylewka anhydrytowa i betonowa – którą wybrać?

Wielu klientów zastanawia się, która z wylewek jest lepszym rozwiązaniem – anhydrytowa czy betonowa. Wylewki anhydrytowe są zalecane przede wszystkim w wypadku dużych pokoi, a także w przypadku zapobiegnięciu dylatacji w pomieszczeniu. Należy pamiętać, że wylewka anhydrytowa jest cieńsza. Dlatego jeżeli zależy Ci na grubszym podłożu – lepszy będzie cement. Anhydryt szybciej i mocniej reaguje na zmiany temperatury, przez co jest idealny do pomieszczeń zaopatrzonych w ogrzewanie podłogowe. Wylewka anhydrytowa zajmuje zazwyczaj mniej czasu niż betonowa - dlatego jeśli potrzebujesz przeprowadzić wylewkę szybko, warto jest zainwestować właśnie w nią.

Jaki specjalista wykonuje posadzki anhydrytowe?

Na specjalistę zajmującego się posadzkami najczęściej mówi się posadzkarz, jednak należy wiedzieć, że częściej spotkasz się z określeniem specjalista od posadzek. Jeśli poszukujesz osoby, która w profesjonalny sposób wykona posadzkę anhydrytową – upewnij się, że posiada ona doświadczenie. Warto także sprawdzić portale ogłoszeniowe, a także nasz ranking z najlepszymi specjalistami wykonującymi wylewki anhydrytowe. Dzięki takiej weryfikacji możesz mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane w sposób zadowalający.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych