Posadzki anhydrytowe w Koszalinie

Porównaj oferty od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 387 926 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 091 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posadzki anhydrytowe są rozwiązaniem, które pokochało wielu właścicieli domów i mieszkań. Spowodowane jest to ze względu na szybkie i mocne przewodnictwo cieplne. Dzięki temu anhydryt jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym. Posadzki anhydrytowe wybierane są ze względu na swoją lekkość, która dodaje pomieszczeniu szyku oraz nie odbiera w stopniu znacznym przestrzeni. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące posadzek anhydrytowych. Jeśli poszukujesz odpowiedniego fachowca – sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów!

Posadzka anhydrytowa jest tworzona poprzez wykorzystanie zaprawy na bazie spoiwa anhydrytowego, do którego dodane zostały środki upłynniające oraz substancje wypełniające. Zaprawa znajduje się w ciekłym stanie skupienia, co pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni podłogi. Po dokonaniu wylewki i upływie piątego dnia, należy przeprowadzić wygrzewanie posadzki anhydrytowej. Jest to proces, podczas którego posadzka zostaje wpierw nagrzana, a potem schłodzona. Wygrzewanie pozwala na dłuższe zachowanie odpowiednich właściwości.

Posadzki anhydrytoweopiniach są zachwalane ze względu na łatwość utrzymania ciepłoty pomieszczenia (również w zimie, gdy jest to jedna z najważniejszych rzeczy), niezwykłą gładkość oraz trwałość podłoża. Specjaliści cenią sobie tego typu posadzki ze względu na łatwość ich wykonania, bowiem zaprawa praktycznie sama się poziomuje. Dla klientów oznacza to możliwość redukcji kosztów związanych z ewentualnymi poprawkami.

Mimo gładkości cechującą wylewkę anhydrytową, zdarza się, że konieczne jest szlifowanie posadzki. Dzieje się tak, gdy właściciele zdecydują się na panele, na przykład winylowe. Szlifowanie posadzki anhydrytowej pozwala na uzyskanie największego stopnia przylegania między wylewką a wyższymi warstwami podłogi, co zapobiega powstawaniu nieestetycznych nierówności oraz odchodzeniu wybranej podłogi od posadzki. Przed szlifowaniem należy koniecznie oczyścić posadzkę. Dobór narzędzi jest kluczowy w toku szlifowania, ponieważ nie powinno się używać papieru ściernego o gradacji niższej niż 40 (w przypadku, gdy używamy polerki jednotalerzowej). Możliwe jest również zastosowanie szlifu z frezami. Po szlifowaniu konieczne jest ponowne uprzątnięcie posadzki oraz rewizja, której celem jest weryfikacja efektów. Szlifowanie zazwyczaj trzeba powtórzyć kilkukrotnie aby otrzymać pożądany efekt.

Wykonywaniem posadzek zajmuje się posadzkarz, czyli specjalista od posadzek. Osoba taka może wykonać zarówno posadzkę anhydrytową, żywiczną, jastrychową bądź betonową, którą najczęściej stosuje się do wykonania posadzek przemysłowych.

Ranking najlepszych specjalistów od posadzek anhydrytowych w Koszalinie

Posadzki anhydrytowe Koszalin

Najlepsze Posadzki Anhydrytowe Koszalin

40 opinii

Wykonanie posadzek anhydrytowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Posadzki Anhydrytowe - LAFARGE Agilia Sols A ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

CEMEX Polska - COK - Rewelacyjny Jastrych Anhydrytowy Koszalin

CEMEX Polska - COK

2 opinie

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy jastrychu anhydrytowego, pomimo że próbujesz znaleźć go od dawna? CEMEX Polska - COK może rozwiązać Twój problem. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Posadzki Anhydrytowe Marek Orczyk - z Górnej Półki Jastrych Anhydrytowy Koszalin

z Górnej Półki Jastrych Anhydrytowy

1 opinia

Zakup z górnej półki jastrychu anhydrytowego nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Posadzki Anhydrytowe Marek Orczyk dadzą wskazówki i dobiorą dopasowne rozwiązanie. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

PBO KM Jankowska - z Górnej Półki Anhydryt Koszalin

z Górnej Półki Anhydryt Koszalin

9 opinii

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy anhydrytu, choć poszukujesz go od wielu dni? PBO KM Jankowska może być Twoim wybawieniem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

SHARP DESIGN - Doskonały Jastrych Anhydrytowy Koszalin

Doskonały Jastrych Anhydrytowy

15 opinii

Kupno doskonałego jastrychu anhydrytowego może być niełatwe, ale ten dostawca na sto procent pomoże Ci w znalezieniu najlepszego towaru. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

P.W."IM-BUD" - Znakomite Posadzki Anhydrytowe w Koszalinie

Znakomite Posadzki Anhydrytowe w Koszalinie

1 opinia

Jeszcze poszukujesz specjalisty od posadzek anhydrytowych? Powierz tę kwestię specjalistom z P.W.IM-BUD. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Wybierz ich numer i poznaj ofertę.

LUX HOUSE - Rewelacyjna Anhydrytowa Wylewka Koszalin

Rewelacyjna Anhydrytowa Wylewka

6 opinii

Wciąż nie znalazłeś anhydrytowej wylewki, mimo iż szukasz od dawna? LUX HOUSE może być Twoim rozwiązaniem. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Bauterm sp. z o.o. - Najwyższej Klasy Wylewka Anhydrytowa Koszalin

Najwyższej Klasy Wylewka Anhydrytowa

1 opinia

Poszukujesz korzystnej oferty dotyczącej wylewki anhydrytowej? Bauterm sp. z o.o. na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Budmar Marcin Kędzierski - Rewelacyjne Posadzki Anhydrytowe Koszalin

Budmar Marcin Kędzierski

1 opinia

Każdy, kto planuje kupno rewelacyjnego jastrychu anhydrytowego powinien już dziś zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć ich świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki!

Budowa Domów - PB " DARPOL " Danuta Jędrychowska- Peters - Wyśmienity Jastrych Anhydrytowy Koszalin

Wyśmienity Jastrych Anhydrytowy

Klient, który planuje zakup wyśmienitego jastrychu anhydrytowego musi zgłosić się do do dostawcy Budowa Domów - PB DARPOL Danuta Jędrychowska- Peters i zobaczyć ich świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Najnowsze z 24 zleceń na posadzki anhydytowe w Koszalinie

Korzystna Anhydrytowa Wylewka Koszalin

Dla Klienta, który pisze - Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 50m², dotarcie do korzystnej anhydrytowej wylewki może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, jednak Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Koszalin

2022-11-30 do 2022-12-08

Posadzka Anhydrytowa Koszalin

Ten Klient nadal poszukuje specjalisty od posadzki anhydrytowej. Napisał zlecenie o treści - Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m², chcąc trafić w dobre miejsce. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Koszalin

2022-09-01 do 2022-09-09

Anhydrytowa Wylewka

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 50m² Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

 • Koszalin

2022-07-22 do 2022-07-30

Dobry Anhydryt Koszalin

Jako Firma z miejscowości Zachodniopomorskie, nie mając sobie równych w oferowaniu dobrego anhydrytu w korzystnej cenie każdemu zainteresowanemu i zapewniający dogodne formy realizacji płatności, odpowiedz na to ogłoszenie o treści "Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 201-300m²". Powinno Cię zaciekawić. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Mścice

2023-01-13 do 2023-01-21

Dobra Wylewka Anhydrytowa Koszalin

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

 • Świeszyno

2022-12-26 do 2023-01-03

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 65m², Wiewiórowo

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 65m²". Przyjmij usługę wysokiej klasy wykonania posadzki anhydrytowej jako specjalista w tej branży. Zadeklaruj gotowość do podjęcia prac z Zachodniopomorskiego i sąsiednich powiatów. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Wiewiórowo

2022-11-15 do 2022-11-23

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 101-200m², Biesiekierz

Ten Klient, który nadal nie znalazł anhydrytowej wylewki, chociaż poszukuje od wielu dni, napisał nam zapytanie o treści - Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 101-200m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zleceniodawcy. Umów się na rozmowę już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Biesiekierz

2022-09-01 do 2022-09-09

Znakomity Anhydryt

Zlecający bezustannie mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na anhydryt. Jako profesjonalista, zaproponuj najlepsze rozwiązanie temu Zlecającemu zapytanie o treści - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 50m². Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się - warto.

 • Będzinko

2022-10-24 do 2022-11-01

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 86m², Redlino

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 86m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Redlino

2022-08-22 do 2022-08-30

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 86m², Redlino

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 86m² Dodatkowe informacje: Grubość 7cm Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Redlino

2022-07-15 do 2022-07-23

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 42m², Białogard

Klienci bezustannie nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na anhydryt. Jako profesjonalista, pomóż znaleźć najbardziej korzystne wyjście temu Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 42m². Przedłóż ofertę temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej.

 • Białogard

2022-12-12 do 2022-12-20

Markowy Anhydryt

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Białogard

2022-10-08 do 2022-10-16

Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 117m², Jeżyce

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę najwyższej klasy wylewki anhydrytowej gwarantując przy tym dobrą obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, z pewnością zaciekawisz tego Klienta, który pisze - Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 117m². Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Jeżyce

2022-12-19 do 2022-12-27

Odpowiednia Wylewka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 117m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-25...

 • Jeżyce

2022-12-19 do 2022-12-27

Tania Anhydrytowa Wylewka

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 65m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Polanów

2022-10-13 do 2022-10-21

Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Koszalin

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Powierzchnia prac: 25m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Sławno

2022-09-05 do 2022-09-13

Wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m², Kołobrzeg

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kołobrzeg

2022-11-12 do 2022-11-20

Doskonała Posadzka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kołobrzeg

2022-07-30 do 2022-08-07

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 70m², Byszewo

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 70m² Dodatkowe informacje: ogrzewanie podlogowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Byszewo

2022-12-16 do 2022-12-24

Doskonała Posadzka Anhydrytowa

Ten Zlecający jeszcze potrzebuje dobrej firmy od posadzki anhydrytowej. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Nowy chwalim

2022-12-01 do 2022-12-13

Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m², Świdwin

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Świdwin

2022-09-23 do 2022-10-01

Doskonałe Wykonanie Posadzki Anhydrytowej

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Wodnica

2023-01-17 do 2023-01-25

Wyjątkowe Wykonanie Posadzki Anhydrytowej

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Słupsk

2022-08-23 do 2022-08-31

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 201-300m², Słupsk

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-02-20...

 • Słupsk

2023-01-17 do 2023-01-25

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych

Najczęstsze pytania o posadzkach anhydrytowych

Czym charakteryzują się posadzki anhydrytowe?

Posadzka anhydrytowa jest jedyna w swoim rodzaju – jej niezwykłe właściwości sprawiają że inwestorzy zakochują się w niej. Pierwszą z korzyści wynikających z użytych do wykonania wylewki materiałów jest jej wysokie przewodnictwo cieplne. Dzięki tej zalecie posadzka nie tylko nagrzewa się łatwiej – proces ten zachodzi również szybciej niż w przypadku klasycznych posadzek z cementu. Pozwala to na maksymalne korzystanie z ogrzewania podłogowego. Jej cienkość umożliwia zastosowanie tego rodzaju posadzki w niemal każdym pomieszczeniu. Idąca z nią w parze mała masa pozwala na korzystanie z niej na poddaszach. Dobrze wykonana wylewka anhydrytowa cechuje się gładkością i wysoką estetyką, którą właściciel może cieszyć się przez lata.

Jaka jest cena wylewki anhydrytowej?

Średnia cenaposadzkianhydrytowej przeliczana na metr sześcienny waha się w granicach od 25 do 35 złotych. Należy jednak pamiętać, że cena końcowa uzależniona jest od:

 • wielkości obszaru, który ma zostać pokryty posadzką;
 • lokalizacji przeprowadzanej wylewki;
 • pożądanej końcowej grubości posadzki;
 • cennika usługodawcy.

Wykwalifikowany specjalista może zażądać nieco większego nakładu pieniężnego, jednak należy pamiętać, że jego doświadczenie wpłynie na jakość wykonania posadzki. Nie należy zbytnio oszczędzać na wylewce anhydrytowej – jest przecież inwestycją na długie lata.

Wylewka anhydrytowa i betonowa – którą wybrać?

Wielu klientów zastanawia się, która z wylewek jest lepszym rozwiązaniem – anhydrytowa czy betonowa. Wylewki anhydrytowe są zalecane przede wszystkim w wypadku dużych pokoi, a także w przypadku zapobiegnięciu dylatacji w pomieszczeniu. Należy pamiętać, że wylewka anhydrytowa jest cieńsza. Dlatego jeżeli zależy Ci na grubszym podłożu – lepszy będzie cement. Anhydryt szybciej i mocniej reaguje na zmiany temperatury, przez co jest idealny do pomieszczeń zaopatrzonych w ogrzewanie podłogowe. Wylewka anhydrytowa zajmuje zazwyczaj mniej czasu niż betonowa - dlatego jeśli potrzebujesz przeprowadzić wylewkę szybko, warto jest zainwestować właśnie w nią.

Jaki specjalista wykonuje posadzki anhydrytowe?

Na specjalistę zajmującego się posadzkami najczęściej mówi się posadzkarz, jednak należy wiedzieć, że częściej spotkasz się z określeniem specjalista od posadzek. Jeśli poszukujesz osoby, która w profesjonalny sposób wykona posadzkę anhydrytową – upewnij się, że posiada ona doświadczenie. Warto także sprawdzić portale ogłoszeniowe, a także nasz ranking z najlepszymi specjalistami wykonującymi wylewki anhydrytowe. Dzięki takiej weryfikacji możesz mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane w sposób zadowalający.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych