Posadzki anhydrytowe w Ząbkowicach Śląskich

Porównaj oferty od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 396 614 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 527 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posadzki anhydrytowe są rozwiązaniem, które pokochało wielu właścicieli domów i mieszkań. Spowodowane jest to ze względu na szybkie i mocne przewodnictwo cieplne. Dzięki temu anhydryt jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym. Posadzki anhydrytowe wybierane są ze względu na swoją lekkość, która dodaje pomieszczeniu szyku oraz nie odbiera w stopniu znacznym przestrzeni. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące posadzek anhydrytowych. Jeśli poszukujesz odpowiedniego fachowca – sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów!

Posadzka anhydrytowa jest tworzona poprzez wykorzystanie zaprawy na bazie spoiwa anhydrytowego, do którego dodane zostały środki upłynniające oraz substancje wypełniające. Zaprawa znajduje się w ciekłym stanie skupienia, co pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni podłogi. Po dokonaniu wylewki i upływie piątego dnia, należy przeprowadzić wygrzewanie posadzki anhydrytowej. Jest to proces, podczas którego posadzka zostaje wpierw nagrzana, a potem schłodzona. Wygrzewanie pozwala na dłuższe zachowanie odpowiednich właściwości.

Posadzki anhydrytoweopiniach są zachwalane ze względu na łatwość utrzymania ciepłoty pomieszczenia (również w zimie, gdy jest to jedna z najważniejszych rzeczy), niezwykłą gładkość oraz trwałość podłoża. Specjaliści cenią sobie tego typu posadzki ze względu na łatwość ich wykonania, bowiem zaprawa praktycznie sama się poziomuje. Dla klientów oznacza to możliwość redukcji kosztów związanych z ewentualnymi poprawkami.

Mimo gładkości cechującą wylewkę anhydrytową, zdarza się, że konieczne jest szlifowanie posadzki. Dzieje się tak, gdy właściciele zdecydują się na panele, na przykład winylowe. Szlifowanie posadzki anhydrytowej pozwala na uzyskanie największego stopnia przylegania między wylewką a wyższymi warstwami podłogi, co zapobiega powstawaniu nieestetycznych nierówności oraz odchodzeniu wybranej podłogi od posadzki. Przed szlifowaniem należy koniecznie oczyścić posadzkę. Dobór narzędzi jest kluczowy w toku szlifowania, ponieważ nie powinno się używać papieru ściernego o gradacji niższej niż 40 (w przypadku, gdy używamy polerki jednotalerzowej). Możliwe jest również zastosowanie szlifu z frezami. Po szlifowaniu konieczne jest ponowne uprzątnięcie posadzki oraz rewizja, której celem jest weryfikacja efektów. Szlifowanie zazwyczaj trzeba powtórzyć kilkukrotnie aby otrzymać pożądany efekt.

Wykonywaniem posadzek zajmuje się posadzkarz, czyli specjalista od posadzek. Osoba taka może wykonać zarówno posadzkę anhydrytową, żywiczną, jastrychową bądź betonową, którą najczęściej stosuje się do wykonania posadzek przemysłowych.

Ranking najlepszych specjalistów od posadzek anhydrytowych w Ząbkowicach Śląskich

Posadzki anhydrytowe Ząbkowice Śląskie

CEMEX Polska - COK

2 opinie

Każdy, kto potrzebuje wylewki anhydrytowej winien niezwłocznie zgłosić się do CEMEX Polska - COK i zobaczyć świetne oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

F.H.U. Piękne Ściany Joanna Król` - Doskonała Wylewka Anhydrytowa Ząbkowice Śląskie

F.H.U. Piękne Ściany Joanna Król`

1 opinia

Wylewka anhydrytowa i szczegóły z tego wynikające skończą być dla Ciebie tajemnicą, jeśli skorzystasz z oferty F.H.U. Piękne Ściany Joanna Król. Wykwalifikowani specjaliści z branży wylewki anhydrytowej pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

FIRMA budowlano- Elektryczna L. Świtek - Staranne Posadzki Anhydrytowe Ząbkowice Śląskie

Staranne Posadzki Anhydrytowe Ząbkowice Śląskie

1 opinia

Zaufaj ekspertom w dziedzinie posadzek anhydrytowych i zatrudnij FIRMA budowlano- Elektryczna L. Świtek. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA - Porządny Jastrych Anhydrytowy Ząbkowice Śląskie

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA

2 opinie

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA z Ząbkowic Śląskich nie ma sobie równych w dostarczaniu porządnego jastrychu anhydrytowego w bezkonkurencyjnej cenie każdemu zainteresowanemu, zapewniając dogodne metody realizacji płatności. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

P.H.U. RE-NOVI Arkadiusz Munteanu - Tani Jastrych Anhydrytowy Ząbkowice Śląskie

P.H.U. RE-NOVI Arkadiusz Munteanu

2 opinie

Planujesz nabycie jastrychu anhydrytowego i nie masz jeszcze sprzedawcy? Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

GREGOR Grzegorz Błaźniak - Najwyższej Klasy Anhydrytowa Wylewka w Ząbkowicach Śląskich

Najwyższej Klasy Anhydrytowa Wylewka w Ząbkowicach Śląskich

2 opinie

GREGOR Grzegorz Błaźniak zapewnia bogatą ofertę najwyższej klasy anhydrytowej wylewki gwarantując przy tym fachową obsługę, a dla chętnych również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

PHU Norpol I s.c. Stanisław Polichoński, Zuzanna Polichońska, Norbert Polichoński - Doskonałe Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Ząbkowice Śląskie

PHU Norpol I s.c. Stanisław Polichoński, Zuzanna Polichońska, Norbert Polichoński

Po prostu zleć zadanie wykonania posadzki anhydrytowej specjalistom z miejscowości Ząbkowice Śląskie. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Ząbkowic Śląskich nie mają sobie równych. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

GÓRAL-BUD - Markowy Anhydryt Ząbkowice Śląskie

GÓRAL-BUD

Kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz na terenie Ząbkowic Śląskich, dlatego jeśli szukasz markowego anhydrytu to natychmiast poznaj GÓRAL-BUD. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

"Goliat" s.c. Piotr Gruszka, Łukasz Gruszka - Najwyższej Klasy Wylewka Anhydrytowa Ząbkowice Śląskie

"Goliat" s.c. Piotr Gruszka, Łukasz Gruszka

Nadal nie znalazłeś wylewki anhydrytowej, chociaż poszukujesz od dawna? Goliat s.c. Piotr Gruszka Łukasz Gruszka może Ci pomóc. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Kompleksowe Usługi Budowlane "od A do Z" - Dobry Jastrych Anhydrytowy Ząbkowice Śląskie

Dobry Jastrych Anhydrytowy Ząbkowice Śląskie

Kupno dobrego jastrychu anhydrytowego nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Kompleksowe Usługi Budowlane od A do Z dadzą wskazówki i dobiorą dostosowane rozwiązanie. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Najnowsze z 28 zleceń na posadzki anhydytowe w Ząbkowicach Śląskich

Znakomity Anhydryt Ząbkowice Śląskie

Jako Firma z rejonu Kłodzka i specjalista w sprzedaży znakomitego anhydrytu w dobrej cenie każdemu odbiorcy i zapewniający przy tym dogodne metody realizacji płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie o treści "Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 70m²". Powinno Cię zaciekawić. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Kłodzko

2022-11-15 do 2022-11-23

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 101-200m², Radochów

Ten Klient, który wciąż nie znalazł anhydrytowej wylewki, choć poszukuje od wielu dni, wysłał nam zapytanie o treści - Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 101-200m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Radochów

2022-11-21 do 2022-11-29

Pierwszorzędna Anhydrytowa Wylewka Ząbkowice Śląskie

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Powierzchnia prac: 70m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Nowa Ruda

2022-11-15 do 2022-11-23

Dobry Anhydryt

Klient szuka rewelacyjnej współpracy i pisze - Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Ołdrzychowice Kłodzkie

2022-12-27 do 2023-01-04

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 101-200m², Ołdrzychowice Kłodzkie

Doprowadź do tego, że wylewka anhydrytowa nie będzie dla Klienta problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany znawca z zakresu wylewki anhydrytowej sporządź najlepszą ofertę pod zlecenie - Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 101-200m². Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Ołdrzychowice Kłodzkie

2022-07-19 do 2022-07-27

Rewelacyjna Posadzka Anhydrytowa Ząbkowice Śląskie

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

 • Siedlakowice

2022-12-28 do 2023-01-05

Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 300m², Nysa

Oferujesz solidną propozycję dotyczącą anhydrytowej wylewki? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

 • Nysa

2022-07-13 do 2022-07-21

Opłacalna Wylewka Anhydrytowa Ząbkowice Śląskie

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Nysa

2022-08-21 do 2022-08-25

Tania Wylewka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 208m² Dodatkowe informacje: Ogrzewanie podłogowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Nysa

2022-09-30 do 2022-10-08

Świetna Posadzka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 194m² Dodatkowe informacje: Wycena kompletna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Nysa

2022-12-17 do 2022-12-25

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m², Bystrzyca Kłodzka

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bystrzyca Kłodzka

2022-12-02 do 2022-12-10

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 130m², Grodków

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 130m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-06-01...

 • Grodków

2022-11-23 do 2022-12-01

Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Ząbkowice Śląskie

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Grodków

2023-01-02 do 2023-01-10

Anhydryt

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 130m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-06-20...

 • Grodków

2023-01-02 do 2023-01-10

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 65m², Stara Bystrzyca

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 65m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Stara bystrzyca

2022-11-13 do 2022-11-21

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 115m², Rogów Sobócki

Na wypadek jeśli wciąż jako profesjonalista od posadzki anhydrytowej potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 115m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Dolnośląskie na pewno dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Rogów Sobócki

2022-07-17 do 2022-07-25

Świetna Posadzka Anhydrytowa

Próbujesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Wybierz numer i prześlij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Świdnica

2023-01-12 do 2023-01-20

Wylewka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Żórawina

2022-11-15 do 2022-11-23

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 46m², Borzygniew

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 46m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-01...

 • Borzygniew

2023-01-02 do 2023-01-02

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 46m², Borzygniew

Zleceniodawca, który pisze zgłoszenie o treści "Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 46m²", chce dotrzeć do doskonałej jakości anhydrytu. Powinien natknąć się na ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Borzygniew

2023-01-02 do 2023-01-10

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m², Kudowa-Zdrój

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Dodatkowe informacje: Czechy 51791, 5km od Zielenca i 15km od Kudowa Zdrój Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kudowa-Zdrój

2022-12-14 do 2022-12-22

Tania Anhydrytowa Wylewka

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Tyniec Mały

2022-12-10 do 2022-12-18

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 101-200m², Żarów

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł anhydrytowej wylewki, mimo że poszukuje od niezliczonych dni, wysłał nam zapytanie o treści - Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 101-200m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zlecającego. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Żarów

2022-09-23 do 2022-10-01

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 72m², Wałbrzych

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 72m², wybranie świetnej anhydrytowej wylewki jest niełatwe, ale Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Wałbrzych

2022-09-24 do 2022-10-02

Posadzka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 73m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kąty Wrocławskie

2023-01-09 do 2023-01-17

Tania Wylewka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Brzeg

2022-09-13 do 2022-09-15

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 150m², Groblice

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 150m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Groblice

2023-01-17 do 2023-01-25

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 65m², Jaczków

Zleceniodawca, który planuje kupno dobrego anhydrytu pisze - Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 65m². Musi on niezwłocznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje atrakcyjne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Jaczków

2023-01-12 do 2023-01-20

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych

Najczęstsze pytania o posadzkach anhydrytowych

Czym charakteryzują się posadzki anhydrytowe?

Posadzka anhydrytowa jest jedyna w swoim rodzaju – jej niezwykłe właściwości sprawiają że inwestorzy zakochują się w niej. Pierwszą z korzyści wynikających z użytych do wykonania wylewki materiałów jest jej wysokie przewodnictwo cieplne. Dzięki tej zalecie posadzka nie tylko nagrzewa się łatwiej – proces ten zachodzi również szybciej niż w przypadku klasycznych posadzek z cementu. Pozwala to na maksymalne korzystanie z ogrzewania podłogowego. Jej cienkość umożliwia zastosowanie tego rodzaju posadzki w niemal każdym pomieszczeniu. Idąca z nią w parze mała masa pozwala na korzystanie z niej na poddaszach. Dobrze wykonana wylewka anhydrytowa cechuje się gładkością i wysoką estetyką, którą właściciel może cieszyć się przez lata.

Jaka jest cena wylewki anhydrytowej?

Średnia cenaposadzkianhydrytowej przeliczana na metr sześcienny waha się w granicach od 25 do 35 złotych. Należy jednak pamiętać, że cena końcowa uzależniona jest od:

 • wielkości obszaru, który ma zostać pokryty posadzką;
 • lokalizacji przeprowadzanej wylewki;
 • pożądanej końcowej grubości posadzki;
 • cennika usługodawcy.

Wykwalifikowany specjalista może zażądać nieco większego nakładu pieniężnego, jednak należy pamiętać, że jego doświadczenie wpłynie na jakość wykonania posadzki. Nie należy zbytnio oszczędzać na wylewce anhydrytowej – jest przecież inwestycją na długie lata.

Wylewka anhydrytowa i betonowa – którą wybrać?

Wielu klientów zastanawia się, która z wylewek jest lepszym rozwiązaniem – anhydrytowa czy betonowa. Wylewki anhydrytowe są zalecane przede wszystkim w wypadku dużych pokoi, a także w przypadku zapobiegnięciu dylatacji w pomieszczeniu. Należy pamiętać, że wylewka anhydrytowa jest cieńsza. Dlatego jeżeli zależy Ci na grubszym podłożu – lepszy będzie cement. Anhydryt szybciej i mocniej reaguje na zmiany temperatury, przez co jest idealny do pomieszczeń zaopatrzonych w ogrzewanie podłogowe. Wylewka anhydrytowa zajmuje zazwyczaj mniej czasu niż betonowa - dlatego jeśli potrzebujesz przeprowadzić wylewkę szybko, warto jest zainwestować właśnie w nią.

Jaki specjalista wykonuje posadzki anhydrytowe?

Na specjalistę zajmującego się posadzkami najczęściej mówi się posadzkarz, jednak należy wiedzieć, że częściej spotkasz się z określeniem specjalista od posadzek. Jeśli poszukujesz osoby, która w profesjonalny sposób wykona posadzkę anhydrytową – upewnij się, że posiada ona doświadczenie. Warto także sprawdzić portale ogłoszeniowe, a także nasz ranking z najlepszymi specjalistami wykonującymi wylewki anhydrytowe. Dzięki takiej weryfikacji możesz mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane w sposób zadowalający.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych