Posadzki anhydrytowe w Głogowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 454 707 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 385 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posadzki anhydrytowe są rozwiązaniem, które pokochało wielu właścicieli domów i mieszkań. Spowodowane jest to ze względu na szybkie i mocne przewodnictwo cieplne. Dzięki temu anhydryt jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym. Posadzki anhydrytowe wybierane są ze względu na swoją lekkość, która dodaje pomieszczeniu szyku oraz nie odbiera w stopniu znacznym przestrzeni. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące posadzek anhydrytowych. Jeśli poszukujesz odpowiedniego fachowca – sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów!

Posadzka anhydrytowa jest tworzona poprzez wykorzystanie zaprawy na bazie spoiwa anhydrytowego, do którego dodane zostały środki upłynniające oraz substancje wypełniające. Zaprawa znajduje się w ciekłym stanie skupienia, co pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni podłogi. Po dokonaniu wylewki i upływie piątego dnia, należy przeprowadzić wygrzewanie posadzki anhydrytowej. Jest to proces, podczas którego posadzka zostaje wpierw nagrzana, a potem schłodzona. Wygrzewanie pozwala na dłuższe zachowanie odpowiednich właściwości.

Posadzki anhydrytoweopiniach są zachwalane ze względu na łatwość utrzymania ciepłoty pomieszczenia (również w zimie, gdy jest to jedna z najważniejszych rzeczy), niezwykłą gładkość oraz trwałość podłoża. Specjaliści cenią sobie tego typu posadzki ze względu na łatwość ich wykonania, bowiem zaprawa praktycznie sama się poziomuje. Dla klientów oznacza to możliwość redukcji kosztów związanych z ewentualnymi poprawkami.

Mimo gładkości cechującą wylewkę anhydrytową, zdarza się, że konieczne jest szlifowanie posadzki. Dzieje się tak, gdy właściciele zdecydują się na panele, na przykład winylowe. Szlifowanie posadzki anhydrytowej pozwala na uzyskanie największego stopnia przylegania między wylewką a wyższymi warstwami podłogi, co zapobiega powstawaniu nieestetycznych nierówności oraz odchodzeniu wybranej podłogi od posadzki. Przed szlifowaniem należy koniecznie oczyścić posadzkę. Dobór narzędzi jest kluczowy w toku szlifowania, ponieważ nie powinno się używać papieru ściernego o gradacji niższej niż 40 (w przypadku, gdy używamy polerki jednotalerzowej). Możliwe jest również zastosowanie szlifu z frezami. Po szlifowaniu konieczne jest ponowne uprzątnięcie posadzki oraz rewizja, której celem jest weryfikacja efektów. Szlifowanie zazwyczaj trzeba powtórzyć kilkukrotnie aby otrzymać pożądany efekt.

Wykonywaniem posadzek zajmuje się posadzkarz, czyli specjalista od posadzek. Osoba taka może wykonać zarówno posadzkę anhydrytową, żywiczną, jastrychową bądź betonową, którą najczęściej stosuje się do wykonania posadzek przemysłowych.

Ranking najlepszych specjalistów od posadzek anhydrytowych w Głogowie

Posadzki anhydrytowe Głogów

"NOWAK" Dariusz Nowak

11 opinii

Anhydrytowa wylewka i szczegóły z tym związane już nie będą dla Ciebie skomplikowaną kwestią, jeśli wybierzesz ofertę NOWAK Dariusz Nowak. Wykwalifikowani specjaliści z dziedziny anhydrytowej wylewki pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

"TECTOR" Sylwia Kowalska - Wysokiej Klasy Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Głogów

"TECTOR" Sylwia Kowalska

10 opinii

Od wielu lat pracownicy TECTOR Sylwia Kowalska realizują usługi z zakresu wysokiej klasy wykonania posadzki anhydrytowej, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Biuro Obsługi Inwestycji Budowlanych TECTUM Mateusz Sobczak - Dobry Jastrych Anhydrytowy Głogów

Biuro Obsługi Inwestycji Budowlanych TECTUM Mateusz Sobczak

9 opinii

Szukając jastrychu anhydrytowego spotkasz dostawców, którzy mają ofertę, ale to Biuro Obsługi Inwestycji Budowlanych TECTUM Mateusz Sobczak przebije ich wszystkich. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Karol Żywicki Nowoczesne Technologie Budowlane - Staranne Posadzki Anhydrytowe Głogów

Staranne Posadzki Anhydrytowe

1 opinia

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od posadzek anhydrytowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Karol Żywicki Nowoczesne Technologie Budowlane. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

VESA - MONTAŻ WYKŁADZIN, paneli LVT, płytek dywanowych. - Opłacalna Wylewka Anhydrytowa Głogów

Opłacalna Wylewka Anhydrytowa Głogów

3 opinie

Gdy poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z VESA - MONTAŻ WYKŁADZIN paneli LVT płytek dywanowych. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

RAF BUD - Odpowiedni Jastrych Anhydrytowy Głogów

RAF BUD

1 opinia

Firma RAF BUD oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z Głogowa oraz przyległych powiatów. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

"DECK" ARTUR WOJTASZEK - Dobra Anhydrytowa Wylewka w Głogowie

Dobra Anhydrytowa Wylewka w Głogowie

8 opinii

Firma DECK ARTUR WOJTASZEK oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Głogowa i okolic. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA RENA - Wysokiej Jakości Jastrych Anhydrytowy Głogów

Wysokiej Jakości Jastrych Anhydrytowy Głogów

Poszukując wysokiej jakości jastrychu anhydrytowego trafisz na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA RENA jest najwyższej próby. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

POS - BUD Marek Banaszkiewicz - Tania Wylewka Anhydrytowa Głogów

Tania Wylewka Anhydrytowa

Firma POS - BUD Marek Banaszkiewicz świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z rejonu Głogowa i z sąsiednich miast. Aby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

POL-BUD - Solidne Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Głogów

POL-BUD

Pragniesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu solidnego wykonania posadzki anhydrytowej z Twojego rejonu, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma POL-BUD jest gotowa Ci pomóc. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Najnowsze z 26 zleceń na posadzki anhydytowe w Głogowie

Najlepsze Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Głogów

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom szeregowy Powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Polkowice

2022-08-31 do 2022-09-12

Posadzka Anhydrytowa Głogów

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Polkowice

2023-01-25 do 2023-01-25

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, do 100m², Polkowice

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Polkowice

2022-10-26 do 2022-11-03

Świetna Wylewka Anhydrytowa Głogów

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Dodatkowe informacje: 134m2, dom parterowy, miejscowość Bobrowniki gm. Otyń Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Otyń

2023-01-03 do 2023-01-11

Znakomita Wylewka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Dodatkowe informacje: Grubość 6cm Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Nowa Sól

2023-01-24 do 2023-02-01

Wylewka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Góra

2022-08-05 do 2022-08-13

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 201-300m², Święciechowa

Wybór świetnego anhydrytu dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź Klientowi i dobierz dostosowane rozwiązanie. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Święciechowa

2022-08-02 do 2022-08-10

Rewelacyjne Wykonanie Posadzki Anhydrytowej

Szukasz zlecenia jako godny zaufania specjalista z zakresu rewelacyjnego wykonania posadzki anhydrytowej z Wielkopolskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - warto.

 • Wilkowice

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 7 dni temu

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m², Zielona Góra

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zielona Góra

2022-09-13 do 2022-09-21

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, do 100m², Zielona Góra

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zielona Góra

2023-01-30 do 2023-02-07

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 150m², Zielona Góra

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 150m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Zielona Góra

2022-12-22 do 2022-12-30

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m², Bojanowo

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od posadzki anhydrytowej. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Bojanowo

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 8 dni temu

Dobra Anhydrytowa Wylewka Głogów

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 120m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Żagań

2022-11-06 do 2022-11-14

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 40m², Legnica

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 40m² Dodatkowe informacje: Mieszkanie w kamienicy na drugim piętrze Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Legnica

2022-10-25 do 2022-11-02

Najlepsza Posadzka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Dodatkowe informacje: Realizacja połowa grudnia rodzaj wykonania do uzgodnienia(cementowa/anhydrytowa) Termin rozpoczęcia prac: 2022-1...

 • Legnica

2022-11-28 do 2022-12-06

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 220m², Bolesławiec

Klient wprowadził zapytanie "Wykonanie posadzki anhydrytowej, 220m²". Zrealizuj zlecenie wyjątkowego wykonania posadzki anhydrytowej jako profesjonalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do realizacji działalności z Bolesławca i okolicznych powiatów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Bolesławiec

2022-09-28 do 2022-10-06

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 66m², Bolesławiec

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 66m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bolesławiec

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 65m², Bolesławiec

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą wylewki anhydrytowej? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego potrzeb. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Bolesławiec

2023-02-07 do 2023-02-15
dodano wczoraj o 15:28

Rewelacyjna Wylewka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: Taras Powierzchnia prac: 80m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wołów

2022-09-15 do 2022-09-23

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 201-300m², Puszczykowo

Klient, który potrzebuje anhydrytu napisał - Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 201-300m². Powinien on koniecznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje dobre ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Puszczykowo

2022-08-29 do 2022-09-06

Wysokiej Klasy Anhydryt Głogów

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 70m² Dodatkowe informacje: na ogrzewanie podłogowe max 5cm Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-15...

 • Ołobok

2022-10-09 do 2022-10-17

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, do 100m², Złotoryja

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Złotoryja

2023-01-07 do 2023-01-15

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m², Złotoryja

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

 • Złotoryja

2023-01-17 do 2023-01-25

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 80m², Żary

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 80m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Żary

2022-10-23 do 2022-10-31

Najlepsza Posadzka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Dodatkowe informacje: 108m2 posadzka pod ogrzewanie podłogowe. Miejscowość Szczepanów. Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-31...

 • Żary

2023-01-04 do 2023-01-12

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m², Kościan

To zlecenie o treści - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Kościan i okolic. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Kościan

2022-09-29 do 2022-10-07

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych

Najczęstsze pytania o posadzkach anhydrytowych

Czym charakteryzują się posadzki anhydrytowe?

Posadzka anhydrytowa jest jedyna w swoim rodzaju – jej niezwykłe właściwości sprawiają że inwestorzy zakochują się w niej. Pierwszą z korzyści wynikających z użytych do wykonania wylewki materiałów jest jej wysokie przewodnictwo cieplne. Dzięki tej zalecie posadzka nie tylko nagrzewa się łatwiej – proces ten zachodzi również szybciej niż w przypadku klasycznych posadzek z cementu. Pozwala to na maksymalne korzystanie z ogrzewania podłogowego. Jej cienkość umożliwia zastosowanie tego rodzaju posadzki w niemal każdym pomieszczeniu. Idąca z nią w parze mała masa pozwala na korzystanie z niej na poddaszach. Dobrze wykonana wylewka anhydrytowa cechuje się gładkością i wysoką estetyką, którą właściciel może cieszyć się przez lata.

Jaka jest cena wylewki anhydrytowej?

Średnia cenaposadzkianhydrytowej przeliczana na metr sześcienny waha się w granicach od 25 do 35 złotych. Należy jednak pamiętać, że cena końcowa uzależniona jest od:

 • wielkości obszaru, który ma zostać pokryty posadzką;
 • lokalizacji przeprowadzanej wylewki;
 • pożądanej końcowej grubości posadzki;
 • cennika usługodawcy.

Wykwalifikowany specjalista może zażądać nieco większego nakładu pieniężnego, jednak należy pamiętać, że jego doświadczenie wpłynie na jakość wykonania posadzki. Nie należy zbytnio oszczędzać na wylewce anhydrytowej – jest przecież inwestycją na długie lata.

Wylewka anhydrytowa i betonowa – którą wybrać?

Wielu klientów zastanawia się, która z wylewek jest lepszym rozwiązaniem – anhydrytowa czy betonowa. Wylewki anhydrytowe są zalecane przede wszystkim w wypadku dużych pokoi, a także w przypadku zapobiegnięciu dylatacji w pomieszczeniu. Należy pamiętać, że wylewka anhydrytowa jest cieńsza. Dlatego jeżeli zależy Ci na grubszym podłożu – lepszy będzie cement. Anhydryt szybciej i mocniej reaguje na zmiany temperatury, przez co jest idealny do pomieszczeń zaopatrzonych w ogrzewanie podłogowe. Wylewka anhydrytowa zajmuje zazwyczaj mniej czasu niż betonowa - dlatego jeśli potrzebujesz przeprowadzić wylewkę szybko, warto jest zainwestować właśnie w nią.

Jaki specjalista wykonuje posadzki anhydrytowe?

Na specjalistę zajmującego się posadzkami najczęściej mówi się posadzkarz, jednak należy wiedzieć, że częściej spotkasz się z określeniem specjalista od posadzek. Jeśli poszukujesz osoby, która w profesjonalny sposób wykona posadzkę anhydrytową – upewnij się, że posiada ona doświadczenie. Warto także sprawdzić portale ogłoszeniowe, a także nasz ranking z najlepszymi specjalistami wykonującymi wylewki anhydrytowe. Dzięki takiej weryfikacji możesz mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane w sposób zadowalający.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych