Posadzki anhydrytowe w Polkowicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 227 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posadzki anhydrytowe są rozwiązaniem, które pokochało wielu właścicieli domów i mieszkań. Spowodowane jest to ze względu na szybkie i mocne przewodnictwo cieplne. Dzięki temu anhydryt jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym. Posadzki anhydrytowe wybierane są ze względu na swoją lekkość, która dodaje pomieszczeniu szyku oraz nie odbiera w stopniu znacznym przestrzeni. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące posadzek anhydrytowych. Jeśli poszukujesz odpowiedniego fachowca – sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów!

Posadzka anhydrytowa jest tworzona poprzez wykorzystanie zaprawy na bazie spoiwa anhydrytowego, do którego dodane zostały środki upłynniające oraz substancje wypełniające. Zaprawa znajduje się w ciekłym stanie skupienia, co pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni podłogi. Po dokonaniu wylewki i upływie piątego dnia, należy przeprowadzić wygrzewanie posadzki anhydrytowej. Jest to proces, podczas którego posadzka zostaje wpierw nagrzana, a potem schłodzona. Wygrzewanie pozwala na dłuższe zachowanie odpowiednich właściwości.

Posadzki anhydrytoweopiniach są zachwalane ze względu na łatwość utrzymania ciepłoty pomieszczenia (również w zimie, gdy jest to jedna z najważniejszych rzeczy), niezwykłą gładkość oraz trwałość podłoża. Specjaliści cenią sobie tego typu posadzki ze względu na łatwość ich wykonania, bowiem zaprawa praktycznie sama się poziomuje. Dla klientów oznacza to możliwość redukcji kosztów związanych z ewentualnymi poprawkami.

Mimo gładkości cechującą wylewkę anhydrytową, zdarza się, że konieczne jest szlifowanie posadzki. Dzieje się tak, gdy właściciele zdecydują się na panele, na przykład winylowe. Szlifowanie posadzki anhydrytowej pozwala na uzyskanie największego stopnia przylegania między wylewką a wyższymi warstwami podłogi, co zapobiega powstawaniu nieestetycznych nierówności oraz odchodzeniu wybranej podłogi od posadzki. Przed szlifowaniem należy koniecznie oczyścić posadzkę. Dobór narzędzi jest kluczowy w toku szlifowania, ponieważ nie powinno się używać papieru ściernego o gradacji niższej niż 40 (w przypadku, gdy używamy polerki jednotalerzowej). Możliwe jest również zastosowanie szlifu z frezami. Po szlifowaniu konieczne jest ponowne uprzątnięcie posadzki oraz rewizja, której celem jest weryfikacja efektów. Szlifowanie zazwyczaj trzeba powtórzyć kilkukrotnie aby otrzymać pożądany efekt.

Wykonywaniem posadzek zajmuje się posadzkarz, czyli specjalista od posadzek. Osoba taka może wykonać zarówno posadzkę anhydrytową, żywiczną, jastrychową bądź betonową, którą najczęściej stosuje się do wykonania posadzek przemysłowych.

Ranking najlepszych specjalistów od posadzek anhydrytowych w Polkowicach

Posadzki anhydrytowe Polkowice

Firma Remontowo Budowlana Kuca - Mirosław Kuca

6 opinii

Pragniesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu solidnego wykonania posadzki anhydrytowej z Twojego rejonu, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Firma Remontowo Budowlana Kuca - Mirosław Kuca jest gotowa Ci pomóc. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Rafał Dziedzic - Markowy Jastrych Anhydrytowy Polkowice

Rafał Dziedzic

1 opinia

Dotarcie do markowego jastrychu anhydrytowego nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Rafał Dziedzic poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Usługi Ogólno-Budowlane K.R.-TEAM Karolina Miklarz - Najwyższej Klasy Anhydrytowa Wylewka Polkowice

Usługi Ogólno-Budowlane K.R.-TEAM Karolina Miklarz

1 opinia

Znalezienie najwyższej klasy anhydrytowej wylewki może być niełatwe, ale Usługi Ogólno-Budowlane K.R.-TEAM Karolina Miklarz na 100% pomoże Ci w znalezieniu dobrego rozwiązania. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

DEKOR-ART Paweł Kruszewski - Doskonała Wylewka Anhydrytowa Polkowice

DEKOR-ART Paweł Kruszewski

4 opinie

Nadal nie znalazłeś wylewki anhydrytowej, choć próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? DEKOR-ART Paweł Kruszewski może być Twoim rozwiązaniem. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Fenix PPUHT s.c. - Dobra Wylewka Anhydrytowa Polkowice

Fenix PPUHT s.c.

2 opinie

Osoby z Fenix PPUHT s.c. zaproponują Ci doskonałą ofertę wylewki anhydrytowej. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Zadzwoń i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Ccc.eu - Najwyższej Klasy Wylewka Anhydrytowa Polkowice

Ccc.eu

3 opinie

Pragnąc dotrzeć do wylewki anhydrytowej natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Ccc.eu nie ma sobie równych. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

FUBUD - Dobra Anhydrytowa Wylewka Polkowice

FUBUD

1 opinia

Pragnąc dotrzeć do anhydrytowej wylewki natkniesz się na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale FUBUD przebije je wszystkie. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

PHU ARO-POL - Opłacalny Anhydryt Polkowice

PHU ARO-POL

Zakup opłacalnego anhydrytu to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z PHU ARO-POL doradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

ALS Sp. z o.o. - Znakomita Wylewka Anhydrytowa Polkowice

ALS Sp. z o.o.

Nie możesz znaleźć korzystnej oferty dotyczącej wylewki anhydrytowej? ALS Sp. z o.o. na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Radoxim Sp. z o.o. - Idealna Anhydrytowa Wylewka Polkowice

Radoxim Sp. z o.o.

Szukający anhydrytowej wylewki powinien już dziś zgłosić się do Radoxim Sp. z o.o. i poznać dobre oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Najnowsze z 29 zleceń na posadzki anhydytowe w Polkowicach

Korzystna Anhydrytowa Wylewka Polkowice

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej oferty anhydrytowej wylewki prędko nie znajdzie na terenie Polkowic, więc jeśli poszukuje korzystnej anhydrytowej wylewki to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Polkowice

2023-01-25 do 2023-01-25

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, do 100m², Polkowice

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Polkowice

2022-10-26 do 2022-11-03

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m², Polkowice

Powiedz Klientowi, że lepszej propozycji wylewki anhydrytowej nie znajdzie na terenie Polkowic, więc jeżeli poszukuje znakomitej wylewki anhydrytowej to bez wahania powinien wybrać Twoją Firmę. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Polkowice

2022-08-31 do 2022-09-12

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m², Otyń

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Dodatkowe informacje: 134m2, dom parterowy, miejscowość Bobrowniki gm. Otyń Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Otyń

2023-01-03 do 2023-01-11

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, do 100m², Nowa Sól

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Dodatkowe informacje: Grubość 6cm Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Nowa Sól

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 7 dni temu

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 40m², Legnica

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: 40m² Dodatkowe informacje: Mieszkanie w kamienicy na drugim piętrze Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Legnica

2022-10-25 do 2022-11-02

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m², Legnica

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Dodatkowe informacje: Realizacja połowa grudnia rodzaj wykonania do uzgodnienia(cementowa/anhydrytowa) Termin rozpoczęcia prac: 2022-1...

 • Legnica

2022-11-28 do 2022-12-06

Anhydrytowa Wylewka

Wybranie anhydrytowej wylewki nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż radą i dobierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, do 100m². Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Góra

2022-08-05 do 2022-08-13

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 220m², Bolesławiec

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 220m² Dodatkowe informacje: Dol 7cm Gora 5cm Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-20...

 • Bolesławiec

2022-09-28 do 2022-10-06

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 66m², Bolesławiec

Klient wprowadził zapytanie "Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 66m²". Zrealizuj zlecenie wyjątkowego wykonania posadzki anhydrytowej jako profesjonalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do realizacji działalności z Bolesławca i okolicznych powiatów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Bolesławiec

2022-08-10 do 2022-08-18

Wysokiej Klasy Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Polkowice

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 70m² Dodatkowe informacje: na ogrzewanie podłogowe max 5cm Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-15...

 • Ołobok

2022-10-09 do 2022-10-17

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, do 100m², Złotoryja

Zlecający nagminnie czują się zagubieni w nadmiarze ofert na anhydryt. Jako fachowiec, doradź najbardziej korzystne rozwiązanie temu Klientowi ogłoszenie o treści - Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, do 100m². Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Złotoryja

2023-01-07 do 2023-01-15

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m², Złotoryja

Jeśli tylko wykonujesz zlecenia na najlepsze wykonanie posadzki anhydrytowej w rejonie Złotoryi i szukasz najlepszych zleceń to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Złotoryja

2023-01-17 do 2023-01-25

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 120m², Żagań

Jeżeli jeszcze jako profesjonalista od posadzki anhydrytowej szukasz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 120m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca na pewno pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Żagań

2022-11-06 do 2022-11-14

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 201-300m², Święciechowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: 2022-09-19...

 • Święciechowa

2022-08-02 do 2022-08-10

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 80m², Wołów

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako dobra firma od posadzki anhydrytowej. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Wołów

2022-09-15 do 2022-09-23

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 240m², Lwówek Śląski

Ten Klient jeszcze potrzebuje specjalisty od posadzki anhydrytowej. Napisał ogłoszenie o treści - Wykonanie posadzki anhydrytowej, 240m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Zaprezentuj ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Lwówek Śląski

2022-10-20 do 2022-10-28

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m², Zielona Góra

Ten Klient pragnąc dotrzeć do wylewki anhydrytowej powinien natknąć się na Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m². Zadzwoń teraz i wyślij ofertę.

 • Zielona Góra

2022-09-13 do 2022-09-21

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, do 100m², Zielona Góra

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zielona Góra

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano wczoraj o 20:50

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 150m², Zielona Góra

Klient, który potrzebuje anhydrytu napisał - Wykonanie posadzki anhydrytowej, 150m². Powinien on koniecznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje dobre ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Zielona Góra

2022-12-22 do 2022-12-30

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m², Marcinowice

Na wypadek jeśli jeszcze jako dobra firma od posadzki anhydrytowej potrzebujesz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Dolnośląskiego z pewnością udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Marcinowice

2022-11-30 do 2022-12-08

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 101-200m², Środa Śląska

Podjęcie decyzji o wyborze wylewki anhydrytowej nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel rad i wybierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 101-200m². Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Środa Śląska

2022-07-25 do 2022-08-02

Pierwszorzędna Posadzka Anhydrytowa Polkowice

Zakres zlecenia: wykonanie posadzki Rodzaj posadzki: posadzka anhydrytowa Powierzchnia: ok. 170m2 Termin: 15.09.2022r....

 • Żary

2022-07-15 do 2022-07-23

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 80m², Żary

Spraw, że wylewka anhydrytowa nie będzie dla Klienta zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z dziedziny wylewki anhydrytowej stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 80m². Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Żary

2022-10-23 do 2022-10-31

Zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, ok. 300m2, Żary

Ten Klient jeszcze nie podjął decyzji o wyborze właściwego dostawcy idealnego anhydrytu i zgłosił nam zlecenie - Zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, ok. 300m2. Jako firma możesz być tym, czego szuka. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Żary

2022-07-15 do 2022-07-23

Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 101-200m², Żary

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako dobra firma od posadzki anhydrytowej poszukujesz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 101-200m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Żar na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Żeby uzyskać Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Żary

2023-01-04 do 2023-01-12

Porządna Posadzka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: Kuchnia Powierzchnia prac: 12m² Dodatkowe informacje: Z ogrzewaniem podłogowym Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Poniec

2022-07-23 do 2022-07-31

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 170m², Krępice

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 170m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Krępice

2023-01-19 do 2023-01-27

Znakomity Anhydryt Polkowice

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-15...

 • Mrozów

2022-11-12 do 2022-11-20

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych

Najczęstsze pytania o posadzkach anhydrytowych

Czym charakteryzują się posadzki anhydrytowe?

Posadzka anhydrytowa jest jedyna w swoim rodzaju – jej niezwykłe właściwości sprawiają że inwestorzy zakochują się w niej. Pierwszą z korzyści wynikających z użytych do wykonania wylewki materiałów jest jej wysokie przewodnictwo cieplne. Dzięki tej zalecie posadzka nie tylko nagrzewa się łatwiej – proces ten zachodzi również szybciej niż w przypadku klasycznych posadzek z cementu. Pozwala to na maksymalne korzystanie z ogrzewania podłogowego. Jej cienkość umożliwia zastosowanie tego rodzaju posadzki w niemal każdym pomieszczeniu. Idąca z nią w parze mała masa pozwala na korzystanie z niej na poddaszach. Dobrze wykonana wylewka anhydrytowa cechuje się gładkością i wysoką estetyką, którą właściciel może cieszyć się przez lata.

Jaka jest cena wylewki anhydrytowej?

Średnia cenaposadzkianhydrytowej przeliczana na metr sześcienny waha się w granicach od 25 do 35 złotych. Należy jednak pamiętać, że cena końcowa uzależniona jest od:

 • wielkości obszaru, który ma zostać pokryty posadzką;
 • lokalizacji przeprowadzanej wylewki;
 • pożądanej końcowej grubości posadzki;
 • cennika usługodawcy.

Wykwalifikowany specjalista może zażądać nieco większego nakładu pieniężnego, jednak należy pamiętać, że jego doświadczenie wpłynie na jakość wykonania posadzki. Nie należy zbytnio oszczędzać na wylewce anhydrytowej – jest przecież inwestycją na długie lata.

Wylewka anhydrytowa i betonowa – którą wybrać?

Wielu klientów zastanawia się, która z wylewek jest lepszym rozwiązaniem – anhydrytowa czy betonowa. Wylewki anhydrytowe są zalecane przede wszystkim w wypadku dużych pokoi, a także w przypadku zapobiegnięciu dylatacji w pomieszczeniu. Należy pamiętać, że wylewka anhydrytowa jest cieńsza. Dlatego jeżeli zależy Ci na grubszym podłożu – lepszy będzie cement. Anhydryt szybciej i mocniej reaguje na zmiany temperatury, przez co jest idealny do pomieszczeń zaopatrzonych w ogrzewanie podłogowe. Wylewka anhydrytowa zajmuje zazwyczaj mniej czasu niż betonowa - dlatego jeśli potrzebujesz przeprowadzić wylewkę szybko, warto jest zainwestować właśnie w nią.

Jaki specjalista wykonuje posadzki anhydrytowe?

Na specjalistę zajmującego się posadzkami najczęściej mówi się posadzkarz, jednak należy wiedzieć, że częściej spotkasz się z określeniem specjalista od posadzek. Jeśli poszukujesz osoby, która w profesjonalny sposób wykona posadzkę anhydrytową – upewnij się, że posiada ona doświadczenie. Warto także sprawdzić portale ogłoszeniowe, a także nasz ranking z najlepszymi specjalistami wykonującymi wylewki anhydrytowe. Dzięki takiej weryfikacji możesz mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane w sposób zadowalający.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych