Gładzie w Bełchatowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 436 965 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 548 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Bełchatowie

Gładzie Bełchatów

Znakomite Gładzie Gipsowe Bełchatów

5 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Igor Świątek - Usługi profesjonalne. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Potrzeba, Potrzebowski Dariusz - Profesjonalne Gładzie Gipsowe Bełchatów

Potrzeba, Potrzebowski Dariusz

5 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Potrzeba Potrzebowski Dariusz. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Sztuka Remontu - Doskonałe Gładzie Bełchatów

Doskonałe Gładzie Bełchatów

1 opinia

Znakomici pracownicy Sztuka Remontu spełnią Państwa oczekiwania odnośnie gładzi. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

FRB INSULTERM - Pierwszorzędne Gładzie Bełchatów

FRB INSULTERM

6 opinii

Właśnie wybierasz wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? FRB INSULTERM będzie najszybszą drogą. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

KAST-BUD Usługi budowlane Tomasz Kot - Profesjonalne Kładzenie Gładzi Bełchatów

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

2 opinie

Z czystym sumieniem powierz usługę profesjonalnego kładzenia gładzi specjalistom z firmy KAST-BUD Usługi budowlane Tomasz Kot. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Bełchatowa i sąsiednich powiatów. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę.

Usługi Remontowo Budowlane Marcin Urbański - Perfekcyjne Gładzie Bełchatów

Usługi Remontowo Budowlane Marcin Urbański

6 opinii

Gładzie nie ma dla Usługi Remontowo Budowlane Marcin Urbański żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie położenia gładzi. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

DIMAX - Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Bełchatów

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

2 opinie

Starasz się odnaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu wysokiej klasy kładzenia gładzi z Bełchatowa, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma DIMAX jest Twoim rozwiązaniem. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi.

AR-BUD Uslugi ogolnobudowlane - Perfekcyjne Gładzenie Ścian w Bełchatowie

Perfekcyjne Gładzenie Ścian w Bełchatowie

1 opinia

Chesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu perfekcyjnego gładzenia ścian z Bełchatowa, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma AR-BUD Uslugi ogolnobudowlane jest gotowa Ci pomóc. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Fares Polska - Najlepsze Gładzie Gipsowe Bełchatów

Fares Polska

1 opinia

Jeśli nadal poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych to skorzystaj z kwalifikacji Fares Polska. Bełchatów i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapraszamy do kontaktu.

Maxbud - Doskonałej Jakości Gładzie Gipsowe Bełchatów

Maxbud

2 opinie

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Maxbud. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Najnowsze z 27 zleceń na kładzenie gładzi w Bełchatowie

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Zelów

Wykonaj zadanie pierwszorzędnego gładzenia ścian o treści "Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m²", jako specjalista z miejscowości Łódzkie. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Łódzkiego jesteś w ścisłej czołówce. Złóż ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Zelów

2023-01-26 do 2023-02-03

Profesjonalne Gładzenie Ścian Bełchatów

Szukasz pracy jako ekspert od profesjonalnego gładzenia ścian w rejonie Bełchatowa lub w pobliskich miastach? Ustal pasujący termin już teraz!

 • Bełchatów

2022-11-18 do 2022-11-26

Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bełchatów

2022-10-10 do 2022-10-18

Doskonałe Kładzenie Gładzi Bełchatów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Wronowice

2022-08-10 do 2022-08-18

Rewelacyjne Położenie Gładzi Bełchatów

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi położenia gładzi na bardzo wysokim poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest sprawdzony. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Dłutów

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Wola Krzysztoporska

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wola Krzysztoporska

2023-01-03 do 2023-01-11

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Chechło Pierwsze

Potrzebujesz zleceniodawcy jako specjalista od rewelacyjnego gładzenia ścian w miejscowości Łódzkie lub w pobliskim rejonie? Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Chechło pierwsze

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Zduńska Wola

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Zduńska Wola

2023-01-12 do 2023-01-20

Gładzenie Ścian

Szukasz Klienta jako dobry profesjonalista z zakresu pierwszorzędnego gładzenia ścian z Zduńskiej Woli? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Ofertę prześlij po kontakcie.

 • Zduńska Wola

2022-10-11 do 2022-10-19

Perfekcyjne Położenie Gładzi

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące perfekcyjnego położenia gładzi od sprawdzonych zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Łódzkie lub okolicy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Dylów rządowy

2022-10-05 do 2022-10-13

Pierwszorzędne Położenie Gładzi

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

 • Tuszyn

2022-09-27 do 2022-09-27

Szukam firmy na szpachlowanie, 180m², Ksawerów

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Ksawerów

2022-12-02 do 2022-12-10

Wysokiej Klasy Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Głodzie na tynk cementowo wapienny Ściany są równe a dom świeżo pobudowany. Gładź do położenia...

 • Sieradz

2022-08-21 do 2022-08-29

Najlepsze Kładzenie Gładzi

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu kładzenia gładzi odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Dam zlecenie na położenie gładzi, 110m² i zostało złożone przez sprawdzonego Klienta. Zachęcamy do zadawania pytań.

 • Lutomiersk

2023-01-13 do 2023-01-21

Położenie gładzi, do 100m², Lutomiersk

Na wypadek jeśli jako dobra firma od gładzi poszukujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Położenie gładzi, do 100m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Łódzkiego na pewno uzasadnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin!

 • Lutomiersk

2022-10-12 do 2022-10-20

Gładzenie Ścian

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Śląskie i z sąsiednich miast. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Popów

2022-12-12 do 2022-12-20

Dam zlecenie na położenie gładzi, 52000m², Łódź

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 52000m² Informacje dodatkowe: Firma z ugruntowaną pozycją na rynku szuka podwykonawcy/...

 • Łódź

2022-07-21 do 2022-07-29

Położenie gładzi, 101-300m², Łódź

Ten Zleceniodawca szuka profesjonalistów od gładzi. Napisał ogłoszenie o treści - Położenie gładzi, 101-300m², chcąc doświadczonych specjalistów. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Łódź

2022-09-21 do 2022-09-29

Solidne Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 60m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Łódź

2022-09-18 do 2022-09-26

Perfekcyjne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: Kamienica Powierzchnia prac: 3300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łódź

2022-09-09 do 2022-09-17

Położenie gładzi, 40m², Łódź

Ten Klient jest zdania, że rewelacyjne gładzie to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Położenie gładzi, 40m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Łódź

2022-10-01 do 2022-10-09

Fantastyczne Gładzenie Ścian

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Szukam fachowców do położenia gładzi na ścianach i sufitac...

 • Łódź

2023-01-18 do 2023-01-18

Położenie gładzi, 4500m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia prac: 4500m² Informacje dodatkowe: Do wykonania : Siatka na tynkach cementowych Gładź Inwestycja: Remont kamienicy prz...

 • Łódź

2022-09-15 do 2022-09-23

Szukam firmy na położenie gładzi, 20m², Łódź

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Szukam firmy na położenie gładzi, 20m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Łódź

2022-12-03 do 2022-12-11

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 38m², Łódź

Klient poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 38m². To ogłoszenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Skontaktuj się natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Łódź

2023-01-09 do 2023-01-17

Szukam firmy na położenie gładzi, 160m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 160m² Informacje dodatkowe: mieszkanie deweloperskie, gładź wedle uznania, może być GTA. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łódź

2022-07-28 do 2022-07-28

Położenie gładzi, 101-300m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łódź

2022-08-05 do 2022-08-13

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi