Kierownik budowy w Rzeszowie

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 172 912 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
553 166 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Rzeszowie

Kierownik budowy Rzeszów

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy w Rzeszowie

12 opinii

Bądź pewny, że firma, którą zatrudnisz do nadzorowania budowy ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Usługi Inżynierskie B-Koncept - Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Rzeszów

Usługi Inżynierskie B-Koncept

3 opinie

Ten kierownik budowy oferuje swoje usługi w miejscowości Rzeszów i w pobliskich powiatach. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

AFIKO - Profesjonalny Nadzór Budowlany Rzeszów

AFIKO

2 opinie

Utalentowani pracownicy firmy AFIKO spełnią Państwa wymagania w temacie nadzoru budowlanego. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Usługi projektowe budownictwa ogólnego - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Rzeszów

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Rzeszów

1 opinia

Firma Usługi projektowe budownictwa ogólnego to prawdziwi profesjonaliści w temacie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują w pobliżu Rzeszowa. Ustal pasujący termin!

MB Nadzory Budowlane - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Rzeszów

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

1 opinia

Bez oporów zleć zadanie fantastycznego nadzorowania budowy fachowcom z firmy MB Nadzory Budowlane. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Rzeszów i przyległych powiatów. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

EDYTA SADOWSKA PROJEKTY I NADZÓR BUDOWLANY - Doskonały Kierownik Budowy Rzeszów

Doskonały Kierownik Budowy Rzeszów

1 opinia

Firma EDYTA SADOWSKA PROJEKTY I NADZÓR BUDOWLANY to wybitni specjaliści od nadzoru budowlanego i nadzorowania budowy, świadczący usługi dla Klientów z Rzeszowa i okolicznych powiatów. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Eneo Sp. z o.o. - Najlepsze Nadzorowanie Budowy Rzeszów

Eneo Sp. z o.o.

1 opinia

Pragniesz znaleźć sprawdzonego specjalistę z zakresu profesjonalnego nadzorowania budowy z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Eneo Sp. z o.o. jest do Twojej dyspozycji. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

G-Projekt Grzegorz Pilawski - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Rzeszów

G-Projekt Grzegorz Pilawski

10 opinii

Nie znajdziesz innych tak doskonałych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace w miejscowości Rzeszów i w całym powiecie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

INWEST-MEN Obsługa Inwestycji Jan T. Mendakiewicz - Dobry Kierownik Budowy Rzeszów

INWEST-MEN Obsługa Inwestycji Jan T. Mendakiewicz

3 opinie

Zacznij działać z INWEST-MEN Obsługa Inwestycji Jan T. Mendakiewicz jeśli szukasz dobrych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Rzeszowa lub w sąsiednich miastach. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

EXPERCI BUDOWLANI SP. Z O.O. - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Rzeszów

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy

7 opinii

EXPERCI BUDOWLANI SP. Z O.O. zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się bardzo dobrymi opiniami Klientów. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najnowsze z 223 zleceń na kierowników budowy w Rzeszowie

Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m², Rzeszów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rzeszów

2022-12-08 do 2022-12-16
dodano 2 dni temu

Tani Nadzór Budowlany Rzeszów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: 2023-07-01...

 • Rzeszów

2022-12-06 do 2022-12-14
dodano 4 dni temu

Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m², Rzeszów

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Rzeszów

2022-11-25 do 2022-12-03

Znakomity Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: nadzór nad pracami poprawkowymi- rzeszów. kierownik potrzebny na około 2 tygodnie. Termin sk...

 • Rzeszów

2022-11-22 do 2022-11-30

Najlepsze Kierowanie Budową Rzeszów

Klient napisał "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Odpowiedz na chęć zatrudnienia nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać i Twoja firma jest najlepszą decyzją. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Rzeszów

2022-11-10 do 2022-11-18

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Rzeszów

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi nadzorowania budowy na ponadprzeciętnym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Rzeszów

2022-11-03 do 2022-11-11

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Rzeszów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Rzeszów

2022-11-02 do 2022-11-10

Nadzorca Budowlany Rzeszów

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór garazu Rodzaj budynku: garaz Powierzchnia budynku: 301-500m² Informacje dodatkowe: potrzebuje pomocy przy odbiorze budynku w ktorym został zgubiony dziennik budowy Termin skorzystania z of...

 • Rzeszów

2022-10-08 do 2022-10-16

Solidne Kierowanie Budową

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Rzeszów ,oraz powiat

2022-09-26 do 2022-10-04

Szukam kierownika do wykonania remontu, 201-300m², Rzeszów

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Poszukujemy odpowiedzialnej osoby do nadzorowania i koordynowania e...

 • Rzeszów

2022-09-23 do 2022-10-01

Rewelacyjne Kierowanie Budową

Przyjmij zadanie rewelacyjnego kierowania budową o treści "Poszukuję kierownika do wykonania remontu, do 100m²", jako ekspert z miejscowości Rzeszów. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Rzeszowa nie masz sobie równych. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Rzeszów

2022-09-16 do 2022-09-21

Zapytanie o kierownika budowy, 101-200m², Rzeszów

Rodzaj prac objętych nadzorem: Protokół odbioru instalacji gazowej Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Protokół odbiór instalacji gazowej Termin skorzystania z oferty: możliw...

 • Rzeszów

2022-09-15 do 2022-09-23

Zlecenie na kierownika budowy, 101-200m², Rzeszów

Rodzaj prac objętych nadzorem: Odbiór instalacji gazowej Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Rzeszów

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Rzeszów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: 2023-04-03...

 • Rzeszów

2022-09-05 do 2022-09-13

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Rzeszów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Rzeszów

2022-08-30 do 2022-09-07

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Rzeszów

Jeśli dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne atuty jako eksperta od kierowania budową to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Przedstaw dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Rzeszów

2022-08-07 do 2022-08-15

Dobry Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Rzeszów

2022-08-01 do 2022-08-09

Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: Rozbiórka stodoły Rodzaj budynku: Gospodarczy Powierzchnia budynku: 81m² Informacje dodatkowe: Rozbiórka stodoły w Rzeszowie na pozwolnie na rozbiórkę ze względu na bliskość do działki sąsiada. T...

 • Rzeszów

2022-07-28 do 2022-08-05

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Rzeszów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Rzeszów

2022-07-22 do 2022-07-30

Kierownik Budowy Rzeszów

Solidne kierowanie budową to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w fachu kierownika budowy. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Rzeszów

2022-06-15 do 2022-06-23

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 301-500m², Rzeszów

Zrealizuj zlecenie dotyczące najlepszego nadzorowania budowy od sprawdzonych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Rzeszów lub sąsiednim mieście. Zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Rzeszów

2022-06-11 do 2022-06-19

Sumienny Nadzorca Budowlany

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 120m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Rzeszów

2022-06-08 do 2022-06-16

Świetny Nadzorca Budowlany

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Podkarpackiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Krasne

2022-12-03 do 2022-12-11
dodano 7 dni temu

Potrzebuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Tyczyn

Upewnij się, że Klienci zlecający kierowanie budową są dobrej jakości. Wyślij ofertę jako ekspert od kierowania budową. Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Tyczyn

2022-08-29 do 2022-09-06

Nadzór Budowlany

Oferujesz solidną propozycję dotyczącą nadzoru budowlanego? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

 • Łukawiec

2022-07-08 do 2022-07-12

Solidne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Strażów

2022-08-03 do 2022-08-11

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Głogów Małopolski

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Głogów Małopolski

2022-06-14 do 2022-06-22

Szukam kierownika do budowy obiektu, 85m², Głogów Małopolski

Ten Klient napisał "Szukam kierownika do budowy obiektu, 85m²". Odpowiedz na chęć zatrudnienia najlepszego nadzorcy budowlanego z zakresu kierowania budową. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej oferty jest słuszną decyzją. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Głogów Małopolski

2022-09-21 do 2022-09-29

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 70m², Lubenia

Jako sprawdzona firma i solidny kierownik budowy działasz na terenie Podkarpackiego oraz w sąsiednich miastach? Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Lubenia

2022-09-17 do 2022-09-25

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy