Kierownik budowy w Myślenicach

Porównaj oferty od Kierowników Budowy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 420 022 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji – nie obejdzie się ona bez osoby, która będzie nadzorować czynności wykonywane na placu budowy. Kierownik budowy odpowiedzialny jest za nadzór działań przeprowadzanych w miejscu inwestycji. Muszą one być zgodne z przepisami, sztuką budowlaną oraz projektem budowy. W przypadku wykrycia wszelkich usterek i uchybień – odpowiedzialność spoczywa na jego barkach. Dowiedz się z naszego artykułu, kim jest kierownik budowy, a także poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz koordynatora przy pracach budowlanych – sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za cały nadzór budowlany, począwszy od zaznaczenia wszelkich prac, które będą niewidoczne po ukończeniu czynności. Do nich zalicza się m.in. fundamenty, czy zbrojenia. Bierze on także udział przy dalszych etapach wznoszenia budynku. Zaznacza on wszystkie przeprowadzone fazy inwestycji: od kompleksowego wykonania elewacji, po montaż pokrycia dachowego. Uprawnienia kierownika budowy reguluje ustawa o prawie budowlanym. Osoba taka musi mieć ukończone studia wyższe na kierunku architektonicznym bądź budowlanym oraz mieć uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych. Może je nabyć po kilkuletniej praktyce bądź ukończeniu studiów wyższych. Kierownik budowy musi zdać również odpowiednie egzaminy.

Obowiązki kierownika budowy można podzielić na trzy etapy: początkowe, w trakcie oraz po zakończeniu budowy.

Na początku inwestycji niezbędne jest oświadczenie kierownika budowy. Składa je on do wydziału nadzoru budowlanego, gdzie zaświadcza, że przejmuje nadzór nad daną inwestycją. Ponadto, kierownik budowy przyjmuje od inwestora cały sprzęt, zabezpiecza całą budowę, ogradza jej teren, sporządza plan bezpieczeństwa danej inwestycji i organizuje geodetę do wytyczenia terenu budynku.

W trakcie trwania budowy, kierownik nadzoruje wszelkie działania prowadzone na placu, a także przygotowuje dokładną dokumentację robót. W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia lub życia na budowie – wstrzymuje działania budowlane. Do jego obowiązków należy również przestrzeganie zaleceń inspektora nadzoru budowlanego (jeżeli został on zatrudniony przez inwestora) oraz zgłasza mu ukończenie budowy.

Obowiązkiem kierownika budowy po zakończeniu działań na placu jest powiadomienie inwestora o jej zakończeniu, a także przekazanie oświadczenia o zgodności danego obiektu ze wszelkimi przepisami i planem budowy. Koordynator prac musi też złożyć właścicielowi oświadczenie o doprowadzeniu do porządku terenu budowy. Kierownik budowy uczestniczy w procesie odbioru budynku oraz odpowiada za wszelkie ewentualne usterki.

Koszt zatrudnienia kierownika budowy jest w dużej mierze uzależniony od lokalizacji i skomplikowania danego projektu. Specjalistę, który może nadzorować prace budowlane można znaleźć na wielu stronach branżowych lub portalach ogłoszeniowych. Warto pamiętać, aby przy wyborze kierować się kompetencjami fachowca.

Ranking najlepszych kierowników budowy w Myślenicach

Kierownik budowy Myślenice

Łukasz Sumera

12 opinii

Firma Łukasz Sumera zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się ponadprzeciętnymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

WLT BUDOWNICTWO - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Myślenice

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

10 opinii

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to dla firmy WLT BUDOWNICTWO pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

PMKonstrukcje Piotr Mierzejewski - Solidny Nadzór Budowlany Myślenice

PMKonstrukcje Piotr Mierzejewski

2 opinie

Pracownicy PMKonstrukcje Piotr Mierzejewski to specjaliści w swoim fachu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży solidnego nadzoru budowlanego. Mają propozycję dla każdego.

Firma Usługowa Detal Piotr Włoch - Profesjonalny Nadzór Budowlany Myślenice

Profesjonalny Nadzór Budowlany Myślenice

3 opinie

Od lat pracownicy Firma Usługowa Detal Piotr Włoch wykonują usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Prowadzenie budowy dowolnego obiektu i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

P.H.U NEMBUD - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Myślenice

P.H.U NEMBUD

112 opinii

Szukasz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, P.H.U NEMBUD jest świetnym wyborem. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Komplex-Bud - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Myślenice

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy

5 opinii

Z czystym sumieniem powierz usługę perfekcyjnego nadzorowania budowy profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Myślenic i przyległych miast. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

TC FHU Tomasz Cieślak - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Myślenice

TC FHU Tomasz Cieślak

21 opinii

Perfekcyjny nadzór budowlany to życiowa pasja tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w tym fachu. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zobacz!

Biuro Obsługi Budowy Paweł Kobiałka - Solidny Kierownik Budowy w Myślenicach

Solidny Kierownik Budowy w Myślenicach

21 opinii

Zwróć się do Biuro Obsługi Budowy Paweł Kobiałka jeśli szukasz solidnych kierowników budowy działających na terenie Myślenic i w okolicy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

BUDROM Biela Roman - Dobry Kierownik Budowy Myślenice

BUDROM Biela Roman

3 opinie

Solidny kierownik budowy z wymaganym doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Mariusz Jasek - Wyjątkowy Kierownik Budowy Myślenice

Wyjątkowy Kierownik Budowy Myślenice

5 opinii

Planujesz wybrać wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Mariusz Jasek będzie najszybszą drogą. Kierowaniem przebiegiem prac budowlanych wraz z całą papierologią i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Najnowsze z 27 zleceń na kierowników budowy w Myślenicach

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 119m², Dobczyce

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 119m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Dobczyce

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 7 dni temu

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Krzywaczka

Jako nadzorca budowlany proponujesz swoje usługi w miejscowości Małopolskie i w przyległych powiatach? Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Krzywaczka

2023-01-24 do 2023-02-01

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Myślenice

Jeśli realizujesz zlecenia na profesjonalne nadzorowanie budowy w rejonie Myślenic i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Przedstaw dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Myślenice

2023-01-24 do 2023-01-25

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 140m², Myślenice

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na doskonałe nadzorowanie budowy w rejonie Myślenic i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 140m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej niezawodnej firmy. Złóż dobrą ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Myślenice

2022-12-22 do 2022-12-24

Kompetentny Nadzorca Budowlany Myślenice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Sieraków

2022-11-13 do 2022-11-21

Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m², Sieraków

Ten Klient szuka dobrej współpracy i pisze - Szukam kierownika do budowy obiektu, do 100m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Sieraków

2022-11-13 do 2022-11-21

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Myślenice

Jeśli atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze atuty jako eksperta od nadzorowania budowy to wykonaj zlecenie - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Sieraków

2022-11-07 do 2022-11-15

Kierowanie Budową Myślenice

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Dom zbudowany w Jaworniku wymaga odbioru poniewaz zostalo zamontowane ogrzewanie n...

 • Myślenice

2022-09-16 do 2022-09-16

Kierownik Budowy Myślenice

Zlecenie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 301-500m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi oraz skupia się na Klientach z rejonu Małopolskiego oraz przyległych powiatów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Krzywaczka

2022-08-21 do 2022-08-29

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 301-500m², Myślenice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 301-500m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Myślenice

2022-08-12 do 2022-08-20

Korzystny Nadzór Budowlany Myślenice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Pogorzany

2022-10-09 do 2022-10-17

Zapytanie o kierownika budowy, 101-200m², Wrząsowice

Będąc w gronie kierowników budowy z tak dużym dorobkiem zawodowym realizujesz prace w miejscowości Małopolskie i w okolicy? Jesteś idealnym kandydatem do tego zapytania. Skontaktuj się z nimi od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Wrząsowice

2023-01-08 do 2023-01-16

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Gdów

Szukasz zleceniodawcy jako fachowiec od solidnego kierowania budową w rejonie Małopolskiego lub w pobliskich powiatach? Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gdów

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 4 dni temu

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Gdów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Gdów

2022-07-29 do 2022-08-06

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 583m², Winiary

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 583m² Informacje dodatkowe: Dwa budynki mieszkalne jednorodzinne na działce. 1 budynek 426 m2 p.c. realizacja do pełnego stan...

 • Winiary

2022-11-05 do 2022-11-13

Znakomity Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Mogilany

2023-01-16 do 2023-01-24

Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dom jednorodzinny ARCHON po drobnych modyfikacjach Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Mogilany

2022-08-29 do 2022-08-31

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa domku letniskowego, zabudowa działki Rodzaj budynku: domek letniskowy Powierzchnia budynku: 70m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Włosań

2022-09-20 do 2022-09-28

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 120m², Jankówka Gmina Wieliczka

Dla Klienta, który napisał - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 120m², dotarcie do odpowiedniego nadzoru budowlanego jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Jankówka gmina Wieliczka

2022-09-21 do 2022-09-29

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 150m², Wilkowisko

To zapytanie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 150m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Małopolskie i okolic. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Wilkowisko

2022-12-19 do 2022-12-27

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m², Rzyki

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rzyki

2023-01-23 do 2023-01-31

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Mszana Dolna

Jako dobry kierownik budowy proponujesz swoje usługi na terenie Małopolskiego i w rejonie powiatu? Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Mszana Dolna

2022-10-06 do 2022-10-14

Wyjątkowy Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wieliczka

2022-08-31 do 2022-09-08

Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wieliczka

2023-01-17 do 2023-01-25

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Wieliczka

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wieliczka

2022-10-27 do 2022-10-27

Kierowanie Budową

Zleceniodawca złożył zapytanie "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na zlecenie kierownika budowy do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Wieliczka

2022-09-20 do 2022-10-03

Dobry Nadzorca Budowlany

Zapytanie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Wieliczki oraz przyległych powiatów. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Wieliczka

2022-10-06 do 2022-10-14

Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Najczęstsze pytania o kierownikach budowy

Czy kierownik budowy jest potrzebny do każdej czynności na budowie?

W prawie budowlanym przedstawiono jasno, kiedy należy zatrudnić kierownika budowy. Warto pamiętać, że istnieją wyjątki, przy których nie trzeba poszukiwać specjalisty nadzorującego budowę. Przy wykonywaniu prostych czynności, do których nie potrzeba zezwolenia na budowę – obecność kierownika budowy nie jest wymagana. Należy także pamiętać, że w przypadku prowadzenia budowy na podstawie zgłoszenia sytuacja wygląda identycznie. Wówczas to obowiązek nadzoru spoczywa po stronie inwestora.

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy?

Chcąc znaleźć dobrego fachowca, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najlepiej jest, jeśli nie ma on powiązań z wykonawcami projektu – w przeciwnym wypadku może on przymykać oko na pewne nieścisłości. Zaliczyć można w nich m.in. używanie niewłaściwych materiałów budowlanych. Należy pamiętać, że dobrego kierownika budowy cechuje aktywne i zaangażowane działanie w trakcie prac budowlanych. Jeśli istnieje opcja wybrania koordynatora, który nie nadzoruje aktualnie żadnej inwestycji – należy go wybrać. Unikniemy tym samym sytuacji, gdzie kierownik nadzorujący wiele projektów wykonuje swoje obowiązki w niestaranny sposób.

Podczas poszukiwań kierownika budowy warto oprzeć się o Internet. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie portali ogłoszeniowych, na których możemy znaleźć specjalistów oferujących usługę nadzorowania budowania nieruchomości. Pomóc w tym może nasz ranking Najlepszych kierowników budowy. Jeżeli znajdziemy potencjalnego kandydata – należy sprawdzić jego cennik, a także opinie i komentarze od poprzednich zleceniodawców. Wtedy zyskamy pewność, że zatrudniona osoba spełni pokładane w niej nadzieje.

Ile kosztuje zatrudnienie kierownika budowy?

Koszt zatrudnienia kierownika budowy zależny jest od kilku czynników. Najważniejszymi przyczynami są lokalizacja danej inwestycji oraz po stopień skomplikowania danego projektu budowlanego. Możemy jednak pokusić się o pewne uśrednione ceny, które zaczynają się od 1500 złotych. W skomplikowanych przypadkach kwoty za koordynowanie pracy budowlanej mogą wynosić od 8 do 15 tysięcy złotych. Na kosztkierownika budowy ma wpływ doświadczenie danej osoby. Jeżeli ma on za sobą wiele przeprowadzonych inwestycji, cena naturalnie będzie wyższa od usług specjalisty, który rozpoczyna swoją działalność w tej branży.

Czy można zmienić kierownika budowy w trakcie jej trwania?

Prawo budowlane przewiduje taką możliwość. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka, lecz istnieje taka opcja. Zmiana kierownika budowy może wynikać z kilku aspektów. Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z nadzorowaniem budowy, bywa na niej rzadko bądź nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, możemy dokonać takiej zmiany.

Jeżeli chcemy to zrobić, musimy pamiętać, aby dołączyć oświadczenie nowego kierownika budowy o przejęciu przez niego obowiązków poprzednika. Poprzedni kierownik budowy musi umieścić adnotację z podpisem w dzienniku budowy, w której informuje o zakończeniu działań koordynatorskich przy projekcie. Wskazane jest jednak, aby za daną inwestycję odpowiadał tylko jeden kierownik. Zmiana może spowodować niepotrzebne zamieszanie – powinna mieć ona miejsce jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Kierowników Budowy