Geodeta w Rykach

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 418 654 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Rykach

Geodeta Ryki

Kujawski

3 opinie

Ten geodeta działa w rejonie województwa i oferuje różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnej geodezji. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

LUX DACH - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Ryki

LUX DACH

1 opinia

Przygotowanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. LUX DACH ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

MAXIMUS KLINKIER - Pierwszorzędny Geodeta w Rykach

Pierwszorzędny Geodeta w Rykach

1 opinia

MAXIMUS KLINKIER zatrudnia pierwszorzędnych geodetów - nieprzeciętne kwalifikacje i doświadczenie to ich mocne punkty. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

ERATOSTENES - Usługi Geodezyjne - Staranne Usługi Geodezyjne Ryki

ERATOSTENES - Usługi Geodezyjne

Szukasz godnego uwagi wykonawcy realizującego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi w Rykach. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

GEO-POMIAR - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Ryki

Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Ryki

Zrealizowanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. GEO-POMIAR ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Geopomiar - Perfekcyjna Geodezja Ryki

Perfekcyjna Geodezja Ryki

Gdy poszukujesz perfekcyjnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają wykwalifikowanych fachowców do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu geodezji. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Adam Cybulski - Doskonała Geodezja Ryki

Adam Cybulski

Wykonanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Adam Cybulski ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Kazbud Kazimierz Kryczka - Profesjonalna Geodezja Ryki

Kazbud Kazimierz Kryczka

Jeśli szukasz doskonałej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to Kazbud Kazimierz Kryczka są dla Ciebie idealni. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z dziedziny geodezji. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

TOMEX - Doskonały Geodeta Ryki

Doskonały Geodeta

Doskonały geodeta proponuje swoje usługi na terenie Ryk i w pobliskich powiatach. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Remart Artur Łubianka - Nieprzeciętny Geodeta Ryki

Remart Artur Łubianka

Jeżeli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Remart Artur Łubianka perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Najnowsze z 24 zleceń na geodetów w Rykach

Usługa geodezyjna, budowa domu, 5000m², Ryki

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 5000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Ryki

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m², Ryki

Pragniesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi fachowiec od rzetelnych usług geodezyjnych z Ryk? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Ryki

2022-09-27 do 2022-10-05

Dobra Firma Geodezyjna Ryki

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granic działek rolnych Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: wytyczenie granic 3 działek...

 • pow. Ryki gmina Stężyca obręb Kletnia

2022-08-26 do 2022-09-03

Potrzebuję geodety, podział działki, 501-1000m², Podebłocie

Jeśli geodezja to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca zgłosił "Potrzebuję geodety, podział działki, 501-1000m²". Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Podebłocie

2022-12-16 do 2022-12-24

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 3000m², Korytnica

Poszukujesz dopasowanego do Twojej firmy Klienta? Jako wykonawca świadczący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji na terenie Mazowieckiego poznaj treść zlecenia o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 3000m²". Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Korytnica

2022-08-06 do 2022-08-14

Pierwszorzędna Geodezja Ryki

Warto by było zaproponować współpracę jeśli Twoja działalność jest utworzona z pasji do geodezji i oferuje pierwszorzędne usługi geodezyjne na obszarze miejscowości Mazowieckie, jak również okolicznych miast i powiatów. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim.

 • Podebłocie

2023-01-12 do 2023-01-20

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Okrzeja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Okrzeja

2022-10-10 do 2022-10-18

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Korytnica

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Korytnica

2022-10-03 do 2022-10-11

Niezawodna Firma Geodezyjna

Jesteś firmą fachową? Jako uznana firma geodezyjna, która jest szanowana w branży na terenie Mazowieckiego za dokładne podejście do usług geodezyjnych, podejmij się zlecenia o treści "Szukam geodety, podział działki, 1501-3000m²". Przedstaw dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Rabiany

2022-09-10 do 2022-09-18

Znakomite Prace Geodezyjne Ryki

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub późni...

 • Żerdź

2022-10-16 do 2022-10-24

Świetne Usługi Geodezyjne Ryki

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykon...

 • Wandów

2022-08-08 do 2022-08-16

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Sobolew

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany pracownik z dziedziny prac geodezyjnych znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m². Przedstaw propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Sobolew

2022-08-14 do 2022-08-22

Potrzebuję geodety, budowa domu, podział działki, 1001-1500m², Anielów

Klient szuka pierwszorzędnego geodety i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Potrzebuję geodety, budowa domu, podział działki, 1001-1500m². Jeśli wykonujesz bogaty zakres usług geodezyjnych w atrakcyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Anielów

2022-11-25 do 2022-12-03

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1501-3000m², Wólka

Klient szuka dobrego geodety i wysłał zapytanie o treści - Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1501-3000m². Jeśli oferujesz całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Wólka

2022-07-29 do 2022-08-06

Opłacalne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3100m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyko...

 • Dobrosławów

2023-01-09 do 2023-01-09

Szukam geodety, 1001-1500m², Puławy

Cel usług geodezyjnych: granica Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-11-12...

 • Puławy

2022-11-01 do 2022-11-09

Szukam geodety, 501-1000m², Puławy

Dla Klienta namierzenie profesjonalnej firmy geodezyjnej jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Puław, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Puławy

2022-10-02 do 2022-10-10

Sumienna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Puławy

2022-08-04 do 2022-08-12

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Zmiana dachu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Końskowola

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 5 dni temu

Potrzebuję geodety, podział działki, 1001-1500m², Wólka Ostrożeńska

Należąc do geodetów z tak dużym dorobkiem zawodowym pracujesz na terenie miejscowości Mazowieckie i w całym powiecie? Jesteś idealnym ekspertem do tego zapytania. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Wólka ostrożeńska

2022-11-14 do 2022-11-15

Geodezja

Pierwszorzędna geodezja to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Kozienice

2022-10-06 do 2022-10-14

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1.43ha, Kozienice

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1.43ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kozienice

2022-08-08 do 2022-08-16

Szukam geodety, 700m², Kozienice

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 700m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Kozienice

2022-07-25 do 2022-08-02

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 4950m², Maciejowice

Wyślij ofertę Klientowi jako znakomita firma geodezyjna oferująca swoje usługi geodezyjne na terenie Mazowieckiego oraz w przyległych miastach. Ustal pasujący termin od razu!

 • Maciejowice

2022-08-16 do 2022-08-24

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów