Geodeta w Łęcznej

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 418 554 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Łęcznej

Geodeta Łęczna

Usługi geodezyjne GEO-KAS

14 opinii

Poszukujesz fachowca oferującego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi w mieście Łęczna. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Landward - Profesjonalna Geodezja Łęczna

Profesjonalna Geodezja Łęczna

1 opinia

Z chwilą, gdy będziesz szukać profesjonalnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu geodezji. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

GEO-TOM Tomasz Fiutka - Dobre Usługi Geodezyjne Łęczna

GEO-TOM Tomasz Fiutka

1 opinia

Wypatrujesz wykonawcy wykonującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych na terenie Łęcznej. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Abstrakcja Piotr Grzesiuk - Rzetelne Usługi Geodezyjne Łęczna

Abstrakcja Piotr Grzesiuk

1 opinia

Starasz się odnaleźć dobrego profesjonalistę od rzetelnych usług geodezyjnych, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Abstrakcja Piotr Grzesiuk jest Twoim rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

Geo-Line Kamil Świecak - Tanie Usługi Geodezyjne Łęczna

Geo-Line Kamil Świecak

Świetna firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne na terenie Łęcznej oraz w rejonie powiatu. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

"JAN-BUD'' - Solidna Firma Geodezyjna Łęczna

"JAN-BUD''

Jeśli szukasz solidnej firmy geodezyjnej z Łęcznej to skorzystaj z doświadczenia JAN-BUD. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Łukasz Cholewa - Fenomenalny Geodeta Łęczna

Łukasz Cholewa

Uważasz, że doskonała ewidencja gruntów to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - geodeci z Łukasz Cholewa pomogą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego.

MAX-BET Rafał Wróbel - Fachowe Usługi Geodezyjne Łęczna

Fachowe Usługi Geodezyjne

Wybranie profesjonalnej firmy geodezyjnej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się MAX-BET Rafał Wróbel - to prawdziwi specjaliści w kwestii geodezji działający na terenie Łęcznej, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Usługi ogólnobudowlane sebastian bronecki - Perfekcyjna Geodezja w Łęcznej

Perfekcyjna Geodezja w Łęcznej

Geodeta z wyjątkową wiedzą z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Geo-Punkt Rafał Zaborski. Geodeta - Najlepszy Geodeta Łęczna

Najlepszy Geodeta Łęczna

Najlepszy geodeta proponuje swoje doświadczenie na terenie Łęcznej oraz w okolicznych miastach. Zadzwoń i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 25 zleceń na geodetów w Łęcznej

Świetny Geodeta Łęczna

Poszukujesz idealnego dla Ciebie Klienta? Jako fachowiec oferujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy w Łęcznej zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę usługę geodezyjną, 1.0ha". Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Łęczna

2023-01-16 do 2023-01-24

Szukam geodety, podział działki, 1501-3000m², Łysołaje

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Ciebie. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Łysołaje

2023-01-09 do 2023-01-17

Odpowiednie Prace Geodezyjne Łęczna

Cel usług geodezyjnych: przekształcenie budynku gospodarczego na mieszkalny Powierzchnia działki: 74m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z o...

 • Łęczna

2022-11-29 do 2022-12-07

Rewelacyjne Prace Geodezyjne

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z dziedziny prac geodezyjnych sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 5000m². Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Zawieprzyce

2022-08-31 do 2022-09-08

Usługa geodezyjna, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Zawieprzyce

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w c...

 • Zawieprzyce

2022-08-29 do 2022-09-06

Profesjonalne Usługi Geodezyjne Łęczna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.47ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Spiczyn

2022-08-28 do 2022-09-05

Firma Geodezyjna Łęczna

Cel usług geodezyjnych: geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza obiektu budowlanego Powierzchnia działki: 1200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty:...

 • Łęczna

2022-08-25 do 2022-09-02

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Łęczna

Skontaktuj się z Klientem jako profesjonalny geodeta z wymaganym doświadczeniem z zakresu geodezji. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Łęczna

2022-08-09 do 2022-08-17

Usługi Geodezyjne

Usługi geodezyjne nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które brzmi "Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m²". Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Łęczna

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m², Łęczna

Będąc w gronie geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi geodezyjne w miejscowości Łęczna i w okolicy? Jesteś idealnym kandydatem do tego zapytania. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Łęczna

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m², Łęczna

Jako geodeta proponujesz swoje usługi w miejscowości Łęczna i w pobliskich powiatach? Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Łęczna

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, poniżej 500m², Mełgiew

Dla Klienta znalezienie perfekcyjnej firmy geodezyjnej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, niezależnie jako prawdziwy fachowiec w kwestii geodezji działający na terenie Lubelskiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Mełgiew

2022-12-07 do 2022-12-15

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m², Mełgiew

Szukane są rewelacyjne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z zakresu geodezji, poznaj szczegóły zlecenia. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Mełgiew

2023-01-16 do 2023-01-16

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1.2ha, Siostrzytów

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1.2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Siostrzytów

2022-07-19 do 2022-07-27

Dobre Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Krasne

2023-01-16 do 2023-01-24

Świetne Usługi Geodezyjne

Jeśli świetne usługi geodezyjne to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca zgłosił "Usługa geodezyjna, spór o granice działki, poniżej 500m²". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Piaski

2023-01-11 do 2023-01-19

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Kalinówka

Usługi geodezyjne nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi "Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m²". Umów się na rozmowę od razu.

 • Kalinówka

2022-07-25 do 2022-08-02

Najwyższej Klasy Prace Geodezyjne

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł prac geodezyjnych, mimo iż poszukuje od dawna, napisał nam ogłoszenie o treści - Usługa geodezyjna, budowa domu, 1501-3000m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Klienta. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Majdan krasieniński

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Rudka Kozłowiecka

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w swoim fachu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej geodezji. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m². Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Rudka kozłowiecka

2022-09-11 do 2022-09-19

Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Nasutów

2022-11-15 do 2022-11-23

Rewelacyjne Prace Geodezyjne

Zlecenie o treści - Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 230m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Lubelskiego i okolic. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Rudka kozłowiecka

2022-09-18 do 2022-09-26

Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Wola Niemiecka

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w c...

 • Wola niemiecka

2022-09-13 do 2022-09-21

Dobre Prace Geodezyjne

Oferujesz dobrą propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Turka

2022-09-30 do 2022-10-08

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 2ha, Serniki

Pracując w branży usług geodezyjnych od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Lubelskiego, ale także okolicznych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Serniki

2022-10-19 do 2022-10-27

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, poniżej 500m², Wólka Zabłocka

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie działki pod istniejące bu...

 • Wólka zabłocka

2022-10-18 do 2022-10-26

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów