Geodeta w Radzyniu Podlaskim

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 418 910 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Radzyniu Podlaskim

Geodeta Radzyń Podlaski

Tanie Usługi Geodezyjne w Radzyniu Podlaskim

1 opinia

Starasz się odnaleźć solidnego profesjonalistę od tanich usług geodezyjnych z Radzynia Podlaskiego, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma BUDMOS Osak Marek jest Twoim rozwiązaniem. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Usługi Remontowo Budowlane - Profesjonalna Geodezja Radzyń Podlaski

Usługi Remontowo Budowlane

Znakomici pracownicy Usługi Remontowo Budowlane spełnią Państwa oczekiwania w temacie geodezji. Ustal pasujący termin już teraz!

Geopunkt Anna Matczak - Fantastyczny Geodeta Radzyń Podlaski

Geopunkt Anna Matczak

Ten geodeta działa w branży od lat i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy - Geopunkt Anna Matczak to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

A-TRO-BUD docieplenia elewacje - Fachowe Usługi Geodezyjne Radzyń Podlaski

A-TRO-BUD docieplenia elewacje

Jeżeli poszukujesz współpracy to eksperci z A-TRO-BUD docieplenia elewacje są dla Ciebie idealni. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Cvbxcvxcv - Perfekcyjna Geodezja Radzyń Podlaski

Perfekcyjna Geodezja Radzyń Podlaski

Założona z pasji do geodezji firma świadczy fachowe usługi geodezyjne na obszarze miejscowości Radzyń Podlaski, jak również pobliskich miast i powiatów. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Studio Krajobrazu - Wykwalifikowany Geodeta Radzyń Podlaski

Studio Krajobrazu

Ten geodeta działa w rejonie województwa i świadczy rozmaite usługi geodezyjne. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

MAR-BUD Mariusz Sidor - Dobry Geodeta Radzyń Podlaski

Dobry Geodeta Radzyń Podlaski

Jeśli wciąż nie wybrałeś geodety dla siebie, to zerknij na firmę MAR-BUD Mariusz Sidor. Świadczy całe spektrum usług geodezyjnych w korzystnych cenach. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Przedsiębiorstwo Budowlane Remont-Exert Paweł Rola - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Radzyń Podlaski

Przedsiębiorstwo Budowlane Remont-Exert Paweł Rola

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od ewidencji gruntów to trafiłeś w dobre miejsce - Przedsiębiorstwo Budowlane Remont-Exert Paweł Rola jest do Twoich usług. Radzyń Podlaski i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Mariusz Fajnas - Perfekcyjny Geodeta Radzyń Podlaski

Mariusz Fajnas

Firma geodezyjna Mariusz Fajnas to prawdziwi wyjadacze w temacie geodezji. Swoje perfekcyjne usługi geodezyjne oferują w pobliżu Radzynia Podlaskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Geopunkt Anna Matczak - Profesjonalna Firma Geodezyjna Radzyń Podlaski

Profesjonalna Firma Geodezyjna

Wyszukanie profesjonalnej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Geopunkt Anna Matczak - to prawdziwi fachowcy działający na terenie Radzynia Podlaskiego, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 24 zleceń na geodetów w Radzyniu Podlaskim

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Radzyń Podlaski

To zlecenie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Radzyń Podlaski oraz przyległych powiatów. Zadzwoń jeszcze dzisiaj.

 • Radzyń Podlaski

2023-01-11 do 2023-01-19

Usługi Geodezyjne Radzyń Podlaski

Dzięki dbałości o szczegóły usługi geodezyjnej Twoja firma prześciga konkurentów. Reputacja, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie uszczęśliwić Klientów. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Kąkolewnica

2022-09-23 do 2022-10-01

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 2000m², Czemierniki

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, podział działki Powierzchnia działki: 2000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Czemierniki

2022-09-12 do 2022-09-20

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1501-3000m², Wólka

Wpraw w zachwyt tego Zlecającego fachowym działaniem w okolicach Lubelskiego. Jako uznana firma geodezyjna podejmij się zlecenia o treści "Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1501-3000m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie zakończona błyskawicznie. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Wólka

2022-07-29 do 2022-08-06

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 200m², Łuków

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łuków

2022-07-28 do 2022-08-05

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Łuków

Ten Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m². To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Łuków

2022-08-15 do 2022-08-23

Firma Geodezyjna Radzyń Podlaski

Cel usług geodezyjnych: Las Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Łuków

2022-11-04 do 2022-11-12

Pierwszorzędny Geodeta Radzyń Podlaski

Klient, który planuje zakup pierwszorzędnej usługi geodezyjnej powinien zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Łuków

2023-01-17 do 2023-01-25

Solidna Geodezja Radzyń Podlaski

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łuków

2022-12-01 do 2022-12-09

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Łuków

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Łuków

2022-11-15 do 2022-11-23

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 4100m², Parczew

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 4100m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Parczew

2022-09-11 do 2022-09-19

Perfekcyjna Geodezja

Geodezja to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tym fachu. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Laski

2022-09-11 do 2022-09-19

Rewelacyjne Usługi Geodezyjne

Szukasz zlecenia do wykonania jako sprawdzony specjalista od rewelacyjnych usług geodezyjnych z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Parczew

2023-01-02 do 2023-01-10

Potrzebuję geodety, 1501-3000m², Parczew

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Parczew

2023-01-22 do 2023-01-30

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Parczew

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Parczew

2022-10-05 do 2022-10-13

Szukam geodety, 501-1000m², Dminin

Cel usług geodezyjnych: znalezienie granicy Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Dminin

2023-01-22 do 2023-01-30

Szukam geodety, budowa domu, 2700m², Słupeczno

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 2700m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Słupeczno

2022-10-25 do 2022-11-02

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Okrzeja

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Ciebie. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Okrzeja

2022-10-10 do 2022-10-18

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 2ha, Serniki

Starasz się odnaleźć zlecenia do wykonania jako godny zaufania fachowiec od rewelacyjnych usług geodezyjnych? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Serniki

2022-10-19 do 2022-10-27

Najlepsza Firma Geodezyjna

Jako najlepsza firma geodezyjna z Lubelskiego oraz prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają wieloletnie doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Wólka zabłocka

2022-10-18 do 2022-10-26

Nieprzeciętny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1800m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Do podziału działka O,18 ha na 3 po0,06ha Term...

 • Lubartów

2023-01-23 do 2023-01-31

Perfekcyjna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 6600m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Podział działki na trzy Termin skorzystania z ...

 • Lubartów

2023-01-22 do 2023-01-30

Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m², Borki-Sołdy

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy możecie spełnić oczekiwania z zakresu geodezji. Zapytanie brzmi "Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m²". Przedłóż wyjątkową ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Borki-Sołdy

2022-12-02 do 2022-12-10

Szukam geodety, podział działki, 6500m², Wiśniew

Dla Zlecającego, który pisze - Szukam geodety, podział działki, 6500m², dotarcie do tanich prac geodezyjnych jest niełatwe, ale Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Wiśniew

2023-01-10 do 2023-01-18

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów