Geodeta w Kraśniku

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 418 817 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Kraśniku

Geodeta Kraśnik

Profesjonalna Geodezja

5 opinii

Ten specjalista działa na obszarze województwa i oferuje różnorodne usługi z zakresu profesjonalnej geodezji. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Wojtek - Doświadczony Geodeta Kraśnik

Doświadczony Geodeta Kraśnik

Myślisz, że najlepsza ewidencja gruntów to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - geodeci z tej firmy doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Dachy Kraśnik - Rewelacyjna Firma Geodezyjna Kraśnik

Dachy Kraśnik

Uwierz w wieloletnie doświadczenie Dachy Kraśnik. Ta renomowana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Kraśnika za szczegółowe realizowanie usług geodezyjnych. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

FLOOR-ART SZCZEPANIK ALEKSANDER - Znakomita Ewidencja Gruntów Kraśnik

Znakomita Ewidencja Gruntów

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia FLOOR-ART SZCZEPANIK ALEKSANDER. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Biuro projektowe ARMADA PRO - Pierwszorzędny Geodeta Kraśnik

Pierwszorzędny Geodeta

Firma Biuro projektowe ARMADA PRO świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Kraśnika i okolic. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA "BUD-WIL" - Rewelacyjny Geodeta w Kraśniku

Rewelacyjny Geodeta w Kraśniku

Ten geodeta działa na terenie miejscowości Kraśnik i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałej geodezji. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Zakład usług budowlano remontowych - Perfekcyjna Firma Geodezyjna Kraśnik

Perfekcyjna Firma Geodezyjna

Ta perfekcyjna firma geodezyjna z miejscowości Kraśnik to prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Geo-Projekt. Geodezja, projekty domów, adaptacje budynków - Świetna Ewidencja Gruntów Kraśnik

Świetna Ewidencja Gruntów Kraśnik

Wykonanie ewidencji gruntów będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Geo-Projekt. Geodezja projekty domów adaptacje budynków ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Rago chmielik jacek - Najlepszy Geodeta Kraśnik

Najlepszy Geodeta

Gdy poszukujesz profesjonalnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to firma Rago chmielik jacek jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji Twoich wymagań z zakresu geodezji. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

WOJBUD Usługi Remontowo-Budowlane - Perfekcyjna Geodezja Kraśnik

WOJBUD Usługi Remontowo-Budowlane

Wyszukanie perfekcyjnej firmy geodezyjnej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci WOJBUD Usługi Remontowo-Budowlane - to prawdziwi specjaliści w kwestii geodezji działający na terenie Kraśnika, którzy znają się na swojej pracy. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Najnowsze z 27 zleceń na geodetów w Kraśniku

Prace Geodezyjne Kraśnik

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kraśnik

2022-12-06 do 2022-12-14

Dobry Geodeta Kraśnik

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako dobry geodeta skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które ma treść - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, poniżej 500m². Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Annopol

2022-12-05 do 2022-12-13

Godna Zaufania Firma Geodezyjna Kraśnik

Wpraw w zachwyt tego Zleceniodawcę sprawnym działaniem w rejonie Kraśnika. Jako znana firma geodezyjna wykonaj zlecenie o treści "Potrzebuję geodety, 1501-3000m²" i udowodnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Kraśnik

2022-12-05 do 2022-12-05

Szukam geodety, 501-1000m², Kraśnik

Cel usług geodezyjnych: Wznowienie granic lasu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kraśnik

2022-11-22 do 2022-11-30

Rzetelne Usługi Geodezyjne Kraśnik

Jeśli rzetelne usługi geodezyjne w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. składający zapytanie zgłosił "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m²". Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Annopol

2022-11-22 do 2022-11-30

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 19m², Annopol

Nie możesz znaleźć dobranego pod Ciebie Klienta? Jako sprawdzony fachowiec realizujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy wśród firm geodezyjnych poznaj treść zlecenia o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 19m²". Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Annopol

2022-11-22 do 2022-11-30

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 813m², Dzierzkowice-Podwody

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 813m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Dzierzkowice-Podwody

2022-11-09 do 2022-11-17

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 75m², Kraśnik

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 75m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Wznowienie punktów granicznych ...

 • Kraśnik

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Kraśnik

Zleceniodawca, który poszukuje usługi geodezyjnej musi już teraz zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już teraz skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Kraśnik

2022-08-16 do 2022-08-24

Solidny Geodeta

Ten Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Pokaż bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Stróża

2022-08-08 do 2022-08-16

Szukam geodety, 501-1000m², Zaklików

Poszukiwane są pierwszorzędne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Szukam geodety, 501-1000m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca niezbędne przygotowanie do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny geodezji, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Zaklików

2022-09-02 do 2022-09-10

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Bilsko

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w swoim fachu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej geodezji. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m². Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Bilsko

2022-07-31 do 2022-08-08

Profesjonalne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 5220m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Samoklęski

2022-11-01 do 2022-11-09

Najwyższej Klasy Geodeta

Cel usług geodezyjnych: Pomiar działki rolniczej Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawc...

 • Opole Lubelskie

2022-11-09 do 2022-11-17

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, poniżej 500m², Opole Lubelskie

Cel usług geodezyjnych: Wyznaczenie miedzy Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-11-02...

 • Opole Lubelskie

2022-08-02 do 2022-08-10

Doskonała Geodezja Kraśnik

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w dziedzinie geodezji możesz zaoferować swoje doskonałe usługi geodezyjne Zlecającemu w okolicy Opola Lubelskiego, który wysłał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m²". Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Opole Lubelskie

2022-09-24 do 2022-10-02

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 1ha, Opole Lubelskie

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Opole Lubelskie

2022-10-24 do 2022-11-01

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 600m², Opole Lubelskie

Klient szuka świetnego geodety dla siebie i pisze - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 600m². Jeśli realizujesz szerokie spektrum usług geodezyjnych w korzystnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Złóż dopasowaną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Opole Lubelskie

2022-08-06 do 2022-08-14

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Opole Lubelskie

Dla Klienta znalezienie profesjonalnej firmy geodezyjnej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, na własną rękę jako prawdziwy fachowiec w kwestii geodezji działający w rejonie Opola Lubelskiego, którzy znają się na swojej robocie. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Opole Lubelskie

2023-01-14 do 2023-01-22

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Poniatowa

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², znalezienie rewelacyjnych prac geodezyjnych może być trudne, jednak Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Poniatowa

2022-09-28 do 2022-10-06

Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z ...

 • Bychawa

2022-08-05 do 2022-08-13

Firma Geodezyjna

Oczaruj Zlecającego fachowym działaniem w okolicach Podkarpackiego. Jako znana firma geodezyjna podejmij się zlecenia "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, poniżej 500m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie wykonana szybko. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Wola rzeczycka

2022-10-24 do 2022-11-01

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 9000m², Wola Rzeczycka

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 9000m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Wola rzeczycka

2022-11-13 do 2022-11-21

Nieprzeciętny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 035ha Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Czuję się pokrzywdzona Termi...

 • Lublin Mełgiew

2022-11-10 do 2022-11-18

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne

Klient, który potrzebuje perfekcyjnej usługi geodezyjnej musi koniecznie zgłosić się do specjalisty takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz oferowaną jakość. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • tomaszów kolonia

2022-10-19 do 2022-10-27

Potrzebuję geodety, budowa domu, 19m², Jabłonna-Majątek

Przez zapewnianie dobrej usługi geodezyjnej Twoja firma przewyższa konkurentów. Renoma, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie zachwycić zlecających. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Jabłonna-Majątek

2022-11-21 do 2022-11-29

Korzystne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Wznowienie granic działki rolniczej Powierzchnia działki: 2120m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Chmiel Pierwszy - Wznowieni...

 • Chmiel pierwszy

2022-11-07 do 2022-11-15

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów