Geodeta w Parczewie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 418 654 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Parczewie

Geodeta Parczew

Fenomenalny Geodeta

1 opinia

Ten, kto planuje zakup starannej usługi geodezyjnej musi już teraz zgłosić się do tego geodety i poznać dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Już nie trać czasu i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

F.U. WAS-BUD Usługi remontowo- budowlane - Dobra Firma Geodezyjna Parczew

F.U. WAS-BUD Usługi remontowo- budowlane

Sprawdź doświadczoną kadrę F.U. WAS-BUD Usługi remontowo- budowlane. Ta znana firma geodezyjna jest ceniona w branży w rejonie Parczewa za drobiazgowe podejście do usług geodezyjnych. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

DG-Bud - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Parczew

DG-Bud

Gdy poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z DG-Bud są dla Ciebie stworzeni. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Deco-art - Profesjonalna Geodezja Parczew

Deco-art

Wybranie profesjonalnej firmy geodezyjnej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się Deco-art - to prawdziwi specjaliści w kwestii geodezji działający na terenie Parczewa, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

ERES SECURITY - Rewelacyjne Usługi Geodezyjne Parczew

Rewelacyjne Usługi Geodezyjne Parczew

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi geodezyjnej ERES SECURITY przewyższa konkurentów. Renomę tworzą referencje szczęśliwych odbiorców. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Geo Bud Pracownia Geodezyjno Projektowa Usługi Biurowe Przemysław Czarnacki - Najlepsza Firma Geodezyjna Parczew

Najlepsza Firma Geodezyjna

Nie wątp w doświadczoną kadrę Geo Bud Pracownia Geodezyjno Projektowa Usługi Biurowe Przemysław Czarnacki. Ta renomowana firma geodezyjna jest szanowana w branży w okolicy Parczewa za drobiazgowe wykonywanie usług geodezyjnych. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

IVO USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE - Kompetentny Geodeta Parczew

Kompetentny Geodeta

Każdy, kto planuje kupno usługi geodezyjnej powinien koniecznie zgłosić się do tego geodety i poznać świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Jarosław Kamola - Perfekcyjna Geodezja w Parczewie

Perfekcyjna Geodezja w Parczewie

Znakomici pracownicy firmy Jarosław Kamola spełnią Państwa wymagania odnośnie geodezji. Ażeby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

BOG-BUD - Fenomenalna Firma Geodezyjna Parczew

Fenomenalna Firma Geodezyjna Parczew

Ta fenomenalna firma geodezyjna to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

MASTER-BUD - Solidne Usługi Geodezyjne Parczew

MASTER-BUD

Są obecni w branży usług geodezyjnych od kilkunastu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Parczew, ale także przyległych powiatów. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Najnowsze z 27 zleceń na geodetów w Parczewie

Prace Geodezyjne Parczew

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Potrzebuję geodety, 1501-3000m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Parczew

2023-01-22 do 2023-01-30

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Parczew

Wybranie prac geodezyjnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel rad i znajdź najlepsze rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m². Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Parczew

2023-01-02 do 2023-01-10

Pierwszorzędny Geodeta Parczew

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Parczew

2022-10-05 do 2022-10-13

Dobry Geodeta

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Laski

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 4100m², Parczew

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 4100m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Parczew

2022-09-11 do 2022-09-19

Potrzebuję geodety, podział działki, 501-1000m², Krasne

Wyślij ofertę Klientowi jako dobra firma geodezyjna świadcząca swoje doświadczenie na terenie Lubelskiego i w rejonie powiatu. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Krasne

2023-01-16 do 2023-01-24

Wiarygodna Firma Geodezyjna Parczew

Wyślij ofertę Klientowi jako firma geodezyjna oferująca swoje usługi w miejscowości Lubelskie oraz na obszarze Lubelskiego. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Czemierniki

2022-09-12 do 2022-09-20

Geodezja Parczew

Skontaktuj się z Klientem jako geodeta z wyjątkową wiedzą w kwestii geodezji. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Ustal pasujący termin od razu!

 • Serniki

2022-10-19 do 2022-10-27

Tanie Usługi Geodezyjne Parczew

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie działki pod istniejące bu...

 • Wólka zabłocka

2022-10-18 do 2022-10-26

Pierwszorzędna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Jaki termin Termin skorzystania z of...

 • Radzyń Podlaski

2023-01-11 do 2023-01-19

Odpowiednie Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: darowizna działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: chodzi o darowiznę działki Termin skorzyst...

 • Łęczna

2022-08-09 do 2022-08-17

Szukam geodety, 1200m², Łęczna

Poprzez dbałość o jakość usługi geodezyjnej Twoja firma wybija się w branży. Reputacja, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie zadowolić Klientów. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Łęczna

2022-08-25 do 2022-09-02

Zlecę usługę geodezyjną, 1.0ha, Łęczna

Cel usług geodezyjnych: Zamiana działek rolnych Powierzchnia działki: 1.0ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łęczna

2023-01-16 do 2023-01-24

Szukam geodety, 74m², Łęczna

Poszukujesz dopasowanego do Ciebie Klienta? Jako rzetelny profesjonalista realizujący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji wśród firm geodezyjnych zapoznaj się ze zleceniem o treści "Szukam geodety, 74m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Łęczna

2022-11-29 do 2022-12-07

Firma Geodezyjna

Jako dobra firma geodezyjna z terenu Łęcznej oraz prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Łęczna

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m², Łęczna

Cel usług geodezyjnych: Sieć wodno-kanalizacyjna Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

 • Łęczna

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m², Łęczna

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to prawdziwy majstersztyk? Jako najlepszy partner do współpracy poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m². Skontaktuj się z nimi od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Łęczna

2022-07-26 do 2022-08-03

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1.34ha, Wojciechów

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1.34ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wojciechów

2022-10-24 do 2022-11-01

Doskonała Geodezja

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 2800m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Wojciechów

2022-08-12 do 2022-08-20

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Włodawa

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Włodawa

2022-11-03 do 2022-11-11

Usługa geodezyjna, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Zawieprzyce

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w c...

 • Zawieprzyce

2022-08-29 do 2022-09-06

Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.47ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Spiczyn

2022-08-28 do 2022-09-05

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 5000m², Zawieprzyce

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 5000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wi...

 • Zawieprzyce

2022-08-31 do 2022-09-08

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1800m², Lubartów

Jako firma zatrudniająca najlepszych geodetów i odznaczająca się nieprzeciętnym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1800m² jest skierowane do Ciebie. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Lubartów

2023-01-23 do 2023-01-31

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 6600m², Lubartów

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako godny zaufania specjalista od doskonałych usług geodezyjnych z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Zadzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Lubartów

2023-01-22 do 2023-01-30

Wykwalifikowany Geodeta

Należąc do geodetów z tak bogatym doświadczeniem świadczysz usługi geodezyjne w miejscowości Lubelskie i w całym powiecie? Jesteś świetnym specjalistą do tego ogłoszenia. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kąkolewnica

2022-09-23 do 2022-10-01

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1501-3000m², Majdan Krasieniński

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Poszukuję geodety z krótkim termin...

 • Majdan krasieniński

2022-08-29 do 2022-09-06

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów